Proszę Pana Doktora o odpowiedź: Odstawienie hormonów - orgametril - okres... ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 14:54   #1
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu

Proszę Pana Doktora o odpowiedź: Odstawienie hormonów - orgametril - okres... ;/


Na początku zaznaczam, że zalezy mi na odpowiedzi ginekologa.. innego niż mój, z którego niestety nie jestem zadowolona, a na prywatnego nie mam funduszy.
Otóż odstawiłam ponad miesiąc temu tabletki milvane po ok. 1,5 roku brania. Okres nie nadchodził. Denerwowałam się strasznie, więc zrobiłam sobie test - wyszedl negatywnie.
Niestety pare dni potem mialam małą wpadkę - pekła prezerwatywa. Na szczęście partner nie dopuścił do wytrysku "w środku". Chcialam sobie zazyć postinor, niestety nigdzie nie mogłam go dostać (był poniedziałek wielkanocny). Poszłam do lekarza, który stwierdził, że nie sądzi, żebym miała dni płodne, więc nie wypisał mi postinoru. Zalecił mi branie przez 5 dni orgametrilu, 2 razy dziennie. Od wtorku tydzień temu do soboty. W trakcie brania orgametrilu bolał mnie brzuch i to właśnie tak bolał, jakby okres miał nadejść. Spuchłam tez trochę - jak przed okresem. Wg. ginekologa miałam dostać okres wczoraj. Dzisiaj jednak troszke pobolewa mnie brzuch i zauważyłam bardzo skąpe krwawienie, a raczej czerwony śluz.

Strasznie się denerwuję, ze jestem w ciąży. Dlatego moje pytanie dotyczy tego, czy mój lekarz dobrze postąpił przepisujac mi orgametril?? Na ulotce nic nie pisze o stosowaniu go w przypadkach takich jak mój. Czy krwawienie wywołane nim jest prawdziwym okresem, czy to coś podobnego do "krwawienie z odstawienia" po tabletkach?? Dzisiaj jest 61 dzień cyklu. Może powinnam poprosić swojego lekarza o jakieś badania itp.?? Nie miałam ich robionych żadnych, przy czym mam nadżerkę i często pobolewaja mnie jajniki...
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:02   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Proszę Pana Doktora o odpowiedź: Odstawienie hormonów - orgametril - okres... ;

to o leku :

http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1624

po odstawieniu problemy z powrotem okresu wystepuja ,trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:30   #3
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Proszę Pana Doktora o odpowiedź: Odstawienie hormonów - orgametril - okres... ;

dzięki za odpowiedź. @ jednak nadeszła Ciekawi mnie tylko, czy na następną znowu będę musiała tyle czekać i stresować się nieziemsko
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.