Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 18:44   #3181
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
fitomed do włosów ciemnych
jak znajdziesz i wypróbujesz daj znać tez szukam czegos do ciemnych :p
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:46   #3182
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
doszła dzis sauna, az skacze z radosci

własnie mam waxa i z nia siedze, ale grzeje
I jak włoski po saunie??jaki efekt??

Ja dziś miałam tragiczny dzień...najpierw byłam u dentysty wyrywać duuużą 6 pod aparat (pomijając że za tydzien jade wyrwać kolejny zdrowy ząb) gdy wychodziłam już od niego poszłam do Samochodu a tam szyba tylna wybita,pajenczynka...obok jest plac zabaw wiec podejzewam że dziaciaki kamieniem żucili robiąc zawody bo tak to wyglądało na szybie, musiałam jechać tak 30 km... No ale czułam sie prawie jak w cabriolecie i powoli zaczyna mnie boleć ząbek czuje że w noc bedzie nie wesoło
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie

Edytowane przez Klaudiczka997
Czas edycji: 2009-05-05 o 19:54
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:48   #3183
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Odżywki używam już od dawna, jest świetna! Włosy pięknie błyszczą, są miękkie, sypkie, nieobciążone, baaaardzo ją lubię. I jest dość wydajna.
Wiedziałam, że to dobry wybór Kupię, jak tylko wykończę Fructisa

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
doszła dzis sauna, az skacze z radosci

własnie mam waxa i z nia siedze, ale grzeje
Ta suszara też mnie niesamowicie kusi
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:55   #3184
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

hej Dziewczyny!

Nałożyłam dzisiaj pierwszy raz Henna Wax na włosy i jedyne co moge powiedziec po 1. uzyciu to, że wydaja mi sie bardziej wygladzone

I mam pytanie do Was stosujacych te odzywke dluzej ode mnie :
o ile mniej wiecej wlosy przyrastają na miesiac, stosujac Wax?
Pez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:59   #3185
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

czeeeść dziewczyny) w końcu widzę że nie jestem sama)
postanowiłam wreszcie wziąć się za te moje kłaki i doprowadzić je do porządku
póki co są zniszczone i suche, wszystko przez rozjaśnianie i prostowanie ale teraz już muszę o nie porządnie zadbać. Porzuciłam rozjaśnianie (odrost już straszy hehe) no i prostownicę i suszarkę.Teraz pozostaje czeeekaaanieeee..... Potrzebuję wsparciaaaa)
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 20:00   #3186
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość

Ja dziś miałam tragiczny dzień...najpierw byłam u dentysty wyrywać duuużą 6 pod aparat (pomijając że za tydzien jade wyrwać kolejny zdrowy ząb) gdy wychodziłam już od niego poszłam do Samochodu a tam szyba tylna wybita,pajenczynka...obok jest plac zabaw wiec podejzewam że dziaciaki kamieniem żucili robiąc zawody bo tak to wyglądało na szybie, musiałam jechać tak 30 km... No ale czułam sie prawie jak w cabriolecie i powoli zaczyna mnie boleć ząbek czuje że w noc bedzie nie wesoło
oj biedna

suszarka jest boska, wloski gładkie, wygladzone, miekkie, teraz w pełni dziala wax

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

Ta suszara też mnie niesamowicie kusi
to ja Cie jeszcze pokuszę bo jest naparwde swietna, teraz jeszcze lepiej wax bedzie dzialał dzis cale 20 minut sie grzalam. Nawet na mniejsze grzanie niezle daje a to wyzsze to juz w ogole
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:13   #3187
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Ten drugi jest naprawdę moim faworytem, mimo, że z Petrole z chlorofilem jestem zadowolona to można używać go 2/3 razy w tygodniu ( na opakowaniu tak jest napisane). Jak zużyje Mydlnice to na bank kupie Pregaine
Tak? Na moim nic takiego nie było napisane. Stosowałam go codziennie i nie wcale nie obciążał mi włosów. Ale ja mam proste włosy, może przy kręciołach jest rożnica.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mydlnicę lekarską też miałam, super szampon. Przy moim codziennym myciu głowy starczył na miesiąc. Teraz czaję się na fitomed do włosów ciemnych, a aktualnie używam babydream. Kupiłam odżywkę, znalazłam jakieś drobne i starczyło na Timotei z bambusem Poza tym balsamem Petrole... Jak jest z jego wydajnością? Jest dośc drogi,a miałam wcześniej odżywke tej firmy z naftą i starczyła na .. tydzień.
Musiałaś chyba bardzo dużo nakładać. Ja miałam Petrole od końca stycznia do połowy marca. Używałam go codziennie. Kupowałam w DOZ-ie, więc wyniósł mnie tylko 10 zł. W normalnych aptekach jest dużo drożej.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 21:59   #3188
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
doszła dzis sauna, az skacze z radosci

własnie mam waxa i z nia siedze, ale grzeje
Ekstra! Wyobrażam sobie jak z nią siedzisz
Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość

Ja dziś miałam tragiczny dzień...najpierw byłam u dentysty wyrywać duuużą 6 pod aparat (pomijając że za tydzien jade wyrwać kolejny zdrowy ząb) gdy wychodziłam już od niego poszłam do Samochodu a tam szyba tylna wybita,pajenczynka...obok jest plac zabaw wiec podejzewam że dziaciaki kamieniem żucili robiąc zawody bo tak to wyglądało na szybie, musiałam jechać tak 30 km... No ale czułam sie prawie jak w cabriolecie i powoli zaczyna mnie boleć ząbek czuje że w noc bedzie nie wesoło
Oj bidulko Łączę się z Tobą w bólu, jeśli chodzi o zęby bo ja tez dzis byłam dentysty. Tyle że ja miałam tylko borowanie dwóch zębów . Bolą mnie teraz...

Kupiłam dziś sobie El Pelo balsam do włosów ( w aptece). Będę stosowała tylko na skalp (ze względu na skład, który nie nadaje się na moje włosy) i zobaczę, może przyspieszy mi trochę porost? Ciekawe...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 22:04   #3189
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
czeeeść dziewczyny) w końcu widzę że nie jestem sama)
postanowiłam wreszcie wziąć się za te moje kłaki i doprowadzić je do porządku
póki co są zniszczone i suche, wszystko przez rozjaśnianie i prostowanie ale teraz już muszę o nie porządnie zadbać. Porzuciłam rozjaśnianie (odrost już straszy hehe) no i prostownicę i suszarkę.Teraz pozostaje czeeekaaanieeee..... Potrzebuję wsparciaaaa)
tutaj raczej wsparcia nie uzyskasz, ponieważ jest tu grupa tak zżytych Włosomaniaczek, że z reguły ignorują "nowych" ale czytając Ich posty można dowiedziec się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 22:17   #3190
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

A zauważyłyście przy stosowaniu Petrole z chlorofilem jakąś zmianę w kolorze włosów? W opisie jest napisane, że balsam jest do ciemnych włosów, tak więc przyciemnia czy ot tak po prostu jest uniwersalny do każdego koloru (jak Wax do ciemnych)? To samo pytanie o Petrole z azulenem czy rozjaśnia czy też nie? Sama teraz nie wiem, który wziąć, a tak kusicie że muszę się w końcu zdecydować
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 23:16   #3191
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
A zauważyłyście przy stosowaniu Petrole z chlorofilem jakąś zmianę w kolorze włosów? W opisie jest napisane, że balsam jest do ciemnych włosów, tak więc przyciemnia czy ot tak po prostu jest uniwersalny do każdego koloru (jak Wax do ciemnych)? To samo pytanie o Petrole z azulenem czy rozjaśnia czy też nie? Sama teraz nie wiem, który wziąć, a tak kusicie że muszę się w końcu zdecydować
Ja miałam oba. I ten do ciemnych mi nien przyciemniał, ale za to po tym do jasnych miałam wrażenie, że farba mi szybciej blaknie przy głowie ( stosowałam go tylko na skalp, farbuję włosy na rudo-czerwono).
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 05:59   #3192
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Musiałaś chyba bardzo dużo nakładać. Ja miałam Petrole od końca stycznia do połowy marca. Używałam go codziennie. Kupowałam w DOZ-ie, więc wyniósł mnie tylko 10 zł. W normalnych aptekach jest dużo drożej.
Wydawało mi się, ze nakładam tyle trzeba, a i tak cięzko było mi włosy rozczesać. Ogólnie, dziwny był tamten. Ale na Petrole sie pewnie skusze.

Cytat:
Wiedziałam, że to dobry wybór Kupię, jak tylko wykończę Fructisa
Myślę, ze będziesz zadowolona
Patrzyłam wczoraj na tego Fructisa, ale jednak..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 06:58   #3193
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ekstra! Wyobrażam sobie jak z nią siedzisz
TZ mnie prawie błagał, zebym weszla na skypa i wlaczyla kamere w domu sie tez lali, ale najwazniejsze że mam po nim takie fajowe włosy.

ten kaptur jest bardzo duzy, mama ze swoimi wałkami spokojnie sie zmiesci
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 07:42   #3194
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja miałam oba. I ten do ciemnych mi nien przyciemniał, ale za to po tym do jasnych miałam wrażenie, że farba mi szybciej blaknie przy głowie ( stosowałam go tylko na skalp, farbuję włosy na rudo-czerwono).
O, dziękuję za odpowiedź W takim razie wezmę ten z chlorofilem. Widzę, że tu jest analogiczna sytuacja jak u Waxa, niby do ciemnych, a tak naprawdę do każdych.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:15   #3195
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
TZ mnie prawie błagał, zebym weszla na skypa i wlaczyla kamere w domu sie tez lali, ale najwazniejsze że mam po nim takie fajowe włosy.

ten kaptur jest bardzo duzy, mama ze swoimi wałkami spokojnie sie zmiesci
No ładnie Dobrze, że jesteś zadowolona
Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Widzę, że tu jest analogiczna sytuacja jak u Waxa, niby do ciemnych, a tak naprawdę do każdych.
Możliwe, że tak jest. A Ty masz jakie włosy?Jasne/ciemne?

EDIT: Właśnie zauważyłam, że Ty pytałaś o balsamy ... Znowu namieszłam Ale to dlatego, że nazwa Petrole kojarzy mi się od razu z wcierkami (to była moja pierwsza wcierka w życiu). Ja wypowiadałam sie o lotionach, bo oba miałam. Balsamu nie miałam ani jednego Ale podejrzewam, że skoro seria jest ta sama, to i działanie będzie podobne.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774

Edytowane przez Benek23
Czas edycji: 2009-05-06 o 08:19
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:29   #3196
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

a ja wlasnie siedze na Youtube (zrobilam sobie dzien wolny od uczelni - zbyt senna pogoda bym mogla na czas sie uwolnic z objec łóżka) i znalazlam to:

http://www.youtube.com/watch?v=ouW_4...eature=related
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:37   #3197
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Możliwe, że tak jest. A Ty masz jakie włosy?Jasne/ciemne?
A to zależy w jakim świetle - w pomieszeniach brązowe, a w słońcu rudo-czerwone więc trudno określić, powiedziałabym, że bardziej w stronę ciemnych włosów. Teraz się właśnie miotam z jednej strony chciałabym wrócić do naturalnego koloru, więc bardziej by mi się przydał petrole z azulenem, a z drugiej strony chciałabym ciemne. Pogmatwane, ostatecznie chyba wezmę ten z chlorofilem.

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
EDIT: Właśnie zauważyłam, że Ty pytałaś o balsamy ... Znowu namieszłam Ale to dlatego, że nazwa Petrole kojarzy mi się od razu z wcierkami (to była moja pierwsza wcierka w życiu). Ja wypowiadałam sie o lotionach, bo oba miałam. Balsamu nie miałam ani jednego Ale podejrzewam, że skoro seria jest ta sama, to i działanie będzie podobne.
Myślę, ze będzie podobnie. Teraz zaintrygowałaś mnie tą wcierką, gdybym tak podziałała na nie wcierką i balsamem z azulenem to czy by się ładnie rozjaśniły, ech te dylematy . Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:41   #3198
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
A to zależy w jakim świetle - w pomieszeniach brązowe, a w słońcu rudo-czerwone więc trudno określić, powiedziałabym, że bardziej w stronę ciemnych włosów. Teraz się właśnie miotam z jednej strony chciałabym wrócić do naturalnego koloru, więc bardziej by mi się przydał petrole z azulenem, a z drugiej strony chciałabym ciemne. Pogmatwane, ostatecznie chyba wezmę ten z chlorofilem.



Myślę, ze będzie podobnie. Teraz zaintrygowałaś mnie tą wcierką, gdybym tak podziałała na nie wcierką i balsamem z azulenem to czy by się ładnie rozjaśniły, ech te dylematy . Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat

Lotion mogę Ci polecić też dlatego, że wyrosło mi po nim mnóstwo nowych włosów, bardzo się zagęściły. Wyrosła mi ich cała masa przy czole, tam, gdzie wcześniej mi nie rosły. Ja go w ogóle bardzo długo stosowałam - ze 3 lata z przerwami. Potem dopiero zaczęłam kombinować z innymi lotionami
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:51   #3199
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mydlnicę lekarską też miałam, super szampon. Przy moim codziennym myciu głowy starczył na miesiąc. Teraz czaję się na fitomed do włosów ciemnych, a aktualnie używam babydream. Kupiłam odżywkę, znalazłam jakieś drobne i starczyło na Timotei z bambusem Poza tym balsamem Petrole... Jak jest z jego wydajnością? Jest dośc drogi,a miałam wcześniej odżywke tej firmy z naftą i starczyła na .. tydzień.
Ciężko mi powiedzieć jak z wydajnością, ponieważ mam baaaardzo dużo masek i odżywek i używam ich wymiennie albo paru na raz, bo moje włosy uwielbiają mixy. Poza tym ja tego balsamu nakładam sporo bo lubię go sobie wmasować porządnie w skalp

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Odżywki używam już od dawna, jest świetna! Włosy pięknie błyszczą, są miękkie, sypkie, nieobciążone, baaaardzo ją lubię. I jest dość wydajna.
a jak jej skład? to znaczy czy ma jakie ciężkie sylikony? Pewnie ładnie pachnie co?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
doszła dzis sauna, az skacze z radosci

własnie mam waxa i z nia siedze, ale grzeje
to rodzinka ma kabaret

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
jak znajdziesz i wypróbujesz daj znać tez szukam czegos do ciemnych :p
tak, ja tez czekam na recenzję

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Tak? Na moim nic takiego nie było napisane. Stosowałam go codziennie i nie wcale nie obciążał mi włosów. Ale ja mam proste włosy, może przy kręciołach jest rożnica.

Musiałaś chyba bardzo dużo nakładać. Ja miałam Petrole od końca stycznia do połowy marca. Używałam go codziennie. Kupowałam w DOZ-ie, więc wyniósł mnie tylko 10 zł. W normalnych aptekach jest dużo drożej.
bo to nie jest napisane na balsamie tylko na szamponie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tutaj raczej wsparcia nie uzyskasz, ponieważ jest tu grupa tak zżytych Włosomaniaczek, że z reguły ignorują "nowych" ale czytając Ich posty można dowiedziec się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy
nie uzyskasz wsparcia, nie dla tego, ze stanowimy zamknięty krąg, tylko dla tego, że raczej żadna z nas nie używa tylko waxa ale też i innych cudów jak np. wcierki....więc, żadna z nas nie wie jakie są efekty tylko po waxie A jak coś to przecież jest osobny wątek o waxie i tam można sobie poczytać

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś sobie El Pelo balsam do włosów ( w aptece). Będę stosowała tylko na skalp (ze względu na skład, który nie nadaje się na moje włosy) i zobaczę, może przyspieszy mi trochę porost? Ciekawe...
ja na razie zmieniłam El Pe Lo na Seboradin ale jak mąż zacznie znowu marudzić, że śmierdzi to pewnie na jakiś czas do niego powrócę.

Chciałam wam jeszcze się poskarżyć... wczoraj znalazłam pierwszego do połowy siwego włosa... :O > wyrwałam dziada, ale dalej o tym myślę...
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.

Edytowane przez doruś
Czas edycji: 2009-05-06 o 08:54
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 08:55   #3200
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
ja na razie zmieniłam El Pe Lo na Seboradin ale jak mąż zacznie znowu marudzić, że śmierdzi to pewnie na jakiś czas do niego powrócę.

Ciekawa jestem jak to El Pelo podziała.
(u mnie na opakowaniu jest napisane El Pelo, a nie El Pe Lo. Mamy dwa różne? )
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:05   #3201
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

YouTubowy przepis na porost włosów http://www.youtube.com/watch?v=U2U6V...eature=related
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:15   #3202
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość

nie uzyskasz wsparcia, nie dla tego, ze stanowimy zamknięty krąg, tylko dla tego, że raczej żadna z nas nie używa tylko waxa ale też i innych cudów jak np. wcierki....więc, żadna z nas nie wie jakie są efekty tylko po waxie A jak coś to przecież jest osobny wątek o waxie i tam można sobie poczytać
nie ograniczam się do waxa, stosuję wiele innych masek/odżywek (gloria, kompres Joanna, Kuracja Rzepa, Seboradin cała seria z rzepą, Waxy, olej kokosowy, szampony ziołowe itp) a zostałam zaszufladkowana jako "niedouczona użytkowniczka waxa" ale mi to nie przeszkadza bo i tak lubię czytac co tutaj wypisujecie więc nadal pozostanę podglądaczem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:58   #3203
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Lotion mogę Ci polecić też dlatego, że wyrosło mi po nim mnóstwo nowych włosów, bardzo się zagęściły. Wyrosła mi ich cała masa przy czole, tam, gdzie wcześniej mi nie rosły. Ja go w ogóle bardzo długo stosowałam - ze 3 lata z przerwami. Potem dopiero zaczęłam kombinować z innymi lotionami
Te małe włoski na czole mam odkąd pamiętam, kiedyś chciałam się ich pozbyć, o ja głupia Teraz na szczęście mi nie przeszkadzają, szkoda tylko, że nie chcą dalej rosnąć i są takie krótkie. Na czubku głowy też mam takie antenki, kupię lotion też może on pobudzi je do wzrostu, żeby były tak długie jak reszta, ech. Chyba się nie doczekam

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
YouTubowy przepis na porost włosów http://www.youtube.com/watch?v=U2U6V...eature=related
Nie wiem czy to działa na porost włosów, ale to świetna maseczka! Stosowałam dwa razy i włosy są super nawilżone. Tylko trochę inny przepis mam, bo zamiast miodu daję żółtko jajka. Tak więc najpierw pół awokado 'ciapciam' blenderem na gładką masę, daję łyżkę oliwy i żółtko jajka mieszam i daję na włosy. Potem zmywam szamponem i nakładam odżywkę. Włosy są super po takiej masce. Z drugiej połowy awokado można zrobić taką maskę na twarz tylko zamiast żółtka dać miód.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:13   #3204
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Te małe włoski na czole mam odkąd pamiętam, kiedyś chciałam się ich pozbyć, o ja głupia Teraz na szczęście mi nie przeszkadzają, szkoda tylko, że nie chcą dalej rosnąć i są takie krótkie. Na czubku głowy też mam takie antenki, kupię lotion też może on pobudzi je do wzrostu, żeby były tak długie jak reszta, ech. Chyba się nie doczekam
Ja mam na czubku takie małe kręciołki (coś w rodzaju aureoli, bo mam kręcone włosy)
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:32   #3205
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem jak to El Pelo podziała.
(u mnie na opakowaniu jest napisane El Pelo, a nie El Pe Lo. Mamy dwa różne? )
ja mam taki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27394

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie ograniczam się do waxa, stosuję wiele innych masek/odżywek (gloria, kompres Joanna, Kuracja Rzepa, Seboradin cała seria z rzepą, Waxy, olej kokosowy, szampony ziołowe itp) a zostałam zaszufladkowana jako "niedouczona użytkowniczka waxa" ale mi to nie przeszkadza bo i tak lubię czytac co tutaj wypisujecie więc nadal pozostanę podglądaczem
Przepraszam, o Waxie to nie było do Ciebie tylko do Pez
Udzielaj się jak najbardziej i trzymam kciuki za Twoją walkę o zdrowe włosy

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Te małe włoski na czole mam odkąd pamiętam, kiedyś chciałam się ich pozbyć, o ja głupia Teraz na szczęście mi nie przeszkadzają, szkoda tylko, że nie chcą dalej rosnąć i są takie krótkie. Na czubku głowy też mam takie antenki, kupię lotion też może on pobudzi je do wzrostu, żeby były tak długie jak reszta, ech. Chyba się nie doczekam


Nie wiem czy to działa na porost włosów, ale to świetna maseczka! Stosowałam dwa razy i włosy są super nawilżone. Tylko trochę inny przepis mam, bo zamiast miodu daję żółtko jajka. Tak więc najpierw pół awokado 'ciapciam' blenderem na gładką masę, daję łyżkę oliwy i żółtko jajka mieszam i daję na włosy. Potem zmywam szamponem i nakładam odżywkę. Włosy są super po takiej masce. Z drugiej połowy awokado można zrobić taką maskę na twarz tylko zamiast żółtka dać miód.
ja po nieudanej masce z banana podchodzę sceptycznie do awokado
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.

Edytowane przez doruś
Czas edycji: 2009-05-06 o 10:42
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:49   #3206
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Też planuję ją kupić, jak wykończę Fructisa Zdasz relacje po użyciu?

Czerwony Kolczyk, jak tam matura?
hm angielski, dziwny był wg mnie...jedno nagranie bardzo niewyraźne

a 'najlepsze' jest to, że w jednej z klas zadzwonił telefon i to kilka razy...ale to był telefon babki z komisji

szok...i teraz jakiś tatuś poszedł do gazety itd.
możliwe, że wszyscy z tej sali będą musieli pisać jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
doszła dzis sauna, az skacze z radosci

własnie mam waxa i z nia siedze, ale grzeje
chyba naprawdę zacznę odkładać kasę
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:01   #3207
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś
nie uzyskasz wsparcia, nie dla tego, ze stanowimy zamknięty krąg, tylko dla tego, że raczej żadna z nas nie używa tylko waxa ale też i innych cudów jak np. wcierki....więc, żadna z nas nie wie jakie są efekty tylko po waxie A jak coś to przecież jest osobny wątek o waxie i tam można sobie poczytać
spoko. dzieki za wyjasnienie

btw do tej pory nie wysilalam sie nigdy z żadnymi odżywkami bo nie mialam problemu[poza swędzeniem skóry]. Ale chce żeby rosly jak to okreslaja niektore forumowiczki "jak szalone" bo mam krotkie wlosy, dlatego zainteresowalam sie jaki macie przyrost wlosow na dlg ze wspomagaczami
Pozdrawiam!

Edytowane przez Pez
Czas edycji: 2009-05-06 o 11:10
Pez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:12   #3208
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
j
ja po nieudanej masce z banana podchodzę sceptycznie do awokado
Spokojnie, nie ma się czego bać. Pewnie chodzi Ci o kawałki banana zalegające we włosach? Czy też może niefajne włosy po? Jeśli chodzi o kawałki we włosach to na samą myśl robi mi się niedobrze, dlatego też miksuję awokado na gładki krem i problemów nie ma. Awokado jest tłuste, więc fajnie nawilża włosy.

Muszę pochwalić szczotkę z dzika mam ją chyba już przeszło tydzień i kocham ją miłością bezgraniczną. Mogłabym się nią non stop czesać Przy okazji zamawiania Kallosów na all, wzięłam zachwalaną szczotkę Khaję, model Ewa.
W końcu szczotka nie szarpie moich włosów i nie mam uczucia łamania, na dodatek wygładza włosy i dzięki temu są bardziej błyszczące. No i mam wrażenie, że tak dobrze rozczesuje, że zapobiega robieniu się kolonii w ciągu dnia. Ale nachwaliłam żałuję tylko, że tak zwlekałam z jej zakupem.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:16   #3209
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
hm angielski, dziwny był wg mnie...jedno nagranie bardzo niewyraźne

a 'najlepsze' jest to, że w jednej z klas zadzwonił telefon i to kilka razy...ale to był telefon babki z komisji
to muszę Ci powiedziec, że u mnie w szkole (na szczęście nie w mojej grupie) płyta wczoraj zacinała się chyba z 6 razy i częśc tekstu była nie do zrozumienia :/ nie wiem co z tym fantem zrobią, u mnie na szczęście było bez problemów, chociaż jak dla mnie za głośno puszczali teksty.
Siedziałam w ostatniej ławce i mimo to tak dawało po uszach i niosło się klasą, że ciężko było momentami zrozumiec co mówią
Ale na szczęście chociaż trudnych tekstów nie dali.

A tak odnośnie włosów. Mi szybciej rosły po ampułkach seboradinu. Sumiennie je wcierałam przez 2tyg. Kupiłam nawet drugą kurację ale przed maturami jakoś nie miałam czasu na codzienne czochranie głowy



Motylku a ta sauna co masz do włosków ma dosyc długi kabel czy trzeba siedziec przy kontakcie czołem przy ścianie? Ona działa na zasadzie suszarki?

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2009-05-06 o 11:46
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:23   #3210
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam Tylko że na moim PELO jest napisane razem No nie ważne, przecież to drobiazg
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.