O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 13:02   #3871
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
to nasza kuchnia, na święta zakładam nowe firanko-zasłonki, mam już zakupione tymi proszę się nie zrażac
a na ostatnim zdjęciu nasza niby garderoba, wreszcie mam wielką szafę!!!
ale fajnie, ze macie duza kuchnie uwielbiam jak w kuchni miesci się stół
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:08   #3872
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

a tu sypialnia, chcemy wymienic jeszcze żyrandol i kinkiet, bo to jakieś stare jeszcze a no i firany mam nowe zmienię na wielkanoc niestety nie mam tak ułożonego łóżeczka jak Justii

ogólnie to dużo roboty jeszcze przed nami no ale teraz chcemy samochód zmienic, zostają nam jeszcze do ogsarnięcia 2 pokoje i łazienka, a łazienka będzie kosztowac nas sporo, narazie mamy tylko zrobiony kibelek a korzystamy z łazienki teściów
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień

Edytowane przez madziusia222
Czas edycji: 2013-02-20 o 14:01
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:10   #3873
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ale fajnie, ze macie duza kuchnie uwielbiam jak w kuchni miesci się stół
tak kuchnię mamy wielgachną, można by jeszcze jedną scianę zabudowac a w przyszłości marzę o wyspie na środku, tylko u nas trochę kaloryfer pod oknam przeszkadza
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:12   #3874
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
a tu sypialnia, chcemy wymienic jeszcze żyrandol i kinkiet, bo to jakieś stare jeszcze a no i firany mam nowe zmienię na wielkanoc niestety nie mam tak ułożonego łóżeczka jak Justii

ogólnie to dużo roboty jeszcze przed nami no ale teraz chcemy samochód zmienic, zostają nam jeszcze do ogsarnięcia 2 pokoje i łazienka, a łazienka będzie kosztowac nas sporo, narazie mamy tylko zrobiony kibelek a korzystamy z łazienki teściów
ja bym w ogole zrezygnowała z tego kinkietu nad łóżkiem, skoro macie lampki nocne no chyba, że lubicie
fajnie urządzone mieszkanko

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
tak kuchnię mamy wielgachną, można by jeszcze jedną scianę zabudowac a w przyszłości marzę o wyspie na środku, tylko u nas trochę kaloryfer pod oknam przeszkadza
kaloryfer zawsze można przesunąć
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:15   #3875
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja bym w ogole zrezygnowała z tego kinkietu nad łóżkiem, skoro macie lampki nocne no chyba, że lubicie
fajnie urządzone mieszkanko

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------


kaloryfer zawsze można przesunąć
kinkiet i żyrandol już tam były, jeszcze teściów chyba, my tego kinkietu wogóle nie używamy o to chodzi tylko lampek.
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:17   #3876
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
link do mieszkania w podpisie : Nasze gniazdko a Cook Yourself - to mój kulnarny blog

www.nasze4katy.blogspot.com
www.cook-yourself.blogspot.com
Mamy takie same kosze na bieliznę Uwielbiam wiklinę
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:20   #3877
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
kinkiet i żyrandol już tam były, jeszcze teściów chyba, my tego kinkietu wogóle nie używamy o to chodzi tylko lampek.
to zdejmijcie i ciach kable

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Mamy takie same kosze na bieliznę Uwielbiam wiklinę
ja tez
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 13:23   #3878
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
a tu sypialnia, chcemy wymienic jeszcze żyrandol i kinkiet, bo to jakieś stare jeszcze a no i firany mam nowe zmienię na wielkanoc niestety nie mam tak ułożonego łóżeczka jak Justii

ogólnie to dużo roboty jeszcze przed nami no ale teraz chcemy samochód zmienic, zostają nam jeszcze do ogsarnięcia 2 pokoje i łazienka, a łazienka będzie kosztowac nas sporo, narazie mamy tylko zrobiony kibelek a korzystamy z łazienki teściów
Ja już bym zrobiła porządek na Waszym łóżku mam na tym punkcie bzika i to dlatego Dodała bym poduszki w kolorze ścian

Fajnie bo macie duże powierzchnie pomieszczeń, ale to uroki domków. Też bym chciała mieć takie pole do popisu na takich mkw zazdroszczę powierzchni i tyle :p

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
to zdejmijcie i ciach kable

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


ja tez
ale widzę, że mamy jeszcze coś wspólnego zakupy w Ikei

Ja dziś zakupiłam zasłonki do sypialni chciałam czarne, ale nie było, więc zakupiłam białe i przewiąże je czarno-siwymi sznurkami
uwielbiam zmiany

Edytowane przez justiii87
Czas edycji: 2013-02-20 o 13:24
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:28   #3879
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja już bym zrobiła porządek na Waszym łóżku mam na tym punkcie bzika i to dlatego Dodała bym poduszki w kolorze ścian

Fajnie bo macie duże powierzchnie pomieszczeń, ale to uroki domków. Też bym chciała mieć takie pole do popisu na takich mkw zazdroszczę powierzchni i tyle :p

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------



ale widzę, że mamy jeszcze coś wspólnego zakupy w Ikei
to prawda powierzchnie wielkie, ale ze względu na to że dom ojciec budował w latach 90 to już wszystko urządzilii najlepiej jakbyśmy wszytsko zosytawili tak jak było, co z tego że regał stary ale nie uzywany .
w kuchni np, miejsce na baterie czekalo juz w scianie a my np, chcieliśmy ze zlewu wychodzący kran, ale że w płytkach już wywiercone wszystko to tak zostało. tak samo w sypialni miejsce na tv jest gdzie indziej bo już gniazdo tv było od zawsze a na takiej ścianie że patrząc w tv chyba by mi się cały swiat z okna odbijał. masakra z nimi

choc tv w sypialni wcale nie planujemy, przeciez sypialnia jest od spania
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:28   #3880
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja już bym zrobiła porządek na Waszym łóżku mam na tym punkcie bzika i to dlatego Dodała bym poduszki w kolorze ścian

Fajnie bo macie duże powierzchnie pomieszczeń, ale to uroki domków. Też bym chciała mieć takie pole do popisu na takich mkw zazdroszczę powierzchni i tyle :p

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------



ale widzę, że mamy jeszcze coś wspólnego zakupy w Ikei

Ja dziś zakupiłam zasłonki do sypialni chciałam czarne, ale nie było, więc zakupiłam białe i przewiąże je czarno-siwymi sznurkami
uwielbiam zmiany
oj tak odkąd zbudowali sklep ikea w moim mieście uwielbiam go te dodatki
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:28   #3881
daga 13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 236
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

hej dziewczyny!
właśnie czytałam o cyklach bezowulacyjnych chyba całkiem niepoczebnie bo wyczytałam że mogą wystąpić u zdrowej kobiety, a można rozpoznać taki cykl po obfitszych krwawieniach niż zwykle no i oczywiście ja taki objaw od razu u siebie zauważyłam
a małam nie czytać
daga 13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 13:32   #3882
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez daga 13 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
właśnie czytałam o cyklach bezowulacyjnych chyba całkiem niepoczebnie bo wyczytałam że mogą wystąpić u zdrowej kobiety, a można rozpoznać taki cykl po obfitszych krwawieniach niż zwykle no i oczywiście ja taki objaw od razu u siebie zauważyłam
a małam nie czytać
podobno 2,3 takie cykle u zdrowej kobiety rocznie to norma. wyluzuj.
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:40   #3883
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez daga 13 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
właśnie czytałam o cyklach bezowulacyjnych chyba całkiem niepoczebnie bo wyczytałam że mogą wystąpić u zdrowej kobiety, a można rozpoznać taki cykl po obfitszych krwawieniach niż zwykle no i oczywiście ja taki objaw od razu u siebie zauważyłam
a małam nie czytać
Ja już nic nie czytam bo tylko sobie wmawiam, że to wszystko mam dziś byłam u dermatologa i mówię jej o moich obawach, a Ona do mnie, że wyniki mam bardzo dobre, a skąd takie moje podejrzenia, a Ja jej mówię, że czytałam w internecie, a Ona mało ze śmiechu nie spadła , więc już nic nie czytam i daję sobie spokój. Przez takie doczytywanie i dopatrywanie się w choroby, których nie mam robię z siebie idiotkę i tyle, lekarka popatrzyła się jak na jakąś hipochondryczkę

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
oj tak odkąd zbudowali sklep ikea w moim mieście uwielbiam go te dodatki
Eś ja mam do najbliższej Ikei ok 100 km, więc nie mam tak dobrze jak Ty uwielbiam ten sklep świece, świeczniki, doniczki, szkło eś
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:41   #3884
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja już nic nie czytam bo tylko sobie wmawiam, że to wszystko mam dziś byłam u dermatologa i mówię jej o moich obawach, a Ona do mnie, że wyniki mam bardzo dobre, a skąd takie moje podejrzenia, a Ja jej mówię, że czytałam w internecie, a Ona mało ze śmiechu nie spadła , więc już nic nie czytam i daję sobie spokój. Przez takie doczytywanie i dopatrywanie się w choroby, których nie mam robię z siebie idiotkę i tyle, lekarka popatrzyła się jak na jakąś hipochondryczkę

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------



Eś ja mam do najbliższej Ikei ok 100 km, więc nie mam tak dobrze jak Ty uwielbiam ten sklep świece, świeczniki, doniczki, szkło eś
powiem Ci, że na początku jak wybudowali to byłam tam prawie co weekend teraz jak uzbiera mi się lista bo w tym sklepie można pół pensji wydać na duperele
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:42   #3885
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
to prawda powierzchnie wielkie, ale ze względu na to że dom ojciec budował w latach 90 to już wszystko urządzilii najlepiej jakbyśmy wszytsko zosytawili tak jak było, co z tego że regał stary ale nie uzywany .
w kuchni np, miejsce na baterie czekalo juz w scianie a my np, chcieliśmy ze zlewu wychodzący kran, ale że w płytkach już wywiercone wszystko to tak zostało. tak samo w sypialni miejsce na tv jest gdzie indziej bo już gniazdo tv było od zawsze a na takiej ścianie że patrząc w tv chyba by mi się cały swiat z okna odbijał. masakra z nimi

choc tv w sypialni wcale nie planujemy, przeciez sypialnia jest od spania
Ja bym się postawiła i zrobiła po swojemu. Ja nie należę do osób które pozwalają sobie żeby ktoś narzucał mi swoje wizje i poglądy My tu mieszkam i będzie po naszemu, a nie po tatusiowemu.

A co do tv w sypialni to My mamy bo lubimy leniuchować w łóżku i oglądać filmy popijając szampanem
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:42   #3886
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

zobaczcie jaką miałam dzisiaj drogę do pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdję 002.jpg (36,0 KB, 17 załadowań)
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:44   #3887
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja bym się postawiła i zrobiła po swojemu. Ja nie należę do osób które pozwalają sobie żeby ktoś narzucał mi swoje wizje i poglądy My tu mieszkam i będzie po naszemu, a nie po tatusiowemu.

A co do tv w sypialni to My mamy bo lubimy leniuchować w łóżku i oglądać filmy popijając szampanem
to tak jak ja też nie lubie jak ktoś się wtrąca w moje widzimisię odnośnie mieszkania
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:46   #3888
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
powiem Ci, że na początku jak wybudowali to byłam tam prawie co weekend teraz jak uzbiera mi się lista bo w tym sklepie można pół pensji wydać na duperele
hehe skąd ja to znam już nie jedna pensję tam zostawiłam a to tanie, a to ładne, a to się przyda, a to świeczki się wypaliły itp itd i całe kosze zakupów
My bardzo lubimy świeczki, a że ja jak zmieniam podkładki na stole to zawsze zmieniam świeczki pod kolor i muszę zawsze mieć parę kompletów

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
to tak jak ja też nie lubie jak ktoś się wtrąca w moje widzimisię odnośnie mieszkania
Widzę, że byśmy się dogadały
Ja jeszcze lubię kupować dodatki w Pepco Maja fajne firany w dobrych cenach
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:49   #3889
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja bym się postawiła i zrobiła po swojemu. Ja nie należę do osób które pozwalają sobie żeby ktoś narzucał mi swoje wizje i poglądy My tu mieszkam i będzie po naszemu, a nie po tatusiowemu.

A co do tv w sypialni to My mamy bo lubimy leniuchować w łóżku i oglądać filmy popijając szampanem
robimy po swojemu właśnie tylko powoli , ten kinkiet i zyrandol zostal bo nie mieliśmy chwilolwo kasy ale niedługo to zmienimy, podoba mi się taki żyrandill z kryształków taki "kościelny" no i ten co nam się podobał to chyba tysiąc złotych

też lubię ikee, ale niestety od nas daleko, ale jak jesteśmy to zaglądamy, jak byliśmy na wczasach nad morzem to odwiedziliśmy i wyszliśmy oczywiscie z pełnymi torbami , az mówie do tż że nie wiem jak my się zmieścimy spakowac jeszcze nasze stroje ślubnejechały na sesję i cięzko było

w ikei nie da się nic nie kupic, zawsze się cos spodoba
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 13:51   #3890
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.


Edytowane przez justiii87
Czas edycji: 2013-02-20 o 13:59
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:52   #3891
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
hehe skąd ja to znam już nie jedna pensję tam zostawiłam a to tanie, a to ładne, a to się przyda, a to świeczki się wypaliły itp itd i całe kosze zakupów
My bardzo lubimy świeczki, a że ja jak zmieniam podkładki na stole to zawsze zmieniam świeczki pod kolor i muszę zawsze mieć parę kompletów

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



Widzę, że byśmy się dogadały
Ja jeszcze lubię kupować dodatki w Pepco Maja fajne firany w dobrych cenach
ja też coś wynajdę w pepco i mam go po drodze jak wracam z pracy
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:52   #3892
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
robimy po swojemu właśnie tylko powoli , ten kinkiet i zyrandol zostal bo nie mieliśmy chwilolwo kasy ale niedługo to zmienimy, podoba mi się taki żyrandill z kryształków taki "kościelny" no i ten co nam się podobał to chyba tysiąc złotych

też lubię ikee, ale niestety od nas daleko, ale jak jesteśmy to zaglądamy, jak byliśmy na wczasach nad morzem to odwiedziliśmy i wyszliśmy oczywiscie z pełnymi torbami , az mówie do tż że nie wiem jak my się zmieścimy spakowac jeszcze nasze stroje ślubnejechały na sesję i cięzko było

w ikei nie da się nic nie kupic, zawsze się cos spodoba
Największa Ikea jest w Łodzi
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:04   #3893
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Największa Ikea jest w Łodzi
Czyli u mnie
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:07   #3894
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
Czyli u mnie
Weź po co mnie denerwujesz

Przejrzałam Twojego bloga i dostałam ślinotoku, ale zgłodniałam przez Ciebie
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:09   #3895
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Weź po co mnie denerwujesz

Przejrzałam Twojego bloga i dostałam ślinotoku, ale zgłodniałam przez Ciebie
przepraszam

ja na swojego bloga nie wchodzę bo tez glodnieje
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:14   #3896
daga 13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 236
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

ale wyskoczyłam z tą owulacją wciełam się pięknie między rozmowy o ikei i urządzaniu ktoś by mógł pomyśleć że pomyliłam wątki
ja też uwielbiam zakupy w ikei właśnie się wybieramy do szwagierki do stolicy więc nie omieszkam wstąpić do ikei, a jak będę miała już tą nową kuchnie to przecież szpargały czyt. akcesoria też należy wymienić. muszę tylko skutecznie do tego męża przekonać.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
podobno 2,3 takie cykle u zdrowej kobiety rocznie to norma. wyluzuj.

tak pewnie jest ale wiesz pierwszy cykl starań , moje plany że jedyny bo się uda a tu masz akurat ten bez owulacji?
o naturo złośliwa
będę robić testy na owu to zobaczymy
daga 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:16   #3897
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

witam Was kobietki widzę, że zasypało nie tylko nas mieszkamy na ślepej uliczce i mało kiedy tu pług zajezdza i dziś ledwo wyjechałam. A juz zdarzało się, że zakopałam się, mąż w pracy a ja z łopatą samochód odkopuje

madziusia222 przyjemna ta Wasza kuchnia i faktycznie duuuza. Z resztą sypialnia też nie mała - niektórzy chcieliby miec salon takiej wielkości a ja myslałam, że mieszkacie z teściami na piętrze a wychodzi na to, że macie osobne mieszkanko w domu, tak jak my?

karolusienka a wasze mieszkanie bardzo klimatyczne ładnie urządzone, w takim hmmmm indywidualnym stylu troszke super ! już kiedyś natknęłam się na Twój blog przeglądając wizaz a zdradzisz co to za farba brązowa za stołem?? Bo tez mam brąz w salonie a jak zmielismy narożnik to troszke odcien gryzie się i widzi mi sie właśnie taki kolor jak u Ciebie

jak taki temat mieszkaniowy zrobił się to może i ja co nieco jutro wrzuce
a tak apropo dziadków czekających na wnuki - zajeźdzam dziś do rodziców i widzę, że tata ma dużo pracy to mu potowarzyszyłam i pomogłam co nie co. Poprzenosiłam kilka kartonów dość ciężkich a tata do mnie z wytrzeszczonymi oczyma - "a Tobie to przypadkiem nie za ciężkie?? Mozesz takie coś dzwigac??" jakbym ja ciężarna albo conajmniej podejzana była bo byli u nas w ndz i wino piliśmy razem to chyba nie ma powodu do podejrzeń

kurcze siedze i czekam aż mi sie siusiu zechce bo nie moge doczekac sie testowania moze w koncu wyjdzie pozytyw na LH
a wczoraj kladziemy się z mężem spać i on do mnie z dziwnym uśmieszkiem mówi "widziałem ze testy owulacyne robisz juz jakis czas?" ja w szoku skąd on wie bo nie chciałam mu mówić, nieważne dlaczego. A okazało się, że on nie tylko testy widział ale i ulotke czytał i juz wszystko wie. I czeka ze mną na zielone światło heheh
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:18   #3898
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez daga 13 Pokaż wiadomość
ale wyskoczyłam z tą owulacją wciełam się pięknie między rozmowy o ikei i urządzaniu ktoś by mógł pomyśleć że pomyliłam wątki
ja też uwielbiam zakupy w ikei właśnie się wybieramy do szwagierki do stolicy więc nie omieszkam wstąpić do ikei, a jak będę miała już tą nową kuchnie to przecież szpargały czyt. akcesoria też należy wymienić. muszę tylko skutecznie do tego męża przekonać.
---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------




tak pewnie jest ale wiesz pierwszy cykl starań , moje plany że jedyny bo się uda a tu masz akurat ten bez owulacji?
o naturo złośliwa
będę robić testy na owu to zobaczymy
zawsze mogą się przecież same popsuć/połamać/zgubić

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunka8998 Pokaż wiadomość
witam Was kobietki widzę, że zasypało nie tylko nas mieszkamy na ślepej uliczce i mało kiedy tu pług zajezdza i dziś ledwo wyjechałam. A juz zdarzało się, że zakopałam się, mąż w pracy a ja z łopatą samochód odkopuje

madziusia222 przyjemna ta Wasza kuchnia i faktycznie duuuza. Z resztą sypialnia też nie mała - niektórzy chcieliby miec salon takiej wielkości a ja myslałam, że mieszkacie z teściami na piętrze a wychodzi na to, że macie osobne mieszkanko w domu, tak jak my?

karolusienka a wasze mieszkanie bardzo klimatyczne ładnie urządzone, w takim hmmmm indywidualnym stylu troszke super ! już kiedyś natknęłam się na Twój blog przeglądając wizaz a zdradzisz co to za farba brązowa za stołem?? Bo tez mam brąz w salonie a jak zmielismy narożnik to troszke odcien gryzie się i widzi mi sie właśnie taki kolor jak u Ciebie

jak taki temat mieszkaniowy zrobił się to może i ja co nieco jutro wrzuce
a tak apropo dziadków czekających na wnuki - zajeźdzam dziś do rodziców i widzę, że tata ma dużo pracy to mu potowarzyszyłam i pomogłam co nie co. Poprzenosiłam kilka kartonów dość ciężkich a tata do mnie z wytrzeszczonymi oczyma - "a Tobie to przypadkiem nie za ciężkie?? Mozesz takie coś dzwigac??" jakbym ja ciężarna albo conajmniej podejzana była bo byli u nas w ndz i wino piliśmy razem to chyba nie ma powodu do podejrzeń

kurcze siedze i czekam aż mi sie siusiu zechce bo nie moge doczekac sie testowania moze w koncu wyjdzie pozytyw na LH
a wczoraj kladziemy się z mężem spać i on do mnie z dziwnym uśmieszkiem mówi "widziałem ze testy owulacyne robisz juz jakis czas?" ja w szoku skąd on wie bo nie chciałam mu mówić, nieważne dlaczego. A okazało się, że on nie tylko testy widział ale i ulotke czytał i juz wszystko wie. I czeka ze mną na zielone światło heheh
dziękuję
co do brązowej farby to poszukam nazwy i później Ci podam, bo nie pamiętam

edit: mam to Kawowy Onyks od Magnatu wklejam zdjęcie, zebyś zobaczyła sobie jak wyglądał na pudełku a jak wygląda na ścianie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG3362.jpg (33,7 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez karolinusienka
Czas edycji: 2013-02-20 o 14:20
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:33   #3899
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Kurcze ale dzisiaj pedzicie z postami
madziusia szkoda, że nie załapałam sie na fotki

Przymierzam się do urządzenia pokoju dla synka i nie mam jakos pomysłu HELP
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:35   #3900
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Kurcze ale dzisiaj pedzicie z postami
madziusia szkoda, że nie załapałam sie na fotki

Przymierzam się do urządzenia pokoju dla synka i nie mam jakos pomysłu HELP
u nas, nie ważne czy będzie chłopak czy dziewczynka, w pokoju dziecka będą białe mleble
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.