Polish Next Top Model ..? ;) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 22:47   #1261
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, tutaj są wszystkie odcinki i na pewno- za granicą czy nie, będziecie mogły obejrzeć
http://modelki.plejada.pl/
w końcu to oficjalna strona :P
pelnego odcinka tam nie ma tylko jest dzial video i jakie skrotkie filmiki widze
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:52   #1262
ThinSpire
Raczkowanie
 
Avatar ThinSpire
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 174
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Czy to nie aby Kasia Smolińska z Top Model występuje w kampanii Under Twenty ?
__________________

ThinSpire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:53   #1263
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

tak, to ona
mi się wydaje, że widziałam pełen odcinek- zaraz poszukam
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:53   #1264
ThinSpire
Raczkowanie
 
Avatar ThinSpire
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 174
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

pełne odcinki są na vod.onet.pl
__________________

ThinSpire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:55   #1265
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

nom, to ona
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:07   #1266
Amnesti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 208
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
One podpisywały dokument że zgadzają się na upublicznienie nagości w każdym aspekcie czyli nie tylko na zdjęciach w czasie pozowania ale tez w trakcie np przebierania, biegania w poszukiwaniu sukienki itp To nie brak profesjonalizmu tylko celowy zabieg TVN - nagie ciało przyciąga, więc celowo robią takie wstawki w programie żeby dotrzeć do większej publiki (zwłaszcza męskiej).
To co się dzieje na pokazach to już zupełnie inna bajka - modelki potrafią naprawdę nago biegać (dosłownie nago) nie przejmując się zupełnie kto jest w pomieszczeniu. kiedyś robiłam materiał o pokazach mody i na backstage pełno nagich kobietek biegało zupełnie się nie krępując tym że obserwowały je zupełnie obce osoby i to z kamerami i aparatami fotograficznymi
Mi nie chodzi o sam fakt latania nago, bo pisałam że wiem że tak jest. Chodzi mi bardziej o to porównanie Polska edycja Amerykańska edycja - tak byłam przyzwyczajona, że zawsze bardzo uważają w ANTM aby za dużo nie pokazać, a tu bach bez krępacji. I jak mówiłam chodzi mi bardziej o te ujęcia z rozbierania się nie o zdjęcia. Nie rozumiem mówienia, że nikogo cycek nie rusza, bo jakby tak było to by w każdym programie rozrywkowym nie było takich ograniczeń To jest program, który leci o 21 i mnie to zdziwiło i sobie pomyślałam biedna, jej brat to ogląda i jej kumple i powtarzam - co innego zdjęcia, co innego akt rozbierania się. To moje zdanie i tyle.
Amnesti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:09   #1267
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Polska edycja nieźle zrzyna z amerykańskiej
http://www.youtube.com/watch?v=73ku90LTyDo - wybieg z przeszkodami, modelki z torbami - wszystko skopiowane stąd.
Tak samo brak jednego łóżka, ten pomysł również zaczerpnęli z tej edycji.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 23:11   #1268
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

btw amerykańskie mają równo 60 minut prawda?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:35   #1269
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Dziewczyny - te z Was, które pytają o możliwość obejrzenia pełnych odcinków - wczoraj podawałam tutaj w wątku wielką czcionką adres użytkownika youtube, który zamieszcza wszystkie odcinki tego programu z różnych krajów. Są tam wszystkie odcinki z polskiej wersji, które były w telewizji.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:07   #1270
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Beaty zdjęcie wyszło naprawdę przepieknie,byłam zachwycona,i nie spodziewałam sie ze moze tak pieknie wychodzic na zdjeciach.
Zdjecie Pauliny tez fajnie wyszło.
I strasznie jej współczuje,tego co przezyła.. Ktos tu pytał co mają robaki do smierci Mamy. Ano mają,bo dziewczyna wyrzucila z siebie to co ja boli (smierc Mamy i jej okolicznosci) akurat wtedy kiedy byla sesja z robakami. Emocji sie nie kontroluje,wybuchła i tyle.
I nigdy nie uwierze,ze to było na pokaz,dla podniesienia ogladalnosci bo TVN "lubi ckliwe historie"...
Ta dziewczyna,dla ktorej zabrakło łózka jakas taka dziwna mi sie wydaje,troche mi jej zal,chyba sie nie umie odnalezc wsrod dziewczyn,ona mi sie bardziej niesmiala wydaje niz PApierska ktore ciagle gada o swojej niesmialosci,ktorej po niej jakos nie widc.
Tancerke GoGo oszpecili na maksa,mandaryna nr nr.
Ta od Star Treka-wyglada masakrycznie, ale swojej poprzedniej fryzury tez nie miala najładniejszej... Aczkolwiek modelka to chyba nie powinna miec nic do powiedzienia na temat fryzury i ubran ktore nosi.
Dżoanna od DZIURY jest boska,mozna sie posmiac

Ciekawe co bedzie w nastepnym odcinku.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:43   #1271
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
I nigdy nie uwierze,ze to było na pokaz,dla podniesienia ogladalnosci bo TVN "lubi ckliwe historie"...

Nie napisałam, że ona to robi na pokaz (to tvn wychwytuje najbardziej "chwytliwe" fragmenty by program przyciągał do telewizorów) tylko, że ludzie mogą odnieść takie wrażenie bo nagle z historii o robakach zrobiła się historia o mamie, emocje Pauliny zapewne były prawdziwe- ja tego nie neguję i właściwie mi to obojętne bo nie o tym jest program.

A, że tvn lubi pokazywać ckliwe historie, nagie piersi i kłótnie w tym programie to chyba normalne bo telewizja tak robi- dzięki temu wzrasta oglądalność i jest ciekawie.

Dziewczyna dla której zabrakło łóżka moim zdaniem nie jest dziwna tylko normalna ale nieśmiała , co niestety w karierze modelki nie pomaga, wiem po sobie. Ja tam ją lubię

W następnym programie chyba znów jakieś sprawnościowe zadanie..trochę mnie to dziwi bo modelka nie musi być wysportowana- powinna nie być niezdarą ale oszałamiająca sprawność fizyczna chyba nie jest jej potrzebna.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 17:24   #1272
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Polska edycja nieźle zrzyna z amerykańskiej
http://www.youtube.com/watch?v=73ku90LTyDo - wybieg z przeszkodami, modelki z torbami - wszystko skopiowane stąd.
Tak samo brak jednego łóżka, ten pomysł również zaczerpnęli z tej edycji.
Ale to jest przecież na licencji America's Next Top Model, więc to nie jest ani zrzynka, ani nic dziwnego To tak jakbyś powiedziała, że polskie Mam Talent zrzyna z Got Talent
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-10-01 o 17:26
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 17:54   #1273
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

A Zula juz dostala propozycje od Playboya
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 17:57   #1274
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
A Zula juz dostala propozycje od Playboya
Co by nie mówić warunki ma
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:11   #1275
sylwus17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

kurcze tak sie fajnie zapowiadal program a tutaj tvn znow jak w Tzg wielkie oszustwo! jUz nie bede chyba ogladac bo sie zawiodlam~!
Niby sa niedoswiadczone ok.mialy jakies sesje ale po co udaje ze nie xd
np.Paulina Papierska ktora ciagle mowi jaka z niej szara myszka,ktora nigdy nic nie osiagnela a przeciez kilka dni temu zostalo usuniete jej konto gdzie bylo pelno jej fotek z sesji..ma bardzo duzo kont w necie pol usuneli to tylko gra aktorska dziewczyn ze niby nic nigdy nie ronily sa z malych wsi itd...

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Wielka ściema w "Top model"?

Program "Top model. Zostań modelką" jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony dla dziewczyn, które pretendują do tego, żeby otrzymać miano modelki. Nazwa niewiele ma wspólnego z programem.

Również skromna i nieśmiała Paulina Papierska, która na każdym kroku podkreśla, że jest z małej miejscowości i chciałaby się z niej wybić pracowała jako modelka. Jej profil na stronie Castingo.pl został skasowany w ciągu ostatnich dni. W trakcie show opowiadała, że pierwszy raz stoi przed kamerą.

W jednym z komentarzy na profilu programu na Facebooku Zula napisała wprost:

"Z 13nastki tylko ja i marta szulawiak bylysmy bez doswiadczenia jakiego kolwiek! (pisownia oryginalna)".Program został stworzony dla wszystkich, które marzą o karierze modelki. Jak widać niektóre podeszły do roli bardzo aktorsko i w ten sposób chcą zostać modelkami.

tutaj macie duzo fotek Kaski(no ona cos tam wspomianla ale uwazam ze to nie fair).Program powinien byc po to by zostac modelka dla amatorek a nie...
http://forums.thefashionspot.com/f52...ska-66683.html

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Program "Top model" to ściema?

Tego nikt się nie spodziewał! Dziewczyny walczące o prestiżowy kontrakt w programie „Top model. Zostań modelką” mają już doświadczenie w modelingu! Prawie każda brała udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i pokazach. Pozowanie to dla nich „chleb powszedni”.

Niestety, dziewczyny udają przed kamerami nieśmiałe nowicjuszki dopiero wkraczające w świat wielkiej mody... Zobaczcie, które dziewczyny nie powiedziały o sobie całej prawdy!

zrodlo:t.s.pl
sylwus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:25   #1276
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez sylwus17 Pokaż wiadomość
kurcze tak sie fajnie zapowiadal program a tutaj tvn znow jak w Tzg wielkie oszustwo! jUz nie bede chyba ogladac bo sie zawiodlam~!
Niby sa niedoswiadczone ok.mialy jakies sesje ale po co udaje ze nie xd
np.Paulina Papierska ktora ciagle mowi jaka z niej szara myszka,ktora nigdy nic nie osiagnela a przeciez kilka dni temu zostalo usuniete jej konto gdzie bylo pelno jej fotek z sesji..ma bardzo duzo kont w necie pol usuneli to tylko gra aktorska dziewczyn ze niby nic nigdy nie ronily sa z malych wsi itd...

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Wielka ściema w "Top model"?

Program "Top model. Zostań modelką" jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony dla dziewczyn, które pretendują do tego, żeby otrzymać miano modelki. Nazwa niewiele ma wspólnego z programem.

Również skromna i nieśmiała Paulina Papierska, która na każdym kroku podkreśla, że jest z małej miejscowości i chciałaby się z niej wybić pracowała jako modelka. Jej profil na stronie Castingo.pl został skasowany w ciągu ostatnich dni. W trakcie show opowiadała, że pierwszy raz stoi przed kamerą.

W jednym z komentarzy na profilu programu na Facebooku Zula napisała wprost:

"Z 13nastki tylko ja i marta szulawiak bylysmy bez doswiadczenia jakiego kolwiek! (pisownia oryginalna)".Program został stworzony dla wszystkich, które marzą o karierze modelki. Jak widać niektóre podeszły do roli bardzo aktorsko i w ten sposób chcą zostać modelkami.

tutaj macie duzo fotek Kaski(no ona cos tam wspomianla ale uwazam ze to nie fair).Program powinien byc po to by zostac modelka dla amatorek a nie...
http://forums.thefashionspot.com/f52...ska-66683.html

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Program "Top model" to ściema?

Tego nikt się nie spodziewał! Dziewczyny walczące o prestiżowy kontrakt w programie „Top model. Zostań modelką” mają już doświadczenie w modelingu! Prawie każda brała udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i pokazach. Pozowanie to dla nich „chleb powszedni”.

Niestety, dziewczyny udają przed kamerami nieśmiałe nowicjuszki dopiero wkraczające w świat wielkiej mody... Zobaczcie, które dziewczyny nie powiedziały o sobie całej prawdy!

zrodlo:t.s.pl

artykuły, które wkleiłaś i link do forum ze zdjęciami Kasi już się tu przewinęły tysiąc razy
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:41   #1277
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ale to jest przecież na licencji America's Next Top Model, więc to nie jest ani zrzynka, ani nic dziwnego To tak jakbyś powiedziała, że polskie Mam Talent zrzyna z Got Talent
Ależ ja wiem, że to na licencji ANTM Tylko myślałam, że w polskiej edycji będą jakieś nowe pomysły, a tu wszystko wtórne, wybieg ten sam, pomysł z torbami, z brakiem łóżka, nawet sesja z robactwem.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:52   #1278
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Ależ ja wiem, że to na licencji ANTM Tylko myślałam, że w polskiej edycji będą jakieś nowe pomysły, a tu wszystko wtórne, wybieg ten sam, pomysł z torbami, z brakiem łóżka, nawet sesja z robactwem.
No ale to chyba na tym polega, w takim Big Brother też były takie same zadania
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:41   #1279
myni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Moimi faworytkami są Paulina Papierska i Ola Kuligowska, są prześliczne, nadają się do tego zawodu, chociaż muszą zdobyć więcej pewności siebie. I nie uważam, żeby Paulina udawała nieśmiałą. Ja też mam problemy z moją nieśmiałością i z tego co mówiła, wiele rzeczy zgadzało się z tym przez co ja często przechodzę. Uważam, że Beata i Nicole mają bardzo ciekawe typy urody, zgadzam się z opinią Anji Rubik co do Nicole- ona naprawdę ma zadatki na modelkę.
Ania Piszczałka- bardzo mi jej było żal, jest ładna, ale jakoś nie widzę jej jako top modelki.
Uważam też, że Paulina Pszech jest bardzo ładna, cieszę się, że przywrócili ją do programu. Może jej styl nie należy do najlepszych, ale kto wie- może w ciągu programu się poprawi?
Nie rozumiem zachwytów nad Kasią Smolińską- ma puste spojrzenie, gdy pozuje robi coś na kształt zeza, strasznie marszczy czoło.
Marta, jak wiadomo na modelkę się nie nadaje, ale wydaję się być przesympatyczną osobą, życzę jej, żeby dzięki programowi jej życie zmieniło się o 180 stopni.
Co do Weroniki i Emilki- są ładne, ale jakoś mnie irytują.
Sonia i Pamela też prześliczne, ale wątpie czy nadają się na top modelki.
myni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 22:44   #1280
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

A ja uważam, że to w porządku, że dziewczyny z doświadzceniem też startują w programie, tam nigdzie nie jest powiedziane że muszą być kompletnymi nowicjuszkami, poza tym fakt, że miały już za sobą kilka, lub nawet kilkanaście sesji nie sprawia, że są już modelkami, w programie walczą o umowę z (nowojorską bodajże?) agencją, cyzli chodzi tu o poważny modeling, i stanie się rozpoznowalną na rynku, a to jest nieraz dużo do osiągnięcia nawet dla agencyjnej, pracującej już modelki Zresztą z tego co pamiętam wspominali już o pobycie Kasi w Mediolanie, więc nic nie zostało zatajone
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:49   #1281
solq
Raczkowanie
 
Avatar solq
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Profil Zuli na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/zulaay.html
solq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:04   #1282
Gosia_Es
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Mnie Zula rozwaliła na łopatki w DDTVN jak oznajmiła, że modeling ją nudzi, bo tyle się czeka i chce zostać aktorką - jako aktorka to dopiero się naczeka
Gosia_Es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:12   #1283
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
No ale to chyba na tym polega, w takim Big Brother też były takie same zadania
BB nie oglądałam to nie mam porównania.
Myślałam, że w polskiej wersji chociaż pomysły na sesje będą inne, ale zobaczymy jak to się rozwinie
Ciekawe czy w innych zagranicznych wersjach też tak czerpali gotowe pomysły z ANTM, muszę się zabrać za oglądanie australijskiej lub brytyjskiej dla porównania.

http://www.maxmodels.pl/zulaay.html - na ostatnim zdjęciu w pierwszym rzędzie zupełnie inna osoba, wow
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 08:44   #1284
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

moim zdaniem lepiej jej z dłuższymi włosami.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 08:54   #1285
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

W szoku jestem zdjęciami Kasi Smolińskiej To zawodowa modelka przecież.

Nie oglądam na bieżąco, wczoraj nadrobiłam kilka odcinków i po metamorfozie trudno rozpoznać mi która dziewczyna z castingu to która
Mam pytania:
1. Czy dziewczyna, która sprzedawała w kebab barze jest w finale?
2. Czy przeszła do 13-tki dziewczyna, która pochodziła z biednej rodziny, miała chłopaka, za którego planowała wyjść za mąż, Piróg powiedział, że jest podobna do Mili Jovovic a jej chłopaka że do Angeliny Jolie?
3. Czy dziewczyna, która pochodzi ze wsi i jeździła traktorem i miała taką babcię staruszkę to Ola?

Dzięki za odpowiedź
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:24   #1286
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
W szoku jestem zdjęciami Kasi Smolińskiej To zawodowa modelka przecież.

Nie oglądam na bieżąco, wczoraj nadrobiłam kilka odcinków i po metamorfozie trudno rozpoznać mi która dziewczyna z castingu to która
Mam pytania:
1. Czy dziewczyna, która sprzedawała w kebab barze jest w finale?
2. Czy przeszła do 13-tki dziewczyna, która pochodziła z biednej rodziny, miała chłopaka, za którego planowała wyjść za mąż, Piróg powiedział, że jest podobna do Mili Jovovic a jej chłopaka że do Angeliny Jolie?
3. Czy dziewczyna, która pochodzi ze wsi i jeździła traktorem i miała taką babcię staruszkę to Ola?

Dzięki za odpowiedź
1. Na szczęście nie.
2. Chyba nie.
3. Nie, Ania bodajże.
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:28   #1287
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Mni sie Zula podoba bardziej w krotkich wlosach. No coz, ona jest po prostu chlopaczarą, wiec te dlugie zwiewne wloski do mnie nie przemawiaja.

A co do tego, ze wiele z dziewczyn jest modelkami lub kiedys to robilo - nie ma w tym nic zlego, kazdy powinien miec szanse, wiec nie rozumiem bulwersa, ze tvn oszukuje. Przeciez wiele z dziewczyn mowilo, ze mialo juz stycznosc z modelingiem, wrecz sie tym szczycilo.

Nie lubie Kaski S. Jest dla mnie strasznie pretensjonalna, ksiezniczka wielka.

Edytowane przez pumas
Czas edycji: 2010-10-02 o 09:29
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:38   #1288
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

a jakie zrodlo jest tego artukulu pt Wielka sciema w Top model?
gdzie o tym pisali?

co to doswiadczenia- zgadzam sie z lee monka

Paulina
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=25894&b=1
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-10-02 o 18:07
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:47   #1289
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Ojaa ta śliczna fotka Zuli jak jest pólnaga i ubrudzona, piękna
http://www.maxmodels.pl/galerie/1/1/5/143115/52082.jpeg

tak zula do playboya, ma warunki oj ma

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Jak ona ma 75C to ja jestem kukułką
ważę tyle samo co ona i jestem 10 cm niższa a noszę 65FF, 10 cm mniej w obwodzie.
Ona jest jeszcze szczuplejsza, z powodzeniem mogłaby nosić 60/65 w obwodzie z większą miską
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 18:52   #1290
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

a dziś w brukowcu FAKT wyczytałam,że nasi polscy specjliści uratowali krupie wzrok,bo miała jakiegoś guza przy czole.w stanach nikt nie wiedział co jej jest
http://www.pudelek.pl/artykul/27573/...a_ja_operacja/

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-10-02 o 18:53
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.