hmm..czy ja łysieje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 19:58   #1
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270

hmm..czy ja łysieje?


wiem ze zaraz polecą gromy typu " zajrzyj do archiwum" przeglądałam wiele wątków o wypadaniu włosów..bo moje włosy najpierw wypadały a teraz zobaczyłam ze mam łyse całe zakola nad skroniami i nie wiem co z tym zrobic , boje sie ze niedługo całkiem wyłysieje ..czy wysławiony tutaj wax jest w stanie mi pomóc ?? Słyszałam tez duzo dobrgo o olejku na gorąco z Oriflame..poradzcie co robic..bo naprawde sie boje ze strace wlosy ..aha uzywałam ostatnio seboradinu..ale nie za bardzo mi pomógł
z góry dziekuje za rady --Patrycja
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 20:31   #2
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

ten olejek na gorąco, jesli dobrze myśle nie jest chyba na wypadanie włosów..probowałas jakies witaminy ze skrzypu polnego?moze warto byłoby pojsc do lekarza, jakies badania zrobic? dowiedziec sie, czy wewnetrznie w organizmie jest wszystko okey? mi osobiscie wax w ogole nie pomogł..natomiast radical płyn do wcierania w skóre głowy i ampułki owszem, tylko ze na efekty musiałam czekac z 5 miesiecy do tego szampony ze skrzypem polnym i skrzypovite łykałam...włosy nie wypadają
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:42   #3
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

aha dzieki..lekarz raczej odpada bo musiałaby mnie zarejestrowac mama..a napewno by musiała o tym wiedziec..a wg niej to nie jest problem i napewno nie bedzie za lekarzem..spróbuje tych tabletek ze skrzypem polnym ..dzieki
jeszcze jakies sugestie ??
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:45   #4
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

Lekarz odpada?? Przecież to jest choroba Tabletki ze skrzypem? Jejku, przecież one mogą tylko wspomóc odżywianie włosa, a nie zapobiec łysieniu...
A rezultaty widać po przynajmniej 2 miesiącach stosowania, ale to nie jest lekarstwo!
Musisz iść do lekarza To może być coś ze skórą głowy lub coś wewnątrz ogranizmu nie tak, trzeba zrobić badania.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:49   #5
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

hmm dzieki Myszi ..porozmawiam jeszcze dzis z moją mamą ..a jaki to byłby lekarz ?? dermatolog? i czy te badania byłybu za darmo czy odpłatnie?
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 15:06   #6
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

Z takim porblemem należy się udać do dermatologa. I proponuję jak najszybciej, bo na skutki leczenia też trzeba troszkę poczekać, czasem pierwsza kuracja nie poskutkuje i dopiero po jakimś czasie udaje się uzyskać efekt. A pozostawienie włosków nie leczonych może kiepsko się skończyć...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 15:09   #7
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

A co do wizyty i badania, to u lekarza państwowego jest to darmowe (przynajmniej ja nic nie płaciłam), no a u prywatnego wiadomo...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 18:33   #8
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

ok dzieki
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 18:49   #9
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

Tak, badania to pierwsza rzecz jaka powinnaś zrobić.
Seboradin mozesz wyrzucic, bo jesli wypadaja Ci wlosy, to on nie pomoże. Seboradin oczyszcza włosy i skorę z tędencja do łuszczycy, zmacnia włos poprzez wyciąg z rzepy. No ale powiedzmy szczerze, sam wyciag z rzepy nic nie daje. To samo wax. On wygladza wlosy, nadaje polysk - czyli upiększa. No ale nie przywroci Ci utraconych włosów.
Lekarz napewno sam doradzi Ci jaki szampon, witaminy, odżywka.

Mi lekarz zalecił Vitapil, szampon Pregaine i mam sama sobie wybrac jakąś odzywkę (ale w aptece nie w drogerii). Jestem na początku kuracji, wiec jakie będa efekty, nie wiem. Tyle tylko, ze jestem fenomenem: hormony idealne, badana doskonale, skora głowy bez zarzutu a włosy wypadają mi garściami.
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 20:28   #10
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

paipai a ile kosztował ten szampon Pregaine??
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:04   #11
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

mam pytanie czy moze farbujesz włosy?? bo moze to powodowac wypadanie?
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 10:41   #12
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

Czynnikow moze byc mnostwo mam kolezanke co przeszla na drastyczna diete zaczely jej wlosy wypadac to miala lyse zakola a wiekszosc wlosow to jej wypadlo i juz nie odrosly .Slonce przejdz sie do dermatologa to ci pomoze da i witaminy .
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:02   #13
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

Pregaine kosztuje od 22zl do 27zl w zaleznosci od sklepu. Bultelka ma 250ml.

A co do farbowania włosów to fakt. Jesli używa się farb Schwarckopfa to jest olbrzymie prawdopodobieństwo, ze stracimy połowę wlosów. Kusza tania ceną, ale cóż z tego jeśli potem wydaje sie tysiąckros wiecej na leczenie wypadająyh włosów.
Kiedys promowałam w supermerkecie farby do wlosów (innej firmy), rozmawiałam z wieloma kobietami. Większość z nich żaliła sie ze Schwarkopf zniszczył im włosy i nie wiedza, co teraz zrobic. Po skończonej rozmowie brały farbę Palete (oczywiscie Schwarkopf) i szly do kasy. Bo tak taniej...
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 14:30   #14
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: hmm..czy ja łysieje?

nie farbuje włosów...dosc dobrze sie odrzywiam ..moze to stres w szkole :P..bo ja zawsze miałam cieniutkie włoski..nigdy nie mogłam sobie zapuscic dłuzszych bo wtedy były strasznie cienkie.dlatego zawsze mam troszke krótsze..miałam zniszczone po prostowaniu..teraz nadal co dwa dni prostuje ale uzywam do tego kosmetyków ochronnych i stan włosa jest dosc dobry ..tylko ze tak wypadają i robią mi sie te zakola
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.