Szkoła nauki jazdy / Lublin - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-13, 17:30   #421
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: Prawo jazdy w Lublinie..

Proponuję poszukac jakiś informacji o nauce jazdy Luz, ja osobiście nie jeździłam, ale koleżanki bardzo sobie chwaliły, podobno bardzo spokojnie i bezstresowo
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 15:18   #422
olgaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

o BABSKIEJ Szkole jazdy i o Marcie poczytaj sobie opinie w necie nie wiem ale ja bym tam nie robiła co do gubienia sie na miescie to oco chodzi nie wiesz z jakiego pasa masz skrecac czy na ktory wjezdzac no ja mam prawko ale tez nie wiem czy jakbym pojechała do innego miasta to bym sie nie pogubiła jezeli niemasz problemu z jazda tzn wiesz z ktorego pasa w lewo czy umiesz zawracac to nie jest żle ,ja znam dziewczyne ktora zdawała egzamin w wordzie 9 razy ale ona robiła skret w lewo z pasa prawego i jechała po prad nie wiem czy zdała bo ja za 3 razem zdałam,ale mysle ze ty nie masz takiego problemu probuj i znajdz dobre Osk i dobrego instruktora ja miałam spokojnego naprawde dobrze uczył tyle tłumaczył az zrozumiałam jak trzeba było to nawet narysował i wyjasniał,miał duz cierpliwośc do mnie a tak nawisem mówiąc to nie wyobrazam sobie żeby jeżdzić w stresie i zeby instruktor sie na mnie wydzierał a wiem ze tak tez jest ja bym sobie na to nie pozwoliła oni sa po to żeby nauczyć
olgaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 17:39   #423
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

właśnie mój instruktor mówił o tej babskiej szkole jazdy, bo widział jak rysowali łuk na placu manewrowym i podobno zero odniesienia do łuku z wordu i pachołki na początku były "poprzykręcane" do podłoża
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 10:58   #424
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Mnie STRASZNIE zżera stres. I próbuje wszystko na raz uchwycić, chyba aż za bardzo. Mam problem np z przejeżdzaniem na tych takich podwojnych drogach oddzielonych skrawkiem trawy :P ekspresowki.. ? parkowanie.. i w ogole skrzyzowanie inne niz te najbardziej typowe.. aj ze wszystkim chyba, ale najbardziej to stres.Jezdzilam po Zamosciu rano, jak prawie ruchu nie bylo, to co ja dopiero w Lublinie zrobie i to na ciezszych skrzyzowaniach... mialam dwoch instruktorow.. jeden nie pomagal mi w ogole bo twierdzil ze to przeciez ja kieruje a jak cos nie tak poszlo to sie darl, a drugi byl spokojny ale jak czasami sie zasmial ze mnie to omg i przezywal gorzej niz ja..
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:07   #425
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Mnie STRASZNIE zżera stres. I próbuje wszystko na raz uchwycić, chyba aż za bardzo. Mam problem np z przejeżdzaniem na tych takich podwojnych drogach oddzielonych skrawkiem trawy :P ekspresowki.. ? parkowanie.. i w ogole skrzyzowanie inne niz te najbardziej typowe.. aj ze wszystkim chyba, ale najbardziej to stres.Jezdzilam po Zamosciu rano, jak prawie ruchu nie bylo, to co ja dopiero w Lublinie zrobie i to na ciezszych skrzyzowaniach... mialam dwoch instruktorow.. jeden nie pomagal mi w ogole bo twierdzil ze to przeciez ja kieruje a jak cos nie tak poszlo to sie darl, a drugi byl spokojny ale jak czasami sie zasmial ze mnie to omg i przezywal gorzej niz ja..
A jestes pewna, ze chcesz byc kierowca? Taki stres na jazdach nie jest dobry, bo co bedzie pozniej jak sama wyjedziesz na ulice. Nic na sile.
Lublin nie jest zlym miastem do jazdy.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:46   #426
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

stres dotyczący tego czy zdam, czy instruktor będzie na mnie krzyczał itp .. taki mój odchył.. nie raz marzyłam za kółkiem, jakby to było cudownie gdybym mogla już sama kierować, całkiem inaczej bym sie czuła
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:57   #427
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

No to trzeba wrzucic na luz i skupic sie na jezdzie, nie ma innej rady.
A stres na egzaminach bardzo dobrze rozumiem, bo zdawalam kilka razy i udalo mi sie dopiero jak olalam tego goscia oceniajacego mnie obok :p
Teraz jak jezdze swoim autkiem, to inne zycie Powodzenia!
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 12:08   #428
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Ja sie wlasnie dziwie jak to mozna OLAĆ egzaminatora :P ja bym nie dala rady... ej dziewczyny, to nie ma nikogo kto by z Zamościa przeniosl sie na zdawanie prawka w Lublinie ? dziekuje za wszystko odpowiedzi !
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 15:03   #429
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Ja sie wlasnie dziwie jak to mozna OLAĆ egzaminatora :P ja bym nie dala rady... ej dziewczyny, to nie ma nikogo kto by z Zamościa przeniosl sie na zdawanie prawka w Lublinie ? dziekuje za wszystko odpowiedzi !
Ja też zdałam dopiero jak olałam, ale mój sposób jest raczej mało budujący, po prostu byłam pewna, że i tak nie zdam, więc co mi tam pojeżdżę sobie z egzaminatorem chociaż po mieście i poznam trasę, a tu akurat dobrze mi wychodziło i zdałam
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 15:23   #430
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
Ja też zdałam dopiero jak olałam, ale mój sposób jest raczej mało budujący, po prostu byłam pewna, że i tak nie zdam, więc co mi tam pojeżdżę sobie z egzaminatorem chociaż po mieście i poznam trasę, a tu akurat dobrze mi wychodziło i zdałam
Ja tak samo bylam pewna, ze nie zdam i jechalam z mysla: niech da juz tego negatywa i spadam do domu:p
A tu niespodzianka.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 18:15   #431
olgaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

m ,ale tez mi mówił mój instr. że wie z własnego dośw. że niektórzy kursanci sie stresuja na jazdach a na egzaminie juz nie u mnie tak było teraz jeżdże i kompletnie sie nie boje i zero stresu,ty wiesz ile ja głupot robiłam na jazdach i nawet tych samych ,dzis sie z tego smieje,musisz podejśc do tego na luzie ,juz jeździłas to powinno byc ci łatwiej,ja jak wracałam do domu to sobie odtearzałam całą lekcje z danego dzia i układałam to w głowie tak mi kazał robic mój inst.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

o nie co to wyszło nie wiem
olgaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 18:19   #432
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Mnie gorzej stresuje tez to ze nie chce miec nie wiadomo ile niezdanych egzaminow..im wieksza ilosc tym bardziej sie chyba tego wstydzic bede . No i cale zycie w malej miejscowosci i pewnie w Lublinie na skrzyzowaniach bede sie gubic.. w kazdym razie dziekuje za mile slowa !!!
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 18:40   #433
olgaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Megwal 8 ja jak jęździłam i instr. to tez sie stresowałam ,zawsze ale wyobraź sobie ze jak poszłam zdawać egz. do Wordu to nie miałam stresu zupełnie inaczej jeździłam

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

jak chcesz prawko to walcz ty wiesz ile osob zdaje za entym razem mało komu sie udaje za pierwzym ,ja tez dopiero za 3 razem co prawda nie miałam poważnych błędów ale to tez zalezy tez od egzaminatora,ja bardzo chciałam miec prawko i nie patrzyłam na to ile razy bede zdawac ,

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Dżasminka a kogo miałas z egzamin tego dnia bo u mnie też był pozytyw a wiem że tego dnia to troche osób zdało

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

może tego samego co ja

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Mnie STRASZNIE zżera stres. I próbuje wszystko na raz uchwycić, chyba aż za bardzo. Mam problem np z przejeżdzaniem na tych takich podwojnych drogach oddzielonych skrawkiem trawy :P ekspresowki.. ? parkowanie.. i w ogole skrzyzowanie inne niz te najbardziej typowe.. aj ze wszystkim chyba, ale najbardziej to stres.Jezdzilam po Zamosciu rano, jak prawie ruchu nie bylo, to co ja dopiero w Lublinie zrobie i to na ciezszych skrzyzowaniach... mialam dwoch instruktorow.. jeden nie pomagal mi w ogole bo twierdzil ze to przeciez ja kieruje a jak cos nie tak poszlo to sie darl, a drugi byl spokojny ale jak czasami sie zasmial ze mnie to omg i przezywal gorzej niz ja..
widocznie mialas złego instr. poza tym nie bierz lekcji rano,moja koleżanka miała rano i nic nie umie ja brałam w godz. od 9 , po południu tez ,kiedy był duzy ruch i wiele sie nauczyłam jak mam sie np zachowac na skrzyzowaniu w duzym ruchu czego nie było widac w godzinach rannych bo co sie mozna nauczyc jak jest pusto na drodze tylko jeździć i przejeżdżac przez skrzyżowania ot tak
olgaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:40   #434
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

Cytat:
Napisane przez olgaa21 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Dżasminka a kogo miałas z egzamin tego dnia bo u mnie też był pozytyw a wiem że tego dnia to troche osób zdało


Niestety nie pamiętam, już troche czasu minelo od tamtej pory

Ale doswiadczenie z lubelskim wordem mam spore, bo zdalam za 7 razem
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 19:05   #435
aga_lublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła nauki jazdy / Lublin

W jakiej szkole w Lublinie można robić kurs/ewentualnie dokupić godziny na automatycznej skrzyni biegów? Słyszałam o Grabcu i Kulce, gdzieś jeszcze?
aga_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 20:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.