L'OREAL EXCELLENCE Creme... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 08:59   #31
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Hey wam mozecie mi pomoc w koloze 9 albo 9.1 albo 01 lub 03 kurcze nawet po dobrych rezezjach boje sie juz experymentow po tym jak musialam sciac wlosy 10 cm. Ale ta farba sie chwali u wizazanek.Pilsss jesli ktos mnie slyszy i widzi odezwijcie.Tym razm to was potrzebuje bo mam juz odrost mega ciemny blond i cala reszta to zozjasniane wlosy na ktorych juz sie farba wyprala.:pr osi: :pro si:: prosi::pros i::p rosi::prosi ::pr osi: Czy te farby beda dla mnie ok?? A moze jakies fotki.Dzieki
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 14:31   #32
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Zostawiam fotke i jeszcze jedno pytanko.Patrzac na moj odrost ,czy poradzi sobie Loreal exellence 9 lu 9.1 z mnim?? Jest to mysi wpadajacy w ciemny dlond kolor.Ta czescia farbowana sie nie martwie bo pewnie pokryje.Ale zawsze ten odrost sie musi wyrozniac juz ze wszystkich frarb.Na poczatku jest ok a po tygodniu dwoch zolkie i wpada w rudy.Prosze jak cos wiecie albo macie tak samo to piszcie.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:18   #33
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Nie bój się farb L'oreala, na twoich włoskach nie powinno wyjść nic dziwnego, kolorki wychodzą fajne, naturalne. Ja na podobnych odrostach + b.gęstych pasemkach w kolorze platynowego blondu położyłam L'oreal Recital Preference Stockholm i wszystko pięknie chwyciło łącznie z odrostami, chociaż może za krótko trzymałam tę farbę (bo trzymałam przepisowe 30 minut a jak później czytałam, lepiej było trochę przetrzymać nawet do 50 min na odrostach), ono i ten odrost mam ciemniejszy ale NIE rudy ani nie pomarańczowy po prostu taki ciemniejszy blondzik, fajnie to w sumie wygląda, tak naturalnie. Aha naturalny kolor włosów mam chyba podobny do ciebie, a może i nawet ciemniejszy... taki ciemny mysi blond Tak więc Recital Preference polecam, co do Excellence - nie wiem, ale powinien też wyjść bardzo naturalnie bo generalnie farby Loreala tak wychodzą
Ja zdjęcia po tym Stockholmie umieściłam w wątku "Recital Preference" albo jakoś tak, zapomniałam tytułu muszę poszukać

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-04-01 o 09:40
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:31   #34
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Nie bój się farb L'oreala, na twoich włoskach nie powinno wyjść nic dziwnego, kolorki wychodzą fajne, naturalne. Ja na podobnych odrostach + b.gęstych pasemkach w kolorze platynowego blondu położyłam L'oreal Recital Preference Stockholm i wszystko pięknie chwyciło łącznie z odrostami, chociaż może za krótko trzymałam tę farbę (bo trzymałam przepisowe 30 minut a jak później czytałam, lepiej było trochę przetrzymać nawet do 50 min na odrostach), ono i ten odrost mam ciemniejszy ale NIE rudy ani nie pomarańczowy po prostu taki ciemniejszy blondzik, fajnie to w sumie wygląda, tak naturalnie. Aha naturalny kolor włosów mam chyba podobny do ciebie, a może i nawet ciemniejszy... taki ciemny mysi blond Tak więc Recital Preference polecam, co do Excellence - nie wiem, ale powinien też wyjść bardzo naturalnie bo generalnie farby Loreala tak wychodzą
Ja zdjęcia po tym Stockholmie umieściłam w wątku "Recital Preference" albo jakoś tak, zapomniałam tytułu muszę poszukać


Oo, znalazłam aktualne zdjęcie moich włosów po tym Stokholmie - tj. jakieś 3 tygodnie po farbowaniu, w rzeczywistości w świetle dziennym włosy są jaśniejsze.
No waśnie stokcholm bardzo szybko zmyl mi się z włosów no ale to morze moja wina bo bezpośrednio na włosy rozjaśnione położyłam te farbę.A to podobno bardzo szybko się wypłukuje ponieważ włos jest zajęty przez rozjaśniacz i nie wnika tak głęboko farba kryjąca.No nic bardzo Ci dziękuje za odpowiedz,ale chyba zdecyduje się na exelence,bo się zakochałam w jednym kolorku 9 i chyba się na niego zdecyduje.Tylko boje się już kłaść jaka kolwiek farbę na moje włosy bo są zniszczone i widać jak wybielone od tych rozjaśniaczy ,mam już tego dosyć i chce wkoncu przejść na jakoms farbkę która nie będę musiała wcześniej rozjaśniać włosów.No nic ale zdam relacje na tej stronce jak już się zdecyduje.jeszcze raz dziękuje bo myślałam ze już mi nikt tutaj nie odpisze.Morze ktoś znajdzie się jeszcze kto ma podobny problem do mojego lub farbował już wcześniej exellece 9 lub 9.1.Dziękuje
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:55   #35
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

No, też bym chętnie obejrzała jakieś zdjęcia po tej 9-tce bo wkrótce chciałabym sobie przyciemnić włosy tak o jeden ton właśnie... a słyszałam że generalnie Excellence jest trwalszy od Preference, tzn. nie zmywa się tak szybko...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:08   #36
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
No, też bym chętnie obejrzała jakieś zdjęcia po tej 9-tce bo wkrótce chciałabym sobie przyciemnić włosy tak o jeden ton właśnie... a słyszałam że generalnie Excellence jest trwalszy od Preference, tzn. nie zmywa się tak szybko...
No ja tak mysle ze w nastepnym tygodniu juz je zafarbuje,tylko ja tez bym nie chciala za ciemnych.I tu mi sie pojawia problem bo chyba 9.1 jest najasniejszy z tych naturalnych bo potem to juz sa te super rozjasniajace a tam nie widzialam niz z bezowych.Nie wiem co wybrac.Znalazlam exellence 10.21 badzo jasny blond perlowy.Tez super ciekawy

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-05 o 14:28
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:24   #37
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Jest jeszcze 10.21, on jest najjaśniejszym odcieniem spośród tych naturalnych, znaczy nie super-rozjaśniających Excellence To jest taki właśnie jasno - beżowy chyba...w każdym razie jaśniejszy od 9.0 i 9.1

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-02-05 o 14:27
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 14:50   #38
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

No wlanie on mi chyba będzie najbardziej odpowiadał.Tyle ze troche sie obawiam juz farb na moje suche i zniszczone wlosy.Niedawno musialam obciac ponad 10 cm.wlosy przez te ciagle rozjaśniania.Ale morze ten jeden raz jeszcze zniosą.Ale tez słyszałam ze to jedna z najdelikatniejszych farb na rynku dostępnych w drogeriach.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:55   #39
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Daj znać, czy zrobiłaś tym 10.21 I wrzuć jakieś zdjątka... jestem pewna że włosy ci się nie zniszczą a wręcz przeciwnie z tego co tu wcześniej dziewczyny pisały to wręcz włosy powinny nabrać błysku itp., generalnie Loreal Excellence to chyba najlepsza farba (albo jedna z najlepszych) dostępna w drogeriach...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:36   #40
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Na pewno wrzucę fotkę.Tak myślę ze na początku następnego tygodnia już będę fresch zrobiona
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:45   #41
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja juz po farbowaniu Exellence 10.21 hmmm wiedz moze powiem tak:1 -KONDYCJA- włosa bez zmian ,no może pod względem miękkości to super.Ale najważniejsze ze zniszczenia się nie pogłębiły. 2-KOLOR-trafiony.(Super) 3 ODROST-Ruszony,rozjaśniony lecz do jasnego rudego tylko.Ale myślę ze po kolejnym nałożeniu farby powinien dojść do ładu o ile nie zżółknie i nie zrobi się jeszcze bardziej rudy.Tak jak to było przy garnier 111 i wellaton 12/0.Miałam nadzieje ze odrost stanie się bialutki jak reszta,ale niestety jednak tak się nie stało.Moje włosy są i już chyba zostaną tym trudnym draniem do rozjaśnienia.Choć muszę zaznaczyć ze odrost trzymałam 50 minut. no ale ogólny efekt super.Odrost nie był jeszcze tak duży aby teraz się mógł rzucać w oko wiedz jeszcze jest ok.Moja ocena za farbkę osiem z plusem bo jeszcze nie wiem jak będzie się zachowywać w praniu Dla porównania garnierowi i wellaton daje 5.Chyba nie trzeba tłumaczyć które są przed farbowaniem bo widać gołym okiem,ale powie pierwsze cztery to przed a reszta to po.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 14:09   #42
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

To fotki już po
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:03   #43
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Wyszło naprawdę SUPER!!!
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:13   #44
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Czy ktos farbowal odcieniem z palety zlote brazy konkretnie 4.3? Nie wiem czy poczekac do maja (odzywic je) czy juz nakladac boje sie siana
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 08:11   #45
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja wczoraj farbowałam włosy odcieniem 10.21 oto efekt.
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 17:53   #46
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

A jaki wyjściowy ? Bardzo łądny ten
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:36   #47
Neti89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

A czy któraś z Was farbowała może odcieniem 7.43 blond miedziano-złocisty? Na opakowaniu wygląda super, tylko jestem ciekawa jak wychodzi. Wklejcie fotki jeśli któraś z Was farbowała tym odcieniem
Z góry dziekuje
Neti89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:04   #48
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ostatnio rozmawiałam z hostessą od koloryzacji L'oreal . Babeczka zdecydowanie odradziła mi Excellence twierdzc ze to baaardzo mocna farba, baaardzo niszycz włosy i jest dla starszych kobiet, które maja duuuużo siwych włosów Ja farbuję Exc od ponad roku i to najlepsza farba jaką miałam...

Nie wiem czy tak kazali jej mówić, bo to na 100 % nie była fryzjerka. Spytałam ją co by mi zaproponowała skoro chcę mieć popielaty ciemny blond a on mi daje Castinga poziom 6.34 baaardzo popielaty odcień (pani tłumaczyła że na moich włosach wcale nie wyjdzie czerwony ) taaa, jasne
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:54   #49
Neti89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja także z tym się nie zgadzam. Teraz mam w planach pomalować odcieniem 7.43, który już czeka na półce, ale wcześniej farbowałam odcieniami bardzo jasnego blondu excellence i to były najlepsze farby jakie używałam. Kolory wychodziły bardzo ładne i włosy przez jakiś czas po malowaniu były w lepszym stanie mimo tego, że mam dość mocno przesuszone. Właśnie mając na uwadze doświadczenia z blondami excellence, skusiłam się na rudy z tej samej serii Mam nadzieję, że także będę zadowolona No i ponawiam prośbe, jakby ktoś miał zdjęcia po malowaniu tą farbą...
Neti89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 23:13   #50
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny mam pytanie czy mogę na bardzo jasny blond (farbowałam Koleston Perfect 12/89, ale zrobił się taki ciepły) nałożyć excellence 8.13 perłowy beż?? czy wyjdą zielone?? Chciałabym przyciemnić włosy, mieć taki średni blond, ale raczej w odcieniu chłodnym.

Jaki 8.13 to kolor właściwie, bo znalazłam dwa całkowicie inne odcienie na zdjęciu, na stronie l'oreala?
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 09:48   #51
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

odświeżyli wyglad opakowań i faktycznie też zauważyłam że kolory włosów na zdjęciu się róznią. Nie tylko tego odcienia. Zresztą chciałam wypróbować własnie 8.13, ale jak zobaczyłam nowe opakowanie to stchórzyłam... za jasny
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:18   #52
tunia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Właśnie zafarbowałam włosy odcieniem 813- perłowy beż ( musiałam " uratować moje włosy po nieudanym farbowaniem farbą loreal preference - bardzo badzo jasny blond popielaty- wyszedł jasny blond z rudym połyskiem). Kolor perłowy beż wyszedl tak jak na pierwszym opakowaniu wklejonym przez Keira87 :
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1269987140
tunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:38   #53
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Keira87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy mogę na bardzo jasny blond (farbowałam Koleston Perfect 12/89, ale zrobił się taki ciepły) nałożyć excellence 8.13 perłowy beż?? czy wyjdą zielone?? Chciałabym przyciemnić włosy, mieć taki średni blond, ale raczej w odcieniu chłodnym.

Jaki 8.13 to kolor właściwie, bo znalazłam dwa całkowicie inne odcienie na zdjęciu, na stronie l'oreala?
tak naparwdę to jest popielato-złocisty i skoro masz teraz włosy na poziomi 12 to poziom 8 Ci je znacznie przyciemni...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 13:27   #54
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
tak naparwdę to jest popielato-złocisty i skoro masz teraz włosy na poziomi 12 to poziom 8 Ci je znacznie przyciemni...
Farbowałam odrosty kolorem z poziomu 12, ale tak naprawdę to mam poziom 10.

A jeśli chodzi o to, że to odcień popielato-złocisty to chyba lepiej, bo nie powinny mi wyjść zielone włosy.

Jadę kupić tą farbę, chyba że stchórzę i kupię color&shine 8, tylko ona mi nie ruszy odrostów, a mam je w kolorze ciemnego blondu.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Na szczęście na próbę zafarbowałam pasemko i niestety kolor na włosach wyszedł bardzo ciemny, właściwie jest to średni brąz, nawet ciemniejszy od moich naturalnych włosów. W związku z czym jednak zostaje przy jasnych włosach.

Edytowane przez Keira87
Czas edycji: 2010-03-31 o 21:42 Powód: komentarz
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:35   #55
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Keira87 Pokaż wiadomość
Farbowałam odrosty kolorem z poziomu 12, ale tak naprawdę to mam poziom 10.

A jeśli chodzi o to, że to odcień popielato-złocisty to chyba lepiej, bo nie powinny mi wyjść zielone włosy.

Jadę kupić tą farbę, chyba że stchórzę i kupię color&shine 8, tylko ona mi nie ruszy odrostów, a mam je w kolorze ciemnego blondu.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Na szczęście na próbę zafarbowałam pasemko i niestety kolor na włosach wyszedł bardzo ciemny, właściwie jest to średni brąz, nawet ciemniejszy od moich naturalnych włosów. W związku z czym jednak zostaje przy jasnych włosach.
8.13 wyszedł jak średni brąz a color&shine strasznie niszczy włosy... mi wypadały garściami, jak nigdy wcześniej i nigdy potem
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:36   #56
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

W końcu zrobiłam tą farbą całe włosy Na górze wyszły fajnie, tak jak na opakowaniu, ale niżej są trochę szarawe... nie wiem co z tym zrobić...
Ale w ciemniejszych włosach czuje się ok, więc następnym razem chyba zrobię kolestonem z poziomu 8/9.

Edytowane przez Keira87
Czas edycji: 2010-04-01 o 14:13 Powód: Dodanie zdjęcia
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:50   #57
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
A jaki wyjściowy ? Bardzo łądny ten
wyjściowy kolor to blond ale ciemniejszy trochę.
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 14:59   #58
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny, mam gęste włosy za ramiona (ale przed łopatki ) czy wystarczy mi jedno opakowanie tej farby?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:09   #59
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja słyszałam że ta farba jest bardzo wydajna

Ja mam troszkę inne pytanko - kiedyś miałam długie blond włosy, zawsze robione rozjaśniaczem. Zniszczyły się bardzo więc ścięłam i pomalowałam Loreal Casting na Miodowy Kasztan - piękny kolor ale chciałabym już wrócić do troszkę jaśniejszego po roku jednak. Moje pytanie:
Farba niby 28 zmyć, płowieje mocno i zmywa się u mnie gdzieś dopiero po 3 mscach ale nie całkowicie, myje codziennie, naturalny mam średni blond ale 3 razy włosy byly malowane farba 28zmyc, raz stałą, nie wiem czy złapie wtedy końcówki ktore zostały jeszcze stałą. Chciałam spytać czy mogłabym np. poczekać aż spłynie mocno (myje szamponem przeciwłupieżowym) i walnąć sobie jakiś beż (docelowo chciałabym znowu jasny piękny blond - ale nie rozjaśniaczem tylko jaasny beż np.) myślicie że malowanie w ogóle coś da? nie chce dotykać rozjaśniacza;(
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:52   #60
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale jestem ciekawa efektu po tym Castingu - jaki kolor Ci wyszedł?
Od zawsze farbowałam L'Orealem, głównie Recital Preference Viking, Hollywood i z serii Les Blondissimes 01. Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond. Od kilku lat mocno je rozjasniam, ostatnio ciagle właśnie tym Les Blondissimes (bardzo mocno rozjasnia i daje ładny, ciepły blond, polecam). Niestety, włosy mam już dość przesuszone i męczy mnie farbowanie co miesiąc przez mocno widoczne odrosty. Chcę wrócić do naturalnego koloru i postanowiłam kupić farbę, która je stopniowo będzie przyciemniac, tak aby odrosty były niewidoczne.

Dzisiaj kupiłam L'Oreal Excellence Creme 8.1 jasny blond popielaty. Wg próbnika sztucznych włosków jest to dość ciemny kolor, mam nadzieję, że efekt przyciemnienia będzie i włosy nie wyjdą ani szarosiwe, ani rudawe...

Już po farbowaniu Włosy są w typowym popielatym blondzie, ani jasnym, ani ciemnym. Wyglądają dość naturalnie, różnica w kolorze jest bardzo duża, mam wyraźnie przyciemnione włosy, no i tak miało być. Za jakieś 2 miesiące spróbuję ciemniejszym, 7mką "Blond".

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-06-02 o 23:52
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 20:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.