Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-16, 16:59   #961
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez wiccanka Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co ja robi³am ostatnio w³osy u fryzjera i te¿ wyszed³ mi czerwonawy ale na zdjêciach by³ rudy w sensie pomarañczy. Po tygodniu zmy³a siê ta czerwona po¶wiata i zosta³ ¶liczny rudy kolor tak wiêc mo¿liwe ,¿e w twoim wypadku te¿ tak bêdzie (jeszcze zale¿y jak czêsto myjesz w³osy).

By the way- dzi¶ farbujê p³omienn± iskr±, zobaczymy co z tego bêdzie bo to mój pierwszy raz z t± farb±. A tak poza tym strasznie trudno j± dostaæ. Alez siê musia³am nachodziæ aby j± znale¼æ. Trzymajcie kciuki.

Bêdziesz zadowolona. Fajny kolor wychodzi

Agusiaki ¿le siê wyrazi³am, mia³am na my¶li to, ¿e po p³ukance woda jest czysta- sorka mój b³±d
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:05   #962
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am chrapke i nadal mam na majirela 7,40 - no cudny jest! Prawdziwy jasny, ¿ywy rudy bez czerwieni. Jaka¶ cholera mnie podkusi³a, ¿eby jednak wzi±æ ten koleston!
Trochê siê jednak bojê, ¿e chwyci mi nierówno, bo mój kolor jest nieco ciemniejszy (chocia¿ niby wynika z numeracji, ¿e o ton ciemniejszy ni¿ 88.43 kolestona ale nie wydaje mi siê). Bêdê musia³a pokombinowaæ z dwoma rodzajami wody - mniejszy na odrost a mocniejszy na d³ugo¶æ w³osa). Jak spróbujesz jednak to pokaz fotkê, chêtnie zobacze :P

!
kolor sliczny , zywy miedziany , pamietajmy ze miedz to od³am czerwieni wiec na poczatku bedzie taki , ja po mango tez mialam taki i bylam zalamana , jak ty ) ale juz jest spoko , nastepnym razem robie jednak kolestonem 7/4 . A robilam kolorkiem 7/43 i byl on bardziej czerwonawy , zreszta jak z nazwy wynika jest to tycjan , 88/44 bylby bardziej czysty miedziany . Jednakze i tak mi sie bardzo podoba twoj kolorek

a co do basenow , ja chodze czesto i niestety to ma wplyw na kolor , zwlaszcza taki jak nasz , wyplukuje sie szybciej ale tylko troszeczke
Miedz jest i tak bardziej trwala niz czerwien takze mamy troszke lepiej
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:11   #963
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a to moje Mango , mam juz 2 cm odrosty , a kolor nadal trwa , choc poczatkowo , jak pisze wyzej nie bylam zadowolona
wygladam jak lekko zmokla kura to przez wiatry nadmorskie , jak powieje to moje cienkie w³osiêta tak wygl±daj±
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:15   #964
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
a to moje Mango , mam juz 2 cm odrosty , a kolor nadal trwa , choc poczatkowo , jak pisze wyzej nie bylam zadowolona
wygladam jak lekko zmokla kura to przez wiatry nadmorskie , jak powieje to moje cienkie w³osiêta tak wygl±daj±
No i w³a¶nie ja bym taki kolor chcia³a jak ty masz teraz Cudo!
A o kolestonie to powiem Ci tyle, ¿e kolor 7.4 jest du¿o ciemniejszy ni¿ ten którym ja teraz robi³am i na dodatek mocniej czerwony. Jeste¶ pewna, ¿e chcesz mieæ taki ciemny?
A co do kolorystyki to dok³adnie odwrotnie ni¿ mówisz. Wszystkie odcienie, które koñcz± sie na 44 s± bardziej w czerwieñ a koñcówka 43 jest bardziej w mied¼.

a tak na marginesie dodam, ¿e widzê spore nasze podobieñstwo - te¿ mam sporo piegów, grzywka identyczna, podobne rysy twarzy jak Ty i nawet liniê brwi Tylko oczy mam br±zowe. Niesamowite widzieæ swoj±...... siostrê xero Pewnie to tylko takie ujêcie, bo nie wierzê, ¿e mam sobowtóra z b³êkitnymi oczami w anglii
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-16, 22:52   #965
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
No i w³a¶nie ja bym taki kolor chcia³a jak ty masz teraz Cudo!
A o kolestonie to powiem Ci tyle, ¿e kolor 7.4 jest du¿o ciemniejszy ni¿ ten którym ja teraz robi³am i na dodatek mocniej czerwony. Jeste¶ pewna, ¿e chcesz mieæ taki ciemny?
A co do kolorystyki to dok³adnie odwrotnie ni¿ mówisz. Wszystkie odcienie, które koñcz± sie na 44 s± bardziej w czerwieñ a koñcówka 43 jest bardziej w mied¼.

a tak na marginesie dodam, ¿e widzê spore nasze podobieñstwo - te¿ mam sporo piegów, grzywka identyczna, podobne rysy twarzy jak Ty i nawet liniê brwi Tylko oczy mam br±zowe. Niesamowite widzieæ swoj±...... siostrê xero Pewnie to tylko takie ujêcie, bo nie wierzê, ¿e mam sobowtóra z b³êkitnymi oczami w anglii


hihi ) dobre siostrzyczko , a oczka mam zielone tylko na zdjeciu jakos tak wyszlo :P hmm zobacz moje wczesniejsze zdjecia , gdzies sa w postach i ocen podobienstwo , az sama jestem ciekawa

a do tematu - no wlasnie ja juz robilam kolestonem 7/4 i mialam taki kolorek jak teraz po mango , w sumie to te same odcienie bo mango to 74 , czyli tylko bez ³amañca . Robilam tez 7/43 i wyszedl bardziej w czerwien , poniewaz jest to czerwono - zloty sredni blond ,zobacz linka , ktory podaje http://www.wellausa.com/consumer/pro...ew/nuances.php - . Na twoj kolorek polowalam tutaj w UK bo jest sliczny , kiedys byl taki odcien safiry - zakochalam sie w nim , niestety moge pomarzyc w kraju w ktorym maskuje sie kazda rudosc.

Pozdrawiam serdecznie

p.s
znalazlam to czego szukalam o odcieniach kolestonu

TONAL CHARACTERISTICS

-/34 Gold Red Base
For natural coppers that are more gold than red.

-/4 Red Base
For natural-warm red. Can be added to /3 for coppers.

-/43 Red Gold Base
For deeper coppers that are more red than gold.


-/45 Red Red-Violet Base
For deep reds with a hint of coolness.

-/46 Red Violet Base
For deep cool reds.

-/5 Red-Violet Base
For cool red tones.

-/6 Violet Base
On 6 and 7 levels, will create burgundy wine tones.
On 3 and 4 levels, will create purple eggplant tones.


--/43 Intensive Red Gold Base
-/44 Most Intensive Red Red Base
-/46 Intensive Red Violet Base
-/65 Most Intensive Violet Red-Violet Base
__________________
baby_luv_gold

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-06-16 o 23:04
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 08:59   #966
mokry kalosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Matko Polko, jakie piêkne kolory Wam wychodz±! Te¿ tak chcê!
Przeczyta³am ca³y w±tek i postanowi³am kupiæ Garniera 100%, numer 743. Teraz czekam na pierwszy dzieñ wakacji. Mam nadziejê, ¿e wyjdzie choæ trochê rudy kolor.
mokry kalosz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:57   #967
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wklejam zdjêcia po farbowaniu. Muszê przyznaæ ,¿e jestem bardzo zadowolona. D³ugo czeka³am aby w koñcu uzyskaæ taki efekt. P³omienna iskra bedzie teraz ju¿ moim sta³ym wyborem, jak sadzê. Mam tylko nadziejê ,¿e nie wyp³uka siê w ekspresowym tempie.

2 pierwsze fotki w ¶wietle raczej dziennym (ale w domu) , ostatnie w ¶wietle sztucznym. W s³oñcu s± jeszcze bardziej intensywne, ³adnie siê b³yszcz± na pomarañczowo-z³oto.
wiccanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 13:01   #968
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez wiccanka Poka¿ wiadomo¶æ
Wklejam zdjêcia po farbowaniu. Muszê przyznaæ ,¿e jestem bardzo zadowolona. D³ugo czeka³am aby w koñcu uzyskaæ taki efekt. P³omienna iskra bedzie teraz ju¿ moim sta³ym wyborem, jak sadzê. Mam tylko nadziejê ,¿e nie wyp³uka siê w ekspresowym tempie.

2 pierwsze fotki w ¶wietle raczej dziennym (ale w domu) , ostatnie w ¶wietle sztucznym. W s³oñcu s± jeszcze bardziej intensywne, ³adnie siê b³yszcz± na pomarañczowo-z³oto.

¶liczne masz te w³oski i jakie zdrowe koncowki
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:43   #969
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez wiccanka Poka¿ wiadomo¶æ
Wklejam zdjêcia po farbowaniu. Muszê przyznaæ ,¿e jestem bardzo zadowolona. D³ugo czeka³am aby w koñcu uzyskaæ taki efekt. P³omienna iskra bedzie teraz ju¿ moim sta³ym wyborem, jak sadzê. Mam tylko nadziejê ,¿e nie wyp³uka siê w ekspresowym tempie.

2 pierwsze fotki w ¶wietle raczej dziennym (ale w domu) , ostatnie w ¶wietle sztucznym. W s³oñcu s± jeszcze bardziej intensywne, ³adnie siê b³yszcz± na pomarañczowo-z³oto.
WOOW! No bomba!
Szczególnie w ¶wietle sztucznym wygl±da bosko, no i pewnie w s³oñcu te¿. a mo¿esz pokazaæ swoje w³oski przed farbowaniem? Chcia³abym zobaczyæ na jaki kolorek ci chwyci³o tak ³adnie.

Baby Luv napisalam do ciebie na gg Obejrza³am inne Twoje fotki i tak jak my¶la³am du¿e podobieñstwo by³o tylko na jednym tym jednym ujêciu Co nie zmienia faktu, ¿e ¶liczne z Ciebie dziewczê!
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-06-17 o 14:24
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:57   #970
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Niestety zdjêcia przed nie zrobi³am(zapomnia³am :/ ), mam jedynie po poprzednim farbowaniu ale to bez sensu bo teraz k³ad³am farbê na sprany tamten poprzedni kolor.
wiccanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:03   #971
201604190949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 7 274
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez mokry kalosz Poka¿ wiadomo¶æ
Matko Polko, jakie piêkne kolory Wam wychodz±! Te¿ tak chcê!
Przeczyta³am ca³y w±tek i postanowi³am kupiæ Garniera 100%, numer 743. Teraz czekam na pierwszy dzieñ wakacji. Mam nadziejê, ¿e wyjdzie choæ trochê rudy kolor.
Ja w³a¶nie dzi¶ chcê u¿yæ 743 Ten rudy, który mam teraz to Mango i wyszed³ zdecydowanie za ciemny, za czerwony jak dla mnie. A ja szukam bardziej pomarañczowego efektu wiêc mo¿e ten rudy blond Garniera bêdzie ok. Chocia¿ przyznam, ¿e nie chcia³abym wracaæ do Garniera 100%, zrobi³ mi lekk± krzywdê jak farbowa³am nim na czarno.

I intensywnie poszukujê w sklepach Iskry Joanny i tych saszetek Mariona czy jak mu tam. No nie ma nigdzie

wiccanka, bardzo ³adny kolor
201604190949 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 16:33   #972
madllen31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

cze¶æ dziewczyny!
widzê, ¿e znacie siê na rzeczy i pomy¶la³am, ¿e i mi pomo¿ecie

marzê o rudych w³osach i to ju¿ od dawna, ale dopiero niedawno postanowi³am "siê farbn±æ" ... za namow± kole¿anki, jej pomoc± i u¿yciu farby loreal (jak zwykle musia³am wyrzuciæ pude³ko i nie wiem jaki by³ dok³adnie odcieñ). i takim oto sposobem mam z br±zowych w³osów, co¶ czerwonego, co chyba nawet nie sta³o obok rudego choæ czasem kto¶ burknie, ¿e wpadaj± w rudy ... czy je¶li pofarbujê w³osy ja¶niejszym odcieniem farby z tej samej firmy, z³apie na tym kolorze, który ju¿ mam, rozja¶ni i bêdzie bardziej rudy?
z góry dzieki za odpowied¼ i pomoc
madllen31 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:02   #973
mokry kalosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez 1000days Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie dzi¶ chcê u¿yæ 743 Ten rudy, który mam teraz to Mango i wyszed³ zdecydowanie za ciemny, za czerwony jak dla mnie. A ja szukam bardziej pomarañczowego efektu wiêc mo¿e ten rudy blond Garniera bêdzie ok. Chocia¿ przyznam, ¿e nie chcia³abym wracaæ do Garniera 100%, zrobi³ mi lekk± krzywdê jak farbowa³am nim na czarno.
Tzn. co dok³adnie Ci zrobi³?
mokry kalosz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:30   #974
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez madllen31 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny!
widzê, ¿e znacie siê na rzeczy i pomy¶la³am, ¿e i mi pomo¿ecie

marzê o rudych w³osach i to ju¿ od dawna, ale dopiero niedawno postanowi³am "siê farbn±æ" ... za namow± kole¿anki, jej pomoc± i u¿yciu farby loreal (jak zwykle musia³am wyrzuciæ pude³ko i nie wiem jaki by³ dok³adnie odcieñ). i takim oto sposobem mam z br±zowych w³osów, co¶ czerwonego, co chyba nawet nie sta³o obok rudego choæ czasem kto¶ burknie, ¿e wpadaj± w rudy ... czy je¶li pofarbujê w³osy ja¶niejszym odcieniem farby z tej samej firmy, z³apie na tym kolorze, który ju¿ mam, rozja¶ni i bêdzie bardziej rudy?
z góry dzieki za odpowied¼ i pomoc

Z br±zu do rudego nie zejdziesz farb±. Musisz albo rozja¶niæ albo u¿yæ dekoloryzatora.
Teraz to najlepiej by by³o poczeka a¿ ta czerwieñ siê wyp³ucze (szampon przeciw³upie¿owy ci w tym pomo¿e), a z br±zu wyp³ucze siê tak czy siak i wtedy rozja¶niæ nieco i dopiero wtedy po³o¿yæ farbê.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:24   #975
19Tygrysica84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Kobietki POMOCY

Postanowi³am z czarnego farbowanego ³ba zrobiæ siê na ognist± rud± kobietê (kolor taki jak ma Ania Wyszkoni lub Kasia Zieliñska). W ¶rodê idê do fryzjerki zdj±æ t± czarn± farbê i po³o¿yæ rud±. Na stronie Welli spodoba³ mi siê P³omienny Granat, ale NIGDZIE nie mogê go znale¼æ Wycofali go czy co? Jaka inna farba bêdzie dobra, aby uzyskaæ taki kolor jak chcê? Mango trochê siê bojê (bardzo intensywna), a cena te¿ niema³a... Joanna P³omienna Iskra? Jaki¶ Garnier? Nie chce czerwieni na g³owie tylko RUDE. Mo¿e inny Loreal? Nie mam pojêcia... Czytam forum i ju¿ wiem, ¿e nic nie wiem Proszê pomó¿cie Kochane
19Tygrysica84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:47   #976
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Jak nie chcesz czerwieni to czemu szukasz P³omiennego Granatu? Przecie¿ to 100% czerwony kolor jest... A p³omienna iskre zdjêcia sa na poprzedniej stronie. Tylko nie bardzo rozumiem, bo z Twojego postu wynika, ¿e idziesz do fryzjera w celu dekoloryzacji i po³o¿enia fabry. No to chyba fryzjerka fabry ma, czy rudego jej zabrak³o
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:59   #977
19Tygrysica84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Heh, ma farby, tylko ja sprytnie wymy¶li³am, ¿e sama kupiê farbê, pójdê ze swoj± farb±, aby potem móc sama w domu nak³adaæ taki kolorek, a nie g³owiæ siê co po³o¿yæ na farbê od fryzjerki


Chcê rude w³oski, a nie wiem jaka farba nie bêdzie czerwona

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Wiccance CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDNA wysz³a ta p³omienna iskra Joanny
19Tygrysica84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:02   #978
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

oj, ja na Twoim miejscu da³abym fryzjerce na³ozyæ jej farbê - bo jak co¶ nie wyjdzie jak chcia³a¶ to mo¿esz u niej reklamowaæ. A jak bêdzie to Twoja farba to zawsze Ci powie, ¿e to przez t± farbê. To raz.
A dwa, ¿e jednek profesjonalna farba to nie to samo co dostêpne w sklepach farby dla ogó³u. A to co fryzjerka Ci na³o¿y od siebie mo¿esz potem tez kupiæ sama i naklada w domu (hurtownie fryzjerskie, allegro)
Oczywi¶cie zrobisz jak uwa¿asz. P³omienna Iskra wychodzi ³adnie.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:23   #979
201604190949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 7 274
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez mokry kalosz Poka¿ wiadomo¶æ
Tzn. co dok³adnie Ci zrobi³?
Mocno mi przesuszy³ w³osy. Tak mooocno mocno. Nie przejê³abym siê tym tak bardzo gdyby nie to, ¿e przesuszenie w³osów by³o jednym z powodów, dla których je obciê³am.
201604190949 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 11:20   #980
accided
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witajcie, chcia³abym siê zapytaæ jak± szamponetkê mam kupiæ aby wyszed³ mi rudy wpadaj±cy w br±z kolor. Mam naturalny kolor w³osów ciemny blond.
accided jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:25   #981
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 606
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej dziewczyny
a wiecie mo¿e jakiej farby u¿yæ ¿eby wyszed³ który¶ z tych kolorów?
(na tym 2. z góry ma ja¶niejsze pasemka to na to nie patrzcie )
?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:46   #982
Neti89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny robi³a która¶ z Was majirel 7,44? Wychodzi intensywny?
Neti89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:28   #983
mabdag
Przyczajenie
 
Avatar mabdag
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

rowniez moge polecic plomienna iskre z joanny. poszukiwalam pomaranczowej farby i sie nie zawiodlam mniej intensywny efekt daje jesienny lisc - taki bardziej przytlumiony pomarancz. a plomienna iskra zostaje moim numerem jeden! plusem jest dlugie utrzymywanie sie farby na moich wloskach
efekt u mnie:

Edytowane przez mabdag
Czas edycji: 2010-06-21 o 14:35
mabdag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:05   #984
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

do Neti89: mam du¿e do¶wiadczenie je¶li chodzi o ten kolor - farbowa³am nim w³osy od 3 lat, naprawdê jeden z najfajniej-szych rudo¶ci w palecie Majirel, bardzo intensywny i piêkny kolor, wiêc pytaj co chcesz - od ok. 10 miesiêcy ju¿ nie farbujê, strasznie mnie dra¿ni uporczywy zapach amoniaku. Teraz farbujê innymi farbami profesjonalnymi pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

do mabdag: je¶li pomarañczowy odcieñ to tylko Artego nr. 7.40 - polecam

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

AsiaTM: w³a¶nie mam taki kolor, Artego 7.40 (zdj. nr. 2)

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

do wiccanka:polecam szampon bez siarczanów i soli Alfaparf Splendore Hydrante Shampoo nawil¿aj±cy ,,ekstremalna ochrona koloru dla suchych lub zniszczonych w³osów, jestem bardzo zadowolona miêciuteñkie w³oski nie przet³uszczaj± siê, je¶li chodzi o od¿ywkê niedawno zakupi³am ¶wietn± maskê H-Zone Rene Blanche maska tonizuj±ca, bardzo fajnie wyg³adza.

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-06-22 o 09:58
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-22, 15:04   #985
neonka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej dziewczyny
te¿ jestem pomarañczowow³osa.
W³osy na ogó³ farbujê sama.
Polecam polsk± farbê Joanna-kolor p³omienna iskra; co prawda farba jest tania, ale praktycznie nie ró¿ni siê od Palety i Garniera. Do³±czam fotê; w rzeczywisto¶ci kolor jest bardziej ognisty:P


PS. Przepraszam za stan w³osów-nie chcia³o mi siê od¿ywki nak³adaæ



----------------> mabdag teraz zauwa¿y³am Twój post-ale Ciê lekko ³apie iskiereka:P Intensywno¶æ chyba zale¿y od w³osów)

Edytowane przez neonka88
Czas edycji: 2010-06-22 o 15:06
neonka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-22, 15:50   #986
Neti89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy579 mo¿e masz jakie¶ zdjêcia? ja farbowa³am majirel 7,43 i te¿ ten kolor jest bardzo ³adny, ale zachcia³o mi siê czego¶ bardziej intensywnie rudego a skoro jest to g³êboka mied¼ to mam nadziejê, ¿e taki w³a¶nie bêdzie mam tylko nadziejê, ¿e nie wpada w czerwieñ... jak Tobie wychodzi³ kathy?
Neti89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:45   #987
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez neonka88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
te¿ jestem pomarañczowow³osa.
W³osy na ogó³ farbujê sama.
Polecam polsk± farbê Joanna-kolor p³omienna iskra; co prawda farba jest tania, ale praktycznie nie ró¿ni siê od Palety i Garniera. Do³±czam fotê; w rzeczywisto¶ci kolor jest bardziej ognisty:P

Na tym zdjêciu kolor wygl±da jak ¿ywoczerwony. To jest bezpo¶rednio po farbowaniu?? A mo¿e k³ad³a¶ iskre na jaki¶ czerwony kolor i dlatego tak wysz³a?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:47   #988
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Aktualizuje moje pomarañczowe k³aczki Kolor po kilkakrotnym myciu rozja¶ni³ siê i takiej farby w³a¶nie szukam Tylko nie wiem jaka da mi taki efekt?
__________________
MOJE W£OSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:27   #989
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez ewalucja Poka¿ wiadomo¶æ
Aktualizuje moje pomarañczowe k³aczki Kolor po kilkakrotnym myciu rozja¶ni³ siê i takiej farby w³a¶nie szukam Tylko nie wiem jaka da mi taki efekt?
Je¶li mowa jest o efekcie z drugiego zdjêcia to na moje to jest jaki¶ miedziany blond i w takich kolorach musisz szukaæ.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-23, 16:30   #990
19Tygrysica84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Jestem rudzielcem Po 4,5 godziny u fryzjerki z czarnych farbowanych w³osów mam ognisty rudy Najpierw rozja¶niacz, potem kupiona przeze mnie farba Joanna Promienna Iskra, która sprawi³a, ¿e mia³am pomarañczowo-fluorescencyjne w³osy, a potem dla przygaszenia koloru Londa Professional kolor 6/4 i oksydant 6% Mam rude w³oski z ciemniejszymi cieniami, efekt rewelacyjny Jak siê domyjê porz±dnie - wrzucê jak±¶ fotkê
19Tygrysica84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.