Powiększanie piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 20:52   #1
Berenika143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9

Powiększanie piersi


Zakładam nowy wątek bo mimo że widywałam już kilka podobnych tematów to żaden mi wiele nie pomógł, a to jest taka bardzo.."indywidualna" kwestia.Mój problem polega na tym, że mam małe piersi i boję się że już zawsze tak będzie.Już nie wiem czego mam słuchać-tu słyszę że piersi rosną do 21. roku życia, tu że zależy kiedy zaczęłam dojrzewać-a zaczęłam dojrzewać bardzo wcześnie.Więc o ile to prawda to już chyba zostanę deską na zawsze .Moja mama jest otwarta i rozumie ten problem, i też nie chce żebym była nieszczęśliwa albo miała kompleksy z tego powodu, dlatego powiedziała mi że jeśli nie urosną mi do 18-stki to "kupią mi" powiększenie biustu kwasem hialuronowym.Ale czy wtedy już mogę poddać się takiemu zabiegowi? Czy powinnam poczekać do 21. roku życia, może jeszcze urosną w naturalny sposób?
Berenika143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:55   #2
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Powiększanie piersi

mojej koleżance piersi urosły o 2 rozmiary w wieku 25 lat wszystko jest kwestią indywidualną, ale i też genową
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 02:45   #3
Berenika143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększanie piersi

Naprawdę? A po ciąży (bo podobno wtedy rosną) czy tak bez niczego? Ech no to by było super gdyby jednak naturalnie mi się udało bez zabiegów
Berenika143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:29   #4
mariolkagdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi

Cytat:
Napisane przez Berenika143 Pokaż wiadomość
Zakładam nowy wątek bo mimo że widywałam już kilka podobnych tematów to żaden mi wiele nie pomógł, a to jest taka bardzo.."indywidualna" kwestia.Mój problem polega na tym, że mam małe piersi i boję się że już zawsze tak będzie.Już nie wiem czego mam słuchać-tu słyszę że piersi rosną do 21. roku życia, tu że zależy kiedy zaczęłam dojrzewać-a zaczęłam dojrzewać bardzo wcześnie.Więc o ile to prawda to już chyba zostanę deską na zawsze .Moja mama jest otwarta i rozumie ten problem, i też nie chce żebym była nieszczęśliwa albo miała kompleksy z tego powodu, dlatego powiedziała mi że jeśli nie urosną mi do 18-stki to "kupią mi" powiększenie biustu kwasem hialuronowym.Ale czy wtedy już mogę poddać się takiemu zabiegowi? Czy powinnam poczekać do 21. roku życia, może jeszcze urosną w naturalny sposób?

ajć ale kwasu hialuronowego już się raczej nie stosuje do operacji powiększenia biustu tzn można,ale to nie najlepsza metoda raczej bo to m. in. chodzi o to,że później jest większy problem z np wykryciem nowotwora bo gruczoły się rozrastają.... myślę,że jeśli już sie decydować to na operację zwłaszcza,że pamiętaj jeśli szukasz długotrwałego efektu no to kwas hialuronowy występuje w naszym organizmie i z czasem się po prostu wchłania więc po ok 2 latach możesz wrócić do pierwotnego efektu ..... jeśli szukasz dobrego chirurga to ja mogę Ci polecić dobrego we Wrocławiu .... xxx wiem od znajomych,że fajnie robi "cycki" zawsze możesz się umówić na konsultację i może on Ci doradzi najlepiej

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 14:07 Powód: reklama
mariolkagdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:48   #5
Margaretkrasix
Raczkowanie
 
Avatar Margaretkrasix
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 54
Dot.: Powiększanie piersi

moja mama miała taki biust jak ja czyli b a teraz ma E i nie przytyła aż tak więc mówiąc kolokwialnie "poszło jej w cycki" hahaha, poczekaj jeszcze troszkę.. bez przesady to tylko piersi nie można mieć takich kompleksów z tego powodu, ja cieszę się ze swojego rozmiaru mogę nosić koszulki bez stanika i nie wygląda to źle ;p
__________________
Walczy się do końca! o wszystko
Margaretkrasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-12 15:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.