palac w Sieniawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 13:52   #1
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988

palac w Sieniawie


Hej dziewczyny!
czy ktoras z was brala lub bedzie miec wesele w palacyku Sieniawie?
bo ja bede miec swoje wesele 29 sierpnia wlasnie w tym miejscu i szukam kogos z kim moglabym pogadac i podzielic sie wrazeniami czekam na wiadomosci
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 13:59   #2
mariola2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: palac w Sieniawie

2 sweet
chcialabym sie dowiedziec czy jestescie zadowoleni z waszego przyjecia w placyku w sieniawie? my wlasnie tez bardzo chcemy zeby tam odbylo sie nasze przyjecia ale podobnie tak jak ty nie moge znalesc nigdzie osoby ktora miala juz tam je ;(( bardzo prosze o odpowiedz
mariola2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:22   #3
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: palac w Sieniawie

teraz juz moge napisac, ze miejsce i cala organizacja - cudowne! zero problemow ze strony palacyku, obsluga genialna, pan ktory byl szefem kelnerow powinien mega premie dostac, byl tak profesjonalny i tak dyskretny ze nie moglam uwierzyc, bylo super
troche szkoda ze sala taneczna jest obok sali gdzie sie jadlo, ale i tak pieknie
przed palacem o zmoru puszczalismy w powietrze takie duze lapmiony w ksztalcie serc (mozna dostac na allegro), wygladalo pieknie a palac bez problemow zgodzil sie by to zrobic (mimo ze dookola drzewa itd)
polecam
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 14:48   #4
mariola2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: palac w Sieniawie

2sweet
Dziekuje za odpowiedz.mam jeszcze kilka pytan.bede bardzo wdzieczna za opdowiedzi).czy teraz jest tez tak ze sami mozemy wybrac sobie jadłospis z podonego wczesniej? i jaka cena byla za jedna os.?(pisalam do sieniawy i napisali mi ze 180zl?) ale czy ta cena jest minimalna czy maxymalna?jak to bylo u ciebie i ma ile osob mieliscie wesele?my planujemy tak na 100-110. i nie wiem czy to nie za duza liczba osob?poza tym jeszcze jedno pytanie.czy na stolach bylo duzo jedzenia? chodzi mi mianowicie o to czy nie bylo pustek??
ciesze sie bardzo ze wasze wesele sie udalo i ze jestescie zadowoleni ) zycze wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!!!
mariola2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.