Polish Next Top Model ..? ;) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 17:31   #3121
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Przed chwilą zauważyłam że Paulina dodała sobie na fb na tablicy tego demota co był tu stronę wcześniej pokazany . Nawet mnie to trochę zdziwiło ...
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:02   #3122
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Maddelaina Pokaż wiadomość
Przed chwilą zauważyłam że Paulina dodała sobie na fb na tablicy tego demota co był tu stronę wcześniej pokazany . Nawet mnie to trochę zdziwiło ...
odkad patrze co ona dodaje na facebooku, calkowicie zmienilam o niej zdanie. Kiedys nawet ja lubilam, a teraz mi sie wydaje taka falszywa...


Ktos tam jej zostawil na tablicy obszerny komentarz po angielsku, szkoda ze biedaczka nic nie zrozumie...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:10   #3123
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
odkad patrze co ona dodaje na facebooku, calkowicie zmienilam o niej zdanie. Kiedys nawet ja lubilam, a teraz mi sie wydaje taka falszywa...


Ktos tam jej zostawil na tablicy obszerny komentarz po angielsku, szkoda ze biedaczka nic nie zrozumie...


a co tam jest napisane??
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:18   #3124
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość

Ktos tam jej zostawil na tablicy obszerny komentarz po angielsku, szkoda ze biedaczka nic nie zrozumie...
Oj tam, jest jeszcze translate.google.pl
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:28   #3125
Gronek1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

I watch Top Model here in the USA and keep our fingers crossed for u to get in the Top Model has come as far as possible. Just finally, u have to be damn sure of herself and is completely open to everything. If u don't do this u will not be easy in the modeling... Learn English very well.

To jest tam napisane, choć nie wiem czy o to wam chodzi

Edytowane przez Gronek1995
Czas edycji: 2010-11-22 o 18:31
Gronek1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:32   #3126
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Dziewczyny dlaczego wiele z was ma jakiś problem z fb Pauliny? Przecież to co tam wypisuje to jej prywatna sprawa, pisze na pewno nie dla świata tylko dla swoich znajomych i chyba to trochę nie fair takie inwigilowanie. Ok, każdy jest ciekawy jakie są prywatnie dziewczyny z TM, ja też, przyznaję, ale trzeba spojrzeć obiektywnie. W pierwszej chwili też mnie troszkę zdziwiło, że Paulina przeklina, pali i pije, a z drugiej strony spójrzcie ile ma przyjaciół. Widać, że jest towarzyska i wiele osób z jej otoczenia bardzo ją lubi i tęsknią za nią, a to świadczy o niej jak najlepiej.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:36   #3127
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego wiele z was ma jakiś problem z fb Pauliny? Przecież to co tam wypisuje to jej prywatna sprawa, pisze na pewno nie dla świata tylko dla swoich znajomych i chyba to trochę nie fair takie inwigilowanie. Ok, każdy jest ciekawy jakie są prywatnie dziewczyny z TM, ja też, przyznaję, ale trzeba spojrzeć obiektywnie. W pierwszej chwili też mnie troszkę zdziwiło, że Paulina przeklina, pali i pije, a z drugiej strony spójrzcie ile ma przyjaciół. Widać, że jest towarzyska i wiele osób z jej otoczenia bardzo ją lubi i tęsknią za nią, a to świadczy o niej jak najlepiej.
chodzi o to ze po tym co pisze na fb mozna wnioskowac ze osoba na ktora sie kreuje w telewizji jest zmyslona... Jakos nie widze tam tej jej niesmialosci
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 18:43   #3128
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
chodzi o to ze po tym co pisze na fb mozna wnioskowac ze osoba na ktora sie kreuje w telewizji jest zmyslona... Jakos nie widze tam tej jej niesmialosci
też miałam takie wrażenie, ale minęło po ostatnim odcinku. Wcześniej mogło się to jakoś Paulinie opłacić bo brała jurorów na litość, ale gdyby naprawdę była taka sprytna i przebiegła to by wiedziała kiedy to skończyć. Teraz tak naprawdę wszystkich tylko zirytowała, łącznie z jurorami. Myślę, że została w programie ze względu na urodę i świetne zdjęcia, ale na pewno jej sytuacja byłaby lepsza gdyby już przestała biadolić. Dlatego nie sądzę już że to było specjalnie.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:52   #3129
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego wiele z was ma jakiś problem z fb Pauliny? Przecież to co tam wypisuje to jej prywatna sprawa, pisze na pewno nie dla świata tylko dla swoich znajomych i chyba to trochę nie fair takie inwigilowanie. Ok, każdy jest ciekawy jakie są prywatnie dziewczyny z TM, ja też, przyznaję, ale trzeba spojrzeć obiektywnie. W pierwszej chwili też mnie troszkę zdziwiło, że Paulina przeklina, pali i pije, a z drugiej strony spójrzcie ile ma przyjaciół. Widać, że jest towarzyska i wiele osób z jej otoczenia bardzo ją lubi i tęsknią za nią, a to świadczy o niej jak najlepiej.
Dobra, tylko, że Paulina przyjmuje zaproszenia od ludzi jak leci. Ma dużo znajomych i zawsze dodaje nowych w hurtowych ilościach. Ja nie mówię, że tak być nie może, bo może teraz odzywają się jacyś znajomi z którymi nie ma kontaktu. Ale fakt, że jej wysłałam zaproszenie, a ona je przyjmuje po 15 minutach nie znając mnie o czymś świadczy.
Poza tym ona tam kreuje się na zupełnie inną osobę niż jest - pewna i zdystansowana do siebie, towarzyska i wygadana. Tylko która to jest prwadziwa Paulina - facebookowa czy płaczka z telewizji?? Ludzie nie są głupi, a laska miała taktykę, że będzie kimś innym. nie udało się, bo traci się do niej sympatię.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:00   #3130
felusia18
Raczkowanie
 
Avatar felusia18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 113
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

A mnie się wydaję, że to wszystko jest wyreżyserowane i to że nie zna angielskiego też. Pojedzie do Mediolanu i nagle dozna olśnienia i będzie wszystko rozumiała? Jakoś w to nie wierze. Moje zdanie jest takie , że "dziury" doskonale wie, że język obcy zna i ją przepuszczają dalej.
felusia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:10   #3131
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Laramie Pokaż wiadomość
mnie ta Piszczałka w ogóle się nie podoba. ale wiem, wiem... ja się nie znam.
jak sobie przypomnę jej zdjęcie z sesji ice beauty to normalnie masakra.
to była fatalna sesja, chociaż chyba większość modelek wyglądałaby niezbyt korzystnie z doczepioną grzywką, doczepionymi rzęsami i doczepionymi paznokciami fuuuj .

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego wiele z was ma jakiś problem z fb Pauliny? Przecież to co tam wypisuje to jej prywatna sprawa, pisze na pewno nie dla świata tylko dla swoich znajomych i chyba to trochę nie fair takie inwigilowanie. Ok, każdy jest ciekawy jakie są prywatnie dziewczyny z TM, ja też, przyznaję, ale trzeba spojrzeć obiektywnie. W pierwszej chwili też mnie troszkę zdziwiło, że Paulina przeklina, pali i pije, a z drugiej strony spójrzcie ile ma przyjaciół. Widać, że jest towarzyska i wiele osób z jej otoczenia bardzo ją lubi i tęsknią za nią, a to świadczy o niej jak najlepiej.
To świadczy tylko o tym, że jest bardzo fałszywa.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 19:12   #3132
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego wiele z was ma jakiś problem z fb Pauliny? Przecież to co tam wypisuje to jej prywatna sprawa, pisze na pewno nie dla świata tylko dla swoich znajomych i chyba to trochę nie fair takie inwigilowanie. Ok, każdy jest ciekawy jakie są prywatnie dziewczyny z TM, ja też, przyznaję, ale trzeba spojrzeć obiektywnie. W pierwszej chwili też mnie troszkę zdziwiło, że Paulina przeklina, pali i pije, a z drugiej strony spójrzcie ile ma przyjaciół. Widać, że jest towarzyska i wiele osób z jej otoczenia bardzo ją lubi i tęsknią za nią, a to świadczy o niej jak najlepiej.
A to nie jest tak, że na Facebooku można zmienić ustawienia, żeby tablica była widoczna tylko dla znajomych? Widocznie jej nie zależy
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:16   #3133
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cóż, na pewno niektóre uczestniczki powinny popracować nad intelektem. Te mądrzejsze po prostu zablokowały fb dla nieznajomych i nie można za wiele podejrzeć (no i nie przyjmują każdego chętnego).
Szczerze mówiąc to ja najbardziej martwię się o Anię. Tyle się mówi o wykorzystywaniu głupiutkich modelek przez obleśne dziady. Ania dała się nawet obmacywać jakiemuś chłopu na ulicy ( przy robieniu wywiadu), a po całowaniu się z modelem stwierdziła, że było superr! Kurcze, ona jest taka jakaś nieświadoma, kompletnie zielona i chyba nie ma osoby, która mogłaby jej jakoś pomóc.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

To świadczy tylko o tym, że jest bardzo fałszywa.
Ja nie widzę związku. W domu modelek też jest lubiana. NIgdy też niezauważyłam, żeby kogoś obgadywała lub strzelała porozumiewawcze minki za czyimiś plecami. A chętnie robiły to: Beata, Paulina Pszech i Weronika.

Edytowane przez tyska30
Czas edycji: 2010-11-22 o 19:17 Powód: bład w cytowaniu
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:24   #3134
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że na Facebooku można zmienić ustawienia, żeby tablica była widoczna tylko dla znajomych? Widocznie jej nie zależy
właśnie miałam to napisać ubiegłaś mnie widocznie chce żeby ludzie czytali co napisze, bo z łatwością można zmienić ustawienia i nie sądzę, żeby o tym nie widziała
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:24   #3135
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość

To świadczy tylko o tym, że jest bardzo fałszywa.
Ja nie widzę związku. W domu modelek też jest lubiana. NIgdy też niezauważyłam, żeby kogoś obgadywała lub strzelała porozumiewawcze minki za czyimiś plecami. A chętnie robiły to: Beata, Paulina Pszech i Weronika.
Owszem, ma związek. Skoro jak to ujęłaś w rzeczywistosći jest bardzo towarzyska, to niech przestanie wreszcie udawać niewiniątko, biedną szarą myszeczkę. To się nazywa fałsz.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:34   #3136
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Owszem, ma związek. Skoro jak to ujęłaś w rzeczywistosći jest bardzo towarzyska, to niech przestanie wreszcie udawać niewiniątko, biedną szarą myszeczkę. To się nazywa fałsz.
Ja na początku też tak to odbierałam, ale teraz myślę, że ona źle nazwała swoją wadę, a my źle zrozumieliśmy. Skupiliśmy się na tym, zę niby jest nieśmiała, a tak tańcuje na imprezie, pali faje i pozuje z odkryta piersią więc fałszywa jest. A skoro z niej szara myszka to nie powinna mieć żadnych znajomych tylko w cichości pielić ogródek lub wchodzić do szafy jak Olazamiast chodzić na imprezy . Tak naprawdę to Ola jest szarą myszką, nawet na imprezie nie miałą ochoty na szalone zabawy. Natomiast Pauliny wada polega nie braku wiary we własne siły i możliwości, szybkim zniechęcaniu się i kompleksie niższości z powodu małego miasteczka. Ona tego nie akceptuje i dlatego wciąż o tym mówi na swoją szkodę.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:50   #3137
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
NIgdy też niezauważyłam, żeby kogoś obgadywała lub strzelała porozumiewawcze minki za czyimiś plecami. A chętnie robiły to: Beata, Paulina Pszech i Weronika.
Widać, że łatwo można manipulować ludźmi
Nie chcę oczerniać Pauliny i nawet nie chodzi mi o to, czy obgadywała kogoś czy nie.
Tylko o fakt użycia 'nigdy nie zauważyłam' - to co widzimy, to jest tylko jakaś marna cząstka wybrana przez montażystów.
Może Paulina tak w ogóle nie biadoli nie wiadomo ile, może Kasia nie jest taka zarozumiała, itd., tylko ekipa mówi 'skomentuj coś' i dana dziewczyna może mówić o innych rzeczach, a zostanie tylko jakiś kawałek, który ogólnie będzie pasował do całej inwencji odcinka.

Szczerze mówiąc, mnie trochę ich żal, bo może tam wtedy było miło, fajnie i przygoda, mówiły o swoich emocjach, a później zostało to tak okrojone, że ludzie mogą mieć o nich błędne zdanie.
Nie, żeby mnie to strasznie obchodziło, tylko trzeba mieć do tego dystans, wiedzieć, że TV rządzi się swoimi prawami, że tam nawet mogą ci kazać coś powiedzieć i wychodzisz na idiotkę.
Dlatego trochę nie rozumiem takiej ekscytacji każdym ich zdaniem
Trochę dystansu i zrozumienia, że nie mają wpływu na całokształt ich odbioru. Bo najbardziej powinny liczyć się ich możliwości, to jak wychodzą na zdjęciach, prezentują się na wybiegu.

Na koniec, wszyscy mówią jakie to modelki wychodzone, a kiedy pojawia się taka Weronika -to wtedy dziewczyny komentują, że za gruba. A dlaczego nie...? Nie przesadzajmy, te dziewczyny nie muszą robić nie wiadomo jakiej kariery. Tak nas boli, że może dziewczyna np. naszego wzrostu jest tam, a my nie? Co to nas tak na prawdę obchodzi? Czy to z naszych pieniędzy fundowana ta nagroda?
Po prostu miejmy fun oglądając to i tyle
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:05   #3138
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Masz rację ichiko, choć ja staram się czytać między wierszami, nie chcę przyjmowac bezkrytycznie tego co TV podsuwa dlatego bronię dziewczyn przd przypinaniem im łatek: ta jest fałszywa, ta wredna a ta to idzie po trupach do celu. To jest krzywdzące bo cokolwiek mogłybyśmy powiedziec dopiero po bliższej znajomości z tymi osobami. No ale wiadomo, ze jakiś obraz na ich temat powstaje w naszej głowie i nie da się tego uniknąć. Fajnie by było tylko gdyby ten obraz był trochę złagodzony życzliwością. Zresztą te nasze tap madl są w większości delikatne, uprzejme i miłe w porównaniu np z ANTM. Tam nieraz dochodziło do wyzwisk, wrzasków i prawie rękoczynów.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:07   #3139
smitten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 91
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Paulina tak jak was mnie trochę wkurza, tym swoim użalaniem się, ale z drugiej strony ją rozumiem.Też jestem osobą z jednej strony mega nieśmiała, a z drugiej pewną siebie i odważna. Hmmm to głupie, prawda?Ale tak jak ona chodzę na imprezy, bawie się do białego rana i jestem zawsze w centrum uwagi, dużo gadam i jestem pewna siebie etc, ale gdybym musiała przed kamerami powiedziec cokolwiek, jakas reklame czy przeprowadzic wywiad to bym się zablokowała, bo bym sie wstydziła.Strasznie to dziwne bo nikt by w zyciu nie pomyslal ze moge sie czegos wstydzic (ze znajomych) ale do takeigo progrmau w zyciu bym nie poszła bo wstydze sie najgłupszych rzeczy jak np wykonywac jakies zadania przed kamerami ( a nawet na wf haha!) Mysle, ze z Paulina jest podobnie, otweira sie przy swoich i tyle.
smitten jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 21:05   #3140
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Ja na początku też tak to odbierałam, ale teraz myślę, że ona źle nazwała swoją wadę, a my źle zrozumieliśmy. Skupiliśmy się na tym, zę niby jest nieśmiała, a tak tańcuje na imprezie, pali faje i pozuje z odkryta piersią więc fałszywa jest. A skoro z niej szara myszka to nie powinna mieć żadnych znajomych tylko w cichości pielić ogródek lub wchodzić do szafy jak Olazamiast chodzić na imprezy . Tak naprawdę to Ola jest szarą myszką, nawet na imprezie nie miałą ochoty na szalone zabawy. Natomiast Pauliny wada polega nie braku wiary we własne siły i możliwości, szybkim zniechęcaniu się i kompleksie niższości z powodu małego miasteczka. Ona tego nie akceptuje i dlatego wciąż o tym mówi na swoją szkodę.
Widzisz, ja odnoszę po prostu takie wrażenie, patrząc na to, co oglądam. Może to też kwestia montażu. W końcu nie znam jej, oceniam to tylko po 45 minutowych odcinkach i po jej wpisach na fb.

Cytat:
Napisane przez smitten Pokaż wiadomość
Strasznie to dziwne bo nikt by w zyciu nie pomyslal ze moge sie czegos wstydzic (ze znajomych) ale do takeigo progrmau w zyciu bym nie poszła bo wstydze sie najgłupszych rzeczy jak np wykonywac jakies zadania przed kamerami ( a nawet na wf haha!) Mysle, ze z Paulina jest podobnie, otweira sie przy swoich i tyle.
yyyy, Paulina aż zanadto otwiera się przed kamerami. Znamy już historię z jej byłym chłopakiem i wiemy, że nie chce mieć męża pijaka. Ponadto znamy także jej sytuację finansową, ciekawe, co jeszcze nam opowie
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:34   #3141
smitten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 91
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

N o i właśnie to mnie dziwi, że tak papla na około.To faktycnzie może siwadczyć, że kreuje się na kogoś kim nie jest.Ja ją tylko próbowałam zrozumiec haha;d
smitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:07   #3142
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
...Szczerze mówiąc to ja najbardziej martwię się o Anię. Tyle się mówi o wykorzystywaniu głupiutkich modelek przez obleśne dziady. Ania dała się nawet obmacywać jakiemuś chłopu na ulicy ( przy robieniu wywiadu), a po całowaniu się z modelem stwierdziła, że było superr! Kurcze, ona jest taka jakaś nieświadoma, kompletnie zielona i chyba nie ma osoby, która mogłaby jej jakoś pomóc.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 08:48   #3143
kontoanny
Raczkowanie
 
Avatar kontoanny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Holandii
Wiadomości: 76
GG do kontoanny
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Szczerze powiedziawszy blondyny sa fajne, szczegolnie ta jedna, ale imienia nie pamietam- ta co dodatkowa sesje do APART robila.
Kaska z koleji, moze i wredna itd, ale dziewczyna przebiegla, wychowana (w stosunku do pracodawcow) i jak na modelke ma wystarczajaco ciekawa urode oraz szczupla figure. Zdedycowanie nadaje sie do swiatka mody i na pewno sie tam nie zagubi dziewczyna.
Paulina... wiocha totalna! Wcale taka ladna nie jest, ladnie na fotach wyglada. W rzeczywistosci zeby jak kon ma. Mala, jezykow sie nie uczyla... coz- nie kazdy kto z wioski musi od razu robic kariere. Ona sie nie nadaje- a bynajmniej nie nadaje sie bazujac na jej "telewizyjnej roli- kopciuszka i marudy".
Weronika, super laska! Ladna, fajny charakter... ale wg. mnie za gruba na modelki. Choc w pokazach bielizny mysle, ze akurat.
W sumie moja faworytka, ze wzgledu na przebiegly charakter jest Kasia. Uroda i figura ok, a zgubic sie w swiecie na pewno nie zgubi.

Edytowane przez kontoanny
Czas edycji: 2010-11-23 o 08:50
kontoanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:05   #3144
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Zdjęcia z wybiegu u Zienia:
http://www.lansik.pl/21337/ola-ania-...ienia-zdjecia/
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:07   #3145
felusia18
Raczkowanie
 
Avatar felusia18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 113
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

felusia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:09   #3146
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Ola i Kaśka Wyglądają profesjonalnie.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:04   #3147
solq
Raczkowanie
 
Avatar solq
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Tylko Kaśka ma tendencje do robienie takiej dziwnej miny, podnoszenia brwi do góry (zwłaszcza prawej). Prawie tego nie widać na pokazie, ale jednak coś zostało. Ola lepiej wyglądała.
solq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:19   #3148
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Dziewczyny bardzo ładnie wyglądały na tym pokazie- zarówno Kasia, Ola jak i Ania
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:20   #3149
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Najlepiej wg mnie prezentuje sie Anka..Kaska wygląda fatalnie plus ten zez , Olka tez niezbyt chociaz ja najbardziej lubie
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:30   #3150
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Kasia i Ola Ania wyglada jak babochlop Zreszta ja jej nie lubie, taka jakas rozlazla jest a jej glos doprowadza mnie do szalenstwa.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.