Seks analny - wasze doznania, opinie na temat... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 09:48   #1
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162

Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...


seksu analnego. Zauważyłam rozmawiając z moimi koleżankami, że to bardzo delikatny, drażliwy temat, niejako temat tabu wywołujący wypieki na policzkach, zgorszenie, zawstydzenie. Bywa uważany za synonim perwersji i wyuzdania. Jak to jest w waszym przypadku? Jestem też ciekawa jak ze względów zdrowotnych podchodzicie do tego sposobu zadowalania się.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 20:02   #2
PoZiOmEcZkA=*
Rozeznanie
 
Avatar PoZiOmEcZkA=*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 815
GG do PoZiOmEcZkA=*
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

wszystko jeszcze przede mną
__________________
21 czerwca

Myśli cukrują nazbyt rzeczy one.
PoZiOmEcZkA=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 20:13   #3
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

NIe mam takich doświadczeń i raczej nigdy mieć nie będę. Od razu oboje ustaliliśmy, że takie kontakty nie wchodzą w grę. Nie budzi to nawet we mnie szczególnego zainteresowanie, ze strony mojego TŻ jest taka samo.

Uważamy, że czerpiemy wystarczającą przyjemność z stosunków pochwowych oraz oralnych, że takie "eksperymentowanie" nie ma sensu.

Nie jestem wrogo do tego nastawiona, uważam że każdy powiniem robic to na co ma ochotę i to co lubi. Znam pary, które w ten sposób "współżyją" i sobie chwala
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 22:48   #4
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Sanderek, właśnie ta kwestia zależy od upodobań obojga partnerów. W mojej naturze leży ciekawość wszelkich nowości. Tutaj też ujawniła się i było tak wspaniale, że ja nie potrafiłabym teraz z tego zrezygnować. Aż chce się jeszcze i jeszcze póki człowiek się nie nasyci. Byłam zdziwiona, że nie bolało. Czując tam" dotyk" i to ten intensywny jednoczesnie ma się wrażenie skurczów w pochwie, jakby organizm domagał się" wszystkiego co tylko możliwe". Wcześniej myślałam, że gdy się spróbuje to nie jest to aż takie rewelacyjne. Ale rozmawiałam z koleżankami i nie wszystkim się podoba.Jest jeszcze kwestia odpowiedniej pozycji "podczas" ,kwestia delikatności partnera i brak zahamowań psychicznych.

Więcej wizażanek nie wypowie się?
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-08 o 00:32
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 09:47   #5
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Moj chlopak pewnie byc chcial, ale ja nie mam zamiaru. Boje sie bolu i pozniejszego dyskomfortu..
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 13:13   #6
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez ona1982
seksu analnego. Zauważyłam rozmawiając z moimi koleżankami, że to bardzo delikatny, drażliwy temat, niejako temat tabu wywołujący wypieki na policzkach, zgorszenie, zawstydzenie. Bywa uważany za synonim perwersji i wyuzdania. Jak to jest w waszym przypadku? Jestem też ciekawa jak ze względów zdrowotnych podchodzicie do tego sposobu zadowalania się.
No fakt, jest to temat dosc delikatny. Ja kiedys mialam do seksu analnego dosc radykalne podejscie - tzn uwazalam, ze nie do seksu sluzy akurat ta czesc ciala Moj TŻ jednak przekonuje mnie powoli, ze jest to cos ciekawego, innego, a nawet przyjemnego...To kwestia podejscia i delikatnosci partnera - tak jak napisalas. Uwazam, ze warto sprobowac - jesli nie bedzie sprawialo przyjemnosci - zrezygnowac
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 18:48   #7
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Nierika
Moj chlopak pewnie byc chcial, ale ja nie mam zamiaru. Boje sie bolu i pozniejszego dyskomfortu..
Również bałam się bólu Neriko. Myslałam sobie, że pewnie nigdy tego nie spróbuję. Jednak ciekawość i emocje były silniejsze. Spróbowałam i wrażeń nie da się opisać.

Cytat:
Napisane przez dioska
No fakt, jest to temat dosc delikatny. Ja kiedys mialam do seksu analnego dosc radykalne podejscie - tzn uwazalam, ze nie do seksu sluzy akurat ta czesc ciala Moj TŻ jednak przekonuje mnie powoli, ze jest to cos ciekawego, innego, a nawet przyjemnego...To kwestia podejscia i delikatnosci partnera - tak jak napisalas. Uwazam, ze warto sprobowac - jesli nie bedzie sprawialo przyjemnosci - zrezygnowac
To prawda delikatność przede wszystkim i pełne zaufanie do partnera. Bo to on czuwa nad wszystkim, my możemy jedynie próbować z całych sił być rozluźnione, w pewien sposób psychicznie gotowe na to co się stanie. Ale już od dalszych ruchów partnera i tego w jaki sposób to zrobi zależy moim zdaniem to czy będzie bolało mniej lub bardziej.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-14 o 21:06 Powód: Post po poscie!!
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 20:15   #8
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez ona1982
Również bałam się bólu Neriko. Myslałam sobie, że pewnie nigdy tego nie spróbuję. Jednak ciekawość i emocje były silniejsze. Spróbowałam i wrażeń nie da się opisać.
Moze kiedys...
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 06:30   #9
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

musze EDIT bo mi sie mąż zestresował

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2006-01-27 o 17:21
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 09:04   #10
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Jeszcze nie probowalam w sumie nawet sie nie zastanawialam jak to moze byc,moze przyjdzie samo z czasem-to wtedy zdam relacje
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 18:32   #11
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

jeszcze nie probowalam i nie wiem czy sprobuje. Jakos odrzuca mnie na sama mysl, ze penis ma byc wkladany w narzad, w ktorym bakterie powoduja rozkladanie sie tresci pokarmowej, jej gnicia, powstawania gazow, oraz w miejscu gdzie formowane sa masy kalowe bleee. Ale zobaczymy jak to w przyszlosci bedzie. Wiem, ze raz mialam ogromna ochote tego sprobowac, teraz znow mi przeszlo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 19:07   #12
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

hej to moze i ja sie podziele z wami moim doświadczeniem...próbował am tego kiedys i gdy mój partner "to" zrobił poczułam straszny ból, myślałam ze sie poryczę i od tamtej pory do tego nie wracamy....to mnie zraziło do dalszych prób. może byłam za mało rozluźniona? od czego to zależy dziewczyny?
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 19:19   #13
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Dla mnie seks analny jest po prostu obrzydliwy. Mój partner także ma takie zdanie. Uważam także, że ten narząd służy do czegoś innego- nawet związana z tym budowa odbytu (po prostu jest zbyt delikatna i można nabawić się różnych świństw ),Przecież do takich spraw służy inny narząd, który jest po prostu stworzony do tej roli. I mi osobiście takie argumenty wystarczą
Więc ja osobiście raczej nie zdecyduje się na taki rodzaj seksu
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 19:55   #14
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez magnum_357
hej to moze i ja sie podziele z wami moim doświadczeniem...próbował am tego kiedys i gdy mój partner "to" zrobił poczułam straszny ból, myślałam ze sie poryczę i od tamtej pory do tego nie wracamy....to mnie zraziło do dalszych prób. może byłam za mało rozluźniona? od czego to zależy dziewczyny?
Hmm nie wiem dlaczego tak było, ale ból może być mocny szczególnie na początku, gdy kobieta nie jest rozluźniona, gdy partner zbyt mocno wciska go do środka, kiedy brakuje środka nawilżającego. Polecałabym spróbowanie tuż po gorącej kąpieli, gdy ciało jest zrelaksowane oraz zastosowanie czegoś mocno nawilżąjącego, mającego poślizgowe działanie. U mnie za pierwszym razem była sama ślina, z braku czegokolwiek innego pod ręką. Ale wystarczająco dużo jej było i nie czułam dyskomfortu. Poza tym ruchy partnera moim zdaniem powinny być na początku bardzo, bardzo delikatne, aby w ogóle przyzwyczaić do tego nowego uczucia. Ja na początku nawet mówiłam Mojemu TŻ-owi" powolutku,tak dobrze, zaczekaj chwilę." Tak milimetr po milimetrze a poźniej jest tylko lepiej, aż naprawdę zdecydowane ruchy i pchnięcia nie sprawiają ani odrobiny bólu. Przynajmniej u mnie.I jeszcze jedno, zanim On( wiadomo co) tam wejdzie dobrze jest pobudzać to miejsce palcami. To też przyzwyczaja do tego nowego uczucia i jakby przygotowuje do dalszych pieszczot. Jest naprawdę przyjemne
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 20:16   #15
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

dzięki Ona1982 za szczegołową odpowiedź ale nie wiem czy jeszcze kiedys zdecyduje sie na taką próbe, bo jakos sie zniechąciłam do tego...
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 20:25   #16
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

faktycznie w takiej sytuacji dobrze jest wspomoc poslizg ;-) Nie mam odrzutow do tej formy seksu... z oliwka baaaaardzo mi sie podobalo
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 20:29   #17
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez magnum_357
dzięki Ona1982 za szczegołową odpowiedź ale nie wiem czy jeszcze kiedys zdecyduje sie na taką próbe, bo jakos sie zniechąciłam do tego...
Nie ma za co Może kiedyś będzie odpowiedni moment i wtedy spróbujesz. Nic na siłę. Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez emurulez77
faktycznie w takiej sytuacji dobrze jest wspomoc poslizg ;-) Nie mam odrzutow do tej formy seksu... z oliwka baaaaardzo mi sie podobalo
Mi spodobało się tak bardzo,ze do momentu kiedy się nie nasycę nie chcę z tego rezygnować:P Chociaż Mój TŻ trochę obawia się, że może to jakoś szkodzi pod względem zdrowotnym i powinno się ten sposób pieszczot zachować na specjalne okazje. Ale ja tak nie umiem.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-14 o 21:08 Powód: Post po poscie!!
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 20:56   #18
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
penis ma byc wkladany w narzad, w ktorym bakterie powoduja rozkladanie sie tresci pokarmowej,
rozkladanie tresci pokarmowej zachodzi duzo wczesniej.A co do bakterii to mam taka mala ciekawostke- "tam" jest ich duzo mniej niz w... ustach!!! Czyli teoretycznie powinno to byc mniej "obrzydliwe" niz zwykly calus(jesli za kryterium wezmiemy ilosc bakterii... )
Sama nie probowalam,ale chyba mnie troszke kusi...
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 22:07   #19
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
dokladnie!! na mysli mam post wyzej!!! Ile bakterii i pasozytow zeruje na naszej skorze, rzesach, w slinie.... nie wspomne, ze dla tych bytujacych na rzesach tusz jest wspaniala pozywka a poza tym, wszyscy pewnie myja zabki, zapominajac o szorowaniu jezyka, na ktorym rozwija sie wiekszosc bakterii i miedzy innymi to one moga powodowac przykry oddech.... Tak wiec jakby porownywac, namietny pocalunek jest obrzydliwy -wymiana kilku milionow pasozytow, bakterii, drobnoustrojow...

Jezeli chodzi o temat z punktu medycznego, to kiedys gdzies slyszalam, ze zwija sie jakas czesc jelita grubego i moga byc problemy z wyproznianiem... ale nie pamietam dokladnie wiec nie zmyslam

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-08 o 00:02
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 22:11   #20
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez agatus84
Czyli teoretycznie powinno to byc mniej "obrzydliwe" niz zwykly calus(jesli za kryterium wezmiemy ilosc bakterii... )
Eee to glupoty. Odbytowi od sliny z dlugo nieplukanych ust nic sie nie staniee. Za to sporobuj polizac nie do konca czysty odbyt. Ostrzegam: niezlej infekcji mozna sie nabawic.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 22:28   #21
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

no coz, odbyt to przede wszystkim siedlisko bakterii escherishia coli... czy jak to sie tam pisze-ktore raczej w jamie ustnej nie bytuja wiec dochodzi z tego wzgledu do zakazenia... z innej beczki, sprobuj odwrotnie podetrzec pupe a rowniez mozesz nabawic sie np.zakazenia pechrza
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 14:18   #22
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Nierika
Eee to glupoty. Odbytowi od sliny z dlugo nieplukanych ust nic sie nie staniee. Za to sporobuj polizac nie do konca czysty odbyt. Ostrzegam: niezlej infekcji mozna sie nabawic.
aLE odlot
:
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 17:04   #23
bisskit
Raczkowanie
 
Avatar bisskit
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 228
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Nierika
Eee to glupoty. Odbytowi od sliny z dlugo nieplukanych ust nic sie nie staniee. Za to sporobuj polizac nie do konca czysty odbyt. Ostrzegam: niezlej infekcji mozna sie nabawic.
hej hej!
o infekcjach można długo... chorób prznoszonych drogą płciową ("tradycyjnego" stosunku) też jest cała masa, a jakoś nikogo to do seksu nie zniechęca...
nie nabawiłam się infekcji jeszcze ani razu. kwestia tego, żeby po stosunku analnym koniecznie zmienić prezerwatywę i nie używać jej do stosunku "dopochwowego" albo, jesłi prezerwatywy się nie stosowało, skłonić partnera do umycia się

jejku, aż mi głupio, że to piszę
bisskit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 17:08   #24
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez bisskit
hej hej!
o infekcjach można długo... chorób prznoszonych drogą płciową ("tradycyjnego" stosunku) też jest cała masa, a jakoś nikogo to do seksu nie zniechęca...
nie nabawiłam się infekcji jeszcze ani razu. kwestia tego, żeby po stosunku analnym koniecznie zmienić prezerwatywę i nie używać jej do stosunku "dopochwowego" albo, jesłi prezerwatywy się nie stosowało, skłonić partnera do umycia się

jejku, aż mi głupio, że to piszę
Aj tam głupio o ludzkich rzeczach piszesz.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 17:15   #25
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Moje drogie,zapedzacie sie w nieapetyczne tematy
Ja mam pytanie-podczas seksu analnego nalezalozy maksymalnie rozluznic miesnie.Tymczasem podczas seksu tendencja jest przeciwna-miesnie (Kegla,czy jak mu tam...) sie zaciskaja. Da sie to pogodzic?? bo ja jak zaczynam sie skupiac na tym co mam rozluznic a co scisnac,to przestaje w ogole miec ochote...
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 17:22   #26
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez agatus84
Moje drogie,zapedzacie sie w nieapetyczne tematy
Ja mam pytanie-podczas seksu analnego nalezalozy maksymalnie rozluznic miesnie.Tymczasem podczas seksu tendencja jest przeciwna-miesnie (Kegla,czy jak mu tam...) sie zaciskaja. Da sie to pogodzic?? bo ja jak zaczynam sie skupiac na tym co mam rozluznic a co scisnac,to przestaje w ogole miec ochote...
pozdrawiam
W trakcie to już nie bardzo myśli się nad tym co zaciskać, a co rozluźniać. Chociaż tam też można zaciskać, podczas seksu analnego,wtedy moim zdaniem partner ma wrażenie jeszcze większej ciasności. Przed penetracją, ja staram się rozluźnić, a gdy już dochodzi do zbliżenia to mam uczucie dziwnego rozdwojenia,bo czuję jednocześnie zaciskanie się mięśni i pulsowanie w dwóch miejscach.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 17:54   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Exclamation Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez mosticchio
aLE odlot
:
Zwracam Ci już dzisiaj po raz drugi uwagę!
Jeśli nie masz nic ciekawego do napisania, to nie wstawiaj całej listy emotek do postu! Nikt nie będzie się bawił w odszyfrowywanie Twoich intencji co do wstawionych emot.

Kolejne posty z taką "treścią" będę ciąć.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 18:47   #28
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Up soorki :
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 10:33   #29
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Edytowane przez lexie
Czas edycji: Wczoraj o 01:02.

Co zbabralam????? yyy... chyba odloze sobie na okulary
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 15:12   #30
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez emurulez77
Edytowane przez lexie
Czas edycji: Wczoraj o 01:02.

Co zbabralam????? yyy... chyba odloze sobie na okulary
Myslę, ze Lexie zdecydowała połączyć sie obie wypowiedzi, bo były napisane jedna po drugiej. Stąd to się wzieło.

Mam rację Pani Moderator?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.