dziewczyna na siłowni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-23, 22:03   #1
agata6966
Raczkowanie
 
Avatar agata6966
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 55

dziewczyna na siłowni


Jestem osoba szczupla mam 160 i waze 43kg postanowiłam pojsc na siłownie zbudowac tkanke miesniowa bo mam jej brak ;p tylko nie wiem czy powinnam najpierw przytyc i wtedy isc czy moge od razu i jak to wyglada poniewaz nie mam pojecia jak sie cwiczy, czy ktos mi tam pomoze?? Pomijam ze nie wiem jak przezwyciezyc wstyd .
agata6966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 19:13   #2
pennbury
Raczkowanie
 
Avatar pennbury
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 122
Dot.: dziewczyna na siłowni

Pracownicy siłowni na pewno Ci pomogą Nie bój się ich prosić o pomoc, to ich praca, by powiedzieć Ci co i jak.
A tkankę mięśniową buduj ćwicząc siłowo (siłowo!! nie cardio) i jedząc ZDROWO. Dużo białka przede wszystkim Oblicz sobie na internecie zapotrzebowanie kaloryczne i dodaj do tego 300-400 kcal. Powodzenia życzę
__________________
ćwiczę
dbam o włosy
staram się myśleć pozytywnie i kochać siebie

pennbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 19:49   #3
agata6966
Raczkowanie
 
Avatar agata6966
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: dziewczyna na siłowni

wiem wiena ze siło no cardio to spalanie a tego nie chce ;D staram sie jesc reglarnie własnie i duzo białka takie rzeczy na "mase" typowe ale bez przesady Poki co zaczełam chodziłąm na miejskie siłownie mysle ze na poczatek to dobre wyjscie ;d
agata6966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 22:01   #4
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: dziewczyna na siłowni

Na pewno ktoś Ci tam podpowie co i jak. Na dobrych siłowniach pracują naprawdę ogarnięci ludzie, którzy potrafią profesjonalnie doradzić
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 06:50   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: dziewczyna na siłowni

odpowiednia dieta i ćwiczenia to klucz do zbudowania masy mięśniowej i tego, żeby się nie otłuścić. poszukaj sobie forum SFD, tam jest dział ladies. jakiś czas temu w dziale dla zaawanasowanych pojawiły się dzienniki konkursowe "przemiana małolaty". dziewczyny z niskimi wagami budowały masę. poczytaj sobie, jakie miały plany treningowe i co jadły.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 13:02   #6
agatabudnicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 47
Dot.: dziewczyna na siłowni

Ja swoją przygodę z siłownią zaczęłam standardowo tak jak większość ludzi, postanowienia noworoczne… chociaż nie obyło się bez poślizgu- prawie 2 miesięcznego. Długo mi zeszło znalezienie ciuchów i butów no a potem trochę czasu poświęciłam na poszukiwanie odpowiedniego miejsca. U mnie padło na Zdrofit na w Centrum Olimpijskim. W sumie to mam bardzo blisko z domu no i jakoś chyba dzięki temu jestem taka systematyczna i pilna. W sumie to nie stosuje jakiejś super diety, dużo piję- to klucz no i trochę lżej jem. Ale tak po prawdzie to zauważyłam że im więcej ćwiczę tym mniej mam ochotę na jakieś niezdrowe jedzenie czy na same słodycze…
agatabudnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 13:09   #7
BestCoy75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: dziewczyna na siłowni

Ja moją przygodę z siłownią zaczęłam roku temu. Miałam też te same obawy co inni o mnie pomyślą po co ona taka gruba przyszła na tą siłownie, niech wraca do domu schudnąć..Co się okazało nikt na siłowni nie zwracał na mnie uwagi a jak nie wiedziałam jak wykonać jakieś ćwiczenia to mi pomagali szczególnie panowie.
BestCoy75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 15:17   #8
ZdrowaPolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: dziewczyna na siłowni

Dokładnie, nie masz się co wstydzić Ja kiedyś chodziłam na siłownię "dla pazerów", jak osoby z mojej okolicy na nią mówili I też się wstydziłam, bo nie chciałam wydawać pieniędzy na mega ekstra strój do ćwiczeń. Ale naprawdę było bardzo fajnie, mili ludzie się tam pojawiali, zawsze mogłam prosić kogoś o pomoc Więc spoczko, nie masz się czym przejmować
__________________
Zapraszam na mojego bloga o zdrowym trybie życia, diecie i ćwiczeniach
http://zdrowanacodzien.blogspot.com/
https://www.facebook.com/pages/Zdrow...30919963680196
ZdrowaPolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 18:56   #9
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: dziewczyna na siłowni

nie wstydz sie na silownie pierwszym razem kazdy sie boi isc a pozniej juz jest z gorki
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 09:34   #10
Ewa_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 75
Dot.: dziewczyna na siłowni

nie wstydz się, to dobrze, że dbasz o siebie i ćwiczysz. Teraz jest sporo dziewczyna na siłowni. Byłam kiedyś to było pół na pół
Ewa_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 15:19   #11
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: dziewczyna na siłowni

Też się swojego czasu wstydziłam siłowni ale tak naprawdę nie ma czego wystarczy tam iść i robić swoje jakby człowiek miał się przejmować ciągle innymi ludźmi to by z domu nie wychodził.

Poza tym siłownia naprawdę dużo pomaga a jak trener jest fajny to przy okazji dobierze nam zestaw ćwiczeń do naszych potrzeb i wszystko objaśni
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 08:05   #12
Sakh
Raczkowanie
 
Avatar Sakh
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: dziewczyna na siłowni

Nie ma czego się wstydzić, pamiętaj że nawet jak ludzie będą spoglądali na Ciebie, to nie dlatego, że coś jest nie tak, tylko dlatego że podziwiają innych, że robią coś dla siebie i są zmotywowani do działania, a to szacunek do drugiego człowieka. Poza tym będą tam tacy sami ludzie jak ty robiący to samo co ty - ćwiczyć
Sakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 12:15   #13
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: dziewczyna na siłowni

Idź do trenera na siłowni, niech Ci pokaże każde ćwiczenie, rozpisze plan i doradzi co robić by lepiej wyglądać. Od tego tam są
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 18:29   #14
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: dziewczyna na siłowni

Zawsze w nowym miejscu człowiek czuje się mało komfortowo.Ja,poiomo,że chodzę na siłownię od wielu lat,to też,gdy zmieniam klub,najpierw czuję się nieswojo,a potem się przyzwyczajam i nie zwracam uwagi na innych
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 18:50   #15
shabka
Sny
 
Avatar shabka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: dziewczyna na siłowni

Ja też się nad tym zastanawiam Chyba czas najwyższy iść i zrobić coś ze swoim ciałem )
__________________
Prawdziwe Znaczenie Snów

Edytowane przez shabka
Czas edycji: 2016-07-04 o 15:24
shabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 13:16   #16
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: dziewczyna na siłowni

Ja też miałam opory przed pójściem na siłownię, w sumie ponad pół roku się zbierałam Ale w sumie cieszę się, że nie poszłam od razu, bo bym się chyba zniechęciła, bo moja kondycja była beznadziejna.
I wcale się nie przejmuję tym, że mojemu ciału daleko jest od ideału - dlatego właśnie jestem na siłowni, czyli we właściwym miejscu. To nie wyboru miss.

Mam tylko jeden kłopot - standardowo ćwiczę 30 min na rowerku i 30 min na orbitreku. Nie wiem co jeszcze mogłabym robić dla urozmaicenia. Bieżnia odpada, bo mam psa, to wolę jego wziąć na spacer, niż maszerwować/truchtać w miejscu. Maszyny mnie trochę przerażają, bo mimo że miałam trening wprowadzający, to boję się, że będę ich źle używać i coś sobie zrobię. Poza tym tam zazwyczaj siedzą "mięśniaki" lub starsi panowie i oglądają tv - trochę głupio byłoby mi siedzieć naprzeciwko nich i używać maszyny na wewnętrzne uda
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:27   #17
aneta_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 22
Dot.: dziewczyna na siłowni

Pojawiło się tu sporo porad, z których sama skorzystam. Powodzenia
aneta_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:01   #18
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: dziewczyna na siłowni

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ja też miałam opory przed pójściem na siłownię, w sumie ponad pół roku się zbierałam Ale w sumie cieszę się, że nie poszłam od razu, bo bym się chyba zniechęciła, bo moja kondycja była beznadziejna.
I wcale się nie przejmuję tym, że mojemu ciału daleko jest od ideału - dlatego właśnie jestem na siłowni, czyli we właściwym miejscu. To nie wyboru miss.

Mam tylko jeden kłopot - standardowo ćwiczę 30 min na rowerku i 30 min na orbitreku. Nie wiem co jeszcze mogłabym robić dla urozmaicenia. Bieżnia odpada, bo mam psa, to wolę jego wziąć na spacer, niż maszerwować/truchtać w miejscu. Maszyny mnie trochę przerażają, bo mimo że miałam trening wprowadzający, to boję się, że będę ich źle używać i coś sobie zrobię. Poza tym tam zazwyczaj siedzą "mięśniaki" lub starsi panowie i oglądają tv - trochę głupio byłoby mi siedzieć naprzeciwko nich i używać maszyny na wewnętrzne uda
Czyli w ogóle nie korzystasz z tego, że masz siłownię.
Maszyny etc - jeśli nie jesteś pewna, czy robisz ćwiczenia prawidłowo - po prostu kogoś zapytaj. Mięśniaki wbrew pozorom to całkiem normalni ludzie, chętnie pomogą, podpowiedzą. Co do maszyny - to przyrząd do ćwiczeń - myślisz, że ci starsi panowie po to przychodzą, żeby przydybać jakąś biedną duszyczkę i się poślinić oglądając, jak ćwiczy? Ta maszyna jest świetna nie tylko na przywodziciele, ale i na pośladki - szkoda jej nie wykorzystywać.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:18   #19
ZoskaImin080
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Katowice/Lublin/Wwa
Wiadomości: 95
Dot.: dziewczyna na siłowni

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Czyli w ogóle nie korzystasz z tego, że masz siłownię.
Maszyny etc - jeśli nie jesteś pewna, czy robisz ćwiczenia prawidłowo - po prostu kogoś zapytaj. Mięśniaki wbrew pozorom to całkiem normalni ludzie, chętnie pomogą, podpowiedzą. Co do maszyny - to przyrząd do ćwiczeń - myślisz, że ci starsi panowie po to przychodzą, żeby przydybać jakąś biedną duszyczkę i się poślinić oglądając, jak ćwiczy? Ta maszyna jest świetna nie tylko na przywodziciele, ale i na pośladki - szkoda jej nie wykorzystywać.

Mięśniaki wbrew pozorom to całkiem normalni ludzie - hahaha no pewnie ze normalni, pomocni, co wiecej - oni lubią dzielić się wiedzą!
ZoskaImin080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 16:44   #20
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: dziewczyna na siłowni

Cytat:
Napisane przez ZoskaImin080 Pokaż wiadomość
Mięśniaki wbrew pozorom to całkiem normalni ludzie - hahaha no pewnie ze normalni, pomocni, co wiecej - oni lubią dzielić się wiedzą!
Dokładnie - i warto z tego korzystać
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:24   #21
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: dziewczyna na siłowni

Ja ostatnio jestem na całej siłowni jedyną ćwiczącą... Fakt,że przychodzę wcześnie rano,ale i tak jestem zdumiona,że nikogo oprócz mnie - nie ma.Przynajmniej nie stoję w kolejkach do sprzętu
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:28   #22
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: dziewczyna na siłowni

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Czyli w ogóle nie korzystasz z tego, że masz siłownię.
Maszyny etc - jeśli nie jesteś pewna, czy robisz ćwiczenia prawidłowo - po prostu kogoś zapytaj. Mięśniaki wbrew pozorom to całkiem normalni ludzie, chętnie pomogą, podpowiedzą. Co do maszyny - to przyrząd do ćwiczeń - myślisz, że ci starsi panowie po to przychodzą, żeby przydybać jakąś biedną duszyczkę i się poślinić oglądając, jak ćwiczy? Ta maszyna jest świetna nie tylko na przywodziciele, ale i na pośladki - szkoda jej nie wykorzystywać.
Chyba nie do końca zrozumiałaś, być może dlatego, że nie opisałam tego dokładnie. U mnie siłownia jest podzielona na dwie części (plus sala do fitness) i używam urządzeń tylko w jednej części - rowerków, orbitreków, bieżni-schodów itp. W drugiej części są maszyny do ćwiczeń siłowych i tych nie używam. I nie chodzi o to, że ktoś przychodzi na siłownie kogokolwiek oglądać czy wyrywać. Ale te na których ćwiczę są tak ustawione, że wszyscy są zwróceni w jedną stronę. Te w drugiej części nie - ćwiczy się naprzeciwko siebie i sorry, ale mnie to niestety onieśmiela

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ZoskaImin080 Pokaż wiadomość
Mięśniaki wbrew pozorom to całkiem normalni ludzie - hahaha no pewnie ze normalni, pomocni, co wiecej - oni lubią dzielić się wiedzą!
Na mojej siłowni jest zakaz pomagania innym. Są od tego pracownicy. Tylko nawet po godzinnym treningu z trenerem nie jestem w stanie zapamiętać jak czego używać.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:30   #23
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: dziewczyna na siłowni

Ja miała na początku obawy żeby pójść na aerobik, ale się odważyłam i nie żałuje. W życiu czasem trzeba iść pod prąd.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:44 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:32   #24
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: dziewczyna na siłowni

Cytat:
Napisane przez Magdin Pokaż wiadomość
Ja miała na początku obawy żeby pójść na aerobik, ale się odważyłam i nie żałuje. W życiu czasem trzeba iść pod prąd.
Zgadza się. Dlatego w ogóle jestem na tej siłowni. Ale bez przesady, nie wszystko na raz. Może jeszcze "dorosnę" do reszty maszyn.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 08:55   #25
ladydiamond2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: dziewczyna na siłowni

Cześć laski.
Wstyd mija po pierwszym razie spędzonym na siłowni, mi pomógł trener - właściciel, wszystko mi powiedział, jak ćwiczyć, co ćwiczyć, jak się odżywiać. Bardzo lubię chodzić na siłownie, daję mi to dużą satysfakcje i powoli zaczynam widzieć fajne efekty. Po prostu, trzeba iść i spróbować - polecam
ladydiamond2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 09:06   #26
Agatha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: dziewczyna na siłowni

Myślę, że nie ma czego się bać przy pójściu na siłownię, pracownicy wszystko wytłumaczą, w końcu to ich zadanie Koniec języka za przewodnika - i tego się trzeba trzymać, jeżeli nie wiesz to popytaj
Agatha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 15:38   #27
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: dziewczyna na siłowni

No tak,bo wciąż na siłowniach przeważają faceci i jak przychodzi nowa babka i widzi samych chłopów,to może poczuć się nieswojo
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-13 16:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.