Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 22:32   #1
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527

Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II


Część I

Zapraszam do dalszej dyskusji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 22:36   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

OJEEEEEEEj, wzruszający moment

jaaaa
http://allegro.pl/187-duo-fibre-brus...214709179.html
ale tanio

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2010-09-08 o 22:38
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 22:49   #3
sashafierce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 28
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

nie rozumiem skąd biorą się te negatywne komentarze na temat litllestar i rockglamprincess,dziewczy ny są wesołe i naładowane energią!!!uwielbiam je oglądac.bardzo fajna wydaje się też joythedreamer,a z nowych dziewczyn polubiłam callmeblondieee i martynkaso. w ogóle youtube moge ogladać godzinami
sashafierce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 22:50   #4
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Wiecie, jakos imiona Wisniewskich bardziej do mnie przemawiana niz Koko i Kashmeer Figura...

A RGP... puscilam sobie ten haul z twitterem itd. i kurcze no ten jej glos sprawia, ze mam ochote po prostu kazac jej sie zamknac, tylko wiem, ze mnie nie uslyszy XD denerwuje mnie
opiecuuuje, dupeeeczki nam obrobiooono łóóóóó, thaaaahk, potszebne aah
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 22:57   #5
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Dzisiaj przypadkiem zajrzalam na Wasz watek i... chyba sie zarazilam Spodobaly mi sie bardzo te filmiki urodowe
Ale musze powiedziec ze nie ktore dziewczyny mowia w taki sposob ze mam ochote wstac i
Mimo wszystko kilka juz zasubskrybowalam
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 23:12   #6
klamutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Jeju a ja uwielbiam te wszystkie filmiki, wkurzają mnie praktycznie tylko te małolaty, co chodzą do podstawówki, albo gimnazjum i pokazują kosmetyki kolorowe i tutoriale itp...
Bez dwóch zdań najchętniej oglądam Joy, tylko, że w związku z tym, że w równym stopniu interesują mnie kosmetyki, co i moda to brakuje mi u niej np ootd ... Ale ogólnie jest super- pozytywna, uśmiechnięta, szczera, a jednocześnie widać, że pozostaje sobą
klamutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 23:20   #7
Amnesti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 208
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat z wypowiedzi Kayako z poprzedniej części

Cytat:
I jeszcze coś - nie wiem, może żyje w jakimś innym, złym świecie, a w rzeczywistości świat jest dobry i bez wojen, ale czy Wy naprawdę uważacie, że każdy, kogo spotkacie czy poznacie, poklepie Was po główce i powie, jakie Wy jesteście cudowne? Nikt Was nigdy nie skrytykował? Telewizji też nie oglądacie? A gazety? Tam są non stop obsmarowywane gwiazdki i gwiazdeczki. Chciałyście się pokazać na YT, chciałyście być gwiazdką, to jesteście, proste
Zgadzam się w stuprocentach. W ogóle wkurza mnie, to gadanie "ale czemu krytykujecie, czemu mówiecie źle, czemu mówicie niemiłe rzeczy i nie myjecie rączek przed obiadem":/ Od kiedy fora internetowe, (żeby nie powiedzieć świat;P) polegają na tym aby tylko chwalić? Czy ktoś wchodzi na wątki o dajemy na to Rubiku i prosi aby nie pisać, że się jego muzyka się nie podoba i jest kiczowata, bo to nie fajne jest? Aby nie pisać gdzie indziej, że ciuchy tego czy tego Allegrowicza to shit (bo może się obrazić), że ta i ta aktorka jest beznadziejna, a książki innej pani zalatują grafomaństwem? Różnica jest tylko taka, że dziewczyny z YT prędzej tu dotrą niż reszta towarzystwa tak?

Zawsze i wszędzie są dwie strony medalu. Ja często się zastanawiam PO CO dziewczyny robią filmiki, jesli nie z powodów finansowych. Bo lubią - ok. Ale jakby lubiły robić same filmiki a nie mieć widzów, to by nie upubliczniały ich. Ale chcą mieć widzów, publikują - dają jakiś "produkt" i muszą liczyć się z wszelkimi konsekwencjami. Tym że będą oceniane nie tylko pozytywnie. Nieważne czy to polityk, muzyk czy aktor czy osoba na YT - skala jest tylko mniejsza. Tutaj mamy tylko do czynienia z wymianą opinii o kanałach, a że nie tylko w samych superlatywach to nie przestępstwo. Jasne, krytyka wulgarna nigdy nie jest na miejsu i jej wystrzegać się trzeba zawsze. Ale nie samej krytyki. Ile jeszcze tych postów pt. "nie krytykujcie" powstanie. Trzeba by zamknąć ten wątek i otworzyć taki pt "Mówimy tylko dobrze o naszych ulubionych kanałach". Albo może stworzyć całe forum od nowa z motywem przewodnim "Wszyscy mamy takie same zdanie i wszystko jest super. Wypowiadanie się w tonie negatywnych surowo wzbronione."

tyle ode mnie.
Amnesti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 23:39   #8
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

z poprzedniej części, btw po co druga?

Cytat:
Napisane przez mandarynkaaa Pokaż wiadomość
uwielbiam ten argument "nie zniże sie do ich poziomu". Wg mnie nie mają co tu dużo mówić, więszkość postów na ich temat to sama prawda, każdy może sobie obejrzeć ich recenzje i wysnuć wlasne wnioski.
Akurat z tym się nie zgodzę. Ja się miałam w tym wątku nie odzywać, niestety to zrobiłam i zostałam zjechana. W moją stronę poleciała także opinia, że jako jedyna z YT sie poniżyłam i wdałam w tą dyskusję. Zresztą... Wam się nie podoba ta recenzja... ale nie wszystkim tutaj nawet na wizażu. Po za tym weźmy pod uwagę widzów "sióstr"... Są lubiane, widać to po liczbie komentarzy pod filmem i ich treści. 2tys widzów i tak duża ilość komentarzy od czymś świadczy.
Nie wiem sama co myśleć już o RGP i jej siostrze ale wydaje mi się, że one serio nie chcą się tutaj udzielać bo nie widzą takiej potrzeby... bo najgorzej jak ktoś zacznie się tłumaczyć. Skoro w oczach widzów nie straciły nic tą recenzją to po co mają przejmować się jakimiś dziewczynami z tego wątku? I kiedy przestaną być takim gorącym tematem? Czyżby przyganiał kocioł garnkowi ? [czyt. twitter]

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Absolutnie się nie zgodzę.
Przeprowadzono kiedyś taki test. Wzięto 15 pięknych i świadomych swojej urody kobiet i zaczęto wmawiać im, że są brzydkie, wytykać niedoskonałości. I co? 14 z nich straciło poczucie własnej wartości.
Hmm... może i masz racje... myślę, że RGP jest właśnie tą 1 z 15.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 06:25   #9
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
OJEEEEEEEj, wzruszający moment

jaaaa
http://allegro.pl/187-duo-fibre-brus...214709179.html
ale tanio
hehehe - tez sie wzruszyłam

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Dzisiaj przypadkiem zajrzalam na Wasz watek i... chyba sie zarazilam Spodobaly mi sie bardzo te filmiki urodowe
Ale musze powiedziec ze nie ktore dziewczyny mowia w taki sposob ze mam ochote wstac i
Mimo wszystko kilka juz zasubskrybowalam
masz racje, a na dzwięk wyrazu: "mega" dostaje wstrząsu anafilaktycznego

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Amnesti Pokaż wiadomość
Cytat z wypowiedzi Kayako z poprzedniej części

Zgadzam się w stuprocentach. W ogóle wkurza mnie, to gadanie "ale czemu krytykujecie, czemu mówiecie źle, czemu mówicie niemiłe rzeczy i nie myjecie rączek przed obiadem":/ Od kiedy fora internetowe, (żeby nie powiedzieć świat;P) polegają na tym aby tylko chwalić? Czy ktoś wchodzi na wątki o dajemy na to Rubiku i prosi aby nie pisać, że się jego muzyka się nie podoba i jest kiczowata, bo to nie fajne jest? Aby nie pisać gdzie indziej, że ciuchy tego czy tego Allegrowicza to shit (bo może się obrazić), że ta i ta aktorka jest beznadziejna, a książki innej pani zalatują grafomaństwem? Różnica jest tylko taka, że dziewczyny z YT prędzej tu dotrą niż reszta towarzystwa tak?

Zawsze i wszędzie są dwie strony medalu. Ja często się zastanawiam PO CO dziewczyny robią filmiki, jesli nie z powodów finansowych. Bo lubią - ok. Ale jakby lubiły robić same filmiki a nie mieć widzów, to by nie upubliczniały ich. Ale chcą mieć widzów, publikują - dają jakiś "produkt" i muszą liczyć się z wszelkimi konsekwencjami. Tym że będą oceniane nie tylko pozytywnie. Nieważne czy to polityk, muzyk czy aktor czy osoba na YT - skala jest tylko mniejsza. Tutaj mamy tylko do czynienia z wymianą opinii o kanałach, a że nie tylko w samych superlatywach to nie przestępstwo. Jasne, krytyka wulgarna nigdy nie jest na miejsu i jej wystrzegać się trzeba zawsze. Ale nie samej krytyki. Ile jeszcze tych postów pt. "nie krytykujcie" powstanie. Trzeba by zamknąć ten wątek i otworzyć taki pt "Mówimy tylko dobrze o naszych ulubionych kanałach". Albo może stworzyć całe forum od nowa z motywem przewodnim "Wszyscy mamy takie same zdanie i wszystko jest super. Wypowiadanie się w tonie negatywnych surowo wzbronione."

tyle ode mnie.
100% racji
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 07:05   #10
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Oo.... 2 część wątku. Chwila długo wyczekiwana.

Jeszcze wracając do sióstr (które bardzo lubię ), śmiesza mnie komentarze w ich obronie niektórych YT - "one was obgadują bo wam zazdroszczą".



dosłownie śmiech na sali.
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 07:18   #11
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

halo halo, jestem jestem i tu ciekawe

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Oo.... 2 część wątku. Chwila długo wyczekiwana.

Jeszcze wracając do sióstr (które bardzo lubię ), śmiesza mnie komentarze w ich obronie niektórych YT - "one was obgadują bo wam zazdroszczą".



dosłownie śmiech na sali.
nooo mnie też coś takiego dziwi


jamajka ja Ciebie lubie mocno!!!!

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=3zAj0TguFK0&feature=sub ta to ranny ptaszek, jak ja
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 07:26   #12
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez sashafierce Pokaż wiadomość
nie rozumiem skąd biorą się te negatywne komentarze na temat litllestar i rockglamprincess,dziewczy ny są wesołe i naładowane energią!!!uwielbiam je oglądac.bardzo fajna wydaje się też joythedreamer,a z nowych dziewczyn polubiłam callmeblondieee i martynkaso. w ogóle youtube moge ogladać godzinami
Stąd, że mamy różne gusta

Z wypowiedzi Amnesti :
Ile jeszcze tych postów pt. "nie krytykujcie" powstanie. Trzeba by zamknąć ten wątek i otworzyć taki pt "Mówimy tylko dobrze o naszych ulubionych kanałach". Albo może stworzyć całe forum od nowa z motywem przewodnim "Wszyscy mamy takie same zdanie i wszystko jest super. Wypowiadanie się w tonie negatywnych surowo wzbronione."
Podoba mi się ten fragment. Proponuję go na pierwszą stronę dać

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Oo.... 2 część wątku. Chwila długo wyczekiwana.

Jeszcze wracając do sióstr (które bardzo lubię ), śmiesza mnie komentarze w ich obronie niektórych YT - "one was obgadują bo wam zazdroszczą".



dosłownie śmiech na sali.
Ja mam niską samoocenę, ale tak nisko, to jeszcze nie upadłam
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:30   #13
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Dziewczyny szaleństwo! Druga część? Ja jem śniadanko przy DulceCandy.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:50   #14
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Stąd, że mamy różne gusta

Z wypowiedzi Amnesti :
Ile jeszcze tych postów pt. "nie krytykujcie" powstanie. Trzeba by zamknąć ten wątek i otworzyć taki pt "Mówimy tylko dobrze o naszych ulubionych kanałach". Albo może stworzyć całe forum od nowa z motywem przewodnim "Wszyscy mamy takie same zdanie i wszystko jest super. Wypowiadanie się w tonie negatywnych surowo wzbronione."
Podoba mi się ten fragment. Proponuję go na pierwszą stronę dać


Ja mam niską samoocenę, ale tak nisko, to jeszcze nie upadłam
ja również
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:49   #15
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Są tu fanki 1982paulinka?
Odsyłam do załącznika
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:06   #16
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Paulinka jest spoko i ma racje.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:32   #17
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Dziewczyny a oglądacie ją:
http://www.youtube.com/user/beautyst.../7/VCedc3-p42E
?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:49   #18
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
tak ja ją oglądam już dość długo i bardzo ją lubie super sympatyczna i szczera osóbka
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:49   #19
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Paulinka dla mnie to takie duże dziecko. Jest pocieszna
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 10:54   #20
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

ja sie bez bicia przyznaje, ze jestem zakompleksiona
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:55   #21
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Są tu fanki 1982paulinka?
Odsyłam do załącznika
jak się dostaje sporo chamskich komentarzy to można się zdenerwować i nawet w ten sposób "pocisnąć".Po prostu dała się sprowokować i tyle.Lubię ją i rozumiem
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:56   #22
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
nie... jakos nie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:03   #23
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja oglądam i mam w sub
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:58   #24
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
jamajka ja Ciebie lubie mocno!!!!
Miło
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:51   #25
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

filmik 82Inez mojej ulubienicy
http://www.youtube.com/watch?v=NxJeZNLvXj0
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:01   #26
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Wkurzajaco mowi
Nadmiar szminki na ustach to traumatyczne przezycie

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Ona mi sie podoba Tez jest w sub A tak na marginesie ten makijaz co ma w tym filmiku ja robilam siostrze jakis czas temu na wesele Fajnie wygladal
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:09   #27
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Btw jedna z najbardziej profesjonalnych - makijaże Kasi D, ona też nie bierze udziału w kretyńskich obgadywankach na twitterze. Ma dziecko, ma swoje życie, a kręcenie filmików na youtube to jej hobby, przyjemna odskocznia. Nie robi filmików na siłę, wydaje się być niezależna od swoich widzów - ani ich nie cmoka po tyłkach ani zbytnio nie przejmuje się krytyką. Podoba mi się to co robi, wie co robi. Bo mam wrażenie że niektóre dziewczyny jedynie życie jakie prowadzą to youtube :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:18   #28
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

No nareszcie się Inez doczekałam :P
A co do Kasi D - myślę to samo, zresztą ona zawsze gada do rzeczy i na temat. Zresztą jest profesjonalną wizażystką i ma dużą wiedzę na temat kosmetyków.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:59   #29
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Kasia D ma jeszcze jedną zaletę - poprawnie wysławia się nie tylko w języku polskim, ale i angielskim. Bardzo ją lubię
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:05   #30
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Klarcia79 Pokaż wiadomość
Kasia D ma jeszcze jedną zaletę - poprawnie wysławia się nie tylko w języku polskim, ale i angielskim. Bardzo ją lubię
Też ją bardzo lubię. I jej angielski jest naprawdę super. Taki przyjemny dla ucha, tak jak Nieesi. Bo np. niektóre dziewczyny, nawet te mieszkające w Anglii, angielski mają taki dziwnie twardy, że nie, nie, nie i jeszcze raz nie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2010-09-09 o 16:41
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.