dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 04:32   #1
magdagrz
Raczkowanie
 
Avatar magdagrz
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 36

dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką


brakuje mi rozeznania ktore marki odzieży warte sa troche wyzszej ceny i sa powiedzmy uniwersalne- mozna w nich pochodzic wiecej niz jeden sezon a przy tym nie beda wygladaly jak z babcinej szafy- macie moze jakies propozycje?? ważne dla mnie jest to by takie ciuchy nie były niebotycznie drogie a jednocześnie zeby nie musieć odkładać ich po paru praniach w najciemniejszy kat szafy z powodu "widocznego uplywu czasu
troche mam juz dosc kupowania "okazyjnego" i zagracania sobie garderoby niepotrzebnymi szmatkami. wolę chyba parę ciuchow a konkretne... czyli jakie??

i jeszcze jedno- co waszym zdaniem zawsze powinno wisiec w szafie- tzn jakie czesci garderoby (fasony, materiał, kolorystyka,firma itp) zeby móc coś niebanalnego z tego skomponowac- taki "niezbednik ubraniowy".

pozdrawiam i licze na wasza inwencje
magdagrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 08:12   #2
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Co do firm, polecam:
Orsay, który ubiera kobiety od 12 do 40 lat Czasami (jak wszędzie) mogą zdarzyć się felerne modele czy to spodni czy bluzek itp, generalnie jednak mają dobre ciuchy za rozsądną cene.
Hexeline Ceny może i wysokie jednak na ładną sukienke warto czasem wydać trochę więcej
H&M Można znaleźć "perełki ubraniowe" za małą cenę, chociaż to nie reguła tego sklepu:P
Top Secret, Wrangler&Lee
Jest jeszcze dużo fajnych firm. Wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz, jaką masz figurę i jak powinnaś być ubrana na codzień(czy pracujesz i w firmie wymagają od Ciebie eleganckich kostiumów, czy też może jesteś młodzieżowo ubierającą się studentką)

Co do drugiego pytania:
Uważam że zawsze trzeba mieć
- przynajmniej jedną pare ubrania "galowego" (biała bluzka, czarne spodnie/spódnica)
-garsonkę
-coś na sporotwo
-sukienkę na "większe wyjścia"
- a cała reszta to ciuszki w których po prostu dobrze się czujemy;D

__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 08:21   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Lubie PROMOD, Zare,Orsay
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 08:44   #4
lkasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 28
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Zara - ciuszków
Ryłko - z butów
lkasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:47   #5
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Cytat:
Napisane przez magdagrz
brakuje mi rozeznania ktore marki odzieży warte sa troche wyzszej ceny i sa powiedzmy uniwersalne- mozna w nich pochodzic wiecej niz jeden sezon a przy tym nie beda wygladaly jak z babcinej szafy- macie moze jakies propozycje?? ważne dla mnie jest to by takie ciuchy nie były niebotycznie drogie a jednocześnie zeby nie musieć odkładać ich po paru praniach w najciemniejszy kat szafy z powodu "widocznego uplywu czasu
troche mam juz dosc kupowania "okazyjnego" i zagracania sobie garderoby niepotrzebnymi szmatkami. wolę chyba parę ciuchow a konkretne... czyli jakie??

i jeszcze jedno- co waszym zdaniem zawsze powinno wisiec w szafie- tzn jakie czesci garderoby (fasony, materiał, kolorystyka,firma itp) zeby móc coś niebanalnego z tego skomponowac- taki "niezbednik ubraniowy".

pozdrawiam i licze na wasza inwencje

To jakby pytanie do mnie bo podpadam pod ten przedział wiekowy.
Ja najbardziej lubię Promod,Vero Moda.Tam znajduje najwięcej rzeczy dla siebie.Staram sie kupowac ciuchy takie bardziej "klasyczne",proste ,bez jakiś bajerów,udziwnień(cekiny, agrafki,błyskotki itp)Takie rzeczy sa zwykle modne w jednym sezonie,w następnym nie nadaja sie już do noszenia.Poza tym rzeczy proste łatwiej dopasować do siebie.
Jeśli chodzi o taki ciuchowy niezbędnik(na wiosnę) to napewno warto mieć:ciemne,klasyczne dźinsy,trencz,lniane spodnie(beż,braż,khaki),c ienki żakiet(też lniany),proste topy w różnych kolorach(czerń,biel,khaki ,róż),długie jednokolorowe spódnice,czarna marynarka,czarne spodnie.
Ja sie od niedawna trzymam kolorów ziemi(nie wszystkich co prawda):brąz,beż,khaki i inne odcienie zieleni,ale również turkus i odcienie niebieskiego.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 03:47   #6
magdagrz
Raczkowanie
 
Avatar magdagrz
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 36
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Cytat:
Napisane przez cosma
Staram sie kupowac ciuchy takie bardziej "klasyczne",proste ,bez jakiś bajerów,udziwnień(cekiny, agrafki,błyskotki itp)Takie rzeczy sa zwykle modne w jednym sezonie,w następnym nie nadaja sie już do noszenia.Poza tym rzeczy proste łatwiej dopasować do siebie.
myśle ze masz racje w kwestii tych "udziwnien"- to zmienia sie z sezonu na sezon- sa jednak kroje prawie ze ponadczasowe- lepiej dodac jakas ozdobke na czasie i juz mamy to co modne, jednoczesnie nie bedac taka sama jak przewazajaca czesc dziewczyn na ulicach
magdagrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 03:51   #7
magdagrz
Raczkowanie
 
Avatar magdagrz
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 36
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
Jest jeszcze dużo fajnych firm. Wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz, jaką masz figurę i jak powinnaś być ubrana na codzień(czy pracujesz i w firmie wymagają od Ciebie eleganckich kostiumów, czy też może jesteś młodzieżowo ubierającą się studentką)

dzieki za tak wyczerpujaca wypowiedz

co do mego stylu to okreslilabym go jako niezobowiazujacy- nie nosze (i na szczescie nie musze!) garsonek ale pare spodniczek mam
jakie jeszcze firmy sa warte uwagi?
a- i co z bielizna- to tez istotne a rozpietosci cenowe potrafia byc znaczne...
magdagrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 07:11   #8
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Ja też bardzo lubię Vero Modę i Zarę. Polecam Mango.
babessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 07:46   #9
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Poleciłabym Zarę za dużo ładnych klasycznych ale nie tylko ciuchów i H&M,gdzie zawsze znajdziesz(przynajmniej ja znajduję) wszstko czego mi potrzeba niezależnie od okazji.W Reserved czasem też mają coś fajnego
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 07:53   #10
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Ja przede wszystkim stawiam na Zarę.
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 09:12   #11
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Dużo dziewczyn pisze o Vero Modzie... niestety nie mogę się z tym zgodzić - no może brązowy żakiet mam dosyć długo, ale już czarny łapie wszystkie napotkane śmieci, na super efektownej bawełnianej bluzce po dwóch praniach porobiło sie mnóstwo małych (a potem coraz większych) dziurek na szwach - tak jakby materiał nie wytrzymał igły :/ Ciepły golf po tym sezonie mam do wyrzucenia .. Ceny zdecydowanie niewarte jakości
Mogę polecić Orsay z tym, że też nie wszystko, ale to sie już widzi mniej więcej który materiał będzie sie trzymał bo niektóre po prostu sie szybko zmechacą.
Bielizna bardzo efektowna i niedroga - polecam C&A
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 09:24   #12
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Ja lubię Zarę, H&M, River Island (kocham ich koszulki vintage ), Reserved (przede wszystkim spodnie).
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 09:46   #13
emilkaszpilka
Raczkowanie
 
Avatar emilkaszpilka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 169
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

ja lubie: H&M; C&A (Clockhouse); Mango; Pimkie; Top Secret;

Jednakze w Top Secret trzeba dokladnie sprzawdzic metke czy aby na pewno ciuszek nadaje sie do prania, czy czekaja nas tylko wizyty w pralni chemicznej

Pozdrawiam cieplutko )
emilkaszpilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 10:45   #14
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: dobra marka dla dziewczyny przed 30-tką

Ja tez podpadam pod ten dział wiekowy Uważam, że fajne ciuchy ma Taranko. Szczególnie polecam spódnice i żakiety, dobrze się noszą, ładnie uszyte Miałam czarną bawełnianą kopertową bluzeczkę i wytrzymała 3 lata (pranie w pracle i nie było po niej widać upływu czasu). W zasadzie jeszcze nadaje sie do chodzenia ale troszke mi sie znudziła. Acha za co jeszcze lubie te firmę - nie szyje ubrań na 164 cm. Ja jestem średnio wysoka (170 cm) ale mam długie ręcę i nogi. W zwiazku z tym kupno żakietu to dla mnie mordęga bo wszystkie rękawy sa za krótkie Natomiast w Taranko kupiłam juz 3 z dobrą długością
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.