Wieczny bałagan w domu cz 3 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-03, 17:40   #3121
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Różnie, ale zwykle jest to mycie od niechcenia, myję blaty to przetrę ze dwie szafki, coś się rozlało, no, skoro jestem na podłodze, to zetrę na dole.
W ogółe ostatnio mam mega powera do sprzątania jestem, na zwolnieniu, budzę się wcześnie, 4 czy 5 i pucuje. Chyba po lekach tak mam.
Poproszę nazwę tych leków, są mi potrzebne... bo ostatnio mam lenia do sprzątania i co zacznę sprzątać to jeszcze większy jubel się robi...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 19:17   #3122
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Apropo lepiacych sie zaluzji
Co ile myjecie fronty szafek ?
zdecydowanie za rzadko W sypialni mam białe komody z ikei i przecieram przy każdym sprzątaniu. W jednym pokoju tak samo przy każdym sprzątaniu (ale tego pokoju teoretycznie nie używamy, więc też tam często nie sprzątam). Najgorzej w kuchni z moimi cudnymi szafkami venge na którymi wszystko widać. I trzeba się mocno namęczyć, żeby wyglądały ładnie Myję je baardzo rzadko.
Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam pakowanie pod nowe mieszkanie. Łudze się, że skoro nowe mieszkanie będzie większe o 10m to będę mieć porządek Na 99% pierwszy miesiąc będę mieć wszystko idealnie ułożone, bo będę mieć entuzjazm rozpakowywania. Potem znów zacznie się burdel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak się wyprowadzałam do tżta to z tysiąc razy do zsypu chodziłam Mega dużo rzeczy poszło wtedy do kosza.
Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. W czym przechowujecie ziemniaki w domu? Trzymam je w szafce pod zlewem, nie ma ich dużo, bo mało miejsca, ale coś chcę na nie kupić, coś przewiewnego najlepiej, jak u Was z tym przechowywaniem?
W piwniczce w worku leżą




Właśnie siedzę i robię sobie i mężowi listę światecznych zadań przed świętami.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 06:53   #3123
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Poproszę nazwę tych leków, są mi potrzebne... bo ostatnio mam lenia do sprzątania i co zacznę sprzątać to jeszcze większy jubel się robi...
Też poproszę. Święta za 3 tygodnie. A w domu b...ałagan. Wiem, skąd się bierze. Przychodzą w nocy ONI i robią.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 07:01   #3124
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Nie polecam moich leków to na depresję.
Dziś umyłam fronty, chyba wątek mnie zmobilizował.
A na te ziemniaków kupię przewiewny koszyczek plastikowy.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 10:15   #3125
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Też poproszę. Święta za 3 tygodnie. A w domu b...ałagan. Wiem, skąd się bierze. Przychodzą w nocy ONI i robią.
Chcialabym mieć ICH zapał. Noc w noc obskakują wszystkie nasze mieszkania
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 10:24   #3126
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

U mnie jedyny plus to ze nikogo w święta nie przyjmuje pod hasłem "wiecie musze pakować i sprzątać wiec żadnych wizyt"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 15:02   #3127
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Mogę Wam posprzątać, dostałam jakiegoś hopla
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 16:52   #3128
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Moge zapytać czym farbowalas? Tym simplicolem co teraz reklamują? Dasz znać za jakiś czas czy został trwały efekt? I czy rzeczywiście pralka nie brudzi teraz? Też się właśnie zastanawiam ostatnio nad odświeżeniem czarnych ubrań.
ja simplicolem farbowałam letnią kurtkę i super, pralka też w porządku - byłam zadziwiona, tylko w sumie trochę droga impreza z tym farbowaniem... bo oni tam piszą coś o ograniczeniach wagowych, za wiele niby się nie wsadzi, a efekt nigdy nie pewny w 100% - mnie w kurtce oczywiście podszewka i nici nie złapały, wyszło fajnie - tak inaczej, ale mogłoby mi się jednak nie spodobać...
co innego jak ktoś nosi bluzeczki bawełniane czy jeansy w jednym kolorze, to ma co skompletować pewnie... ja bym chciała sobie teraz płaszczyk jesienny przefarbować, ale się boję właśnie że nie wyjdzie, a wydać prawie 30zł, żeby nie wyszło to tak jakoś średnio to widzę... kurtka jest kremowa (takie boucle) i w niektórych miejscach się nie doczyściła... po czyszczeniu w ogóle, ale wsadziłam do pralki i lepiej, ale jeszcze w niektórych miejscach taki bardziej szary ten krem jest :p i tak myślałam o farbowaniu...

mabi27: zapraszam do siebie, poczęstuję Cię kawą, mogę ciasto upiec... obiad Ci zrobie... tylko wybierz mnie
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:17   #3129
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Kuszące, a jakie zrobisz to ciasto? Lubię sernik

Jeszcze po tym simplicolu białego nie prałam. Pralka trochę zaszła, ale to góra bębna raczej, wypralam potem pusta na 90 stopni i kilka prań ciemnych zrobiłam. Mam większość czarnych rzeczy.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:45   #3130
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Dziewczyny, pocieszcie mnie

Mój mąż zgubił dziś portfel. Portfel, czyli: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny (auto nawet nie przerejestrowane, bo po co!), karty debetowe do dwóch banków. Co chwila odkłada gdzieś albo portfel, albo telefon, albo klucze, potem sam nie wie gdzie i szuka, bo mogą być wszędzie, ale tym razem chyba naprawdę zgubił. Mamy na głowie remont, co chwila trzeba po coś jeździć, a tu ni ma ani karty płatniczej, ani prawa jazdy. No masakra

Jakby nie mógł zgubić dwa tygodnie temu, kiedy akurat mieliśmy przestój w remoncie. Pozałatwiał by przynajmniej formalności na spokojnie
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:49   #3131
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pocieszcie mnie

Mój mąż zgubił dziś portfel. Portfel, czyli: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny (auto nawet nie przerejestrowane, bo po co!), karty debetowe do dwóch banków. Co chwila odkłada gdzieś albo portfel, albo telefon, albo klucze, potem sam nie wie gdzie i szuka, bo mogą być wszędzie, ale tym razem chyba naprawdę zgubił. Mamy na głowie remont, co chwila trzeba po coś jeździć, a tu ni ma ani karty płatniczej, ani prawa jazdy. No masakra

Jakby nie mógł zgubić dwa tygodnie temu, kiedy akurat mieliśmy przestój w remoncie. Pozałatwiał by przynajmniej formalności na spokojnie
Współczuję

Mój tak samo ma z portfelem. Tyle razy mu mówię masz tak dokumenty/karty patrz gdzie zostawiasz. Ale to gadanie głupiego
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 22:07   #3132
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Mój mąż też ostatnio szukał. Najlepsze jest to, że w międzyczasie był u nas kupiec na komputer, który TŻ sprzedawał, i umówili się, że wróci po niego o 21. Potem TŻ zaczął gorączkowo szukać portfela i skwitowałam to tak, że jak facet wieczorem się nie pojawi to już przynajmniej wiadomo gdzie jest portfel na szczęście znalazł się, leżał na stole jakby nigdy nic, najciemniej pod latarnią a facet przyjechał haha

Oesu jakaś taka niegramotna mi ta wiadomość wyszła. Czas spać

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2017-12-04 o 22:08
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 22:18   #3133
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja odkąd zgubiłam portfel parę dobrych lat temu, noszę kasę i dokumenty/karty oddzielnie. Wychodzę z założenia, że lepiej zgubić jedno z tych rzeczy, albo kasę, albo dokumenty :P Mniejsza szansa że zgubi się wszystko. Tak też radziłam mężowi, no ale kto by żony słuchał.

Po ostatniej akcji z kluczami chciałam kupić mu jakiś lokalizator, ale pomysł zarzuciłam. Teraz widzę, że się bez tego nie obejdzie

Ech, może nie powinnam się tak na tego chłopa denerwować. Sama zgubiłam dowód ze dwa razy, raz nawet się nie zdążyłam zorientować, sam do mnie wrócił. Portfel też do mnie wrócił, jak zgubiłam. Może mężowy też jakiś uczciwy człowiek znalazł...?
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2017-12-04 o 22:21
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 22:57   #3134
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pocieszcie mnie

Mój mąż zgubił dziś portfel. Portfel, czyli: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny (auto nawet nie przerejestrowane, bo po co!), karty debetowe do dwóch banków. Co chwila odkłada gdzieś albo portfel, albo telefon, albo klucze, potem sam nie wie gdzie i szuka, bo mogą być wszędzie, ale tym razem chyba naprawdę zgubił. Mamy na głowie remont, co chwila trzeba po coś jeździć, a tu ni ma ani karty płatniczej, ani prawa jazdy. No masakra

Jakby nie mógł zgubić dwa tygodnie temu, kiedy akurat mieliśmy przestój w remoncie. Pozałatwiał by przynajmniej formalności na spokojnie

może spadł gdzieś na ziemię - albo rzeczywiście "na stole" leży...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 23:12   #3135
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

dziewczeta darujmy sobie sprzatnie-toz to juz magia swiat połowa ludzkosci ma juz choinki ubrane
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 23:23   #3136
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pocieszcie mnie

Mój mąż zgubił dziś portfel. Portfel, czyli: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny (auto nawet nie przerejestrowane, bo po co!), karty debetowe do dwóch banków. Co chwila odkłada gdzieś albo portfel, albo telefon, albo klucze, potem sam nie wie gdzie i szuka, bo mogą być wszędzie, ale tym razem chyba naprawdę zgubił. Mamy na głowie remont, co chwila trzeba po coś jeździć, a tu ni ma ani karty płatniczej, ani prawa jazdy. No masakra

Jakby nie mógł zgubić dwa tygodnie temu, kiedy akurat mieliśmy przestój w remoncie. Pozałatwiał by przynajmniej formalności na spokojnie
Współczuję Mam nadzieję że ktoś porządny znajdzie portfel i odeśle. Też mam męża z gatunku "gubicieli"... w tym roku posiał już telefon i dwie karty płatnicze..
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 23:59   #3137
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Dzięki dziewczyny Ech, życie, najważniejsze że w domu wszyscy zdrowi

Pewnie jakbyśmy mieli porządek, łatwiej byłoby szukać. W tym burdelu nawet nie wiadomo pod co zajrzeć, i której kupki rzeczy jeszcze nie przekładaliśmy :P
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 16:07   #3138
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
dziewczeta darujmy sobie sprzatnie-toz to juz magia swiat połowa ludzkosci ma juz choinki ubrane
Ja 1 grudnia skonstruowałam świąteczny stroik w przedpokoju. A co!
I chyba pierwszy raz w życiu, na widok świątecznych dekoracji w mieście, powiedziałam - "wow". Warto było wybrać się na zakupy po zmroku.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 20:50   #3139
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Zamówiłam w końcu mopa parowego
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 20:53   #3140
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Właśnie zobaczyłam, że simplicol w rosmanie jest w promocji jakby ktoś był zainteresowany po 23,99, ja kupowałam po 30 zł na allegro w tygodniu darmowej dostawy.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 21:25   #3141
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Zamówiłam w końcu mopa parowego
A wiesz, że ja jeszcze nie? Wypatrzyliśmy w statystykach, że najtańsze są w styczniu, a że to już niedługo, wiec postanowiliśmy zaczekać. I dobrze, bo już w poniedziałek po Black Friday były 15 funtów tańsze, niż w BF.
Taka ze mnie sknera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 21:33   #3142
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja jeszcze nie? Wypatrzyliśmy w statystykach, że najtańsze są w styczniu, a że to już niedługo, wiec postanowiliśmy zaczekać. I dobrze, bo już w poniedziałek po Black Friday były 15 funtów tańsze, niż w BF.
Taka ze mnie sknera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahahah ja w końcu zamówiłam Viledę. Już dość odkładania. Po NR planuję kupić tą myjkę kerchera do szyb.


Wiecie w piątek miałam wolne całą chałupinę wypolerowałam. A dzisiaj przejść się nie da

Co ile odkurzacie/zmiatacie?
Bo u mnie mega szybko na podłoge śmieci pełna. I irytuje to w chodzeniu na bosaka.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 22:17   #3143
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
hahahah ja w końcu zamówiłam Viledę. Już dość odkładania. Po NR planuję kupić tą myjkę kerchera do szyb.


Wiecie w piątek miałam wolne całą chałupinę wypolerowałam. A dzisiaj przejść się nie da

Co ile odkurzacie/zmiatacie?
Bo u mnie mega szybko na podłoge śmieci pełna. I irytuje to w chodzeniu na bosaka.
Ja nie mam planów na kolejne zakupy do domu, to mogę poczekać. Co innego z kosmetykami i ciuchami A odkurzam ostatnio co 2-3 dni, ale to zbyt rzadko :/ Przeraża mnie myśl, że matki małych dzieci codziennie musza myć podłogi... Przynajmniej tak słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 22:30   #3144
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Jak patrzę na swoje podłogi to zaczynam się bać jak doczekam bobaska i zacznie on"poznawać" podłogi to się bez codziennego odkurzania nie obejdzie. Pomijam fakt, że u mnie tysiące zbędnych rzeczy na podłodze
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 07:52   #3145
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Odkurzanie codziennie lub co drugi dzień, kot i jego futro są wszędzie. Codziennie, kilka razy dziennie zamiatam w korytarzu, bo tam stoi kuweta i kot ciągle żwir wysypuje. Stoi tam obok niewielka szczotka do zamiatania i tak zamiatam sobie. Chciałam w korytarzu dywanik położyć, ale dywanik i żwir to nie bardzo. Wkurza mnie też, że drzwi do łazienki mam tuż przy wyjściowych, czyli do łazienki niestety chodzę po piachu. Nigdy tak nie miałam w żadnym mieszkaniu.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 08:12   #3146
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja musze kupić odkurzacz na nowe mieszkanie i juz nie mogę się doczekać odkurzacza, który będzie działał dłużej niż 4 minuty i nie będzie musiał robić przerw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 08:51   #3147
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Zaczęłam dziś dzień od sprzątania i od razu lepszy humor przed pracą, że się zmotywowałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 13:56   #3148
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Jakich środków czystości i do czego używacie w kuchni/łazience/pokojach?


Nie mogę trafić na chemię do łazienki, która będzie dobrze usuwać kamień i będzie ładnie pachnieć, ew. nie będzie śmierdzieć w całym domu.
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 14:15   #3149
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Odkurzanie codziennie lub co drugi dzień, kot i jego futro są wszędzie. Codziennie, kilka razy dziennie zamiatam w korytarzu, bo tam stoi kuweta i kot ciągle żwir wysypuje. Stoi tam obok niewielka szczotka do zamiatania i tak zamiatam sobie. Chciałam w korytarzu dywanik położyć, ale dywanik i żwir to nie bardzo. Wkurza mnie też, że drzwi do łazienki mam tuż przy wyjściowych, czyli do łazienki niestety chodzę po piachu. Nigdy tak nie miałam w żadnym mieszkaniu.
Ja mam taką kocią wycieraczkę z zooplus - nagle noszenie zwirku spadło i 70%. A do futra rolka z Ikei

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 15:17   #3150
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

To nie chodzi o noszenie żwirku, bo kot z kuwety wylazi prosto na środek korytarza, korytarz ciasny, więc ta wycieraczka i tak byłaby na środku, a my byśmy po niej chodzili pozostaje ciągłe zamiatanie, a ja tak bym chciała dywanik. Kurcze, nie mam tu nigdzie indziej miejsca na kuwetę.

PS. powiem Wam jeszcze, że ze strachem zrobiłam białe pranie po simplicolu i super, żadnych śladów po farbie.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-13 11:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.