plan treningowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 10:34   #1
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36

plan treningowy


witam , zaczelam dietke od 26.06 roku , i chce oczywiscie wzbogcic ja o cwiczenia ,ulozylam sobie plan treningowy i chcialabym poznac wasza opinie , czy jest on dobry , planu mam zamiar sie trzymac miesiac po czym zmienic na troche inny , co wy na to?...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia a6w2nl.jpg (35,3 KB, 116 załadowań)
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:01   #2
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: plan treningowy

ale duzoooo, a gdzie dzień beztreningowy? JA zawsze niedziele robie sobie wolną. Na super-sylwetka.pl wyczytałam ze wystarczy 3/4 razy w tyg ćwiczyć siłowo (do 3godzin w tygodniu) i 2/3 razy aerobowo/interwałowo (do 1 godziny w tyg) i godzina na inne aktywności. Ta dlugosc sie moze oczywiscie zmieniać w zależności od tego jakie efekty chcemy mieć, ale oni tam gwarantują ze efekty będą super

polecam ten artykul mowi o tym jak efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na ćwiczenia i o tym ze nie ma sensu ćwiczyc po 2 godziny dziennie bo lepsze efekty się uzyska przy naprzemiennym treningu aerobowym/interwałowym z siłowym.
http://super-sylwetka.pl/jak_efektyw..._cwiczenia.php

ps: a6w + 200 brzuszków?! który dzien a6w robisz

Edytowane przez olalola24
Czas edycji: 2009-06-30 o 16:03
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:20   #3
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: plan treningowy

chce duzo zrzucic wiec cwicze duzo , a a6w dopiero 2 dzien
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 07:28   #4
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: plan treningowy

więcej nie znaczy lepiej. nie rozumiem rozpiski poniedziałkowej mozesz jakos bardziej czytelniej napisać ją ? jeśli chcesz zrzucic porzadnie to zamiast bawic sie 8 min zacznij ćwiczyc porzadny trening siłowy i porzadne aeroby.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:50   #5
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: plan treningowy

w poniedzialek
Legs i Arms i Abs i 15 minut biegania + a6w i 200 brzuszków i siłownia godzina lub godzina ćwiczeń na sprzecie domowym ( maszynka z uchwytami na nogi i rece podobno cwiczac na niej pracuja wszystkie miesnie)

jesli chodzi o 8 minute to chce to robic zeby chociaz troche w kondycje ruchowa sie wbic , wtedy zaczne chodzic na aerobic lub fitness , albo pilatess ... zalezy mi zeby na tej diecie co mam i na tych cwiczeniach schudnac ok 10 kg oczywiscie nie w tydzien , i jak juz te 10 schudne to pojde na inne cwiczenia
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:45   #6
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: plan treningowy

Chyba coś Ci się totalnie pomyliło, aerobiczna szóstka Weidera + 200 brzuszków? Po co w ogóle 200 brzuszków robić? To się kompletnie kupy nie trzyma. Może zacznij rzeczywiście od przejrzenia super-sylwetka.pl albo forum Fitnes na Wizażu, bo szkoda czasu na taki "plan treningowy"
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 15:02   #7
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: plan treningowy

w sumie jesli chodzi o brzuszki to jedynie je z calego treningu wylaczylam , bo nie dam rady .
Wiec plan pozostaje jaki był tylko bez brzuszkow , pozdrawiam !
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 09:12   #8
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: plan treningowy

na twoim miejscu ułożyłabym porządny trening siłowy.
bo takie coś to nawet planem nie można nazwać. naprawdę- 8 minute nie jest tak zaje.bis.. jak normalny trening.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:24   #9
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: plan treningowy

Ja ćwicze aktywnie jogę i pilates od 3 lat.......czasami mam przerwy po 2 3 tyg gdy np wyjeżdżam ale jestem sprawna i mam silne mięśnie....czasami robię a6w i powiem tylko że po 3 tyg tego nie mogłabym się schylić - załatwiłabym się na cacy.....
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 07:32   #10
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: plan treningowy

Cytat:
Napisane przez AniaIAngela Pokaż wiadomość
witam , zaczelam dietke od 26.06 roku , i chce oczywiscie wzbogcic ja o cwiczenia ,ulozylam sobie plan treningowy i chcialabym poznac wasza opinie , czy jest on dobry , planu mam zamiar sie trzymac miesiac po czym zmienic na troche inny , co wy na to?...
Jak dla mnie taki plan grozi przetrenowaniem. Popieram poprzednie wypowiedzi, porządny trening siłowy plus areoby, ewentualnie jak nie ćwiczysz nóg w danym dniu, porządny interwał, albo sam trening interwałowy (najlepszy na spalanie) i musi być przynajmniej dzień odpoczynku. To że będziesz dużo ćwiczyć nie znaczy że dużo zrzucisz, moja koleżanka nie słuchała moich rad chodziła codziennie po 2 godziny... i przytyła

ps.
a a6w plus 200 brzuszków (rozumiem że zwykłych) - to już całkiem nieporozumienie, zresztą jak dojdziesz w a6w do 10-12 powtórzeń to sama się przekonasz

Pozdrawiam
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...


Edytowane przez enaria
Czas edycji: 2009-07-07 o 07:34
enaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:20   #11
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: plan treningowy

Acha rozumiem , to moze do mojej diety od poniedzialku po skonczeniu tego tygodnia doloze nowy plan treningowy z interwałami i siłownia , no i nadal a6w ? co o tym sadzicie
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 18:16   #12
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: plan treningowy

wystarczy jednego dnia robic interwaly/aeroby a drugiego porządny siłowi no i a6w sobie robic spokojnie bez jakiś 8minotówek i pierdół ;] ja na początku tez cwiczyłam jak glupia myslalam ze im wiecej tym lepiej ale dziewczyny m.in dontknow sprowadzila mnie na ziemie i dzięki nim ćwicze porządny polgodiznny trening siłowy ;]
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:00   #13
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: plan treningowy

Cytat:
Napisane przez AniaIAngela Pokaż wiadomość
Acha rozumiem , to moze do mojej diety od poniedzialku po skonczeniu tego tygodnia doloze nowy plan treningowy z interwałami i siłownia , no i nadal a6w ? co o tym sadzicie
Na przykład: ja mam plan na 4 razy w tygodniu... dwa razy ćwiczę górne partie, dwa razy dolne partie... narazie bez brzucha bo robię a6w, zresztą brzuch można robić za każdym razem. Jak mam górne partie to po treningu, coś "mocnego" na spalanie, cycling, bieżnia... koło 40-60 minut. Jak ćwiczę nogi to trochę spokojniej... 30 minut, lekki bieg, rower.... w pozostałe dni odpoczywam biernie albo aktywnie: rolki, jakieś dodatkowe zajęcia... ale delikatnie
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.