Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 20:17   #1171
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

od jakiegos czasu bywal coraz czesciej oschly..
jak pytalam czy kocha to mowil ze kocha ale nie wie czy chce byc.
dzis bylo luzno, fajnie... az nagle cos mnie tknelo i spytalam czy chce byc.
uslyszalam: "nie wiem"
i potem dodal... ze wygaslo uczucie...


uwierzylam ze kocha. bylo zle, a ja nie uciekalam tylko walczylam i czekalam. ufalam. pierwszy raz. a zwiazkow bylo kilka... pierwszy raz tak silnie trwałam choć było źle.
Kocham....
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:21   #1172
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

LadyMK chyba sobie żartujesz... JAK TO?! niemożliwe... trzymaj się kochana! widać nie był Ciebie wart...
u mnie tak sobie... codziennie boli mnie głowa, muszę się nauczyć na jutro trzynastu stron o badaniu i właściwościach moczu zwierząt tak strasznie mi się nie chce... wszystko mi się myli, cały czas coś mnie rozprasza i w ogóle mam lenia po tych wakacjach
mam, jak co roku, szkolnego doła ('nie dam rady, nie nauczę się, nie zdam, nie napiszę matury, nic nie umiem, jestem beznadziejna' bla bla).
TŻ też mnie denerwuje.
jak na razie wszystko jest do .
i jeszcze jak czytam ten wątek, to wymyślam sobie czasem różne głupoty... teraz np. po wypowiedzi LadyMK boję się, że i w moim związku coś takiego nastąpi. no bo skoro u innych tak jest, to dlaczego niby u mnie ma być inaczej... sama się nakręcam.
i w dodatku trochę się wstydzę, że mam 19 lat, a Wy już pewnie jesteście bardziej doświadczone i mądrzejsze, a ja takie dziecko
ale jestem dzisiaj marudna
a jak u Was dziewczyny?

Edytowane przez Starlight1804
Czas edycji: 2012-09-11 o 20:22
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:25   #1173
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

matura to bzdura, tez sie balam ale jak patrze wstecz, pikus, nie to co studia dasz rade
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:04   #1174
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Kachaaa pewnie jak zdam (o ile zdam) to też tak będę mówiła ale jak na razie to się boję i w ogóle porywam się z motyką na słońce chyba... razem z koleżankami z klasy chcemy zdawać rozszerzoną chemię i biologię (jesteśmy w technikum weterynaryjnym i marzy nam się dalsza nauka w tym kierunku). no i tu jest problem, bo nie mamy w programie nauczania rozszerzeń musimy same kombinować... babka od chemii już na wstępie nam powiedziała, że nie mamy szans i rok to za mało, żeby się nauczyć w ogóle cały czas nas zniechęca i przez to wszystko mam takie myślenie właśnie - że nie dam rady i ona pewnie ma rację nie jestem za dobra z chemii no ale cóż, wypożyczyłam już książki i będę próbować, może się uda? ale by tej chemicy było łyso
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:07   #1175
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

no to do nauki i dasz rade!
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:12   #1176
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu bywal coraz czesciej oschly..
jak pytalam czy kocha to mowil ze kocha ale nie wie czy chce byc.
dzis bylo luzno, fajnie... az nagle cos mnie tknelo i spytalam czy chce byc.
uslyszalam: "nie wiem"
i potem dodal... ze wygaslo uczucie...


uwierzylam ze kocha. bylo zle, a ja nie uciekalam tylko walczylam i czekalam. ufalam. pierwszy raz. a zwiazkow bylo kilka... pierwszy raz tak silnie trwałam choć było źle.
Kocham....
uuuh.. najbliższe dni będą najcieższe .. trzeba bedzie zdac sobie sprawe ze to sie stało. Ale zapamietaj sobie, ze to nie jest koniec świata (wiem, wiem ze to banał, ale to najprawdziwsza prawda). Nie bedzie to łatwe, a tym bardziej bezbolesne, ale prosze Cie zapamiętaj sobie że na pewno jesteś wartościową kobietą a moze to okrutne, ale może dobrze że sprawa wyszła teraz a nie za kilka lat..

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
Kachaaa pewnie jak zdam (o ile zdam) to też tak będę mówiła ale jak na razie to się boję i w ogóle porywam się z motyką na słońce chyba... razem z koleżankami z klasy chcemy zdawać rozszerzoną chemię i biologię (jesteśmy w technikum weterynaryjnym i marzy nam się dalsza nauka w tym kierunku). no i tu jest problem, bo nie mamy w programie nauczania rozszerzeń musimy same kombinować... babka od chemii już na wstępie nam powiedziała, że nie mamy szans i rok to za mało, żeby się nauczyć w ogóle cały czas nas zniechęca i przez to wszystko mam takie myślenie właśnie - że nie dam rady i ona pewnie ma rację nie jestem za dobra z chemii no ale cóż, wypożyczyłam już książki i będę próbować, może się uda? ale by tej chemicy było łyso
Grunt to podejście do sprawy. Ja byłam na bio-chemie w liceum, a w 3 klasie zachcialo mi sie zdawać wos (ktorego juz w ogole nie mialam w planie na 3 roku!) i to jeszcze na Rozszerzeniu i co.. udało sie. Chodzilam na korki 2 razy w tygodniu i 76% wpadło
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:20   #1177
Liu_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 216
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
LadyMK chyba sobie żartujesz... JAK TO?! niemożliwe... trzymaj się kochana! widać nie był Ciebie wart...
u mnie tak sobie... codziennie boli mnie głowa, muszę się nauczyć na jutro trzynastu stron o badaniu i właściwościach moczu zwierząt tak strasznie mi się nie chce... wszystko mi się myli, cały czas coś mnie rozprasza i w ogóle mam lenia po tych wakacjach
mam, jak co roku, szkolnego doła ('nie dam rady, nie nauczę się, nie zdam, nie napiszę matury, nic nie umiem, jestem beznadziejna' bla bla).
TŻ też mnie denerwuje.
jak na razie wszystko jest do .
i jeszcze jak czytam ten wątek, to wymyślam sobie czasem różne głupoty... teraz np. po wypowiedzi LadyMK boję się, że i w moim związku coś takiego nastąpi. no bo skoro u innych tak jest, to dlaczego niby u mnie ma być inaczej... sama się nakręcam.
i w dodatku trochę się wstydzę, że mam 19 lat, a Wy już pewnie jesteście bardziej doświadczone i mądrzejsze, a ja takie dziecko
ale jestem dzisiaj marudna
a jak u Was dziewczyny?
- zawsze miałam poczucie beznadziejności na początku roku szkolnego, chandra i rozdrażnienie - standard
- niesamowicie bałam się matury i nie wierzyłam, że ją zdam - ktoś taki jak ja? a tu proszę - wyniki zaskoczyły mnie samą
- szkoła i te beznadziejne rzeczy do nauki miną - trzeba to przeżyć jakoś, studia to istny raj na ziemi
- chodziłam na korepetycje z matematyki i facet, który mi pomagał powiedział, że nie zdam (zamiast wspierać) a ja mu pokazałam, że mogę i zdam - i zdałam w pierwszym terminie w maju
- jestem rok od Ciebie starsza i na pewno Ty jesteś bardziej doświadczona, a już na pewno jeśli chodzi o związek, bo masz dłuższy staż
- kiedy czytam różne historie o rozstaniach/kłótniach/zdradach mam wrażenie, że i mnie spotka to samo, więc nie martw się - mam tak samo

także kochana moja, głowa do góry - jak to często powtarzam - musi być źle, żeby mogło być dobrze
Liu_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 21:30   #1178
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

jeeeej dziewczyny dzięki wielkie za słowa wsparcia! aż mi się lepiej zrobiło
pozostaje mi teraz wyłączyć kompa i iść powtarzać zajrzę do Was jutro przed dalszą nauką
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:33   #1179
Liu_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 216
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
jeeeej dziewczyny dzięki wielkie za słowa wsparcia! aż mi się lepiej zrobiło
pozostaje mi teraz wyłączyć kompa i iść powtarzać zajrzę do Was jutro przed dalszą nauką

Także powodzenia!
Liu_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 22:15   #1180
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

czuje jakbym przegrala.....
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 22:55   #1181
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Lady, współczuję. Miałam kiedyś podobną sytuację, tyle że byłam dużo krócej z facetem, bo tylko kilka miesięcy. Powiedział mi, że tak naprawdę to nigdy mnie nie kochał, ale podobał mu się seks. Prostak miał jeszcze czelność dodać, że jakbym miała ochotę na COŚ to żebym dała mu znać
wtedy zwątpiłam w facetów i przez rok byłam sama
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 05:38   #1182
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

ja... nie wiem co mam myslec.
mam dziurę w głowie. Są momenty, że czuję sie normalnie tak jakbysmy byli nadal. To dopiero dzien... uświadomie sobie pewnie bardziej pod koniec dnia. a po kilku dniach to juz nie powiem.....
do kogo ja sie przytule?
komu powiem ze kocham?
...
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 06:54   #1183
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez taktaktoja Pokaż wiadomość
Niefajnie,jestem sfrustrowana,robię obiadek i piekę ciasto,specjalnie dla niego,a w zamian słyszę tylko : ''po co to robisz,skoro i tak nie zjesz?'' .Nie ma to jak skuteczne docenienie wysiłków.

Wiesz co, a ja często jako ta druga osoba, dla której się gotuje, też zadaję sobie to pytanie. I często wolałabym, żeby przez godzinę poleżał ze mną i mnie poprzytulał zamiast piec mi ciasto na przykład.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 07:11   #1184
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
ja... nie wiem co mam myslec.
mam dziurę w głowie. Są momenty, że czuję sie normalnie tak jakbysmy byli nadal. To dopiero dzien... uświadomie sobie pewnie bardziej pod koniec dnia. a po kilku dniach to juz nie powiem.....
do kogo ja sie przytule?
komu powiem ze kocham?
...
Tez mi tak ex odwalil z tym ze po5 mies ale wszystko było cacy jeszcze dzień przed mowil ze kocha... W szoku byłam totalnym bo nawet sie nie poklucilismy cały związek o nic:O


I tez myślałam ze już nic i kto mnie zechce..

A jestem teraz szczęśliwa

Czas mimo wszystko leczy rany
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:38   #1185
bbardotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 63
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

LadyMK, strasznie mi przykro... ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Twojemu facetowi "brakowało emocji" w związku. Nie wiem, czy wiesz co mam na myśli... To dopiero jeden dzień, był oschły przez kilka poprzednich dni - może miłosna rutyna sprawiła, że miał ochotę (nieświadomą) na odświeżenie związku? W taki nienormalny sposób. Trudno mi przekazać słowami o co mi chodzi Ale patrzę po sobie - zdarzały mi się takie akcje, gdy zrywałam, a podświadomie oczekiwałam, że to nas zbliży, odświeży uczucia i w ogóle. Dopiero po jakimś czasie zdałam sobie z tego sprawę, zdałam sobie sprawę też z tego, jakie to było idiotyczne. Nie chcę robić jakichś nadziei, ani specjalnie dywagować - mówię tylko, że takie rzeczy wbrew pozorom są możliwe. Trzeba poczekać i zobaczyć.

I dziewczyny... co byście pomyślały, co byście robiły, gdybyście spędzały z facetem cudowny czas, czuły, jak mu zależy, gdyby dzwonił i pisał kochające smsy - a wy mimo to męczyłybyscie się jeśli chodzi o inne kobiety w jego życiu, nawet koleżanki, potencjalne współlokatorki? Gdybyście ciągle miały w głowie jakieś podejrzenia, że zachwycał się czy podniecał inną dziewczyną, gdy nie było was obok?
bbardotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:08   #1186
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu bywal coraz czesciej oschly..
jak pytalam czy kocha to mowil ze kocha ale nie wie czy chce byc.
dzis bylo luzno, fajnie... az nagle cos mnie tknelo i spytalam czy chce byc.
uslyszalam: "nie wiem"
i potem dodal... ze wygaslo uczucie...


uwierzylam ze kocha. bylo zle, a ja nie uciekalam tylko walczylam i czekalam. ufalam. pierwszy raz. a zwiazkow bylo kilka... pierwszy raz tak silnie trwałam choć było źle.
Kocham....

Pamiętasz, co pisałam Ci na priv? Że nie warto trwać przy kimś, chociaż jest źle i nie układa się Wam, bo miłość ma przynosić radość, a nie cierpienie. Masz chodzić z bananem na twarzy cały dzień, a nie wiecznie być smutna i znosić to, że ktoś robi Ci przykrość. Wiesz sama jak jest, naprawdę nie wolałabyś być z kimś, kogo nie będziesz musiała pytać czy kocha bo sam Ci powie?
Oczywiście, że na początku jest ciężko, ale potem odżyjesz i zobaczysz, że nie jest tak źle jak myślałaś.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;36470108]Wiesz co, a ja często jako ta druga osoba, dla której się gotuje, też zadaję sobie to pytanie. I często wolałabym, żeby przez godzinę poleżał ze mną i mnie poprzytulał zamiast piec mi ciasto na przykład. [/QUOTE]

Pewnie, że czasami sama obecność drugiej osoby więcej znaczy, ale jeżeli ktoś się stara to warto to docenić
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:54   #1187
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Pewnie, że czasami sama obecność drugiej osoby więcej znaczy, ale jeżeli ktoś się stara to warto to docenić
Dokładnie tak. A najlepszym rozwiązaniem jest wg mnie połączenie tych dwóch spraw tzn wspólne gotowanie, pieczenie, sprzątanie, zmywanie - wtedy po pierwsze robimy coś razem a dwa że robimy to dwa razy krócej i zyskujemy czas na wspolne nicnierobienie
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:14   #1188
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez bbardotka Pokaż wiadomość
I dziewczyny... co byście pomyślały, co byście robiły, gdybyście spędzały z facetem cudowny czas, czuły, jak mu zależy, gdyby dzwonił i pisał kochające smsy - a wy mimo to męczyłybyscie się jeśli chodzi o inne kobiety w jego życiu, nawet koleżanki, potencjalne współlokatorki? Gdybyście ciągle miały w głowie jakieś podejrzenia, że zachwycał się czy podniecał inną dziewczyną, gdy nie było was obok?
Na pewno nie da rady wyeliminować wszystkich kobiet z życia naszych TŻ, choćbyśmy na rzęsach stały. Najwierniejszy, najukochańszy i najbardziej poczciwy chłopak zwróci uwagę na atrakcyjną koleżankę czy mijaną w sklepie nieznajomą. Można albo się z tym oswoić i to zaakceptować albo się z tym męczyć, ewentualnie znaleźć jakiegoś rodzynka który całe życie będzie wpatrzony w nas jak w obrazek
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:56   #1189
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość

Pewnie, że czasami sama obecność drugiej osoby więcej znaczy, ale jeżeli ktoś się stara to warto to docenić
Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. A najlepszym rozwiązaniem jest wg mnie połączenie tych dwóch spraw tzn wspólne gotowanie, pieczenie, sprzątanie, zmywanie - wtedy po pierwsze robimy coś razem a dwa że robimy to dwa razy krócej i zyskujemy czas na wspolne nicnierobienie
Jasne, zgadzam się z powyższym, aczkolwiek nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę oferując coś, czego partner w tym momencie nie potrzebuje.
Trochę wyolbrzymię kwestię, ale uważam, że przy dawaniu prezentów i robieniu czegoś miłego dla kochanej osoby również potrzebna jest empatia. Nie żebym jakoś bardzo cierpiała kiedy on np. piecze dla mnie ciasto albo wyszukuje jakąś rozrywkę na wieczór, i zawsze doceniam jego starania, ale czasami chciałabym, żeby zapytał wcześniej czego chcę, czego w danej chwili potrzebuję.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 14:04   #1190
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;36478764]Jasne, zgadzam się z powyższym, aczkolwiek nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę oferując coś, czego partner w tym momencie nie potrzebuje.
Trochę wyolbrzymię kwestię, ale uważam, że przy dawaniu prezentów i robieniu czegoś miłego dla kochanej osoby również potrzebna jest empatia. Nie żebym jakoś bardzo cierpiała kiedy on np. piecze dla mnie ciasto albo wyszukuje jakąś rozrywkę na wieczór, i zawsze doceniam jego starania, ale czasami chciałabym, żeby zapytał wcześniej czego chcę, czego w danej chwili potrzebuję.
[/QUOTE]


Jasne sprawa, ale jeśli już mamy plan, wiemy co ta druga osoba chce to tak jak pisałam - robienie tego wspolnie ma same zalety
Moja mama zawsze powtarza nie najgorsze co możemy zrobić to 'uszczęśliwiać kogoś na siłę'.
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:00   #1191
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;36478764]Jasne, zgadzam się z powyższym, aczkolwiek nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę oferując coś, czego partner w tym momencie nie potrzebuje.
Trochę wyolbrzymię kwestię, ale uważam, że przy dawaniu prezentów i robieniu czegoś miłego dla kochanej osoby również potrzebna jest empatia. Nie żebym jakoś bardzo cierpiała kiedy on np. piecze dla mnie ciasto albo wyszukuje jakąś rozrywkę na wieczór, i zawsze doceniam jego starania, ale czasami chciałabym, żeby zapytał wcześniej czego chcę, czego w danej chwili potrzebuję.
[/QUOTE]

Jedno pytanie- dlaczego sama mu nie powiesz o tym, że nie masz ochoty na ciasto czy wyjście, tylko chcesz się do niego przytulić? O wiele łatwiej wtedy by było i Tobie i jemu we wzajemnych relacjach
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:29   #1192
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Jedno pytanie- dlaczego sama mu nie powiesz o tym, że nie masz ochoty na ciasto czy wyjście, tylko chcesz się do niego przytulić? O wiele łatwiej wtedy by było i Tobie i jemu we wzajemnych relacjach
Oczywiście, że mówię, ale jak już jest w trakcie pieczenia to nie będę mu kazała przerywać.
Jak mam zły humor albo gorszy dzień, to on robi dla mnie coś, żebym poczuła się lepiej, a to niekoniecznie przynosi dobry rezultat, ale też przecież nie powiem "wyjdź mi stąd z tym ciastem". Najczęściej chodzi o to, że ja widzę jak on bardzo się stara i po prostu szkoda mi go "przydeptać" i marudzić, bo wiem, że to robi z miłości. Chciałam tylko powiedzieć, że chłopak autorki posta taktoja ma może podobne podejście i jego brak entuzjazmu niekoniecznie wynika ze złej woli.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:38   #1193
Liu_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 216
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Smutna pogoda, smutno się w wątku zrobiło... a jak Wasze humory?
Liu_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:00   #1194
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez Liu_92 Pokaż wiadomość
Smutna pogoda, smutno się w wątku zrobiło... a jak Wasze humory?
Niestety nic lepiej..
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:05   #1195
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

u mnie ok niestety z TŻ zobacze sie dopiero za jakies 10 dni najpredzej bo ma nawal w pracy co mnie wcale nie pociesza
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:13   #1196
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
Niestety nic lepiej..
A co się takiego stało?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
u mnie ok niestety z TŻ zobacze sie dopiero za jakies 10 dni najpredzej bo ma nawal w pracy co mnie wcale nie pociesza
Bywa i tak. Ale na pewno macie codzienny kontakt prawda? Jak się za sobą stęsknicie to później wspólne chwile będą lepiej smakować

U mnie mogłoby być lepiej ale ktoś mi daje sporo radości więc i tak za bardzo nie mogę narzekać
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2012-09-12 o 18:14
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:18   #1197
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

tak tak piszemy ale to nie to samo, wiem ze ma tera nawal w pracy wytrzymam choc szkoda:P bo mieszkamy blisko ale kompletnie sie mijamy z dniami wolnymi i zmianami w pracy
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:22   #1198
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
tak tak piszemy ale to nie to samo, wiem ze ma tera nawal w pracy wytrzymam choc szkoda:P bo mieszkamy blisko ale kompletnie sie mijamy z dniami wolnymi i zmianami w pracy
Wiesz, ja znam ten ból niestety, bo mój eks zawsze był zapracowany Ale jeżeli widać, że on też nie może się doczekać spotkania, tęskni, itd to Tobie na pewno jest łatwiej poczekać
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:27   #1199
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

no widze ze mu zalezy ale nie jest tak ze on nie chce po prostu bywaja dni ze 6-21 jets w pracy teraz bo ma odpowiedzialna prace cala firma na jego glowie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:32   #1200
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Grupa wsparcia dla problemowych kobitek w związkach

Syklamen niby wszystko ok, ale nie widzimy sie juz tydzień i nie zobaczymy przez kolejny co najmniej. Do tego problemy rodzinne u mnie i u niego i tak jakos do niczego ..
__________________
Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 16:23:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.