Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-27, 12:25   #4171
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny czy któraś z Wam miała do czynienia z marką Biotherm? Zastanawiam się nad zakupem kremu i toniku.

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...uchej/P2193017
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 15:18   #4172
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Wam miała do czynienia z marką Biotherm? Zastanawiam się nad zakupem kremu i toniku.

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...uchej/P2193017
Miałam kiedyś parę kremów - bez szału zupełnie, z kategorii "nicnierobiące nawilżacze". Zależy, czego szukasz - jeśli ma po prostu nawilżać suchą cerę to pewnie ok., choć ja znam lepsze w tej samej kategorii, np. teraz używam tego na noc, i uwielbiam, za konsystencję, masełkowatość, uczucie odprężonej buzi po aplikacji: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...warzy/P2891024
Dojechały moje "usta" z Hudy, z Cult Beauty!
Muse okazał się na mnie być taką właściwie ciemną śliwką, a nie różem, ale jaką piękną! Idealny mat, taki aksamitny, i konturówka genialna też. Angelic ok., ale o dziwo to mat mnie urzekł w tym zestawie. Chyba mam pierwszą ulubioną płynną szminkę. No i ta puszka w kształcie ust - dla niej samej warto było zamawiać, śliczności.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 16:12   #4173
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Wam miała do czynienia z marką Biotherm? Zastanawiam się nad zakupem kremu i toniku.

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...uchej/P2193017
miałam kiedyś Biotherm Nutrisource (dokładnie nie pamiętam) i ten był świetny dla mojej suchej i wrażliwej cery, niestety chyba wycofany ... natomiast wszystkie Aquasource mnie strasznie podrażniają i ogólnie uważam te kremy za bardzo słabe...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:03   #4174
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
miałam kiedyś Biotherm Nutrisource (dokładnie nie pamiętam) i ten był świetny dla mojej suchej i wrażliwej cery, niestety chyba wycofany ... natomiast wszystkie Aquasource mnie strasznie podrażniają i ogólnie uważam te kremy za bardzo słabe...

Dziękuję za odpowiedź dziewczyny, a jaki krem polecacie? Mam cerę suchą i skłonną do zmarszczek. Dziękuję za polecenie Egg Mellow, nie znałam wcześniej tej marki.
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 18:47   #4175
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź dziewczyny, a jaki krem polecacie? Mam cerę suchą i skłonną do zmarszczek. Dziękuję za polecenie Egg Mellow, nie znałam wcześniej tej marki.
Na suchość to ja polecam kwas hialuronowy na przykład, w formie takiego sprytnego żelu: https://www.ceneo.pl/39749481. Ja używam jako serum albo mieszam z kremem. Na zmarszczki to wiesz... nic już nie pomoże , ale doraźnie ponoć retinol skuteczny. Ostatnio zainwestowałam w zestaw z biochemii urody do własnego ukręcenia kremu z retinolem właśnie. Niewiele go tam, ale przynajmniej pewnie nie podrażni. Kiedyś miałam kremy z retinolem z Sesdermy, ale od paru lat już nie ma tych wyższych stężeń chyba na rynku.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 20:48   #4176
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś parę kremów - bez szału zupełnie, z kategorii "nicnierobiące nawilżacze". Zależy, czego szukasz - jeśli ma po prostu nawilżać suchą cerę to pewnie ok., choć ja znam lepsze w tej samej kategorii, np. teraz używam tego na noc, i uwielbiam, za konsystencję, masełkowatość, uczucie odprężonej buzi po aplikacji: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...warzy/P2891024
Dojechały moje "usta" z Hudy, z Cult Beauty!
Muse okazał się na mnie być taką właściwie ciemną śliwką, a nie różem, ale jaką piękną! Idealny mat, taki aksamitny, i konturówka genialna też. Angelic ok., ale o dziwo to mat mnie urzekł w tym zestawie. Chyba mam pierwszą ulubioną płynną szminkę. No i ta puszka w kształcie ust - dla niej samej warto było zamawiać, śliczności.
Nie widzę tego, nie widzę 🙈
Tak się biłam z myślami robiąc ostatnio zamówienie w Cult i w końcu nie wzięłam tego zestawu z Muse licząc, że dotrę do Sephory i obaczę kolors na żywo. Na razie mi się nie udało, a jak znam życie, to jak się wybiorę, to nigdzie już nie dostanę
Wrzucisz jakiegoś słocza szminki i konturówki Muse? (rozumiem, że konturówka też jest Muse?).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 21:18   #4177
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie widzę tego, nie widzę ��
Tak się biłam z myślami robiąc ostatnio zamówienie w Cult i w końcu nie wzięłam tego zestawu z Muse licząc, że dotrę do Sephory i obaczę kolors na żywo. Na razie mi się nie udało, a jak znam życie, to jak się wybiorę, to nigdzie już nie dostanę
Wrzucisz jakiegoś słocza szminki i konturówki Muse? (rozumiem, że konturówka też jest Muse?).
Nie chcę Cię martwić, ale dziś jest Cyber Monday i 25% zniżki na niektóre skarby na Cult Beauty, w tym część Hudy
Mogę spróbować, o ile jakieś światło złapię. Tu możesz zobaczyć na razie swatche z neta, choć u mnie ciemniej wychodzą obie, szminka i konturówka: http://www.mybeautyfavs.com/
Na mnie bardziej tak wygląda: https://www.google.pl/search?q=huda+...vPLDcloCCEptM: (nie żebym miała takie ładne usta jak Huda
Tak, konturówka też jest Muse i jest obłędnaaaaa . Dziś rano wyszłam z Divą od Maca na ustach (dla mnie to jest bardzo odważny, ciemny odcień) i byłam z siebie taka dumna, że zdobyłam się wreszcie na jesienny kolor. Ale Muse, z którą wróciłam do domu na ustach (bo paka do pracy doszła! i testowałam w robocie) jest zdecydowanie jeszcze ładniejsza, taka brudna, zszarzała śliwka.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2017-11-27 o 21:32
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 21:58   #4178
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale dziś jest Cyber Monday i 25% zniżki na niektóre skarby na Cult Beauty, w tym część Hudy
Mogę spróbować, o ile jakieś światło złapię. Tu możesz zobaczyć na razie swatche z neta, choć u mnie ciemniej wychodzą obie, szminka i konturówka: http://www.mybeautyfavs.com/
Na mnie bardziej tak wygląda: https://www.google.pl/search?q=huda+...vPLDcloCCEptM: (nie żebym miała takie ładne usta jak Huda
Tak, konturówka też jest Muse i jest obłędnaaaaa . Dziś rano wyszłam z Divą od Maca na ustach (dla mnie to jest bardzo odważny, ciemny odcień) i byłam z siebie taka dumna, że zdobyłam się wreszcie na jesienny kolor. Ale Muse, z którą wróciłam do domu na ustach (bo paka do pracy doszła! i testowałam w robocie) jest zdecydowanie jeszcze ładniejsza, taka brudna, zszarzała śliwka.
Kolory z pierwszego linka to całkiem inna bajka niż to, co na ustach Hudy.
Podejrzewam, że u mnie będzie wyglądać ciemniej, tak jak i u Ciebie.
Mam problem z takimi odcieniami, bo jeden mały niuans i potrafi wyglądać na mnie źle. Mam dylemat
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 22:09   #4179
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kolory z pierwszego linka to całkiem inna bajka niż to, co na ustach Hudy.
Podejrzewam, że u mnie będzie wyglądać ciemniej, tak jak i u Ciebie.
Mam problem z takimi odcieniami, bo jeden mały niuans i potrafi wyglądać na mnie źle. Mam dylemat
Tu też fajnie dziewczyny pokazują, jak wyglądają odcienie Hudy na różnych cerach:
https://www.allure.com/story/heres-w...ew-huda-beauty
Ja mam najbliżej do tej w lewym dolnym rogu, czyli jasna cera i każdy odcień wygląda dość ciemno i kontrastowo. Wiele swatchy Hudy dostępnych w necie jest na dziewczynach z Bliskiego Wschodu, ze znacznie ciemniejszą niż europejska karnacją, stąd i nieporozumienia pewnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 23:31   #4180
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tu też fajnie dziewczyny pokazują, jak wyglądają odcienie Hudy na różnych cerach:
https://www.allure.com/story/heres-w...ew-huda-beauty
Ja mam najbliżej do tej w lewym dolnym rogu, czyli jasna cera i każdy odcień wygląda dość ciemno i kontrastowo. Wiele swatchy Hudy dostępnych w necie jest na dziewczynach z Bliskiego Wschodu, ze znacznie ciemniejszą niż europejska karnacją, stąd i nieporozumienia pewnie.
To prawda, że tego rodzaju kolory całkiem inaczej wyglądają w zależności od karnacji.

Mamy podobny typ, bo i ja zdecydowanie najbliżej mam do tej z dolnego lewego rogu. Wolałabym jednak, żeby Muse wyglądała tak, jak u dziewczyny z górnego rzędu, po prawej .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 04:38   #4181
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Na suchość to ja polecam kwas hialuronowy na przykład, w formie takiego sprytnego żelu: https://www.ceneo.pl/39749481. Ja używam jako serum albo mieszam z kremem. Na zmarszczki to wiesz... nic już nie pomoże , ale doraźnie ponoć retinol skuteczny. Ostatnio zainwestowałam w zestaw z biochemii urody do własnego ukręcenia kremu z retinolem właśnie. Niewiele go tam, ale przynajmniej pewnie nie podrażni. Kiedyś miałam kremy z retinolem z Sesdermy, ale od paru lat już nie ma tych wyższych stężeń chyba na rynku.
Kwasu hialuronowego używam w połączeniu z olejkami czy kremami. Szukam kremu, który porządnie nawilzy moja cerę. Na moja skórę dobrze dziala Cetaphil dermoprotektor ale chciałam cos bogatszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 08:17   #4182
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Hej, szukam bazy pod pokład neutralizującej zaczerwienienia, może jakaś w kolorze zielonym? Ktoś coś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 08:38   #4183
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny zamawialyscie cos kiedyś z amazon.com? Kto dostarcza paczki? Kurier, poczta? Szukam na ich stronie info i nie moge znaleźć....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 09:33   #4184
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

z amazona uk dostawalam poczta
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 10:02   #4185
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
z amazona uk dostawalam poczta
A wybralas opcję podstawowej dostawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 10:42   #4186
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

jak wygląda rozliczenie zwrotu w limango z użyciem bonu rabatowego?
czy odliczają rabat proporcjonalnie? np. zamawiam sweter w 2 dwóch rozmiarach po 150 zł sztuka, razem 300zł, mam bon rabatowy na 50 zł, więc płacę 250 zł; potem zwracam 1 szt. i ile wtedy dostaję zwrotu?
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 11:08   #4187
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To prawda, że tego rodzaju kolory całkiem inaczej wyglądają w zależności od karnacji.

Mamy podobny typ, bo i ja zdecydowanie najbliżej mam do tej z dolnego lewego rogu. Wolałabym jednak, żeby Muse wyglądała tak, jak u dziewczyny z górnego rzędu, po prawej .
Znalazłam zdjęcie słoczy na bardzo bladej ręce
https://www.eiigoo.com/event/jumpCom...14354124500992

Ciemno bardzo wychodzą. Karnacja niestety bardzo dużo zmienia, a też foty czasem prześwietlone i w różnym świetle robione. Ciężko tak wybrać bo to są niestety niuanse. U mnie był Bombshell i Trophy Wife, ten pierwszy u mnie pewnie wyszedłby karmelowo, a Trophy jak ciemna śliwka. Muse u mnie nie było.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 11:49   #4188
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A wybralas opcję podstawowej dostawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie pamietam niestety, wiem ze przesylka byla w skrzynce
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 14:37   #4189
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez dziewoja Pokaż wiadomość
Kwasu hialuronowego używam w połączeniu z olejkami czy kremami. Szukam kremu, który porządnie nawilzy moja cerę. Na moja skórę dobrze dziala Cetaphil dermoprotektor ale chciałam cos bogatszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja polecam krem nawilżający Bobby Brown Hydrating Face Cream albo Vitamin Enriched Face Base (tego używam i bardzo jestem zadowolona )
teraz też zakupiłam Strivectin Multi Action Restoractive Cream, ale stosuję go dopiero od 2-3 dni i za dużo o nim nie mogę powiedzieć choć na razie jestem nim zachwycona.

Edytowane przez ewell
Czas edycji: 2017-11-28 o 14:39
ewell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 15:04   #4190
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Hej, szukam bazy pod pokład neutralizującej zaczerwienienia, może jakaś w kolorze zielonym? Ktoś coś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo lubię Artdeco kamuflaż do twarzy w kolorze 01- neutralizing green. Pięknie kryje zaczerwienienia, trzeba go rozgrzać na dłoni przed nałożeniem.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 15:18   #4191
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
jak wygląda rozliczenie zwrotu w limango z użyciem bonu rabatowego?
czy odliczają rabat proporcjonalnie? np. zamawiam sweter w 2 dwóch rozmiarach po 150 zł sztuka, razem 300zł, mam bon rabatowy na 50 zł, więc płacę 250 zł; potem zwracam 1 szt. i ile wtedy dostaję zwrotu?
zależy czy Bon był od jakiejś kwoty do wykorzystania czy bez względu na kwotę i czy jest jednorazowy
musisz wszystkie gwiazdki przeczytać
w zalando wszystkie bony tego typu są jednorazowe i jak zwracasz coś to Ci przepada

jeśli był bez limitu kwotowego to powinni Ci oddać 150 zł za drugi sweter, czyli ponosisz koszt jednego 100 zł

cytat z regulaminu Limango:
3. Zasady zwrotu produktów zakupionych z użyciem bonu:
W przypadku zwrotu całego zamówienia złożonego z wykorzystaniem bonu rabatowego, zwrócona zostanie kwota faktycznie uiszczona przez Kupującego.
Bon zostanie ponownie przypisany do konta Klienta, pod warunkiem że nie utracił ważności.
W przypadku zwrotu części towaru podstawą do rozliczania będzie wartość nieodesłanych produktów z zamówienia. Jeśli będzie ona równa lub wyższa od kwoty upoważniającej do wykorzystania bonu, zwrócona zostanie pełna kwota za odesłany towar. Jeśli będzie niższa, zwrócona zostanie kwota za odesłany towar, pomniejszona o wartość bonu.
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2017-11-28 o 15:20
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 17:51   #4192
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Bardzo lubię Artdeco kamuflaż do twarzy w kolorze 01- neutralizing green. Pięknie kryje zaczerwienienia, trzeba go rozgrzać na dłoni przed nałożeniem.
Podlinkujesz? Nie mogę znaleźć na stronie Douglasa.

Edit: to ten https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...uctEntryPoint= ?

Edytowane przez k@rolineczka
Czas edycji: 2017-11-28 o 17:53
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 18:30   #4193
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Podlinkujesz? Nie mogę znaleźć na stronie Douglasa.

Edit: to ten https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...uctEntryPoint= ?

To ten
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 19:58   #4194
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Znalazłam zdjęcie słoczy na bardzo bladej ręce
https://www.eiigoo.com/event/jumpCom...14354124500992

Ciemno bardzo wychodzą. Karnacja niestety bardzo dużo zmienia, a też foty czasem prześwietlone i w różnym świetle robione. Ciężko tak wybrać bo to są niestety niuanse. U mnie był Bombshell i Trophy Wife, ten pierwszy u mnie pewnie wyszedłby karmelowo, a Trophy jak ciemna śliwka. Muse u mnie nie było.
Dzięki
Myślę, że aż tak blada nie jestem (w te wakacje trochę sie opaliłam i jeszcze do normalnego kolorytu nie doszłam ), niemniej jestem pewna, że czy Trophy Wife czy Muse wyjdą na mnie dość ciemno.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 20:35   #4195
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

dziewczyny mam kłopot ze znalezieniem mojego bonu 40 zł z Douglasa na swoim koncie on line
na stronie jest informacja, ze on line można płacić tym bonem, ostatnio w perfumerii Pani mi powiedziała, ze mam taki na koncie, ale ja go nie widzę nie dostałam go też pocztą ani mailem

jak sprawdzam stan konta to pokazuje mi te aktualnie zbierane punkty, a tych zaliczonych na poczet bonu już nie - gdzie go szukać? - pomóżcie blondynce
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 21:00   #4196
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny mam kłopot ze znalezieniem mojego bonu 40 zł z Douglasa na swoim koncie on line
na stronie jest informacja, ze on line można płacić tym bonem, ostatnio w perfumerii Pani mi powiedziała, ze mam taki na koncie, ale ja go nie widzę nie dostałam go też pocztą ani mailem

jak sprawdzam stan konta to pokazuje mi te aktualnie zbierane punkty, a tych zaliczonych na poczet bonu już nie - gdzie go szukać? - pomóżcie blondynce
ten bon przychodzi smsem jako kod do wpisania w pole
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 21:06   #4197
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ten bon przychodzi smsem jako kod do wpisania w pole
Czasem przychodzi, a czasem nie. W zeszłym miesiacu powinnam dostac, a nie przyszedł smsem. Listem tez nie.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 06:17   #4198
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Wczoraj przyszedł mój BB ślimaczkowy z Lioele, dzisiaj testuję Mam go na buzi od 1,5 godziny i wygląda bardzo fajnie, zobaczymy jak będzie dalej
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:04   #4199
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja po jednodniowych testach z L'occitane to wolę ichniejszy CC

ale za to BB ma piekny zapach i spokojnie mozna jako kremik, ale wymaga poprawek w ciagu dnia, wiec spokojnie kolejna warstwa po kliku godzinach tez okej wyglada
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 17:28   #4200
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Jak na razie bb trzyma się bardzo ładnie, aż jestem zaskoczona. Buzia wygląda zdrowo. Efekt (oczywiście po przypudrowaniu) bardzo mi pasuje. Jestem zadowolona
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.