---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <--- - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-05, 20:55   #2761
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

dziękuje dziewczynki jesteście cudowne, fajnie jest mieć takie wirtualne koleżanki Dzisiaj może nie miałam złego dnia w diecie , ale wierzcie mi szczerze tyle nieprzyjmnych słów co ja się dzisiaj nasłuchałam... tak to dołuje, tymbardziej, że nie miałam nic złego na myśli, a kierowalam się tylko serduszkiem, zrobiłabym dla mojej mamy wszystko, a tu prosze czego się nasłuchałam

Teraz zapisałam sobie co dzisiaj zjadłam, w sumie nie wyszło tego tak masakrycznie dużo, ale nie jestem z siebie zadowolona przede wszystki dlatego, że to nie było zdrowe jedzenie... grrr. Mam nadzieję, że jutro wszystko odrobię Jutro idę na aerobik, muszę przepisać się na jakieś bardziej ruchliwe zajęcia, bo te to takie trochę za wolne dla mnie:P Tylko, żeby były w te godziny w jakie mi pasuje:P Ajaj... jutro tu wracam z dobrym humorem, z świetnym dniem diety, spalonymi kaloriami, a przede wszystkim z wiarą, że się uda! Będzie dobrze

Ja nie wiem kiedy się zważę. Panuje do końca tego roku schudnąć jeszcze najmniej 3kg i nie nadrobić ani grama w święta (kiedyś tak mi się udało:P) a po nowym roku zredukować do maja te 5kg...:P Hm... jeśli do końca tygodnia pójdzie mi dobrze, to zważę się w sobotę... NIE no pójdzie na pewno dobrze, więc oczekujcie tutaj jakiejś zmiany w podpisie u mnie (mam nadzieję:P)

I gratuje wszystkim dziewczyną, które w te zimne dni(jejku dzisiaj bylo strasznie!) nie ulegają pokusom i grzecznie ćwiczą;D
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 07:46   #2762
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez Marta1106 Pokaż wiadomość
hej!!!
napiszę wam co dzisiaj zjadłam i powiecie gdzie niedobrze zrobiłam
12-kanapka z szynka
14-obiad schabowy z sałatką i troche kartofli
w miedzyczasie batonik
na kolacje kanapki 2 z szynka
i picia w miedzyczasie
tylko 3 posilki? to podstawowy blad! powinno byc 5 malych posilkow(sniadanie, 2 sniadanie, obiad, przekaska, kolacja)
za pozno jesz 1 sniadanie
jezeli chodzi o obiad to lepiej mieso ktore sluzylo na schabowego ugotowac...
co do kolacji... lepiej na sniadanie zjesc 2 kromki a na kolacje 1...
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 08:20   #2763
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

cześć, ja też lubie tutaj zaglądać, nie wiem jak bym sobie poradziła bez Was musimy się nawzajem wspierać bo kto nas lepiej nie rozumie w sprawie dietkowania, jak nie my
Przyjemnego dnia
ps. moje śniadanie: banan i jajko sadzone
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:16   #2764
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez ellebox Pokaż wiadomość
GoShA o przypomniałaś sobie o nas no nareszcie, powodzenia w ważeniu, ja się nie waże w tym tygodniu, bo wiem, że nic nie schudłam, zważe sie za tydzień a może i dwa, sie zobaczy
miłego wieczoru
nie zapomniałam, nie zapomniałam co ja zrobiłabym bez Was

MonikaZmyślona
co do mojej silnej woli to sama siebie nie poznaje ..kiedyś już dawno wycofałabym się i dalej stała w martwym punkcie... na szczęście nakręcam się dzięki Wam

niestety nie mogę się pochwalić utratą wagi po dzisiejszym ważeniu waga stoi w miejscu, ale mam nadzieje, że to przez to, że zbliża mi się okres...ostatnim razem też tak było i kiedy zważyłam się kilka dni po okresie to byłam happy

Pzd.
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:54   #2765
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość

Ja nie wiem kiedy się zważę. Panuje do końca tego roku schudnąć jeszcze najmniej 3kg i nie nadrobić ani grama w święta (kiedyś tak mi się udało:P) a po nowym roku zredukować do maja te 5kg...:P
Mam identyczne plany
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:31   #2766
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Hej Dziewczyny
Strasznie się dziś czuję .. głowa mnie boli, taka przymulona jakaś jestem. Muszę się za Rutnoscorbiny brać, żeby znowu mnie wirus nie dopadł ..
No i zgrzeszyłam dziś pierogiem, ale się nie przejmuję, bo dobry był
Za to kolezanki przed okresem wpindzilały po 2 tabliczki czekolady i czestowaly, ale nie wzielam
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:58   #2767
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

witam tak sobie czytam i czytam i postanowiłam sie do was dołączyć ).. a wiec moja obecna waga to 65 kilo.. chce zejsc do wagi ok 55 kilo ).. już udalo mi sie zrzucic 15 kilo z czego jestem dumna ale musze jeszcze zejsc z waga w dół.. a wiec od dzisiaj nie bede jesc wogole słodyczy i bede sie stosowac do diet od dietetyczki.. trzymajcie zam nie kciuki

Mogłabvy mi ktoras napisac jak sie robi na dole taki licznik wagi ?? bo ja tez chce miec tkaie cos to bedzie dobra motywacja )

Edytowane przez poldzia89
Czas edycji: 2007-11-06 o 20:24
poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 20:52   #2768
iva32
Przyczajenie
 
Avatar iva32
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: leszczyny
Wiadomości: 4
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

dobry wieczór wszystkim poldzia89 czy masz pare gotowych dań dietetycznych od dietetyczki? może i mi by sie udało
iva32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:36   #2769
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

witam .. ogolnie powiem moze na czym polegala moja dieta.. a wiec tak z diety byly wyłączone roznego rodzaju cukry.. czyli calkowita rezygnacja z cukru, i tluszczu,., np.. jak bylo mieso na obiad to nie smażone tylko gotowane... nie wolno mi bylo pic roznwego rodzaju sokow napoijow i tym podobne dozwolona byla tylko i wylacznie woda, i coca cola light... naprawde jestem zadowolona z rezultatow bo w okresie od maja do konca sierpnia zrzucilam 15 kilogramow , a to jest jednak duzo

od jutra zaczynam tak na powarznie znowu przestrzegac rygorystycznie diet.. bo chce jeszcze schudnac.. moje cialo i organizm juz sie ustabilizowalo bo od wrzesnia niby bylam na diecie ale nie zawsze jej przestrzegalam.. ale od jutra.. znaczy juz raczej od dzisaj to bede naprawde uwazac... musze sie pozadnie zmotywowac i dam rade
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:39   #2770
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

a posilki wygladaly mniej wiecej tak ;

sniadanie : bulka 50g do tego 30 g dżemu
2 sniadanie : jogurt
obiad ; mieso 100g w sosie do tego 100g kartofli, buraczki salata ogorek
podwieczorek; jablko albo np kawalek chleba 50g z synka
kolacja ; 2 pieczyla chrupkie waza do tego np.. szynka 20g pomidor 50 g itp
naprawde nie bylo tak zle ale najgorsze bylo wyrzeczenie od slodyczy.. ale wtedy dalam rade...

Kurde teraz tez mam motywacje i bede sie odchudzac i schudne jeszcze 10 kg trzymajcie kciuki bede tu zagladac czesto
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:43   #2771
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

jajako polecam, ale z tego banana to bym zrezygnowala bo ma bardzo duzo cukru i z diet mialam miedzy innymi wylaczonego banana i winogron... a wiec np... banan mozesz zamienic na pieczywo chrupkie.. bedzie zdrowiej i mniej kalori
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 22:09   #2772
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez ellebox Pokaż wiadomość
cześć, ja też lubie tutaj zaglądać, nie wiem jak bym sobie poradziła bez Was musimy się nawzajem wspierać bo kto nas lepiej nie rozumie w sprawie dietkowania, jak nie my
Przyjemnego dnia
ps. moje śniadanie: banan i jajko sadzone
jajko sadzone? ja uwielbiam ale zrezygnowałam jajecznica wydaje sie zdrowsza, a "sadzisz je" bez tłuszczu czy na czym? ale mam ochotę..
a już na masełku i bekonie

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
dziękuje dziewczynki jesteście cudowne, fajnie jest mieć takie wirtualne koleżanki Dzisiaj może nie miałam złego dnia w diecie , ale wierzcie mi szczerze tyle nieprzyjmnych słów co ja się dzisiaj nasłuchałam... tak to dołuje, tymbardziej, że nie miałam nic złego na myśli, a kierowalam się tylko serduszkiem, zrobiłabym dla mojej mamy wszystko, a tu prosze czego się nasłuchałam

Teraz zapisałam sobie co dzisiaj zjadłam, w sumie nie wyszło tego tak masakrycznie dużo, ale nie jestem z siebie zadowolona przede wszystki dlatego, że to nie było zdrowe jedzenie... grrr. Mam nadzieję, że jutro wszystko odrobię Jutro idę na aerobik, muszę przepisać się na jakieś bardziej ruchliwe zajęcia, bo te to takie trochę za wolne dla mnie:P Tylko, żeby były w te godziny w jakie mi pasuje:P Ajaj... jutro tu wracam z dobrym humorem, z świetnym dniem diety, spalonymi kaloriami, a przede wszystkim z wiarą, że się uda! Będzie dobrze

Ja nie wiem kiedy się zważę. Panuje do końca tego roku schudnąć jeszcze najmniej 3kg i nie nadrobić ani grama w święta (kiedyś tak mi się udało:P) a po nowym roku zredukować do maja te 5kg...:P Hm... jeśli do końca tygodnia pójdzie mi dobrze, to zważę się w sobotę... NIE no pójdzie na pewno dobrze, więc oczekujcie tutaj jakiejś zmiany w podpisie u mnie (mam nadzieję:P)

I gratuje wszystkim dziewczyną, które w te zimne dni(jejku dzisiaj bylo strasznie!) nie ulegają pokusom i grzecznie ćwiczą;D
na pewno będzie dobrze i zmiana podpisu, tu podczytuje od czasu do czasu i ty ciągle ćwiczysz nie łam sie.. zobacz ile już za tobą
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 05:46   #2773
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ana ty nie myśl tak o tym bekonie bo jeszcze go zjesz...

Zaczynam znowu od dziś
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 09:49   #2774
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

cześć dziewczyny naprawde jesteście niezastąpione a wczorajszy dzień był fajny pod względem dietkowania i ćwiczeń, pojeżdziłam poł godzinki na rowerku stacjonarnym, posmarowałam się balsamikiem, a a jedzenie też było całkiem całkiem . No dobra był jeden cukierek ale wliczony w całość wiec nie tak żle.
co do tego jajka sadzonego Ana oczywiście że bez tłuszczu ja Ci dam myśleć o smarzonym bekonie nie ma tak jestesmy na redukcji , jajecznice tez przeciez możemy jeść, ale bez dużej ilości tłuszczu, bez jakiś dodatków kalorycznych, jajka są zdrowe, zawieraja białko i witaminy oo mam coś dla Ciebie Ana jajko kurze takie średnie(50g) to 66 kcal, jajecznica na maśle ( z dwóch jajek) 105g - 166 kcal, wiec nie tak żle a masło czasmi można też zjeśc byle z umiarem, taka jajecznica, prawie jak baton ma kalorii a o wiele zdrowsza
GoShA dobrze ze stoi w miejscu, a nie poszła do góry ja dlatego też nie wiem kiedy się zważe, bo czekam na okres, a teraz nic też nie schudłam, tylko tyle samo mam cały czas, wiec pewnie za 2 tygodnie sie zważe Głowa do góry i kontynujemy dietkowanie
No no no MonikaZmyslona tylko jednego pieroga gratuluje, a to że nie zjadłaś czekolady, szacuneczek
Poldzia89 serdecznie witamy i zapraszamy im nas wiecej tym razniej.
Gratuluje Ci zgubienia 15 kg, liczymy na cenne rady.
Co do jajka to sie z Toba zgadzam, ale do banana to nie moim zdaniem owoce trzeba jeść, to jeden banan, a mnóstwo witamin, chleb chrupki nie ma witamin tyle ile bym potrzebowala, ma malo kalorii to fakt, ale nie chce sie głodzic. Dodatkowo takie weglowodany o poranku, pobudzaja mnie to życia moim skromnym zdaniem, nie powinniśmy rezygnować z winogrona i bananów, bo to źrodło witamin i minerałow, ale oczywiście umiar jest wskazany
Iva jak Ci idze ?? nic się nie pochwaliłaś wczoraj. Napewno Ci sie uda poczytaj rady modelarotow tam dużo jest cennych rad, a napewno sie uda, ja tez podczytuje i ucze sie
Sweet a nie lepiej być cały czas z nami, a nie tak od dziś smutno tu nam jak tak znikasz, masz byc codziennie i zdrowo sie meldować
Pozdrawiam
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie

Edytowane przez ellebox
Czas edycji: 2007-11-07 o 10:16 Powód: zle ujeta myśl :D
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:02   #2775
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

poldzia89 witamy zobaczysz dasz radę, z nami jest łatwiej i przyjemniej

nio i oczywiście czekamy na rady

pzd.
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:05   #2776
Truskawkowe widmo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: to zależy kiedy
Wiadomości: 33
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

przyszlo i mi sie dołączyc... niee wiem co z tego bedzie ale cce zrzucić tylko 5 kg ufff juz tyle razy probowalam
Truskawkowe widmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:20   #2777
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Witamy Cie Truskawkowe Widmo, ps ciekawy nick, napewno Ci sie uda, no i mamy podobny cel gratuluje Ci dotychczasowego sukcesu.
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:23   #2778
Truskawkowe widmo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: to zależy kiedy
Wiadomości: 33
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

.

Edytowane przez Truskawkowe widmo
Czas edycji: 2010-09-12 o 20:05
Truskawkowe widmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:34   #2779
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

ech a ja już sie poprawiłam z wypowiedzia, a mnie zdarzylas zacytowac zauważyłam że masz podpis a ja tu taka gafe palnełam no nic zakrecona dzisiaj jestem, wybaczcie mi
Nie matrw sie, wiekszość kobiet ma problem z grubszymi udami, taka nasza natura, hormony ja mam 166 cm wzrostu. Chyba nam kobieta pozostaje zdrowe odżywianie i regularny ruch.
Powodzenia
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 10:39   #2780
Truskawkowe widmo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: to zależy kiedy
Wiadomości: 33
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Mam nadzieje ze cos z tego bedzie

Załozylam sobie ograniczenie slodyczy,wiecej ruchu no i te 5 posiłkow dziennie


Jeszcze takie male pytanko.. co Wam przyszlo najlatwiej zaczynając ?
Truskawkowe widmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:29   #2781
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

dziękuje ellebox za to że przynajmniej Ty tęsknisz

obiadek: tależ ogórkowej i troche sałatki z kapusty czerwonej
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:05   #2782
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Dziś zjadłąm 4 jabłka .. A można 2 tylko dziennie . Ale co tam, kuzynka mi 3 wiaderka od siebie z działki przyniosła, a ja je tak uwielbiam jutro sobie zrobie mocna jabłkowa owsianke

Powodzenia dziewczyny
Ale mrozna dzis .. brrrr
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:34   #2783
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Hej dziewczyny niestety ten tydzień nie jest moim dobrym tygodniem Cóż trudno, nie będę się załamywać, tylko że ja tak pisze ciągle, że od dzisiaj będzie dobrze i w ogóle a właśnie dobrze nie jest. Niestety jak dostaje okres to zapominam o zdrowym odżywianiu ale jedno jest dobre, przynajmiej ćwiczę Dzisiaj miałam nie iść na trening, ale właśnie stiwerziłam, ze jeśli nie wychodzi mi z jedzeniem to nie zrezygnuje z ćwiczeń. Także codziennie ćwiczę. Tak mi głupio:/ Wy tutaj dzielnie się trzymacie, a ja to chyba tylko zostane na tym mówieniu, że schudnę:/ Mam nadzieję, że jakoś się opamiętam i wkońcu wrócę tu naprawdę z dobrym humorem i będę umiała się pohamować.

Witam nowe dziewczyny;* i pozdrawiam resztę Trzymam za Was kciuki
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:49   #2784
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Olga, nie przejmuj się, wszystko spalisz

Ja chyba przed okresem, bo mama upiekła 2 pięeekne puszyste drozdzowce z jabłkami,a mądra Moniczka powyjadała te upieczone plasterki jabłek z wierzchu Troche ciasta tez sie pewnie zaplatalo ..
I troche podjadłam farszu na pierogi, ale przeciez to ser+ziemniaki+przyprawy to tak zle nie jest
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:53   #2785
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

czesc dziewczyny
ellebox w miesiac chudlas 5 kg
Ja dzisiaj nawet ok, pozniej poskacze na skakance i zrobie brzuszki i powinno byc ok
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 23:00   #2786
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

U mnie z rana byl snieg!
zimniutko <brrr>
sniadanie: szklanka wody z lyzka miodu + 1 kromka czarnego chleba z rodzynkami+ plasterek pasztetu
obiad: udko z kurczaka (nie powiem zeby bylo na nim zero tluszczu, niestety, ale znowu nie bylo tak duzo, w sumie malutko, ociupinke ) + 2 kromki czarnego chleba+ szkalanka soku z winogron (wlasnej roboty, wiec bez cukru)
kolacja: 7 lyzek platkow kukurydzianych+2 lyzki otrab+ 2 lyzki zmielonego siemienia lnianego+szkl. mleka
kawa z mlekiem
2 szkl czerwonej herbaty+ 1 szkl zielonej

Wiem, tylko 3 posilki, ale chyba mi sie zoladek podkurczyl, bo az sie zdziwilam ze nei chce mi sie podjadac
Moze jakies uwagi to tego co zjadlam?
4 dzien 6W i 4 dzien bez slodyczy!
popielegnowalam sie i wczoraj zrobilam maseczke na twarz z rozowej glinki, a dziisaj peeling z kawy

Nowe dziewczyny, yumi
razem damy rade
Olga! Ty to duzo cwiczysz, nie zalamuj sie
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 07:17   #2787
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez emeraude Pokaż wiadomość
obiad: udko z kurczaka + 2 kromki czarnego chleba+ szkalanka soku z winogron (wlasnej roboty, wiec bez cukru)
kolacja: 7 lyzek platkow kukurydzianych+2 lyzki otrab+ 2 lyzki zmielonego siemienia lnianego+szkl. mleka
kawa z mlekiem
2 szkl czerwonej herbaty+ 1 szkl zielonej

Wiem, tylko 3 posilki, ale chyba mi sie zoladek podkurczyl, bo az sie zdziwilam ze nei chce mi sie podjadac
Moze jakies uwagi to tego co zjadlam?
powinnas jednak jesc 4-5 posilkow malych dziennie... 3 to stanowczo za malo...
do obiadu zamiast chleba kasze albo ryz lepiej wziasc + salatke z warzyw. jezeli Ci sie wydaje ze w soku z winogron nie ma cukru to baaardzo sie mylisz... winogrona sa jednymi z owocow ktore zawieraja najwieksza ilosc cukru w sobie wiec przy diecie zrezygnowalabym z winogron i z bananow (chyba ze raz na czas, ale ona naprawde nie sa dobre w diecie...)
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 07:55   #2788
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

cześć dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Truskawkowe widmo Pokaż wiadomość
Jeszcze takie male pytanko.. co Wam przyszlo najlatwiej zaczynając ?
mi najłatwiej przyszło nie jedzenie no ale to było przez pażdziernik, teraz to już gorzej
Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Także codziennie ćwiczę. Tak mi głupio:/ Wy tutaj dzielnie się trzymacie,
no co Ty Olga widzisz przecież jak to znami jest nie przejmuj sie tylko cały czas badz z nami, będzie dobrze, nie powinno Ci być głupio Dasz Rade, nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ja wczoraj zjadłam spory kawałek babki , tak dawno nie jadłam takiej domowej, ale sie nie łamie, trudno zjdałam ale dzisiaj będzie lepiej, no i wczoraj poćwiczyłam wiecej za to z czego bardzo jestem dumna.
Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
ellebox w miesiac chudlas 5 kg
Ja dzisiaj nawet ok, pozniej poskacze na skakance i zrobie brzuszki i powinno byc ok
Ale szczeście krótko trwało ten miesiać mnie naprawde podbudował, nie wiem jak to sie stało że mi sie udało, mniej jadłam, dużo spacereowałam. Tylko że teraz waga znowu stoi, zaczełam ćwiczyć regularnie, tylko że ostatnio z dietka kuleje, ech i wiem że teraz będzie trudniej schudnac to kolejne 5, wiecie co nawet jak bede chudła 1 kg miesiecznie, to bedzie ok, byle nie wrocic do poprzedniej wagi jak ja sie okropnie czulam, nie chce juz tak
Cytat:
Napisane przez emeraude Pokaż wiadomość
sniadanie: szklanka wody z lyzka miodu + 1 kromka czarnego chleba z rodzynkami+ plasterek pasztetu ja bym wyrzuciła rodzynki, sa za bardzo kaloryczne i dodała jakieś warzywko
obiad: udko z kurczaka (nie powiem zeby bylo na nim zero tluszczu, niestety, ale znowu nie bylo tak duzo, w sumie malutko, ociupinke ) + 2 kromki czarnego chleba+ szkalanka soku z winogron (wlasnej roboty, wiec bez cukru) miesko popieram, napewno wiesz ze lepiej piers z kurczaka, jakies warzywa jak pisze Ikonka sałatka do obiadu
kolacja: 7 lyzek platkow kukurydzianych+2 lyzki otrab+ 2 lyzki zmielonego siemienia lnianego+szkl. mleka białko jest dobre na redukcji dodałabym twarog, zamiast płatkow kukurydzianych lepsze sa owsiane, zdrowsze, kukurydziane maja duzo cukru
kawa z mlekiem
2 szkl czerwonej herbaty+ 1 szkl zielonej
bardzo ładny dzień, coś dla ciała i urody ja tak dobrze sie nie znam zebym mogła Ci poprawić jadłospis, moge Ci tylko powiedziec ze masz mało tego jedzonka i wiecej porcji, jeść co 2 - 3 godziny jest najlepiej.
Zdrowy posiłek to : białko + warzywa + zdrowe tłuszcze
albo: białko + weglowodany
Co do winogron, to czasmi można, przyjmuje sie że owoców powinniśmy jeść od 2 - 3 sztuk dziennie, warzyw prawie kilogram troche duzo, ja jem mniej ale mam nadzieje, ze z czasem sie poprawie.
Emeraude wiecej pij 1,5 - 2 litrow dziennie. Winogrona i banany mozna jesc, byle nie codziennie, winogrono srednia kisc (150g) -- 103 kcal a banan sredni (170g) -- 102 kcal. Takie kaloryczniejsze owocki, polecane sa rano, i przed treningiem, lepiej ich nie jeść po 16, a tak to ok, mozna jesc, ale z umiarem.

Pozdrawiam
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 10:31   #2789
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

No to do tego wszystkiego dodam, że wczoraj skręciłam noge na tym treningu boli mnie strasznie, na początku myślałam, że z bólu nie wyrobie, w nocy się wiele razy budziłam i w ogóle... tydzień leżenia mam z jakimiś okładami... a później możliwe, że w gips Także z mojego odchudzania to chyba teraz nici ;(

Pozdrawiam
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:08   #2790
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Od jutra będę stosowała się jakiejś diety, bo mój organizm się tego domaga Tylko jak ja wytrzymam dwa tygodnie bez ćwiczeń?? Mam nadzizeję, że za dwa tygodnie już będę mogła wrócić na siatkówkę i aerobik... A teraz w domciu będę robić brzuszki i te ćwiczenia z aerobiku, które nie obciążają nogi... A zważę się dopiero dwa tygodnie po wróceniu na treningi. Błagam, żeby moja noga wyzdrowiała jak najszybciej...
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.