Polish Next Top Model ..? ;) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 22:44   #1171
Gosia_Es
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Jakby co, to na stronie programu (http://modelki.plejada.pl) pojawiły się już materiały nieemitowane w TV
Gosia_Es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 22:55   #1172
MariannaB
Raczkowanie
 
Avatar MariannaB
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 340
GG do MariannaB
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Dziewczyny ,myślicie , że tylko jedna z nich miała wcześniej doświadczenia z modelingiem ?:P Praktycznie każda z nich miała ,a zgrywają przed kamerą bo tego wymaga formuła programu .
__________________
Moje makijaże i fryzury <kilik>


MariannaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 23:42   #1173
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

dokladnie
a program wygra Kasia smolinska na 99%
jest sliczna i naturalna
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 05:47   #1174
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Dziewczyny na sesji mnie niemile zaskoczyły...to nie było pozowanie tylko robienie cigle tej samej miny, uchylanie ust. Szczególnie Kasie S. mnie zawiodła- ma ponoć doświadczenie a pozuje bez wyrazu, ciągle ta sama mina. Podobnie Zula i jej dziubek- nudna, pusta, zero charakteru, który podobno posiada.

Wszystkie starały się być sexy na tych fotach, żadna się nie uśmiechnęła, nie zagrała- zdjęcia z gadami niekoniecznie miały być tylko sexy. Beata wypadła super( poza Vodianovą (ktróre jest bardziej delikatna i lolitkowata) przypominała mi Barros, która kiedyś miała sesję w podobnym makijażu.

Podobała mi się też fotka dziewczyny (Emilki?) co ma fryzurę a la Star Trek.
Jak dla mnie piękna Pamela zniknęła w tej sesji, nie popisala się, podobnie Sonia- jak widać komercyjna uroda w tego typu sesjach nie pomaga.

Nie podobały mi się sztuczne tłumaczenia Zuli jak odpadła "jestem tu dla zabawy", "mam do czego wracać a inne nie".... jak małe dziecko, które nie chce się przyznać, że mu przykro i jedzie po innych.

Anja Rubik przed kamerami jeszcze bardziej mi się podoba niż na fotkach, uroczo sepleni;-), prawdziwa modelka ale strasznie chuda jest, zresztą jak zobaczyłam Kasię S. i Paulinę P. jak się przytulają to pomyślałam, że są strasznie wychudzone ale tak to już jest z modelkami.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 07:40   #1175
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

W końcu odpadła ta Zula!!! Działała mi na nerwy zachowaniem... ciekawe jak znosiły ją dziewczyny z programu. Ostatnia swoją wypowiedzią utwierdziła wszystkich tylko, że nie pasuje do tego programu i dobrze że teraz odpadła, bo sorry ale dziewczyny nie szły tam dla zabawy a dla osiągnięcia celu. Bodajże w niemieckiej wersji też była dziewczyna co tak mówiła, i Heidi Klum ją pożegnała, bo to program dla tych które bardzo chcą zostać modelkami i wiążą z tym swoją przyszłość a nie idą żeby pokazać znajomym że były w tv... Krupa jej powiedziała żeby wykorzystała to że była w 13 finałowych dziewczyn, a ta "Zula", że ma pracę brata i inne pierdoły . O co jej chodziło??!! Inne dziewczyny też mają rodzeństwo i są bardziej wartościowe niż ta dziewucha spod bramy.... ajjj musiałam się rozpisać bo mnie drażniła obecność jej w programie .... Zula Pozerka...

Trzymam kciuki za Paulinę Papierską. Sonia i Pamela bez wyrazu.

Co uważcie o metamorfozach? W ogóle nie podobało mi się to ścinanie włosów na mega krótko i Paulina Pszech mogłaby mieć ciemniejszy kolor a nie taki dziwny... teraz po programie ma o wiele lepszą fryzurę. No i Marta... wygląda teraz jak Mandaryna...
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011

Edytowane przez carolans
Czas edycji: 2010-09-30 o 07:41
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:51   #1176
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Zawiodłam się na tych metamorfozach, bo miałam wrażenie, że oni zmieniali coś byle coś zmienić, zaszokować, niekoniecznie z pozytywnym skutkiem. Nie dziwiłam się Emilii, ani ładna ta fryzura, ani praktyczna. Tez bym wyła jakby chcieli mi coś takiego na głowie zrobić... a najbardziej będę jej współczuła jeśli szybko odpadnie- a fryzura zostanie...

Co do gagi- wygląda teraz o niebo lepiej, ale coś mi w niej zginęło z tą fryzurą. Chociaż jest i tak dobrze. Podobało mi się jej zdjęcie. No właśnie- o do zdjęć. Jestem w szoku, że Kasia odwalała takie miny. Niby ma te spore doświadczenie, ale jednak coś jest nie tak, bo w zasadzie cały czas było to samo. Najlepsze zdjęcie było Beaty, zdecydowanie zgadzam się z jury (o przepraszam, z dziury ), choc ona sama kompletnie mi się nie podoba, jest wg mnie po prostu nieładna, to jednak na zdjęciu wyszła niesamowicie- widać, że jest dziewczyna fotogeniczna i na zdjęciach ujawnia się to coś , czego niestety nie widać wg mnie na co dzień. Zula taka przekonana o swojej fajności, a zdjęcie nijakie, prawie, że legitymacyjne...

Współczuję sesji z tymi okropieństwami! Boże, te pająki, robale pod bluzką, te haczyki zawisające na paulinie. O matko. Moja reakcja byłaby prawdopodobnie identyczna jak gagi Nie dziwię się, ze poddała się tak emocjom, bardzo jej współczułam jak mówiła o swojej mamie, ale jednak uważam, że za bardzo ją poniosło, pewnie trochę tego żałuje, a a filmowcy to wykorzystali...


Czemu ten program nie może lecieć choć 2x w tygodniu?!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:59   #1177
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
W końcu odpadła ta Zula!!! Działała mi na nerwy zachowaniem... ciekawe jak znosiły ją dziewczyny z programu. Ostatnia swoją wypowiedzią utwierdziła wszystkich tylko, że nie pasuje do tego programu i dobrze że teraz odpadła, bo sorry ale dziewczyny nie szły tam dla zabawy a dla osiągnięcia celu. Bodajże w niemieckiej wersji też była dziewczyna co tak mówiła, i Heidi Klum ją pożegnała, bo to program dla tych które bardzo chcą zostać modelkami i wiążą z tym swoją przyszłość a nie idą żeby pokazać znajomym że były w tv... Krupa jej powiedziała żeby wykorzystała to że była w 13 finałowych dziewczyn, a ta "Zula", że ma pracę brata i inne pierdoły . O co jej chodziło??!! Inne dziewczyny też mają rodzeństwo i są bardziej wartościowe niż ta dziewucha spod bramy.... ajjj musiałam się rozpisać bo mnie drażniła obecność jej w programie .... Zula Pozerka...
Zgadzam się

Ja również uważam, że program jest za krótki. Tylko sesja i właściwie żadnych relacji z domu. Oglądałam amerykańską i brytyjską wersję i tam udało się producentom pokazać i sesje, i życie dziewczyn w domu. Można było zobaczyć, które się zaprzyjaźniły, a które kłóciły. Tu tego nie ma, widzowie nie mają nawet okazji, żeby dobrze poznać uczestniczki. Ale może z czasem, kiedy zostanie ich coraz mniej, będzie na to więcej czasu.

Zdjęcie Beaty z sesji ze zwierzętami - boskie (http://m.onet.pl/_m/f14c5d5706e40c3d...ec314,21,1.jpg).
Zdjęcie Piszczałki - tragiczne (http://m.onet.pl/_m/45709c0006d1b0f5...53015,14,1.jpg). Co ona z ustami zrobiła?! Ogólnie działa mi ona na nerwy, jest taka rozmemłana.

Zgadzam się też co do fryzury Emilii. Jak ona sobie te włosy potem sama ułoży?! Przecież ona ma loki! Ewidentnie ją oszpecili.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 09:10   #1178
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Właśnie była ,,Zula,, w Dzień Dobry TVN...
Mnie też irytowała, w tym dzisiejszym wywiadzie cały czas używała słowa,,tak,, na koniec zdania, jakby szukała potwierdzenia tego co mówi ;/ ( masło maślane )
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:23   #1179
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Z tym zwierzeniem Pauliny mnie zszokowało, bardzo jej współczuje, jak opowiadała o wypadku to prawie się popłakałam. Wydaje mi się, a nawet jestem pewna że ona nadal to baardzo przeżywa a opowiadanie o tym jest dla niej takim oswojeniem się, oczyszczeniem i jej napewno pomaga. Po śmierci przyjaciela też lepiej się czułam gdy o tym mówiłam...
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:37   #1180
kontoanny
Raczkowanie
 
Avatar kontoanny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Holandii
Wiadomości: 76
GG do kontoanny
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

hej dziewczyny,
ja dopiero z netu obejrzalam 2 odcinki....
boze, co za masakra z niektorymi dziewczynami
gdzie one maja glowe!!!

a te komentarze o pupach... czesto przesadzone, ale czesto maja racje
taka obwisla i chuda pupa wyglada po prostu okropnie!

brrr
Zula fajna, ale dla mnie za bardzo przebojowa... rzuca sie o byle co!
Ta z zezem blondi... ladna nawet... zreszta p. przewodniczaca jury tez ma zeza...
Z 2 odscinkow chyba 4 laski lacznie mi sie podobaly.
kontoanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:43   #1181
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

dolacze do dyskusji.. bardzo zaluje ze odpadla Zula, byla moja faworytka. Ma bardzo oryginalna urode no i ten charakterek. Co do Kasi Smolinskiej -w ogole mi sie nie podoba, ma wysokie czolo ktore marszczy i jest anorektycznie chuda. Jedyne co mi w niej pasuje to oczy a raczej ich ksztalt. Zachwycona bylam wczoraj za to zdjeciem z wezem Beaty ktora tez zachwycila jury. W tym makijazu wygladala mega! A Paulina ktora przypominala Lady Gage jakos bardziej mi sie podobala w blondzie, w tych ciemnych sie tak zgubila no i opowiadanie na wizji o wypadku.. ja rozumiem ze ona to dalej przezywa i jest to tragedia ale wg mnie taka historia nie pomoze jej osobie przynajmniej w moim odczuciu.. Ah no i szkoda ze Piszczalka nie odpadla...w ogole mi sie nie podoba..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 09:52   #1182
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
dolacze do dyskusji.. bardzo zaluje ze odpadla Zula, byla moja faworytka. Ma bardzo oryginalna urode no i ten charakterek.
Dla mnie ona wcale nie ma charakterku. Jej zachowanie było totalnie pod publiczkę, niby taka wyszczekana i obgadywała każdą dziewczynę, a podejrzewam, że żadnej z nich nie powiedziała prosto w oczy, co o tym myśli... A jej zachowanie, kiedy odpadła - żałosne. Zaczęła najeżdżać na inne dziewczyny, że one niby nie mają do czego wracać, a ona tak i że dla niej to była tylko zabawa... Zachowała się jak dziecko, które obraża innych, żeby odwrócić uwagę od własnej porażki. Miałam nadzieję, że pożegna się z programem z klasą. Niestety tak się nie stało.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:58   #1183
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

heh widziałyście
http://modelki.plejada.pl/1000,17400...k,1,wideo.html
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:05   #1184
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Jestem świeżo po oglądnięciu 4 serii ANTM i niestety polska seria jak na razie się nie umywa. Po pierwsze mam wrażenie, że program za szybko się kończy, mało pokazują. Natomiast w amerykańskiej wersji jest dużo treści, nie mam wrażenia że program minął raz, dwa.

Dziewczyny słabo pozują, ale tego przecież można się nauczyć. Najbardziej zdziwiła mnie Kasia Smolińska, ma takie doświadczenie, a na sesji wciąż ta sama mina.

Największa przepaść jest według mnie między Krupą, a Tyrą. Tyra ma mnóstwo energii, pomysłów, charyzmę no i doświadczenie, Dżoana przy niej wypada blado. Tyra robi sesje dziewczynom, Krupy jakoś sobie nie wyobrażam z aparatem No i wkurzają mnie w Krupie angielskie wstawki typu "opowiedz mi o tym experience"

Mimo tych wymienionych wad program lubię i będę dalej śledzić losy naszych polskich "tap modl" Najbardziej kibicuję Paulinie Papierskiej, mam nadzieję, że zajdzie daleko
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:08   #1185
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
Fajne wideo Nie wiem, po co stroić się nie wiadomo jak na sesję, na której wiadomo, że będą je malować i czesać Też bym się wkurzyła, gdyby cała grupa była gdzieś umówiona, a dwie panienki uważałyby, że mają czas na wszystko i reszta ma na nie czekać.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:14   #1186
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

I dobrze im tak, tym bardziej że byly budzone itd.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:27   #1187
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Jestem świeżo po oglądnięciu 4 serii ANTM i niestety polska seria jak na razie się nie umywa. Po pierwsze mam wrażenie, że program za szybko się kończy, mało pokazują. Natomiast w amerykańskiej wersji jest dużo treści, nie mam wrażenia że program minął raz, dwa.

Dziewczyny słabo pozują, ale tego przecież można się nauczyć. Najbardziej zdziwiła mnie Kasia Smolińska, ma takie doświadczenie, a na sesji wciąż ta sama mina.

Największa przepaść jest według mnie między Krupą, a Tyrą. Tyra ma mnóstwo energii, pomysłów, charyzmę no i doświadczenie, Dżoana przy niej wypada blado. Tyra robi sesje dziewczynom, Krupy jakoś sobie nie wyobrażam z aparatem No i wkurzają mnie w Krupie angielskie wstawki typu "opowiedz mi o tym experience"

Mimo tych wymienionych wad program lubię i będę dalej śledzić losy naszych polskich "tap modl" Najbardziej kibicuję Paulinie Papierskiej, mam nadzieję, że zajdzie daleko
zgadzam sie, dodam jeszcze, ze bylam zdziwiona tym, ze np nie uczyli dziewczyn jak sie poruszac po wybiegu przed pokazem, nie bylo konkretnych wskazowek przy pozowaniu.
W ANTM jest dwoch panow Jayów, ktorzy znaja sie na rzeczy, a u nas? Piróg
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:31   #1188
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
Z tym zwierzeniem Pauliny mnie zszokowało, bardzo jej współczuje, jak opowiadała o wypadku to prawie się popłakałam. Wydaje mi się, a nawet jestem pewna że ona nadal to baardzo przeżywa a opowiadanie o tym jest dla niej takim oswojeniem się, oczyszczeniem i jej napewno pomaga. Po śmierci przyjaciela też lepiej się czułam gdy o tym mówiłam...
a ja odczuwam to wywlekanie tak bardzo prywatnych spraw jako nieprofesjonalizm.
Jej historia rzeczywiście jest bardzo poruszająca i przykra,ale nie rozumiem po co o tym mówić,w programie o modelingu.Może to przecież zostać odebrane jako branie na litość

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie ona wcale nie ma charakterku. Jej zachowanie było totalnie pod publiczkę, niby taka wyszczekana i obgadywała każdą dziewczynę, a podejrzewam, że żadnej z nich nie powiedziała prosto w oczy, co o tym myśli... A jej zachowanie, kiedy odpadła - żałosne. Zaczęła najeżdżać na inne dziewczyny, że one niby nie mają do czego wracać, a ona tak i że dla niej to była tylko zabawa... Zachowała się jak dziecko, które obraża innych, żeby odwrócić uwagę od własnej porażki. Miałam nadzieję, że pożegna się z programem z klasą. Niestety tak się nie stało.
zgadzam się.Jeszcze dzisiaj rozśmieszyło mnie jak w Dzień dobry TVN stwierdziła ,że zakwalifikowała się do 13 najpiękniejszych dziewczyn w Polsce -chyba do samego końca nie zdaje sobie sprawy ,w jakim programie bierze udział.Jej uroda-jak dla mnie najbardziej przeciętna w programie i nijak się ma do urody modelek.



Najlepiej wypadła Beata Szarłowska. Ma plastyczną urodę i to jest jej wielki atut .
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:50   #1189
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

O, wątek o Top Model
Po wczorajszym odcinku moją największą faworytką jest Beata - od razu skojarzenie z Vodianową (czy jak to się te jej nazwisko pisze ).
Paulina vel "och jakaż ja jestem nieśmiała" - działa mi już na nerwy... Podkreślaniem co i rusz o tym jaka to z niej nie jest szara mysz
O Zuli to się wypowiadać nie będę, ta dziewczyna jest naprawdę tępa, pomijając te jej durnowate wypowiedzi, po przeczytaniu jej wypowiedzi na facebooku.... nawet języka polskiego nie zna tak do końca (te rażące błędy!!! jak analfabetka)
btw. ale myślę, że Zula zrobi jakąś tam 'karierę' zostanie godną następczynią Joli Rutowicz

Edytowane przez Sarrai
Czas edycji: 2010-09-30 o 10:52
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 10:57   #1190
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Mnie akurat bawi wypominanie Paulinie Papierskiej, że wciąż mówi o swojej nieśmiałości - przecież program nie jest na żywo, wiadomo, że ludzie od montażu wybiorą te kawałki wypowiedzi, które im akurat pasują... czy to do podkręcania oglądalności, czy kreowania konkretnego wizerunku uczestniczki

Pożegnanie Zuli z programem całkiem okej, właściwie dość powściągliwe jak na nią - spodziewałam się raczej wrzaskliwego wywyższania się, że jest zbyt seksowna, by konkurować z takimi wypłoszami
I taka drobna uwaga na marginesie: trochę nie na miejscu (i bez klasy) jest ocenianie, jakoby była mniej wartościowa niż pozostałe dziewczyny - zwłaszcza, jeśli się ową osobę zna tylko z krótkich urywków w tv

Zdecydowanie gorszymi kandydatkami na modelki są Emilia i Ania Piszczałka, wg mnie to one powinny odpaść w pierwszej kolejności.
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:02   #1191
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
btw. ale myślę, że Zula zrobi jakąś tam 'karierę' zostanie godną następczynią Joli Rutowicz
Ja się tylko boję, żeby nagle jej gdzieś nie wzięli do wypowiadania się jako "ekspertka" w różnego typu programach, bo takie przypadki spotykane są niestety coraz częściej

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Zdecydowanie gorszymi kandydatkami na modelki są Emilia i Ania Piszczałka, wg mnie to one powinny odpaść w pierwszej kolejności.
Emilia jest beznadziejna moim zdaniem. Wiecznie sfochowana, ciągle jej coś nie pasuje... Ania Piszczałka w ogóle nie ma wg mnie osobowości, a na zdjęciach wali takie miny, że ja nie wiem, co ona w tej finałowej 13-stce robi.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:29   #1192
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

A ja mam odmienne zdanie co do Kasi - mnie się bardzo podobała, uważam że jest śliczna, ma taką szlachetną urodę. Zdjęcie mi się również bardzo podobało
Natomiast cały czas niezmiernie irytują mnie striptizerka i lady gaga
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:44   #1193
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Natomiast cały czas niezmiernie irytują mnie striptizerka i lady gaga
striptizerka to taki typ Marysi z Pierwszej Miłości.Sympatyczna owszem,ładna też ,ale na top modelkę się nie nadaje.Nie ma w niej nic intrygującego .
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:44   #1194
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Ja równiez dopiero dzisiaj objerzałam na vod i dołączam sie do zachwytów nad Beatą - pobiła je wszystkie na głowe, rowniez swietne zdjecie Nicole Rosłaniec - oby dwie bardzo profesjonalnie..co do Kasi Smolińskiej - moze to tylko moje odczucie ale wydaje mi sie ze jest troche zarozumiała i troche jej cięzko przyjac krytyke fotografa - to ze miała juz iles tam sesji nie znaczy ze miał sie nad nia rozpływac, była nijaka..Piszczałka Ania - wg mnie do tego zdjecia ucharakteryzowali ja koszmarnie - nie wiem czym ona była wysmarowana ale wyglądało to jakby ktos jej wyłozyl na twarz klej plus te potworne doczepione rzęsy..inne dziewczyny miały lepsze czy gorsze makijaze ale wyglądały w miare ładnie..wyjasniła sie tez motyw sesji Papierskiej do Glamour..co do Pauliny Pszech - troche sie przekonałam do tej dziewczyny, wygląda o niebo lepiej..Emilka - sliczna, delikatna buzka - fryzura koszmar! troche jestem rozczarowana rowniez moja faworytka z castingow - Weroniką Lewicka, szczegolnei po tym filmiku o poranku z ich domu...Marta , Pamela, Olka i Sonia - jak dla mnie niezauwazalne kompletnie..co do Zuzy - rowniez ciesze sie ze odpadła
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:03   #1195
Amnesti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 208
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na sesji mnie niemile zaskoczyły...to nie było pozowanie tylko robienie cigle tej samej miny, uchylanie ust. Szczególnie Kasie S. mnie zawiodła- ma ponoć doświadczenie a pozuje bez wyrazu, ciągle ta sama mina.
Mam te same odczucia. Kurde a zwłaszcza ta Kasia Smolińska - nie dość, że kiepsko pozowała to jeszcze się kłóciła. Jak ci fotograf mówi że brak emocji to widocznie nie widać tych emocji - masz się poprawić a nie kłócić i potem płakać z tego powodu. To jest konstruktywna krytyka - bierzesz do siebie i jedziesz dalej, starasz się coś przekazać oczami, mimiką.

No a Zuza i te jej gadanie potem to jest takie gadanie gdy coś się nie uda "I tak mi nie zależało" takie dziecinna chęć przekonania innych i siebie.

Kurcze dobrze słyszałam że nagroda to kontrakt na 200 000 dolarów? Wow i jedna z nich to zdobędzie...

Beata to chyba moja nowa faworytka. BOSKIE zdjęcie. Tak właśnie czasem bywa że brzydkie kaczątko w osobie, przemienia się w sesji fotograficznej bo ich zdjęcia są intrygujące, dziwne, wywołujące emocje i takie mają być. A nie jak zdjęcia do albumu rodzinnego.

Dobrze też że "dziury" komentowała ich strój i gust. Może coś dotrze do niektórych. W tym programie chodzi o to aby się rozwijać, niech więc na wszystkich poziomach się rozwijają.

Krupa nie powinna być przewodniczącą! Niech se i będzie w tym programie, bo widać nikogo lepszego znaleźć nie mogli (tzn takiego co jest znany i by się zgodził i miał na to czas, bo np dla takiej Rubik to zwykła strata czasu by była) ale ona musi najwięcej mówić a nie potrafi - trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Te wstawki są denerwujące a pewnie zwłaszcza dla tych którzy nie znają angielskiego a ona na całego czasem leci. Do Tyry charyzmą tez się nie umywa.

Co do metamorfoz - jak miało by to lepiej wyjść jak obradowało 3 "wielkich znawców":/ Trzeba było poprosić o radę stylistów porządnych a nie brać pod uwagę zachcianki Piróga. Brak w tym programie profesjonalistów jak Miss Jay i Mister Jay (nie wspominając o wspaniałym Nigelu Barkerze którego ubóstwiam...)

Coś o Australia's Next Top Model - jeśli ktoś nie ogląda i nie boi się spoilerów, bo to jeden wielki spoiler:

http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,...op_Model_.html
Amnesti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:05   #1196
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Poemadka Pokaż wiadomość
striptizerka to taki typ Marysi z Pierwszej Miłości.Sympatyczna owszem,ładna też ,ale na top modelkę się nie nadaje.Nie ma w niej nic intrygującego .
O,właśnie, tak się zastanawiałam, do kogo ona jest podobna... I jeszcze do Hanki z M jak Miłość

Tylko mała uwaga - ona nie jest striptizerką, jest tancerką go-go, to jest różnica. Z tego, co wiem, tancerki po prostu tańczą na rurze w skąpych strojach, striptizerki rozbierają się.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:07   #1197
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Zauważyłam że te metamorfozy polegały mniej więcej na tym:
a) dziewczyny co miały długość włosów max do ramion - opitolili na chłopaków
b) te co miały długie włosy - minimalna zmiana kolorów (chociaż na castingu bardzo zależało im żeby włosy były naturalne - niefarbowane)
c) Zuza - chyba jako jedyna miała fryz na chłopaka to ją aby ulizali + zmiana koloru


Pomijam jaką masakrę zrobili z Lady Gagi kolor powinna mieć trochę jaśniejszy niż ten brąz co oni jej tam zrobili. Nie pozwoliłabym na tak drastyczne cięcie. Nie wydaje mi się żeby ona miała tak bardzo zniszczone włosy by musieli ją tak potraktować.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:07   #1198
Gosia_Es
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Poemadka Pokaż wiadomość
a ja odczuwam to wywlekanie tak bardzo prywatnych spraw jako nieprofesjonalizm.
Jej historia rzeczywiście jest bardzo poruszająca i przykra,ale nie rozumiem po co o tym mówić,w programie o modelingu.Może to przecież zostać odebrane jako branie na litość
W ANTM takie akcje są na porządku dziennym tylko podkręcone jeszcze - wszelkie gwałty, przemoc domowa, wypadki, sekty, etc są mam wrażenie bardzo mile widziane.

Zawsze musi być jakaś megapokrzywdzona, która będzie robiła za wielką boaterkę i będzie coś światu udowadniać - m.in na tej podstawie imho kandydatki są przyjmowane, ech...
Gosia_Es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:15   #1199
solq
Raczkowanie
 
Avatar solq
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Do tej pory Kasia S. była moja faworytką, ale im dłużej patrzę na te zdjęcie, to mam wrażenie, że dziewyczna wygląda jakby miała lekkego zeza? Nie wiem, ale coś dziwnego jest z jej oczami
http://m.onet.pl/_m/cd262ba607036537...c7b0f,14,1.jpg
solq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:16   #1200
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
zgadzam sie, dodam jeszcze, ze bylam zdziwiona tym, ze np nie uczyli dziewczyn jak sie poruszac po wybiegu przed pokazem, nie bylo konkretnych wskazowek przy pozowaniu.
W ANTM jest dwoch panow Jayów, ktorzy znaja sie na rzeczy, a u nas? Piróg
Piróg mimo, że sympatyczny to nie sądzę by nauczył dziewczyn czegokolwiek. Tak jak to miss Jay uczy chodzić - swoją drogą uwielbiam jak parodiuje dziewczyny jak chodzą Czy też Jay Manuel jak pozować. W polskiej wersji brakuje takich osób.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Emilia jest beznadziejna moim zdaniem. Wiecznie sfochowana, ciągle jej coś nie pasuje...
Też bym była sfochowana gdyby mi taką paskudną fryzurę zrobili. Wygląda jakby ktoś założył jej garnek na głowę i obciął. Według mnie to było złe posunięcie.

Cytat:
Napisane przez Amnesti Pokaż wiadomość
Brak w tym programie profesjonalistów jak Miss Jay i Mister Jay
Prawda
Cytat:
Napisane przez Amnesti Pokaż wiadomość
(nie wspominając o wspaniałym Nigelu Barkerze którego ubóstwiam...)
Ja też


Ktoś napisał, że Anja Rubik słodko sepleni. Z kolei ja mam wrażenie jakby mówiła z zassanymi policzkami, nie lubię słuchać jak mówi.
__________________


Edytowane przez Gween
Czas edycji: 2010-09-30 o 12:21
Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.