Stylizacja pana młodego:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 16:48   #1
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70

Stylizacja pana młodego:)


Moje drogie Pm-ki cały czas rozmawiamy o sukienkach, buciakach, makijażach itp czyli o tym wszystkim co dotyczy nas a co z naszymi drogimi mężczyznami? Jakie macie propozycje? Pozdrawiam
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:01   #2
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
Moje drogie Pm-ki cały czas rozmawiamy o sukienkach, buciakach, makijażach itp czyli o tym wszystkim co dotyczy nas a co z naszymi drogimi mężczyznami? Jakie macie propozycje? Pozdrawiam
Bardzo się cieszę, że powstał taki wątek. Mój TŻ już mi zapowiedział, że będę musiała z nim przemierzyć wszystkie sklepy i pomóc się odpowiednio ubrać. Jeszcze nie wiemy, co dokładnie wybierzemy. Wiem tylko, że nie założy białego czy kremowego garnituru, fraku itp. Na szyję też jeszcze nie wybraliśmy, a jest tyle możliwości: musznik, mucha, krawat, plastron, fular... Kolory przewodnie to złoty, ecru i brązowy - wybraliśmy je ze względu na kolorystykę sali. Pewnie będziemy się nimi kierować przy wyborze naszych kreacji ślubnych, ale niekoniecznie. Póki co obydwoje jesteśmy w fazie poszukiwań.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:13   #3
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

No własnie też mi brakowało takiego tematu więc postanowiłam założyć ten wątek mam nadzieję ze będziemy go rozwijać My też mamy wkrótce zamiar wybrać się na sklepy w poszukiwaniach odpowiedniego garnituru a co na szyje to również jeszcze nie zdecydowalismy. A powiedzcie mi czy np dopasowujecie kolor krawatu do swojej bizuterii bukietu?
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:43   #4
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy np dopasowujecie kolor krawatu do swojej bizuterii bukietu?
Z tego, co do tej pory zauważyłam, to kolor krawatu (musznika) był dopasowany do koloru kamizelki. Widziałam też klasycznie czarny krawat i muszkę u Pana Młodego przy braku kamizelki. To tyle z zaobserowanych "na żywo" stylizacji Pana Młodego. Ostatnio modne jest, aby Pan Młody miał np. krawat (muszkę itp.) w kolorze bukietu i butów Panny Młodej. Napewno powinno to wszysto ze sobą współgrać. U nas dużo będzie też zależało od tego, co uda nam się "namierzyć" w sklepach, bo nie widzę sensu, aby sobie coś tam ubzdurać i potem koniecznie szukać ucieleśnień tych wyobrażeń, tzn. wspępna wizja jak najbardziej, ale bez szczególików, bo to mogłoby być trudne, o ile nie niemożliwe do znalezienia.

Kolorystykę sali mamy taką, jak już wyżej pisałam. A co sądzicie o tym, żeby jednak nie "robić się" na złoto tylko pójść w szarości, np. grafitowy garnitur i szary czy stalowy krawat?

I jeszcze jedno pytanie - kupujecie gotowe garbitury (fraki, smokongi) czy szyjecie na miarę? A może wypożyczacie?
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:46   #5
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
No własnie też mi brakowało takiego tematu więc postanowiłam założyć ten wątek mam nadzieję ze będziemy go rozwijać My też mamy wkrótce zamiar wybrać się na sklepy w poszukiwaniach odpowiedniego garnituru a co na szyje to również jeszcze nie zdecydowalismy. A powiedzcie mi czy np dopasowujecie kolor krawatu do swojej bizuterii bukietu?
Super wątek
Mój TŻ już się określił jeśli chodzi o ubiór
Tak więc będzie szukał stalowego bądź grafitowego taliowanego garnituru, koniecznie z kamizelką. Wiem, że niektórzy uważają kamizelki za kiczowate ale mój T. wygląda w nich po prostu bosko do tego będzie miał prawdopodobnie białą koszule i ciemno fioletowy krawat
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:41   #6
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

My raczej kupimy gotowca mój Tż jhest raczej wymiarowy hehe zawsze jak kupowalismy to nie bylo problemu i nic nie trzeba bylo skracac itp Zastanawialismy się nad garniturami z Pawo będzie to ciemny dokładnie jeszcze nie wiemy czy czarny czy moze cos wpadajace w szarość na pewno taliowany do tego biała koszula również taliowana no a co pod szyje to poczatkowo myslalam ze bedzie to muszka teraz zastanawiam sie nad krawatem muszniki mi sie nie podobaja wiec odpadaja w kazdym razie wszystko wyjdzie w trakcie przymiarkibyc moze za tydzien sie wybierzemy i jesli cos sie uda kupic to z pewnoscia bedzie szczesliwy bo nie nawidzi chodzic po sklepach hehe

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Kolorystykę sali mamy taką, jak już wyżej pisałam. A co sądzicie o tym, żeby jednak nie "robić się" na złoto tylko pójść w szarości, np. grafitowy garnitur i szary czy stalowy krawat?
Myślę ze lepsze beda te szarosci bedzie bezpieczniej złoto jakos do mnie nie przemawia
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:09   #7
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Fajny wątek

My jeszcze nic nie mierzyliśmy, ale Tż na pewno włoży ciemny, taliowany, niebłyszczący garnitur, na 99% bez kamizelki. Do tego planuje mieć pod szyją muchę i ewentualnie pas smokingowy. Generalnie coś w tym stylu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg groombodyshot.jpg (35,7 KB, 141 załadowań)
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 19:22   #8
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Dziewczyny mój TŻ szuka czarnego garnitury taliowanego, marynarka zapinana na jeden guzik. Który salon w Warszawie posiada garnitury tego typu?
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:56   #9
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Mój mąż miał ciemny garnitur, taki grafitowy prawie czarny. Do tego biała koszula, srebrne spinki oraz krawat w kolorze stalowym. Kamizelki nie miał, bo nie chciał. Całości stroju dopełniła śliczna butonierka z jasno różową różyczką i srebrną kokardką.
W zasadzie sam zdecydował o swoim wizerunku w tym dniu, a mnie się podobało.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:37   #10
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Z tego, co do tej pory zauważyłam, to kolor krawatu (musznika) był dopasowany do koloru kamizelki. Widziałam też klasycznie czarny krawat i muszkę u Pana Młodego przy braku kamizelki. To tyle z zaobserowanych "na żywo" stylizacji Pana Młodego. Ostatnio modne jest, aby Pan Młody miał np. krawat (muszkę itp.) w kolorze bukietu i butów Panny Młodej. Napewno powinno to wszysto ze sobą współgrać. U nas dużo będzie też zależało od tego, co uda nam się "namierzyć" w sklepach, bo nie widzę sensu, aby sobie coś tam ubzdurać i potem koniecznie szukać ucieleśnień tych wyobrażeń, tzn. wspępna wizja jak najbardziej, ale bez szczególików, bo to mogłoby być trudne, o ile nie niemożliwe do znalezienia.

Kolorystykę sali mamy taką, jak już wyżej pisałam. A co sądzicie o tym, żeby jednak nie "robić się" na złoto tylko pójść w szarości, np. grafitowy garnitur i szary czy stalowy krawat?
Z jednym się tylko odezwę, bo ogólnie bardzo podoba mi się to, co napisałaś, czyli żeby się na siłę nie przywiązywać na sztywno do jakiejś wizji.

Zwróćcie baczną uwagę na to, czy lepiej wyglądacie w ciepłych odcieniach (ecru, beż itd.), czy w zimnych (biały, szarość). Jak latem szukałam swojej sukienki, miałam okazję widzieć sporo przymiarek panien młodych, i to, jakie odcienie komu pasują, robiło spektakularną różnicę. Wiele razy widziałam zarówno to, jak zupełnie przeciętne dziewczyny zaczynały wyglądać przepięknie w sukienkach dobrze dobranych kolorystycznie, jak i sytuacje, w której panna młoda upierała się, że koniecznie musi mieć suknię śnieżnobiałą, podczas gdy o wiele lepiej było jej w ciepłych tonacjach. W skrócie, najlepiej sobie trochę pochodzić, przymierzyć jak najwięcej, zrobić zdjęcia porównawcze i się zastanowić na spokojnie.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:20   #11
Kingunia87
Raczkowanie
 
Avatar Kingunia87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wexford/IRL
Wiadomości: 106
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Mnie osobiście podoba się ta stylizacja co na zdjęciu poniżej Mój TŻ nie jest fanem garniturów więc powiedział, że będzie to co wybiorę - grzeczny chłopczyk Jest szczupły i wysoki, włosy czarne więc myślę, że będzie mu to pasowało Ja mam suknię w kolorze białym z dodatkami w kolorze fuksja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnitur.jpg (16,5 KB, 148 załadowań)
__________________
~ ~ Razem od 07.10.2006 ~ ~
~ ~ Zaręczyny 20.06.2010 ~ ~
~ ~ Nasz Wielki Dzień 18.08.2012
Kingunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 14:14   #12
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Ja chcę mojego TŻa ubrać w garnitur smokingowy (załącznik). A błyszczącym, niedopasowanym garniturom mówimy NIE!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blazek_4_1.jpg (10,5 KB, 176 załadowań)
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:05   #13
plumbumt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Ja chcę mojego TŻa ubrać w garnitur smokingowy (załącznik). A błyszczącym, niedopasowanym garniturom mówimy NIE!
Bardzo mi się podoba taka klasyczna stylizacja. Powiedzcie mi, czy będzie pasowała do niewysokiego Pana Młodego? Czy nie skróci mu optycznie nóg? Gdybyśmy się tego nie obawiali, to napewno wybralibyśmy taki przedłużany garnitur.
plumbumt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 18:18   #14
Kasia H_S
Przyczajenie
 
Avatar Kasia H_S
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 22
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Fajny wątek

My jeszcze nic nie mierzyliśmy, ale Tż na pewno włoży ciemny, taliowany, niebłyszczący garnitur, na 99% bez kamizelki. Do tego planuje mieć pod szyją muchę i ewentualnie pas smokingowy. Generalnie coś w tym stylu:

Wow super! Namawiam mojego przyszłego na muszkę, ale coś się opiera. A to tyle klasy i wdzięku w takiej niepozornej muszce
Kasia H_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 18:55   #15
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Ja chcę mojego TŻa ubrać w garnitur smokingowy (załącznik). A błyszczącym, niedopasowanym garniturom mówimy NIE!
Tak właśnie ślubował mój Mąż - smoking, pas i mucha! Jeśli mogę coś polecić, to zdecydowanie wiązane, a nie klejone, tandetne muchy! Wiązanie wbrew pozorom nie jest takie trudne, a o niebo lepiej wygląda klasyczne wiązanie, zamiast idealnie symetrycznego, badziewia z bazarku...
__________________
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:17   #16
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Mój TŻ sam zdecydował chce mieć frak, coś takiego jak na zdjęciu poniżej z czego ogromnie się cieszę, bo uważam, że raz na jakiś czas facet może włożyć coś lepszego niż zwykły garnitur i coś w czym będzie się odróżniał od gości weselnych
Poza tym, ja będę mieć suknię w stylu "empire" więc wydaje mi się, że frak jak najbardziej pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1289824479_frak_dzienny.jpg (19,1 KB, 78 załadowań)
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:09   #17
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Mój TŻ sam zdecydował chce mieć frak, coś takiego jak na zdjęciu poniżej z czego ogromnie się cieszę, bo uważam, że raz na jakiś czas facet może włożyć coś lepszego niż zwykły garnitur i coś w czym będzie się odróżniał od gości weselnych
Poza tym, ja będę mieć suknię w stylu "empire" więc wydaje mi się, że frak jak najbardziej pasuje
Mój mąż miał "zwykły" garnitur, a i tak było wiadomo, że to Pan Młody. Nie brałabym tego za kryterium, żeby się koniecznie wyróżnić. Najważniejsze, żeby Pan Młody dobrze się czuł i wyglądał elegancko.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:39   #18
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Mój mąż miał "zwykły" garnitur, a i tak było wiadomo, że to Pan Młody. Nie brałabym tego za kryterium, żeby się koniecznie wyróżnić. Najważniejsze, żeby Pan Młody dobrze się czuł i wyglądał elegancko.
Oczywiście że to najważniejsze
Jednak wg mnie pan młody powinien się wyróżniać, tak jak panna młoda wyróżnia się spośród innych kobiet i dziewczyn na weselu. To nie jest tylko JEJ wyjątkowy dzień, ale też JEGO i również powinien wyglądać wyjątkowo. Nie może stać w cieniu panny młodej Nie chodzi o to, żeby nie wiadomo jak wydziwiać - ale raz w życiu można pozwolić sobie na coś wykwintniejszego, coś, czego na inną uroczystość się nie założy. Ale to jest tylko moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać
Oczywiście, jeśli mój TŻ chciałby pójść do ślubu, w zwykłym garniturze, to przecież bym się nie powiesiła z tego powodu ustaliliśmy zasadę, że każde z nas zadecyduje, w co się ubierze w ten dzień - on mi nie mówił, jaką mam mieć suknię, wybrałam ją sama, więc ja też nie mogę narzucić mu swojej woli. Co nie zmienia faktu, że jestem zadowolona z jego pomysłu z frakiem
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 12:51   #19
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Trzeba myslec przede wszystkim o sylwetce! Tak jak w przypadku wyboru sukni. W takim fraku niski facet będzie wyglądał na jeszcze niższego, myślę że co jamniej 180cm musi mieć aby dobrze wyglądać.

Zgadzam się z tym,że facet w niedopasowanym i/lub świecącym garniturze wygląda okropnie!!!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 18:01   #20
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

http://www.moda.com.pl/wedding/~stro...dobrym_tonie.i
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 23:07   #21
ula0307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

witam wszystkich,
będę miała suknie w kolorze ecru a kolorem przewodnim będzie fiolet(wiązanka, buty, dekoracje itp)
jak to połączyć ze stylizacja pana młodego, dodam ze garnitur bedzie w ciepłych kolorach.
Ma ktoś jakiś pomysł??
ula0307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:33   #22
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Ula w ciepłych kolorach czyli jaki brązowy? Połączenie brązu i fioletu jest bardzo rzadkie, ale niektórzy po nie sięgają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg woody+purple.jpg (107,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg weddingideas0897.jpg (42,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lijydeuL281qbc1tlo1_500.jpg (68,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harrypotterwedding_055.jpg (318,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chocolate-Brown-and-Lilac-Purple-Wedding.jpg (72,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harrypotterwedding_031.jpg (374,4 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2012-01-13 o 13:45
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:57   #23
ula0307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

hej,
dziękuję za odpowiedz myślałam o ciemniej czekoladzie bądź ładnym odcieniu brązu,koszula ecru i kamizelka(zastanawiałam sie nad złoty kolorem)badz w odcieniu marynarki i krawat fioletowy do ktorego bedzie pasowac kawiat w butonierce, przejrzałam zdjęcia i widzę ze to zestawienie ładnie prezentuje co sadzicie??
a buty powinny być fioletowe? czy czarne wystarcza??
ula0307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 14:22   #24
ula0307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

dodam ze myślałam o takiej barwie fioletu niżej zamieszczam zdjęcie wiązanki ślubnej(pierwsza z prawej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg autumnburke08.jpg (39,8 KB, 68 załadowań)
ula0307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 08:39   #25
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez ula0307 Pokaż wiadomość
dodam ze myślałam o takiej barwie fioletu niżej zamieszczam zdjęcie wiązanki ślubnej(pierwsza z prawej)
To jest mój bukiet właśnie taki chcę
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 13:53   #26
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Trzeba myslec przede wszystkim o sylwetce! Tak jak w przypadku wyboru sukni. W takim fraku niski facet będzie wyglądał na jeszcze niższego, myślę że co jamniej 180cm musi mieć aby dobrze wyglądać.
Mój ma 185 cm, więc myślę, że nie będzie źle
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:02   #27
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

cześć dziewczyny!
wreszcie wątek męski
ubranie TŻ jeszcze przede mną, na razie tylko patrzę w necie. on takiej wagi do tego nie przywiązuje, mówi, że szybko coś kupi. taaaaaaaaaaaa;]
Wiem jedynie, że butonierka będzie z różowym kwiatem, bo ja będę miała różowe. i koniec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje kwaity.jpg (49,3 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-01-20 o 10:03
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:10   #28
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Ja chcę mojego TŻa ubrać w garnitur smokingowy (załącznik). A błyszczącym, niedopasowanym garniturom mówimy NIE!
bardzo ładna, klasyczna elegancja.
i bardzo fajny model

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ula0307 Pokaż wiadomość
witam wszystkich,
będę miała suknie w kolorze ecru a kolorem przewodnim będzie fiolet(wiązanka, buty, dekoracje itp)
jak to połączyć ze stylizacja pana młodego, dodam ze garnitur bedzie w ciepłych kolorach.
Ma ktoś jakiś pomysł??

myślę, że można połączyć fiolet z brązem. to inne światy, ale nie gryzą się ze sobą. wyglądają ciekawie.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ula0307 Pokaż wiadomość
hej,
dziękuję za odpowiedz myślałam o ciemniej czekoladzie bądź ładnym odcieniu brązu,koszula ecru i kamizelka(zastanawiałam sie nad złoty kolorem)badz w odcieniu marynarki i krawat fioletowy do ktorego bedzie pasowac kawiat w butonierce, przejrzałam zdjęcia i widzę ze to zestawienie ładnie prezentuje co sadzicie??
a buty powinny być fioletowe? czy czarne wystarcza??
chyba postawiłabym na klasykę i czarny odcień

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
To jest mój bukiet właśnie taki chcę
też myśłałam o fiolecie, ale mam mieć kwiaty we włosach więc będzie róż. a i fioletowy kwiatek z czarnym garniakiem może zginąć


A poza tym, nie mogę się doczekać aż TŻ będzie to wszystko przymierzać
Podoba mi się taki zestaw:
http://www.dyplomata.pl/sprzedaz/4.jpg
http://www.dyplomata.pl/sprzedaz/6.jpg

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-01-20 o 10:13
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:30   #29
Kasia H_S
Przyczajenie
 
Avatar Kasia H_S
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 22
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

chyba postawiłabym na klasykę i czarny odcień

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



Z tego co mi wiadomo czerń i brąz się wykluczają. To do siebie nie pasuje
Kasia H_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 08:54   #30
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Matko,
Zrobiliśmy wczoraj wstępny wywiad po sieciówkach, by zobaczyć co w ogóle jest w sklepach i.........jestem załamana. nie wiem, moze dlatego ze ja sama dwa lata pracowałam w sklepie z garniturami. nie dosc, ze nic nie ma, to sam personel mnie rozbraja! Byliśmy w Vistuli, która coraz bardziej schodzi na psy, w SunsetSuit - ujdzie, szkoda tylko, że Pani miała jeden czarny garnitur. W Bytomiu i Konsulu mogłabym pół sklepu wynieść, tak się Panie za ladą wspólną rozmową zajmowały, że szkoda było przeszkadzać. W Intermodzie zaś babeczka upchała TŻ w za duża garniak, mówiąc, że to taki specjalny "luźny" fason.
Sądzę, że przejdziemy się do Dyplomaty, i do sklepu "Wszystko dla Pana" przy Urzędzie Warszawa Wola, mój dziadek się tam już ubrał i jest zachwycony-jak ktoś z Wawy i jeszcze nie ma garnitura, to niech wejdzie.
Gadałam też z kolegą, któremu szyto na miarę w Rolandzie w Łomiankach. Może tam też wejdę, bo mój TŻ jest trochę szeroki w klace i barkach i te marynarki w ogóle nie są do niego szyte:|

A tż się upierał, że kupi garnitur w 5 minut, taaaa

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-01-23 o 10:32
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.