Dąbrowa Górnicza - sala na wesele - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 18:53   #61
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez uwiklana Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi moje drogie forumowiczki o co mam tak naprawdę pytać ? Cena za osobe owszem rzecz najważniejsza , menu no fakt tez ważne ,chociaż Ja bardziej się skupiam na wystroju Sali
Malta jest nawet nawet ale ... powiem Wam że jedyne co mnie tam bardzo zniechęca to...... ta tapeta w chmurki!!! ehhh ... porażka jakaś Wiem ,że dla jednych to pierdoły ale dla mnie to istotne Chociaż wiem że mają tam smacznie Jutro jestem umówiona w tej nowej Sali Origami na Redenie zobaczymy a może był tak ktoś już ?
Nie byłam na Redenie ale patrząc na zdjęcia w necie od razu zrezygnowałam, pozatym wiem, ze zbyt mała sala jak na moich gości.
A na ile planujecie osób?
Jaki macie termin?

Malta mnie się b.podoba ale cena dobiiijaaa... jeśli chodzi o sam wystrój to polecam Zacisze (jeśli brać kilka innych spraw pod uwagę to nie za bardzo)

O co pytać? Mam sporą liste ale najważniejsze:
Czy są dodatkowe opłaty (typu za pokrowce jak w MAXIMIE, korkowe ZACISZE)
Co jeśli weselicho przedłuży się o h?
Kiedy płacimy resztę kwoty?
Czy jest wymagana min liczba osób?
NAPOJE czy są w ofercie, w jakich butelkach, w czym serwowane kawy/herbaty i czy z limitem na osobę ?
Z najważniejszych na razie przypominam sobie tyle.
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 13:17   #62
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Petite Cerise Pokaż wiadomość
Nie byłam na Redenie ale patrząc na zdjęcia w necie od razu zrezygnowałam, pozatym wiem, ze zbyt mała sala jak na moich gości.
A na ile planujecie osób?
Jaki macie termin?

Malta mnie się b.podoba ale cena dobiiijaaa... jeśli chodzi o sam wystrój to polecam Zacisze (jeśli brać kilka innych spraw pod uwagę to nie za bardzo)

O co pytać? Mam sporą liste ale najważniejsze:
Czy są dodatkowe opłaty (typu za pokrowce jak w MAXIMIE, korkowe ZACISZE)
Co jeśli weselicho przedłuży się o h?
Kiedy płacimy resztę kwoty?
Czy jest wymagana min liczba osób?
NAPOJE czy są w ofercie, w jakich butelkach, w czym serwowane kawy/herbaty i czy z limitem na osobę ?
Z najważniejszych na razie przypominam sobie tyle.
Hm.. planowany termin to 25.08.2012. W zalezności od terminu sali wiadomo z terminami ciężko. Planujemy ok.90 osób.
Co do Origami byłam i powiem że sala duża w necie tak tego nie widać .
Obsługa miła Dostałam 3 opcje menu. Myslę że ceny rozsądne.
Najbardziej urzekł mnie japoński ogród ale czad !!!
Sala duża elegancka kolorystykę dekoracji mogę sobie wybrać.
Mój Tż jest jak najbardziej za nie ukrywam sklaniam się ku tej sali .
Teraz musze przestudiować menu dokładnie
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 17:06   #63
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez xoxo82 Pokaż wiadomość
bylam w origami i chyba na nia sie zdecyduje, jest sliczna, zamierzaja dodac w zlocie cos, nie ukrywam, ze drogo, opcja 300 zl z alkoholami luksusowymi bez ograniczen - ale i tak jak sie porowna menu np z catamaranem za 265 - to slabo wypada, wiadomo, potrawy mozna dogadac, ale ich ilosc juz raczej nie.
Hm... przyznam szczerze ,że okolice pogorii to nie moje klimaty.
Ale tak podsumowując gdzie podoba ci sie bardziej.
Mnie urzekł wystrój origami te lampy i ledy super
A w jakim terminie planujecie ślub?
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 07:33   #64
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Catamaran nie jest zly, jest ladnie, ladny teren, bogate menu. Jesli dopisze pogoda, obawiam sie, ze towarzystwo moze sie za bardzo rozpelznac po tym terenie i dojazd kiepski, a mnie sie koniki marza Origami - wystroj niesamowity, nieco slabsze menu, nieco wyzsza cena, jest balkon, jest sliczny ogrodek, lepszy dojazd, okolica nieciekawa, ale to tylko chwila wejscia na sale, wiec sie przezyje, wplacam zadatek w tym tygodniu za Origami 18/08/2012.
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 11:43   #65
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

aaa, kochana, wkrotce bedzie dobra okazja, aby sprawdzic Origami, organizuja Andrzejki, 120 zl od os - szczegoly na ich stronie, tylko czy jak sie okaze zle.... to pod koniec listopada da sie jeszcze cos zalatwic? ale chyba lepiej pozno niz wcale
i powiem wam szczerze, ze ledwo zaczely sie sprawy organizacyjne, a mnie sie juz nie chce :/ tez tak macie?
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 12:02   #66
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez xoxo82 Pokaż wiadomość
aaa, kochana, wkrotce bedzie dobra okazja, aby sprawdzic Origami, organizuja Andrzejki, 120 zl od os - szczegoly na ich stronie, tylko czy jak sie okaze zle.... to pod koniec listopada da sie jeszcze cos zalatwic? ale chyba lepiej pozno niz wcale
i powiem wam szczerze, ze ledwo zaczely sie sprawy organizacyjne, a mnie sie juz nie chce :/ tez tak macie?
Ja byłam podjarana cały czas organizacją slubu A czym było bliżej tym bardziej, bo mogłam już wybierać zaproszenia, robiłam listę gości, wybierałam kwiaty, suknie, garnitur, szukałam butów
Na początku jest nudno, bo tylko sala, zespół, fotograf jeśli jest bardziej oblegany później jest coraz fajniej
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:57   #67
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

no to zazdroszcze... mnie sie totalnie nie chce, kiedys myslalam, ze wlasnie tak to bedzie wygladac, jak ty piszesz, a dzis, chyba mi jest wszystko jedno... a moze to jeszcze do mnie nie dociera? jak patrze na suknie slubne, to glupieje, nawet nie wiem co mnie w miare interesuje... sprawy koscielne tez leza, bo taka ze mnie "katoliczka".... wiem tylko, ze chyba jednak nie zdecyduje sie na biale buty
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 21:05   #68
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

ooo to super , że Origami organizują andrzejki bo tak naprawdę byłam mocno zainteresowana ta salą...ale wystraszyło mnie to , że nie mają doświadczenia w temacie. Jutro tam dzwonię , idziemy więc na zabawę pobawimy się przy okazji i sprawdzimy jak menu, organizacja, obsługa.

Biorę pod uwagę jednak jakąś salę bo słuchajcie ceny tych namiotów, cateringu itd zabił mnie po prostu po podliczeniu kosztów okazało się , że jest niestety drożej niż na sali
Jeszcze walczę , negocjuję dowiaduję się o Toy-toye [ znalazłam nawet wersję luksusową hihi] ale troche nas ścięło z nóg kiedy okazało się , że mimo że na własnym ogrodzie i tak wyjdzie kosztowo jak w luksusowej sali....wrrr
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 08:33   #69
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja byłam podjarana cały czas organizacją slubu A czym było bliżej tym bardziej, bo mogłam już wybierać zaproszenia, robiłam listę gości, wybierałam kwiaty, suknie, garnitur, szukałam butów
Na początku jest nudno, bo tylko sala, zespół, fotograf jeśli jest bardziej oblegany później jest coraz fajniej
to fajnie moze moj tez zorganizujesz? :P chcialabym tak - tylko niech przychodzi ktos po akceptacje, ale to troche kosztuje...

tak, moze w takim razie spotkamy sie Andrzejkach
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 09:59   #70
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez xoxo82 Pokaż wiadomość
to fajnie moze moj tez zorganizujesz? :P chcialabym tak - tylko niech przychodzi ktos po akceptacje, ale to troche kosztuje...

tak, moze w takim razie spotkamy sie Andrzejkach
Oj chętnie bym ci zorganizowała wesele sama wybierałam kolory, kwiaty. Robiłam własnoręcznie dekoracje, winietki
było super
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:11   #71
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

no, to sala zamowiona, w kosciele byla wolna 17:00, wiec pasi, nie trzeba bedzie doplacac za sale...
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 18:41   #72
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

kurczę xoxo82 szkoda , że jeszcze tyle czasu do twojego wesela....
Ponoć mają mieć jakieś wesele jeszcze w tym roku w grudniu . Fajnie byłoby jakby tamta PM weszła na nasze forum Dowiedziałabym sie jak sala Origami organizuje wesela.

Tymczasem powiem ci , że ja tez nie przepadam i nie znam sie na przystrajaniu i przygotowaniach.... i bardzo by mi pasowało jakby sala w tym zakresie [ przystrojenie, świeże kwiaty, zaproszenia, menu] sprawę załatwiała

Miałam wielką ochotę na zrobienie wesela na ogrodzie... [ okazało się , że wymaga to setek telefonów, spotkań itd.... a kasa straszna]

Więc teraz kiedy Ty się wypowiedziałaś , że nie masz czasu ani chęci to i ja się przyznaję , że totalnie mnie to nie kręci. najlepiej , żeby ktoś zrobił to za nas. Ja sie uczę i pracuję mój Tż tym bardziej..

Może jak juz będzie sprawa skrystalizowana i ustalony termin u księdza to mnie weżmie ale na razie ...wstyd mówić..przeraża mnie to
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 18:45   #73
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Może wynajmiecie mnie na konsultanta weselnego
Ja sama organizowałam wesele, zajmowałam się dekoracją sali (kwiaty, winietki, świece, lampiony, dekoracje stołu i krzeseł). Sama dobierałam kolory, szukałam fajnych i niedrogich rozwiązań. Gdybym brała ślub jeszcze raz, to byłabym dużo mądrzejsza, szybciej i sprawniej bym się ze wszystkim uporała, wiem już gdzie czego szukać Ślub uczy nas wielu rzeczy
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 10:11   #74
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

primavery, u mnie to i tak niesamowicie szybko leci, wiec sierpien to dla mnie bardzo krotko p. Magda z Origami, obiecywala, ze w cenie 300zl mozna wiele wymagac, ponoc kwiaty sa w ich zakresie juz, tort, ciasta, obsluga barmanska etc., dala mi tez namiar na bryczke, ale ta raczej odpada... najladniejsza, jaka znalazlam, nie swiadczy uslug w DG dala mi tez namiary na zespoly, akurat nie skorzystam, dzis spotykam sie z Midnight Groove, w niedziele z Adria, dzis juz raczej zaklepie fotografa; ja mysle czy sie wybrac na te andrzejki, nie jestem fanem takich imprez, ale zawsze warto sprawdzic.
@ the rock - chetnie, ale raczej mnie na to nie stac aaa, p. Agnieszka niestety zajeta, ale mam juz innego na oku i prawie sie zdecydowalam, dzieki jednak za info

Edytowane przez xoxo82
Czas edycji: 2011-10-12 o 10:12
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 12:43   #75
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Jeżeli chciałybyście coś wiedzieć, o Catamaranie to jestem gotowa na udzielanie odpowiedzi w sierpniu tego roku mieliśmy tam wesele.

A co do wesela pod gwiazdami mm sama idea mi się podoba, jednak jeżeli chodzi o standardy, uciążliwe toalety ( też jako gość nie byłabym zadowolona), stres pogodowy i catering. Pomijając już fakt, że koszty kolosalne .
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 07:54   #76
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

chciałąm zapytać jaki pakiet wybrałaś oraz jak prezentuje się zaplecze sanitarne. Czy z obsługą można się dogadać i jak kelnerzy oraz czy jedzeia nie brakuje
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:37   #77
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Rezerwowaliśmy termin jeszcze jak był stary cennik, mieliśmy opcje 255 zł od osoby ( czyli odpowiednio z aktualnego menu byłaby to opcja za 265 zł).
Jedzenia dużo, smaczne, dobrze przyprawione. Jak dla mnie, troszkę może za dużo ( jeśli chodzi o mięsa do obiadu, stół na którym były pierogi różnego rodzaju, smalce itp), z kolei ciasta mogło być więcej .
Obsługa (przynajmniej zmiana jaka była u nas) bardzo miła i pomocna, za to z managerem nie chciałabym mieć nigdy więcej do czynienia
A co masz na myśli, pytająco zaplecze sanitarne?
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 21:04   #78
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

czy toalety czyste, czy papier jest uzupełniany oraz czy jest wystarczająca ilość. Chciałam również zapytać dlaczego z menagerem nie chciała byś mieć do czynienia (ta rozmowa jeszcze z nim przedemna dlatego pytam)
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 05:48   #79
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez truskawka87 Pokaż wiadomość
czy toalety czyste, czy papier jest uzupełniany oraz czy jest wystarczająca ilość. Chciałam również zapytać dlaczego z menagerem nie chciała byś mieć do czynienia (ta rozmowa jeszcze z nim przedemna dlatego pytam)
Toalety były czyste, bez zarzutu. Czysto, schludnie i po prostu ładnie . Nawet jeśli by papieru zabrakło, można było zgłosić to kelnerce, lub managerowi który kręcił się przy barze
A co do samej osoby managera hmm przed wpłatą zaliczki, miły, opowiada wszystko... Przychodzi etap płacenia 2 części, dostaje kasę, już jest mniej miły. przed trzecią wpłatą,dowiedzieliśmy się, że koszt za os wzrośnie(w chwili podpisywania umowy za osobę było 255 zł, dogadaliśmy się, że ze względu na wesele w niedzielę, za osobę zapłacimy 240 zł i tak też było napisane w umowie), przy trzeciej racie, powiedział że od zeszłego roku ceny zostały podniesione o 10 zł, i teraz nasz koszt za osobę wynosi 255 zł. gdybym wiedziała, że tak ten rabat działa ... egh.
Radziłabym jeszcze pilnować zapisów w umowie odnośnie rozliczania się dzieci. Niby umowa jest, ale wszystko wychodzi przy płaceniu trzeciej i ostatniej wpłaty, a co można zrobić 2 tyg przed weselem? Też byłam zła na siebie, ze stanowczo z nim nie pogadałam i ostrzej nie wyegzekwowała warunków umowy, ale wiadomo, tuż przed ślubem i weselem jest tyle rzeczy do załatwiania, że po prostu brakuje nerwów. ..
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 20:32   #80
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez wredniareczka02 Pokaż wiadomość
A co do samej osoby managera hmm przed wpłatą zaliczki, miły, opowiada wszystko... Przychodzi etap płacenia 2 części, dostaje kasę, już jest mniej miły. przed trzecią wpłatą,dowiedzieliśmy się, że koszt za os wzrośnie(w chwili podpisywania umowy za osobę było 255 zł, dogadaliśmy się, że ze względu na wesele w niedzielę, za osobę zapłacimy 240 zł i tak też było napisane w umowie), przy trzeciej racie, powiedział że od zeszłego roku ceny zostały podniesione o 10 zł, i teraz nasz koszt za osobę wynosi 255 zł. gdybym wiedziała, że tak ten rabat działa ... egh.
Też byłam zła na siebie, ze stanowczo z nim nie pogadałam i ostrzej nie wyegzekwowała warunków umowy, ale wiadomo, tuż przed ślubem i weselem jest tyle rzeczy do załatwiania, że po prostu brakuje nerwów. ..
OMG ....masakra jakaś... to ja Cie podziwiam za cierpliwość...to oszustwo jakieś było na maxa
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 05:50   #81
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Facet wydaje mi się po prostu nie nadaje się na managera. Chce jak najszybciej pozbyć się klienta chyba, w ogóle mu nie zależy. Umówił się z nami na ustalanie menu, wtedy kiedy były czyjeś poprawiny (siedzieliśmy w kącie sali - manager chyba nie ma biura). Nie było słychać ani słowa, w końcu wyszliśmy na taras, gdzie było tylko odrobinę ciszej.
Tydzień przed weselem dopiero byliśmy zobaczyć jak wygląda "ubrana" sala, wybrać kolor obrusów, kwiaty itp bo on nie miał wcześniej czasu. Pojechaliśmy tam, on oczywiście z fochem, bo sala nie skończona, pyta: obrusy jakie ecru czy białe, ( położone były białe, więc pytam czy ma ecru do pokazania - różnie ludzie, a tym bardziej faceci postrzegają kolory, dla jednego ecru to brudna biel, żółtawy, kawa z mlekiem) powiedział, że nie ma i ecru to ecru. . To samo było z bieżnikami ( bordo, pomarańczowe i białe). W efekcie białe były ciemniejsze niż obrus, wyglądały jakby były przybrudzone, pomarańcz okazał się kolorem brzoskwiniowym, a bordo bardziej czerwonym.
To samo z kwiatami, pyta jakie chce żywe kwiaty żeby były na stołach ( pytam go grzecznie jakie proponują, bo jak zażyczę sobie orchidee czy storczyki to przecież i tak ich nie dadzą, bo za drogie), to on znów swoje, że jakie Pani chce. Powiedziałam, że storczyki - on że nie ma. to już na odczepnego powiedziałam że jakiekolwiek - on na to " dobrze, to proszę znaleźć kwiaciarnie gdzie maja takie kwiaty jak jakiekolwiek". Porażka normalnie, ten facet nie ma w ogóle podejścia do ludzi:/.

Było jeszcze kilka takich "cyrkowych" sytuacji :/

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

Jednak całą nieuprzejmość, nieprofesjonalne podejście Managera wynagradza super obsługa, pyszne jedzenie i bajeczne widoki. Gdyby nie ten facet, byłabym w 100% zadowolona.
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:48   #82
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

no to mam problem, bo myślałąm, ze znalazłam sale idealna
to w cenie jest jeszcze dekoracja sali i kwiaty? i jak sie prezentuje wystrój sali trzeba samemu coś jeszcze zorganizować?
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 05:47   #83
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Sala jest super, otoczenie, klimat jaki powstaje wieczorem jest bajeczny. jedzenie przepyszne i na prawdę dużo. Kelnerki o cokolwiek je nie poprosisz - bez mrugnięcia okiem to zrobią. Także sala jest idealna, problem tylko żeby przebrnąć przez managera

Ja już nie dekorowałam sali dodatkowo. Przy wejściu jest dekoracja, na sali na stołach stały żywe kwiaty w wazonach. I tak na prawdę, to nie ma sensu tam już niczego "przystrajać" bo zrobi się przytłaczająco.

A na kiedy macie datę?
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 10:12   #84
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

bardzo odległą bo 14 czerwca 2014 ale ja juz salę wybrałąm( chce katamaran) teraz idziemy tam na sylwestra by sale zbadać chce na spokojnie wszystko zorganizować i koszty rozłożyć na dłuższy odcinek czasu. Wiem że może wydawać sie to śmieszne, ale juz teraz powoli rozglądam się za wszystkim
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 13:36   #85
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Jeżeli już jesteś na 100% pewna, to zaraz po nowym roku, w styczniu poszłabym zarezerwować termin. Bardzo duże obłożenie mają...
W razie czego służę pomocą
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 22:53   #86
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

niesadziłąm ze az tak wcdzesnie trzeba, myslałam ze jak w maju pójde to będzie ok,a ty ile wcześniej rezerwowałaś jak mogę zapytać i czy goście nie narzekali na dojazd do sali
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 06:13   #87
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

My rezerwowaliśmy we wrześniu 2010, na 14 sierpnia 2011. Żadna sobota nie była wolna, aż do listopada 2012, dlatego zarezerwowaliśmy niedzielę. Różnicy nam to nie robiło, bo poniedziałek 15 sierpnia był wolny, a nie chcieliśmy z poprawinami. Oczywiście były wolne terminy na takie miesiące jak styczeń, luty, marzec i potem październik itp.
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 07:46   #88
truskawka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

A co powiecie na temat sali bankietowej IMPRESJA w Dąbrowie? Mam tam niedługo sylwestra i nie wiem jak wyglądają tam takie imprezy.

Edytowane przez truskawka1989
Czas edycji: 2011-11-14 o 07:51
truskawka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:49   #89
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez truskawka1989 Pokaż wiadomość
Impresja istnieje, jedynie sala została powiększona. Miałam tam ostatnio wesele i muszę przyznać, że było pierwszorzędnie. Są tam dwie sale ( mniejsza i większa). Na temat mniejszej niestety nie mogę się wypowiedzieć bo JESZCZE nie miałam okazji się tam bawić ale większa jest godna polecenia. Pierwsze słyszę o jakiś dopłatach za kawę czy herbatę. Może tak było wcześniej bo teraz soki i gorące napoje były bez ograniczeń. Początkowo przeraziła mnie troszkę cena za osobę ale okazało się ,że to cena z alkoholem, tortem i innymi ciastami - w sumie wyszło mniej niż w salach o podobnym standardzie. Miałam dość duże wesele dla tego dostalam pokój gratis( jest również możliwość wynajęcia większej liczby pokoi dla gości

Truskawka to zdecyduj się czy juz miałaś to wesele [patrz post wyżej ] czy dopiero planujesz.....

Ja myślę , że nikt nie lubi oszustów na forum
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 20:38   #90
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
Truskawka to zdecyduj się czy juz miałaś to wesele [patrz post wyżej ] czy dopiero planujesz.....

Ja myślę , że nikt nie lubi oszustów na forum
dokładnie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-14 12:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.