Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 21:42   #661
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania

1. najpierw opalam sie na rozowo, po kilku dniach opalenizna ma ladny jasny brazowy kolor, zlotawo brazowy nawet. zalezy gdzie.
2. mam niebieskie oczy, taki sredni kolor, nie jest bardzo jasny, ani tez zbyt ciemny. teczowki maja ciemniejsza obwodke i takie malenkie plamki, na jednej teczowce mam nawet zolta plamke rzesy mam czarne, ale konce rzes jakby jasniejsze. brwi tez mam czarne.
3. nie wiem jaki kolor maja moje piegi, raczej zlotawo brazowe, mam mnostwo pieprzykow.. w przeroznych odcieniach.
4. moja cera ma jasny odcien, ale nie wiem czy to do brzoskwini mozna porownac, zalezy w jakim swietle. poliki mam zawsze lekko rozowe, jak sie rumienie to na mocniejszy roz, a jak jest upalne lato i jest mi goraco, to jestem baardzo czerwona.
5. z wiekiem moje wlosy sciemnialy, jak bylam mala to mialam baardzo jasny blond. teraz mam naturalne pasemka, zlotawe, jasne, ciemne.. sredni blond przewaza.
6. moje usta maja sredni rozowy kolor.
7. dobrze czuje sie w pastelowych, niebieskim i rozowym chyba najlepiej. nosze duzo bialych ciuchow, ciemnobrazowych, khaki, czarnych tez, chociaz nie wiem czy nie to nie za ciemno wtedy.

z opisow typow urody wynikaloby ze jestem latem, ale jak robie sobie testy na stronach intern. to wychodzi mi ze jestem wiosna, i teraz nie wiem co ja jestem, a chcialabym sie ukierunkowac mniej wiecej w jakich kolorach mi do twarzy np piegi.. lato ma szarobrozowe a wiosna zlociste, tu raczej jestem wiosna. wargi wiosny sa raczej czerwone, a ja mam rozowe, czyli lato. rumience mam jak u lata rozowe. zlote refleksy we wlosach mam jak u wiosny. wiosna ma delikatna oprawe twarzy, a ja mam dosyc wyrazna.. mam tez naczynka na twarzy, ale niewidoczne.

pomozcie mi prosze okreslic moj typ urody, dodaje fotki do pomocy
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff

Edytowane przez sloncee
Czas edycji: 2007-11-09 o 19:46
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 22:08   #662
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Jeśłi można też bardzo proszę o ustalenie mojego typu.
!.Opalam się od razu na brązowo: złoty brąz.

2. oczy zielone, teczówka z drobnymi żóltymi plamkami, w zależności od światła oczy wydaja się czasami niebiesko-szare. Oprawa oczu malo wyrazista choć (brąz)

3.Piegi: brak (pojawiają się czasami latem sa wtedy złote)
4. Cera jasna, rumienię się często na różowo.

5. włosy: popielaty brąz (kolor naturalny)

6.kolor ust: nasycona czerwień

7.dobrze czuję się w czekoladowym brązie, kolorze zielonym i różowym ( bardziej wyrazistym), czasami bordo.

będe wdzięczna za pomoc
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2007-11-04 o 22:55
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 22:36   #663
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

chyba jednak jestem latem. przeanalizowałam kilkanaście stron i Tapciu masz rację! dzieki
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 10:23   #664
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czesc tez prosilabym o pomoc dzieki

1. Jak się opalasz - szybko, na zlotawo brazowy


2. Kolor oczu - ciemne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czarne brwi i rzęsy

3. Piegi - zwlaszcza latem zlotawo ciepłe, na nosie


4. Cera - Ciepły brzoskwiniowy, nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny braz ze złotymi refleksami

6. Kolor ust - koral


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze- braz, biel,
źle mi chyba w fiolecie i różu
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 10:30   #665
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

w tescie wyszlo mi WIOSNA< ale czy to mozliwe? Ostatnio jestem troche bladawa ale zwykle okreslano mne jako opalona
Pozdrawiam!!!
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:07   #666
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

sloncee - masz w avie piłkarza Manchesteru United Cristiano Ronaldo wiec potraktuje Cie jak VIP'a Lubisz pastele, które sa stworzone dla lata. Twoja skóra ma ciepły odcien, złote piegi i złociste refleksy we włosach+ żólta plamka na teczówce - WIOSNA.

Coco trini - chłodny odcien skóry i szare piegi wskazują na chłodny typ urody. Do żadnej z odmian zim nie pasujesz wiec pozostaje lato.

Korlat - a refleksy we włosach? złote, mysie?

nigreco
- tu bez zadnych wątpliwosci - lato

laylla18
- tu równiez jestem pewna że wiosna (nie pisz post pod postem - nastepnym razem uzyj edycji)

***luna - tralala Ty jakas pomieszana jesteś Troche wiosny, troche lata. I tradycyjnie:
1. złoto czy srebro? (bizuteria i ubrania)
2. pomarancz czy bordo?
3. zywe kolory czy pastele?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:08   #667
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dzięki
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 11:19   #668
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hmm....ale w charakterustyce wiosny jest napisane ze ma rumience, a mnie naprawdę bardzo rzadko się pojawiają. No i brwi, oczy i wlosy mam praktycznie w tym samym kolorze-ciemny braz Nie wiedzialam ze analiza kolorystyczna jest tak skomplikowana...
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:20   #669
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

tapcia
1. złoto
2. bordo
3. kolory żywe
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 12:07   #670
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To teraz ja Z tego co sie orientuje jestem latem ale chcialabym sie jeszcze upewnic

1. opalam sie dosyc wolno- najpierw spieczony raczek, a potem brzoskwiniowa, troche "przydymiona" opalenizna

2. oczy szaroniebieskie z zółtymi plamkami, obwodka rowniez szaroniebieska tylko zdecydowanie ciemniejsza, czarne brwi i rzesy

3. piegi minimalne, pomaranczowo-złote

4. cera: z tym mam najwiekszy problem...chyba jasna brzoskwinka, policzki lekko zaróżowione, jak sie rumienie również różowe tylko ze bardziej

5. wlosy: ciemny blond, "ciepły"

6. usta: jasne, różowe, "chlodne"

7. kolory:
pasujace: niebieski, czerwony, jaskrawo różowy, żółty, pomarańczowy
niepasujace: czarny, ciemny zielony, brzoskwiniowo-morelowy

Z góry dziekuje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 12:37   #671
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

laylla18 - rozwazałam tez jesien bo brak rumienców jest dla tego typu charakterystyczne... Robie duzo analiz i czasami nie zauważam że ktos ma ciemny blond a nie blond albo ciemny brąz...A Wy tez nie raczycie wklejac zdjec...I czytaj uwaznie to co pisze nawet jesli jest w nawiasie (uzywaj edycji!) I jak macie jakies wątpliwosci odnosnie typu to smiało! piszcie

***luna - wiosna

karla_92 - lato? hahaha! typ ciepły na 100% hmmmm...prawdopodobnie jesien ale...kilka pytań:
1. złoto, srebro, miedz, bursztyn, drewno, plecionki (bizuteria - mozesz wybrac kilka)
2. lubisz nosic ciemne brązy, rudości, oliwki?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 13:00   #672
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
karla_92 - lato? hahaha! typ ciepły na 100% hmmmm...prawdopodobnie jesien ale...kilka pytań:
1. złoto, srebro, miedz, bursztyn, drewno, plecionki (bizuteria - mozesz wybrac kilka)
2. lubisz nosic ciemne brązy, rudości, oliwki?
Ktos mi tak kiedys powiedzial

1. srebro, złoto, drewno
2. ciemne brązy tak poł na pół, ale oliwki i rudosci nie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:08   #673
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

tapcia dziękuję serdecznie, jesteś nieoceniona
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:15   #674
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

karla_92 - ciezko wybrac...albo wiosna albo jesien - wiosna ale nie jestem pewna w 100% chyba ze wrzucisz zdjecie.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:33   #675
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
karla_92 - ciezko wybrac...albo wiosna albo jesien - wiosna ale nie jestem pewna w 100% chyba ze wrzucisz zdjecie.
Aż tak odważna nie jestem ale dzieki za pomoc
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:48   #676
Tak,tak...to_ja!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów,

Mam problem z określeniem swojego typu urody, a bardzo mi na tym zależy. Jest to dla mnie o tyle trudne, gdyż każdy niemal element składający się na mój wygląd jest przyporządkowany innej porze roku.
Bardzo proszę o odpowiedź- może jestem typem mieszanym?


1. Jak się opalasz - bardzo wolno, mam skłonności do oparzeń. Na początku moja skóra jest czerwona, później opalenizna staje się ładna, oliwkowo- brązowa. Ale to dopiero po dłuższym czasie.

2. Kolor oczu - intensywnie błękitne, jasne, bez plamek, jednolite. Oprawa oczu- brwi i rzęsy są kruczoczarne.

3. Piegi - na twarzy piegów brak, mam za to sporo większych pieprzyków na rękach i nogach.

4. Cera - bardzo jasna, ciepła kość słoniowa, nie mam skłonności do rumieńców. Bywam bardzo blada.

5. Naturalny kolor włosów - do końca niezdefiniowane, ale raczej brązowo- kasztanowe, wpadające w rudy (bądź jak kto woli kasztanowe z rudym pobłyskiem, chociaż część osób zdecydowanie uważa, że jestem ruda).

6. Kolor ust - czerwony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze- zdecydowanie w czerwieni, w czerni, oraz w niebieskim
Tak,tak...to_ja! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 14:09   #677
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Korlat - a refleksy we włosach? złote, mysie?
No zlota to ja sie chyba nie dopatruje... Chociaz teraz mam jasne pasemka po lecie, taki balejaz i kolor wlosow mi sie troche ocieplil.
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 14:23   #678
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tak,tak...to_ja! - az tak bardzo skomplikowana nie jestes - jesien. Chociaż zastanawiałam sie równiez nad zima królewna snieżka ale jezeli dobrze okresliłas kolor skóry to nigdy zimny typ ciepłego odcienia skóry miec nie moze.

Korlat - Jak nie ma złota we włosach to mozliwe ze lato ale nie jestem co do Twojego typu przekonana... przydałoby sie zdjecie.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:38   #679
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia wielkie dzieki moglabys mi jeszcze doradzic jakie kolory ubran powinnam nosic?
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 18:53   #680
Cherries_Apparition
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier...
Wiadomości: 12
GG do Cherries_Apparition
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Cherries_Apparition - a skóra jeste jasna czy śniada?
wolisz złoto czy srebro (ubranie i bizuteria)
pomarancz czy bordo?
No jasna to ona nie jest...
Srebro zdecydowanie.
Pomarańcz.
Cherries_Apparition jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 19:35   #681
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
sloncee - masz w avie piłkarza Manchesteru United Cristiano Ronaldo wiec potraktuje Cie jak VIP'a Lubisz pastele, które sa stworzone dla lata. Twoja skóra ma ciepły odcien, złote piegi i złociste refleksy we włosach+ żólta plamka na teczówce - WIOSNA.
Dzieki wielkieale czy jestes tego pewna, ze jestem wiosna? ja ciagle sie waham, bo lato ma przeciez rozowe poliki, pasuja mu pastele, niebieski kolor.. z bizuterii nosze tylko srebro, w zlocie sie zle czuje.

a i jeszcze jeden problem, jaki wogole ja mam kolor wlosow.. zupelnie jasny blond to nie jest.. nie wiem do konca jaki to jest popielaty czy mysi. na zdjeciach mam troche jasniejsze wlosy niz w rzeczywistosci. Pomoz mi prosze a i te refleksy we wlosach, moze one nie sa zlote tylko srebrnepo lecie mi wlosy zawsze jasnieja. a odkad uzywam odzywki garniera, sa bardziej lsniace

edit: a mozna byc typem wiosna-lato??
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 20:20   #682
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapciu, dzięki za pomoc!
Wychodzi na to, że jednak instynktownie dobierałam dobre kolory dla siebie no i biżuteria - lubię delikatną, filigranową srebrną, nie cierpię złota i okazuje się,że to wskazane dla kobietek-lato.
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 20:38   #683
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

sloncee - słonce Ty moje nie ma takiego typu jak wiosna-lato... nie mieszamy typu chłodnego z ciepłym. Włosy masz w różnych odcieniach złotego blondu o czym lato moze pomarzyć. I jeszcze brazowo-złote piegi. Skóre równiez masz w ciepłym odcieniu. Oprawa oczu u wiosny moze być jasna albo bardzo wyrazista to własnie u lata jest ona niewyrazna jak i włosy w wyraznym mysim odcieniu. Ja nie mam zadnych wątpliwosci co do tego ze jestes wiosną.

marga_zg - oj nie ma tak...uzyj wizazowej wyszukiwarki(!) albo google
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 14:33   #684
Truskawkowe widmo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: to zależy kiedy
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Może i mi będzie dane sie dowiedziec tak wiec gdyby ktos był łaskaw...


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

szybko lapie opalenizne i rzadko jest ona czerwona (chyba ze po basenie)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy szaro-niebieskie z obwódką ciemniejszą (w troszke przeklamanych kolorach w avatarku jest) opraca oczu raczej jasna...



3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegow brak



4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cere mam sniadą... rumienie sie raczej na czerwno bądz ciemny roz

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

włosy naturalne sredni zmierzający ku ciemnemu blond i mają pasemka przy konrentnym swietle

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

dosc matowy roz... ciemnawy i wyblakly jakby troszke

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
noo z tym wlasnie mam problem...probuje sie okresli jakos..

Truskawkowe widmo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 15:34   #685
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Truskawkowe widmo - źle odpowiedziałs na pytania a poza tym musisz je bardziej rozwinąc...
zaczynajac od 1. pytania. odpowiedziałs tylko na:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo).
a to pominełaś - Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:27   #686
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Korlat - Jak nie ma złota we włosach to mozliwe ze lato ale nie jestem co do Twojego typu przekonana... przydałoby sie zdjecie.
No to wklejam zdjecia Sa bez makijazu (blagam o wyrozumialosc dla mojej przedokresowej buzi), pierwsze bez lampy, drugie z lampa i kolejne dwa bez.
Dziekuje Tapciu

Edytowane przez Korlat
Czas edycji: 2007-11-06 o 20:50
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:54   #687
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Korlat - odciełam głowe od reszty i wrzuciałam na painta a obok twarzy wklejałam poszczególne palety barw dla danych typów. Robiłam analize ok 40minut i...LATO! Tak, lato jednak miałas racje no ale co ja moge jak wiekszosc z Was nie ma zdjec bądz ochoty na ich wklejanie Wracajac do Ciebie... Pasuja do Ciebie pastelowe róze ale i równiez turkusy wiosny tyle zebardziej stonowane... Jednak staraj sie unikac czerni blisko twarzy ale jezeli lubisz nosic czarne bluzy to z pod spodu ma wystawać turkus badz intensywny róż. ładnie wygladasz we wszystkich odcieniach chłodnego rózu - od najjasniejszych pastelowych po "barbiowskie". Zielenie i purpury. Jezeli czerwien to tylko bordo ale nie za ciemne. Popiele, również te z lekka domieszką wrzosu. Dobrze bedziesz wyglądac w turkusie z przewaga zieleni. Tyle ode mnie
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:20   #688
Truskawkowe widmo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: to zależy kiedy
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Truskawkowe widmo - źle odpowiedziałs na pytania a poza tym musisz je bardziej rozwinąc...
zaczynajac od 1. pytania. odpowiedziałs tylko na:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo).
a to pominełaś - Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Juz sie poprawiam

1.odcien opalenizny jest cieply

4. brzoskwiniowy raczej cieply

5. ma zlotawe przeblyski, sredni a raczej ciemny blond

mam nadzieje ze teraz sie da cos z tego wywnioskowac ;]
Truskawkowe widmo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:46   #689
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Korlat - odciełam głowe od reszty i wrzuciałam na painta a obok twarzy wklejałam poszczególne palety barw dla danych typów. Robiłam analize ok 40minut i...LATO! Tak, lato jednak miałas racje no ale co ja moge jak wiekszosc z Was nie ma zdjec bądz ochoty na ich wklejanie Wracajac do Ciebie... Pasuja do Ciebie pastelowe róze ale i równiez turkusy wiosny tyle zebardziej stonowane... Jednak staraj sie unikac czerni blisko twarzy ale jezeli lubisz nosic czarne bluzy to z pod spodu ma wystawać turkus badz intensywny róż. ładnie wygladasz we wszystkich odcieniach chłodnego rózu - od najjasniejszych pastelowych po "barbiowskie". Zielenie i purpury. Jezeli czerwien to tylko bordo ale nie za ciemne. Popiele, również te z lekka domieszką wrzosu. Dobrze bedziesz wyglądac w turkusie z przewaga zieleni. Tyle ode mnie
Dziekuje Ci bardzo, ze tak sie nade mna nameczylas Naprawde bardzo mi pomoglas Jeszcze raz dziekuje

PS. Mysle, ze jakos przezyje ta odcieta glowe
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 21:04   #690
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hm czas i na mnie
mam nadzieję, że pomożesz

1. Jak się opalasz - szybko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy


2. Kolor oczu - jasne tęczówki mają kolor czysty,niebieski oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna

3. Piegi - nie ma


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? jasny


5. Naturalny kolor włosów - jasny blond


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasny róż


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze się czuję w czerni, czerwieni, zieleni
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.