Sklep Dobrarada - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 11:10   #991
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sklep Dobrarada

no wiesz co.. hmm..
owszem moze byc widac roznice
zalezy przy jakiej stylizacji
wiadomo ze jak pomieszasz cleary z melcznymi o szklanymi to roznicemoze byc widac
ale ogolnie przy jednym kolorze.. nie no wydaje mi sie mozna opracowac tak ze roznica bedzie niewidoczna

jesli chodzi o te szablony do frencza.. mi by sie nie chcialo z tym bawic
wole machnac frecha od reki
poza tym jak sie nie wywrocisz to sie nie naucys
wiec radzilabym probowac probowac probowac az do skutku

a te tipsy o ktore pytasz maja duza kieszonke
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:16   #992
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Sklep Dobrarada

Okej, dzięki wielkie, w takim razie wszystko już wiem, formy sobie daruję. Robię zamówionko i jak dobrze pójdzie to jutro sobie po nie podjadę
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:18   #993
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Sklep Dobrarada

A czy znajde w waszej ofercie pedzel do akrylu z naturalnego wlosa #10 owalny?!
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 16:00   #994
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

Szukajcie a znajdziecie.
W czym problem przeszukać sklep? Przecież nie jest tam 100 tysięcy stron z pędzlami nie?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 16:14   #995
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Szukajcie a znajdziecie.
W czym problem przeszukać sklep? Przecież nie jest tam 100 tysięcy stron z pędzlami nie?
Nie musisz sie tak unosic! Poza tym nie ciebie pytam!
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:38   #996
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
Nie musisz sie tak unosic! Poza tym nie ciebie pytam!
eeeeee? Przepraszam bardzo ale to ty się unosisz teraz. Pomyśl sobie że dobra rada ma dziennie 100 takich osób jak ty którym nie chce się przejrzeć oferty i skąd ona biedna ma brac czas żeby wszystkim odpisać....
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 19:36   #997
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sklep Dobrarada

sluchaj to juz jest drugi watek gdzie trafiam na twoje pytanie
na ktore przy odrobinie wysilku mozesz sobie odpowiedziec sama
a teksty o ulatwianiu sobie zycia sa uwlaczajace (przynajmniej dla mnie)

poza tym jesli zadajesz pytanie na forum, to pytasz caly ogol
nastepnym razem napisz adnotacje "pytanie nie dotyczy byliczki-nie odpowiadaj na nie"
to ulatwisz na zycie..
tylko miej na uwadze, ze z czasem krag sie powiekszy i bedziesz musiala wymienic minimum 20 osob.. :/

ludzka bezczelnosc siega zenitu w tych czasach..
rozumiem, ze komus sie nie chce sprawdzac w encyklopedii
ale nie ruszajac tylka sprzed komputera??... fuj!
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 19:40   #998
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Sklep Dobra Rada , jako jeden z niewielu, ma wrecz idelanie opisane produkty! Wszystkie wady i zalety, nikogo nie nabija w butelke, tylko po to, zeby sprzedac... Owszem, ze przy takiej ilosci produktow moga nastapic jakies pomylki, ale zawsze sa one wyjasnione... Przyznam, ze zaskokakuja mnie posty na temat zeli i czym one sie roznia, skoro wystarczy kliknac na opis produktu i mamy taki opis,z e nawet niepelnosprytny by sie zorientowal, to samo jest z zarowkami do lamp uv, pedzelkami itd.. nawet z ozdobami -przy niektorych DR nie zaleca wtapiania np w zel czy akryl bo moga odbarwic...ja jeszcze sie z takim profesjonalizmem i swietnym podejsciem do klienta nie spotkalam..poza tym, to taka smieszna sprawa, bo niektore forumowiczki gania te, ktore zakladaja watki na tematy, ktore juz byly, ale jezeli chodzi o pytanie o sklep dobra rada to niektore nie poswieca czas na czytanie dokladnych opisow.. chyba wiecie o co mi chodzi...pozdrawiam!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 19:50   #999
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

ZP zgłoszony. Dzień dziecka się skończył.
Piszesz na forum, ku przypomnieniu. Bo chyba Ci to umkęło.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:28   #1000
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez ewa505 Pokaż wiadomość
Dobrarado a może ty mi doradzisz odnośnie tego top coat`u
jesli potrzebujesz top na akryl - polecam French Top Coat - jest bardzo fajny http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ajaca-na-akryl
przede wszystkim nie traci objętości po wyschnięciu, czyli nie wyłażą spod niego rysy.

jesli chcesz top który ma piekny błekitny odcień - to albo ultraviolet albo nasz sun Blocker, obydwa są naprawdę ok.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
A czy znajde w waszej ofercie pedzel do akrylu z naturalnego wlosa #10 owalny?!
tak

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-czarna-raczka
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:38   #1001
ewa505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
GG do ewa505
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziękuję Ci Dobrarado za te info na tema top coat`u, ale sie już zdecydowałam na sun blocker wczoraj złożyłam zamówienie. Mam nadzije, ze do piątku dostanę. Kurcze bo mi sie konczy a w weekend mam trzy klientki
ewa505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 20:44   #1002
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

i jeszcze co do problemów z glossem
czyli sprawa Forumowiczki Irelax

dzisiaj dotarł żelik, zuzycie - około 40-50%
ale i tak wymienilismy na nowy, dokładnie sprawdzilismy wszystkie glossy jakie mamy na stanie, włacznie z tymi w opakowaniu zbiorczym i stwierdzam, że wszystkie które mamy na stanie są ok, jedynie byc może zawartość barwnika D&C Violet obnizyła się nieco w zelu, barwnik ten lubi się wytrącić i zmienić kolor pod wpływem temperatury, niewłaściwego przechowywania, zabrudzenia żelu itd.... Dlatego napisałam do producenta, może podniosą jego ilość w zelu.

Ale generalnie żel Irelax był zepsuty, bo nie tylko zażółca (lekko wprawdzie ale jednak) - ale słabo się błyszczy po utwardzeniu, praktycznie był matowy i jakby się nie utwardził. Sprawdziłam na dwóch swoich własnych paznokciach i wzorniku - 5 róznych żeli jako podkładowych. Mozliwe, że po prostu coś się stało i się zepsuł. jak nim pomalowałam paznokcie zauwazyłam kilka drobinek brokatu, może po prostu był połozony na inny żel z nie przemytą warstwą dyspersyjną i ta warstwa została przeniesiona na pędzelku do buteleczki. Tak by też mogło być. Mogła zajść jakas reakcja, nie wiem co się stało. Ale nie zachowywał się jak powinien.

Tak czy owak, wysłalismy nowy egzemplarz, sprawdzony na jednym tipsie, pieknie się błyszczy. nie zażółca ale tez nie daje efektu niebieskiego odcienia.
w ramach pokrycia kosztów odesłania do nas felernego zelu - do paczuszki dołączamy żelik jednofazowy Violet, mimo, że to klasyczna jednofazówka, ale jest na tyle rzadki, że mozna go stosowac jako gloss, jest bardzo twardy po utwardzeniu, ma super połysk i trwały jest ten połysk przez 4-5 tygodni, poza tym ma zdecydowanie niebieski kolor, dlatego nadaje paznokciom French efektu super śnieżnej bieli.

Moze akurat taka forma wykończenia paznokci będzie bardziej odpowiadać Irelax
Popróbuj, może tak będzie Ci bardziej odpowiadać.
W każdym razie ten gloss który dzisiaj wyszedł do Irelax, jest ok, sprawdzony
błyszczy się, nie zażółca ale też nie powoduje niebieskiej poświaty.

Generalnie - praktycznie jak ktoś lubi takie super sniezno-białe Frenche - naprawdę polecam zakup tej jednofazówki Violet, mozna ja śmiało nakładać tak jak gloss;
czyli po ostatecznym nadaniu kształtu paznokciowi, przemywamy cleanerem, nakładamy ją - sredniocieniutką warstwą i utwardzamy.
Będzie pięknie chronić biel Frencha, daje superpołysk na długie tygodnie...

Jedyny "feler" - świeci w świetle UV na fioletowo i to intensywnie
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:52   #1003
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja używam jednofazówki Violet jak gloss - dokładnie tak jak pisze Dobra rada. Wygląda świetnie oraz pięknie się błyszczy przez dłuugi czas. Zdecydowanie polecam
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:58   #1004
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

A który z dostępnych u DR przyspieszaczy wysychania lakieru polecacie?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:37   #1005
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
i jeszcze co do problemów z glossem
czyli sprawa Forumowiczki Irelax

dzisiaj dotarł żelik, zuzycie - około 40-50%
ale i tak wymienilismy na nowy, dokładnie sprawdzilismy wszystkie glossy jakie mamy na stanie, włacznie z tymi w opakowaniu zbiorczym i stwierdzam, że wszystkie które mamy na stanie są ok, jedynie byc może zawartość barwnika D&C Violet obnizyła się nieco w zelu, barwnik ten lubi się wytrącić i zmienić kolor pod wpływem temperatury, niewłaściwego przechowywania, zabrudzenia żelu itd.... Dlatego napisałam do producenta, może podniosą jego ilość w zelu.

Ale generalnie żel Irelax był zepsuty, bo nie tylko zażółca (lekko wprawdzie ale jednak) - ale słabo się błyszczy po utwardzeniu, praktycznie był matowy i jakby się nie utwardził. Sprawdziłam na dwóch swoich własnych paznokciach i wzorniku - 5 róznych żeli jako podkładowych. Mozliwe, że po prostu coś się stało i się zepsuł. jak nim pomalowałam paznokcie zauwazyłam kilka drobinek brokatu, może po prostu był połozony na inny żel z nie przemytą warstwą dyspersyjną i ta warstwa została przeniesiona na pędzelku do buteleczki. Tak by też mogło być. Mogła zajść jakas reakcja, nie wiem co się stało. Ale nie zachowywał się jak powinien.

Tak czy owak, wysłalismy nowy egzemplarz, sprawdzony na jednym tipsie, pieknie się błyszczy. nie zażółca ale tez nie daje efektu niebieskiego odcienia.
w ramach pokrycia kosztów odesłania do nas felernego zelu - do paczuszki dołączamy żelik jednofazowy Violet, mimo, że to klasyczna jednofazówka, ale jest na tyle rzadki, że mozna go stosowac jako gloss, jest bardzo twardy po utwardzeniu, ma super połysk i trwały jest ten połysk przez 4-5 tygodni, poza tym ma zdecydowanie niebieski kolor, dlatego nadaje paznokciom French efektu super śnieżnej bieli.

Moze akurat taka forma wykończenia paznokci będzie bardziej odpowiadać Irelax
Popróbuj, może tak będzie Ci bardziej odpowiadać.
W każdym razie ten gloss który dzisiaj wyszedł do Irelax, jest ok, sprawdzony
błyszczy się, nie zażółca ale też nie powoduje niebieskiej poświaty.

Generalnie - praktycznie jak ktoś lubi takie super sniezno-białe Frenche - naprawdę polecam zakup tej jednofazówki Violet, mozna ja śmiało nakładać tak jak gloss;
czyli po ostatecznym nadaniu kształtu paznokciowi, przemywamy cleanerem, nakładamy ją - sredniocieniutką warstwą i utwardzamy.
Będzie pięknie chronić biel Frencha, daje superpołysk na długie tygodnie...

Jedyny "feler" - świeci w świetle UV na fioletowo i to intensywnie

Tak,wszystko się zgadza.
Wszystko już próbowałam (o dziwo paczka dzisiaj dotarła)i widzę różnicę w glossie zdecydowaną, na plus oczywiście . Jutro położę violet jednofaz. zamiast glossa dla porównania.
Ja mogę tylko kolejny raz podziękować i życzyć Dobrejradzie mniej problematycznych klijentek.
Pozdrawiam

Do oceny jednofazówki violet od DR dla porównania z glossem by DR potrzebowałam trochę spokoju i dziennego światła (nawet słoneczko było) co by test był pierwsza klasa.
Werdykt jest krótki .
Jednofazówka bije glossa na głowę , perfect błysk oraz perfekcyjnie wybija biały żel french.
To tyle.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-02-28 o 23:26
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:36   #1006
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Sklep Dobrarada

No ja nie wiem.Szczególnie akryl bodajże KISS normalnie tragedia.Szczerze nie powinien być dopuszczony do sprzedaży.
Wiec zastanawiam się jak teoretycznie taki dobry sklep może sprzedawać takie badziewie.
Tak na marginesie nie został kupiony u DR ale niestety tam tez go widziałam:-(
A tak na marginesie.
Ja nierozumiem .Przeczytałam pare postów tylpu.......nigdy tam nie kupowałam ale polecam ten sklepik..
Ej no dziewczyny bez przesady.Jak mozna polecac cos z czym sie nie miało nigdy ztycznosci.???
zja dopiero bede mogła sie wypowiedziec jak zrobie tam zakupy .A zamiezam sobie kupic zestaw startowy.

Edytowane przez pimpirimpis
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:29
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:41   #1007
goszacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep Dobrarada

pimpirimpis jak sie czyta Twoj post to sie scyzoryk w kieszeni otwiera...Sama nie robilas u Dobrejrady zakupow a wydaesz jakies bezsensowne sądy... Najpierw cos kup a potem porozmawiamy
goszacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:46   #1008
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
No ja nie wiem.Szczególnie akryl bodajże KISS normalnie tragedia.Szczerze nie powinien być dopuszczony do sprzedaży.
Wiec zastanawiam się jak teoretycznie taki dobry sklep może sprzedawać takie badziewie.
Tak na marginesie nie został kupiony u DR ale niestety tam tez go widziałam:-(
A tak na marginesie.
Ja nierozumiem .Przeczytałam pare postów tylpu.......nigdy tam nie kupowałam ale polecam ten sklepik..
Ej no dziewczyny bez przesady.Jak mozna polecac cos z czym sie nie miało nigdy ztycznosci.???
zja dopiero bede mogła sie wypowiedziec jak zrobie tam zakupy .A zamiezam sobie kupic zestaw startowy.
Na temat jakości KISS się nie wypowiem obiektywnie, bo nie wypróbowałam tych zestawów (były dosyć drogie). Ale na pewno nie mielismy ani jednego zgłoszenia reklamacyjnego do produktów Kiss, a troszkę ich było, w zasadzie sprzedalismy pewnie z kilkadziesiąt równych zestawów KISS. To bardzo dobrze oceniania marka, stosunkowo popularna w UE, bardzo popularna w USA. W Polsce dystrybutorem Kissa był Inter Vion (a to bardzo rzetelna firma i raczej badziewia u nich nie uświadczysz). Niestety Inter Vion wycofał się z Kissa i dlatego już nie mamy tych produktów na stanie. Tylko dlatego - nie z powodu ich teoretycznie niskiej jakości - jaką im zarzucasz.

Jedna opinia negatywna o produkcie czy też marce nie wnosi niestety zbyt wiele. jesli negatywna ocena danego produktu powtarza się - zawsze inteweniujemy (sprawdzenie jakości, wydanie oceny) - ale nie przy jednorazowym przypadku negatywnej oceny, zwłaszcza wydanej przez Stylistkę bez kilkuletniej praktyki w zawodzie. Mimo wszystko - zestawy startowe zakupują Osoby poczatkujace - dlatego też nie sądzę abyś miała bardzo bogate doświadczenie w stylizacji paznokci. Może po prostu nabyty przez Ciebie zestaw Kiss był inny niż taki zestaw produktów na którym się szkoliłaś (zakładam, że przed jego użyciem odbyłaś szkolenie, kurs stylizacji paznokci akrylem). Czasami Instruktorzy szkolą na danym zestawie puder+płyn, a inne tego typu produkty zachowują się inaczej w trakcie stylizacji. Ale nie znaczy, że są gorsze - bo mogą po prostu być inne

A nasz sklep - tu odrzucę fałszywą skromność - jest dobry nie tylko teoretycznie ale i praktycznie. Większość ocen produktów, obsługi itd.. wydają nasi Klienci, którzy u nas już zrobili zakupy i przeważają opinie na plus - co mnie bardzo cieszy, przynosi mi mnóstwo osobistej satysfakcji i za co bardzo dziękuję Wszystkim naszym Klientkom . W każdym razie nawet w tym wątku wypowiadają się głównie Osoby które już u nas cokolwiek nabyły. Wiem to, bo mamy promocję dla Wizażanek i większość z nich korzysta z tej promocji i większość Osób które się tu wypowiadają są mi znane - jako Klientki sklepu

W kazdym razie życzę udanych zakupów i satysfakcji z wykonanych stylizacji
Dodam, że na pewno efekty osiągane w czasie pracy z żelami zależą nie tylko od jakości produktów ale i od umiejętności, czyli mam nadzieję, że ukończyłaś kurs stylizacji paznokci metodą żelową. Wówczas praca idzie jak z płatka
Tak czy owak - powodzenia
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:47   #1009
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Sklep Dobrarada

goszacz-ehh prosze przeczytaj jeszcze raz i sie dopiero wypowiedz!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisałam ,ze wypowiem sie jak zakupie wiec o co piszesz ?????
Ehhhh.

Dobra rada-nie no ja podejzewam ,ze wasz sklep jest dobry bo widze jak dziewczyny go chwala i dlatego zamierzam zrobic tam zakupy I dopiero bede sie wypowiadac na temat produktów.

Edytowane przez pimpirimpis
Czas edycji: 2010-02-28 o 14:51
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 15:47   #1010
aqnieszka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Sklep Dobrarada

moze któraś z was podać nazwe / link
zelu clear- jednofazowy
lub
bonder
ktory poleca ?
jak dotąd mam produkty SF ale chciałabym spróbować od DR skoro tyle tu pozytywnych opinii
aqnieszka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:04   #1011
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

żel jednofazowy - u mnie w sklepie się nazywa "jednofazowy" lub jego inna odmiana "jednofazowy Violet"
a żel typu bonder nazywa się u mnie w sklepie "podkładowy"
zresztą akurat podkładowy żel jest tylko w jednym rodzaju
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:15   #1012
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Zakupiłam niedawno Budulca Violet i muszę powiedzieć, że dla mnie jest 100 razy lepszy od budującego zwykłego. Ma ciut rzadszą konsystencję, pięknie się poziomuje, nie bąbluje mi się (wiem, że bąblowanie to wina nieprawidlowego nabierania żelu, ale violet nabieram tak samo, a bąbelków nie ma). Trochę się bałam go kupić, bo 15ml starcza mi na długo (pazurki robie sobie, kolezance i bratowej), moim zdaniem super !

Blush pinka kupiłam, bo zaczął mnie drażnić kolor maskeda, co prawda nie mieszam ich w pojemniczku, ale na grubszą warstwę maskeda daję blush pinka, efekt również super !

Chciałam się podpytać Dobrarado czy jest szansa nabycia jednofazówki violet w pojemnosci 5ml ? Coraz więcej żelików widzę w tej pojemności, to może i jednofazóweczka violet będzie ?

Kończy mi się biały żel, miałam jeszcze z sun flowera, mam softa od DR, jest fajny, ale chciałabym drugi ciut bielszy, nie widzę różnicy na zdjeciach miedzy Americanem a Cosmic. Szukam średniogęstego. Biel sun flowera mi odpowiada.

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2010-02-28 o 20:17
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:06   #1013
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

powinna się pojawić
chociaz nie wiem kiedy
to zalezy od działu produkcji i dostepności etykiet - ale pewnie w przyszłym tygodniu się pojawią - tak jak wczesniej pojawiły się inne zeliki
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:58   #1014
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sklep Dobrarada

doberku kolejny raz wykazalas sie klasa i wlasciwym sobie stoicyzmem
az milo sie czyta twoje odpowiedzi.

chcialabym zwrocic uwage na pewna sprawe o ktorej czesto dziewczyny zapominacie.
jest to jeden z nielicznych, a nawet zaryzykowalabym stiwerdzenie, ze jedyny sklep internetowy tego typu, tak swietnie zorganizowany. nigdy nie spotkalam sie z tak profesjonalnym podejsciem jak u bozenki.
opisy produktow genialne. jesli mam jakies watpliwosci, to nastepnego dnia mam odp na @.

poza tym ceny! nie spodziewalam sie niczego suuper
pozytywnie sie rozczarowalam.
nie kupilam ani jednego produktu, ktory by mnie zawiodl. raczej zaskakuja mnie.

i najwazniejsze: nigdy nie mialam pomylki w zamowieniu. zamowien juz troche mialam, zadne nie przyszlo z bledem. a pomylki zdarzaja sie nader czesto
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 23:51   #1015
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
powinna się pojawić
chociaz nie wiem kiedy
to zalezy od działu produkcji i dostepności etykiet - ale pewnie w przyszłym tygodniu się pojawią - tak jak wczesniej pojawiły się inne zeliki
To się cieszę, że się pojawią zamówienie będę i tak robiła za 1,5 tygodnia to mam nadzieje, ze się już załapie na tą jednofazóweczkę.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:38   #1016
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
doberku kolejny raz wykazalas sie klasa i wlasciwym sobie stoicyzmem
az milo sie czyta twoje odpowiedzi.

chcialabym zwrocic uwage na pewna sprawe o ktorej czesto dziewczyny zapominacie.
jest to jeden z nielicznych, a nawet zaryzykowalabym stiwerdzenie, ze jedyny sklep internetowy tego typu, tak swietnie zorganizowany. nigdy nie spotkalam sie z tak profesjonalnym podejsciem jak u bozenki.
opisy produktow genialne. jesli mam jakies watpliwosci, to nastepnego dnia mam odp na @.

poza tym ceny! nie spodziewalam sie niczego suuper
pozytywnie sie rozczarowalam.
nie kupilam ani jednego produktu, ktory by mnie zawiodl. raczej zaskakuja mnie.

i najwazniejsze: nigdy nie mialam pomylki w zamowieniu. zamowien juz troche mialam, zadne nie przyszlo z bledem. a pomylki zdarzaja sie nader czesto
Kurcze blade
dzięki
jak miło


no i na marginesie - moja mama dała mi na drugie imię Bożena
i co dziwne, wiele Osób tak pomyłkowo mnie nazywa
to fascynujące zjawisko
skąd wiecie ????

Beata jestem
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:18   #1017
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Sklep Dobrarada

ee tam milo, wazne, ze prawdziwie..

ale faux pas...
od kilku lat zyje w przekonaniu, zes bozenka... pokroic bym sie dala:P
... to nic, latwo sie bedzie przestawic ;P
mam nadzieje, ze sie nie obrazisz
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:36   #1018
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja również jestem zadowolona z produktów od DR ...co prawda jeszcze nie wszytko sprawdzone np żele zamierzam już wkrótce spróbować a najbardziej kusi mnie masked no i violet aa i american withe ;D i te ozdóbki gratisowe pełne słoiczki nie oszukane !! naprawdę` SUPER ... niby taka mała rzecz a cieszy no nie ;Dhihi:dziekuje :
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:06   #1019
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Sklep Dobrarada

skuś sie na maskeda,ja już sobie nie wyobrażam życia bez niego
violet tez rewelacja będę po raz kolejny go zamawiać
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:15   #1020
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
Ja również jestem zadowolona z produktów od DR ...co prawda jeszcze nie wszytko sprawdzone np żele zamierzam już wkrótce spróbować a najbardziej kusi mnie masked no i violet aa i american withe ;D i te ozdóbki gratisowe pełne słoiczki nie oszukane !! naprawdę` SUPER ... niby taka mała rzecz a cieszy no nie ;Dhihi:dziekuje :
Ja jestem baaaardzo zadowolona z MAskeda! Rewelacja!
Violet jest u mnie w standardzie w zamówieniu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.