Pomocy dziwny okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 13:16   #1
sexylady1307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Exclamation

Pomocy dziwny okres


Wiem ze byly juz podobne watki lecz w zadnym z nich nie znalazlam odpowiedzi na moj problem mianowicie sprawa wyglada tak:
biore tabletki antykoncepcyjne przez mniej wiecej rok w lipcu mialam miesieczna przerwe poniewarz pojechalam na wakacje i najzwyczajniej w swiecie zapomnialam ich spakowac. zaczelam brac tabletki ponownie w pierwszy dzien miesiaczki i od tej pory nie mam normalnego okresu (okres trwa 3-4 dni ii od poczatku do konca jest malo obfity co mi sie nie zadrzzalo ma bardzo ciemna barwe prawie czarna bardziej przypomina mi to plamienia niz okres pod czas tego boli mnie brzuch jak przy normalnym okresie) dodam jeszcze ze staram sie brac tabletki zawsze o tej smej godzinie i regularnie wspolzyje z moim chlopakiem. sadzilam ze jesem w ciazy lecz robilam 2 testy jeden kilka dni przed rozpoczeciem sie tej niby miesiaczki a drugi 2tyg po jej zakonczeniu i obydwa byly negatywne czy mozliwe jest zebym byla w ciazy?? a moze to wynik miesiecznej przerwy w braniu tabletek ??
jak narazie nie moge sie skonaktowac z ginekologiem poniewarz jestem za granica i nie sadze ze bym sie dogadala z nim w tej sprawie...wiec jesli ktoras miala podobny problem lub wie cos na ten temat prosze napiszcie.....troche sie zacynam denerwowac dodam jeszcze ze w czasie przerwy z tabletkami uzywalam dodatkowej antykoncepcji czyli kondomow i kremu plemikobujczego.
czekam na odpowiedzi.....
sexylady1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:44   #2
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Pomocy dziwny okres

Cytat:
Napisane przez sexylady1307 Pokaż wiadomość
Wiem ze byly juz podobne watki lecz w zadnym z nich nie znalazlam odpowiedzi na moj problem mianowicie sprawa wyglada tak:
biore tabletki antykoncepcyjne przez mniej wiecej rok w lipcu mialam miesieczna przerwe poniewarz pojechalam na wakacje i najzwyczajniej w swiecie zapomnialam ich spakowac. zaczelam brac tabletki ponownie w pierwszy dzien miesiaczki i od tej pory nie mam normalnego okresu (okres trwa 3-4 dni ii od poczatku do konca jest malo obfity co mi sie nie zadrzzalo ma bardzo ciemna barwe prawie czarna bardziej przypomina mi to plamienia niz okres pod czas tego boli mnie brzuch jak przy normalnym okresie) dodam jeszcze ze staram sie brac tabletki zawsze o tej smej godzinie i regularnie wspolzyje z moim chlopakiem. sadzilam ze jesem w ciazy lecz robilam 2 testy jeden kilka dni przed rozpoczeciem sie tej niby miesiaczki a drugi 2tyg po jej zakonczeniu i obydwa byly negatywne czy mozliwe jest zebym byla w ciazy?? a moze to wynik miesiecznej przerwy w braniu tabletek ??
jak narazie nie moge sie skonaktowac z ginekologiem poniewarz jestem za granica i nie sadze ze bym sie dogadala z nim w tej sprawie...wiec jesli ktoras miala podobny problem lub wie cos na ten temat prosze napiszcie.....troche sie zacynam denerwowac dodam jeszcze ze w czasie przerwy z tabletkami uzywalam dodatkowej antykoncepcji czyli kondomow i kremu plemikobujczego.
czekam na odpowiedzi.....

zrobiłaś miesięczna przerwe w braniu tabletek, jesteś zdziwiona reakcja twojego organizmu??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:53   #3
sexylady1307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy dziwny okres

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
zrobiłaś miesięczna przerwe w braniu tabletek, jesteś zdziwiona reakcja twojego organizmu??
tak poniewarz ja zaczynalam brac tabletki nie mialam takich excesow fak faktem mialam plamienia przez jakis czas ale nie zamiast okresu tylko gdzie w srodku cyklu i to tyko przez pierwszy miesiac wiec chyba mam prawo sie dziwic bo wzyciu mi sie cos akiego jak teraz nie przytrafilo
sexylady1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:05   #4
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Pomocy dziwny okres

Nie robi się miesięcznej przerwy w braniu tabletek antykoncepcyjnych.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:12   #5
sexylady1307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy dziwny okres

LAkhi to akurat wiem hmm nie mialam innego wyjscia a w sumie ta odpowiedzia nie powiedzialas mi wiele na temat mojego problemu heh

Edytowane przez sexylady1307
Czas edycji: 2009-09-25 o 14:14
sexylady1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 17:14   #6
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Pomocy dziwny okres

rozregulowałas sobie hormonami organizm i koniec kropka-skutki są takie jakie są-skoro masz świadomośc,że sie nie robi mieisiecznej przerwy no to skąd takie pytanie?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.