Tabletki anty nie powiększające biustu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 15:07   #1
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695

Tabletki anty nie powiększające biustu


Czy są jakieś tabletki anty które nie powodują napuchnięcia albo powiększenia biustu? Chciałabym brać je z powodu bardzo bolesnych, długich miesiączek,kiedy to bardzo puchnę,wahań nastroju itd. dolegliwości mogłabym wymieniać jeszcze przez kilka stron. Brałam Novynette i w miarę pomagały na te dolegliwości i wreszcie mogłam normalnie funkcjonować, ale biust mi bardzo urósł i już nie chcę go większego (na przyszłość zastanawiam się nad operacją zmniejszenia a teraz mam nadzieję,że już nie będzie rósł i zostanie chociaż taki jaki jest). Na działaniu anty w ogóle mi nie zależy, więc jeśli znacie jakieś inne leki hormonalne niż tabletki anty, które by mi pomogły to pomóżcie. Chciałabym wiedzieć czego mogę spodziewać się u ginekologa i czy jeśli będzie się upierał przy tych Novynette to jest sens tułać się po innych ginekologach.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:26   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

biust ci nie powiększył się tylko tabletki powodują zatrzymywanie wody w organizmie stad taki efekt.. odstawisz to pewnie wroci do starego wygladu o ile nie przytylas na novynete ( o matko jak strasznie przytylam ;/ ale mam to za soba)

generalnie kazde tabletki zatrzymuja wode w organizmie i mi ci tutaj nie powiem, ktore akurat tobie dadza taki a nie inny efekt ubczony bo my nie wrozki


inna sprawa - bez sensu moim zdaniem zmieniac pigulki skoro ci tylko wode zatrzymuja
a jeszcze inna ze bez sensu brac pigulki tylko na ten okres... moze pokombinuja z innymi sordkami radzenia sobie z tymi okresami zamiast pigulki brac
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:39   #3
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

Pigułki przestałam brać m.in. właśnie przez ten biust. To było prawie pół roku temu, nie przytyłam po nich . Biust nie powrócił do poprzedniego wymiaru (przez niecałe 3 miesiące brania urósł o przynajmniej 2 miski) mimo tego,że teraz odchudziłam się do wagi niższej niż sprzed brania tabletek(normalnie powinien być teraz 3 miski mniejszy a wtedy już i tak był duży w stosunku do mojej drobnej sylwetki) A z okresem mam tak,że czasem przez kilka dni nie jestem w stanie podnieść się z łózka, mam dreszcze, zimno mi a potem gorąco, nudności, problemy żołądkowe,bóle głowy, puchnę, jestem w totalnej rozwałce psychicznej a ból brzucha potrafi być tak nie do zniesienia,że nie jestem w stanie uleżeć przez chwilę w jednym miejscu bo boli mnie wszystko a na krześle to w ogóle nie jestem w stanie usiąść. I co na to ginekolog? Macha ręką i traktuje jako widzimisię panienki, którą coś w brzuszek ukłuło. Nie wiem już gdzie z tym mam iść i gdzie wreszcie ktoś będzie potrafił to zbadać, zdiagnozować, coś poradzić... Byłam na usg i nic nie wykryto no to te tabletki, a po tych tabletkach jakbym brała jeszcze trochę to bym z moimi 44kg wagi i wielkim biustem wyglądała gorzej niż pamela anderson czy tego typu jej pokrewne a kręgosłup po prostu by mi się posypał.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:52   #4
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

na bolesne miesiaczki i dokuczliwy zespół napiecia przedmiesiaczkowego sa leki ziołowe np castagnus, hormonalne np hormeel...
jednak radzę zapytac lekarza zanim zaczniesz cokolwiek brac na wlasna rękę
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:52   #5
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

przede wszystkim zmien ginekologa! nie wiem dlaczego tego jeszcze nei zrobilas. jak bedzie kompetentny lekarz to zrobi Ci odpowiednie badania i stwierdzi co zrobic dalej
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:11   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

ja bralam 2 lata temu Cilest... troche przytylam ale byla to kwestia tego ze gdy je bralam mialam straszny apetyt.. a tak to tabletki te moj organizm znosil rewelacyjnie. Zadnych dolegliwosci typu bole glowy, mdlosci nie mialam ale wlasnie biust powiekszyl mi sie z pelnej miseczki B na niepelne D tabletek juz nie biore i schudłam a biust zostal dalej taki sam .. niestety nie wiem czy istnieja tabletki niepowiekszajace biustu ..
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:53   #7
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

mi też przybrał biust podczas brania tabsów,
z miseczki B zrobiło się duże C,
a poza tym nie przytyłam

brałam Cilest
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 19:02   #8
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
mi też przybrał biust podczas brania tabsów,
z miseczki B zrobiło się duże C,
a poza tym nie przytyłam

brałam Cilest
no to ja moge powiedziec ze zazdroszcze wam tego powiekszenia biustu. ja mam bardzo male, i B byloby idealne
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 19:07   #9
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

ja bralam cilest ponad 7 lat, biust mi sie nie powiekszył( zawsze miałam duzy i taki pozostał)
po odstwieniu nie pomniejszyl sie
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 08:45   #10
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

to oddaj mi troche swojego biustu tez biore novynette i jakos nie zauwazylam spektakularnego powiekszenia
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 11:09   #11
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Czy są jakieś tabletki anty które nie powodują napuchnięcia albo powiększenia biustu? Chciałabym brać je z powodu bardzo bolesnych, długich miesiączek,kiedy to bardzo puchnę,wahań nastroju itd. dolegliwości mogłabym wymieniać jeszcze przez kilka stron. Brałam Novynette i w miarę pomagały na te dolegliwości i wreszcie mogłam normalnie funkcjonować, ale biust mi bardzo urósł i już nie chcę go większego (na przyszłość zastanawiam się nad operacją zmniejszenia a teraz mam nadzieję,że już nie będzie rósł i zostanie chociaż taki jaki jest). Na działaniu anty w ogóle mi nie zależy, więc jeśli znacie jakieś inne leki hormonalne niż tabletki anty, które by mi pomogły to pomóżcie. Chciałabym wiedzieć czego mogę spodziewać się u ginekologa i czy jeśli będzie się upierał przy tych Novynette to jest sens tułać się po innych ginekologach.

to oddaj mi troche biustu chetnie wezme
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 17:24   #12
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Tabletki anty nie powiększające biustu

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
to oddaj mi troche swojego biustu tez biore novynette i jakos nie zauwazylam spektakularnego powiekszenia
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
to oddaj mi troche biustu chetnie wezme
Wy sobie tutaj żartujecie a to wcale nie jest śmieszne. Jak piszę duży biust to pewnie wyobrażacie sobie c a nie g czy h i na postawnej kobiecie 170cm. A teraz wyobraźcie sobie: drobniuteńka Eva Longoria z doczepionym takim biustem. Do takiego wyglądu doprowadziłyby mnie Novynette.Całe szczęście,że je odstawiłam no i jednocześnie nieszczęście bo nie wiem co dalej z tymi okresami
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.