Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 18:20   #4531
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
pokochalam pana w drugim rzedzie...
Ja też!

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Było bardzo dużo pracy, wszystko mnie boli, ale co tam Iza wymiata, normalnie kocham ją Ludzie też świetni, mnóstwo energii. No cudownie było A waga po tych 2 dniach pokazuje 4 kg mniej
Dostałam sporo materiałów, zaraz będę przeglądać co tam jest
Jeszcze raz dzięki za pomoc z noclegiem Spałam w hostelu, który mi podesłałaś

Widzisz nawet nie wiem, że to nie była Monika. Prowadziła taka blondynka z kręconymi włosami o ile dobrze pamiętam. To kto to był?
To teraz musisz zrobić Zumbę dla Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
u nas nowością jest Dance Dance Dance
i jeszcze dzisiaj było "Bo ja tańczyć chce" pierwszy raz tańczyłam na zumbie od polskiej piosenki
Moja coś Dance, dance, dance nie chce zrobić. Woli chyba szybkie piosenki. Dwa ostatnie zajęcia nie byłam i już mnie nosi, jutro idę, będzie ogień!!!
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:14   #4532
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Było bardzo dużo pracy, wszystko mnie boli, ale co tam Iza wymiata, normalnie kocham ją Ludzie też świetni, mnóstwo energii. No cudownie było A waga po tych 2 dniach pokazuje 4 kg mniej
Dostałam sporo materiałów, zaraz będę przeglądać co tam jest
Jeszcze raz dzięki za pomoc z noclegiem Spałam w hostelu, który mi podesłałaś

Widzisz nawet nie wiem, że to nie była Monika. Prowadziła taka blondynka z kręconymi włosami o ile dobrze pamiętam. To kto to był?
To prawda Iza jest mega niesamowitą kobietką . Jest bardzo charyzmatyczna , uśmiechnięta i dla mnie najlepsza instruktora z jaką miałam okazje zumbować. Ma bardzo fajne układy , nie są monotonne i kawałki które wybiera od razu porywają do zumbowania.
Z tego co widze to w piątek prowadziła zajęcia Aleksandra Mirek. Trafiłam do niej na zajęcia też w niedziele bo zastępstwo miała za Monike. Nie przypadła mi do gustu.. Po zajęciach z Moniką , a przede wszystkim Izą mało która instruktorka później może im dorównać.
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:25   #4533
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Tak byłam Wróciłam wczoraj w nocy
Pewnie sama nieźle wywijasz i chcesz mi tu zamydlić oczy!
powiesz coś więcej o tym szkoleniu? Czy ludzie, którzy w nim uczestniczyli super tańczą? Czy takie są wymagania? Czy wystarczy po prostu kochać zumbę i dawać radę? Pomagają potem np znaleźć pracę? Podpowiadaja coś w tym kierunku? Pytam bo moja kumpela bardzo chce zrobić instruktora i jest w trakcie zbierania kasy
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:43   #4534
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tanio i dobrze prowadzą w Warszawie chłopaki i dziewczyny z Team Amo. Warunki u nich skromne, bo to sale wynajęte w szkołach, DK itp., ale są najlepsi. Bilety po 15-20 zł, taniej to tylko w karnecie. Ale za te naście możesz wejść bez zapisywania, jednorazowo też. Wybierasz sobie datę, miejsce i instruktora. Wiecej info znajdziesz u nich na stronie, zumbapoland się nazywają.
Ja ich b. lubię, ale i tak wolę zumbować w fitnesklubie, jednak potrzebuję po zajeciach prysznic, sauna też nie zawadzi, no i szatnia porządna. Poza tym przy okazji chodzę też i na inne zajęcia poprawiające sylwetkę. Ale takiego karnetowego klubu to już pewnie warto poszukać, jak się w zumbę wciągniesz.
dzięki! właśnie tą stronkę kiedyś przeglądałam
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 11:45   #4535
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Red face Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
u nas nowością jest Dance Dance Dance
i jeszcze dzisiaj było "Bo ja tańczyć chce" pierwszy raz tańczyłam na zumbie od polskiej piosenki
U nas "Bo ja tańczyć chcę" jest od początku, czyli gdzieś od roku. Zumbujemy też "Skrzydlate Ręce" ENEJ oraz jakiś nowy kawałek "Moja dziewczyna" czy coś takiego. Noooi ... Klól Julian rządzi!!!!

Dance Dance Dance mam na Kinecta.

Dziewczyny pisały, że nie rozumieją Zumbowania samemu w domu.
Zajęcia w grupie to mega czad i power, ale nie zawsze dam radę wyjść z domu. Wtedy włączam XBOX i śmigam - czuję się jak na zajęciach, bo są postaci Beto i innych - i też jest super, a jest to fantastyczna alternatywa, kiedy nie masz z kim zostawić dzieciaczka.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Było bardzo dużo pracy, wszystko mnie boli, ale co tam Iza wymiata, normalnie kocham ją Ludzie też świetni, mnóstwo energii. No cudownie było A waga po tych 2 dniach pokazuje 4 kg mniej
Dostałam sporo materiałów, zaraz będę przeglądać co tam jest
Jeszcze raz dzięki za pomoc z noclegiem Spałam w hostelu, który mi podesłałaś

Widzisz nawet nie wiem, że to nie była Monika. Prowadziła taka blondynka z kręconymi włosami o ile dobrze pamiętam. To kto to był?
Mówisz o Izie Kin?Chyba tak
Izę miałam przyjemność poznać na maratonie w Krakowie w lutym ( bodajże) Iza jest niesamowita, ma takiego powera, taką pozytywną energię! MEGA.

Szalona jest też Ala Turczyńska z Krakowa, nie wiem skąd ona bierze tyle energii.

Ale i tak najbardziej uwielbiam naszą instruktorkę Basię - ona zaraziła mnie miłością do Zumby.
W sobotę właśnie mieliśmy w mojej miejscowości Maraton 2,5 h oraz wieczorem Zumba Party - BOSKO!!!
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:50   #4536
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

byłam dzisiaj zapisać się na zumbę na grudzień, a na planie w miejscach zumby wpisane LATINO :| zastanawiam się czy nazwę tylko zmienili, czy co :|
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:59   #4537
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Latino to na pewno nie to samo co ZUMBA!!!!
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 13:15   #4538
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

tylko że prowadząca jest ta sama która od roku prowadzi zumbę. Inne prowadzące też zostały i też zawsze miały tylko zumbę, wątpię że tak nagle coś się pozmieniało. Po pierwszych zajęciach będę wiedziała
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:08   #4539
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

To dziwne.
Tak mi się wydaje, i to tylko moje przypuszczenia, że może nie mają licencji na ZUMBĘ i dlatego zmienili nazwę na Latino.
Żeby móc prowadzić prowadzić zajęcia ZUMBY trzeba mieć licencję
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:09   #4540
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Coś czuję, że instruktorka nie zapłaciła składki miesięcznej za ZIN-a i chce zajęcia w typie zumby, ale już nielegalnie prowadzić... Jeśli to prawda to nieładnie, nieładnie. Albo wywalili zumbę z grafiku i masz tylko taneczne latynoskie w zamian. Szybko się zorientujesz sama, czy ćwiczycie jeden-dwa układy latynoskie przez całe zajęcia (latino) czy tańczycie różne piosenki, różne style w klimatach latynoskich (pseudozumba, bo i na zumbie tak jest).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:34   #4541
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

najada_naj tak właśnie i ja pomyślałam, bo kto normalnie rezygnuje z prowadzenia zajęć Zumby, skoro cieszy się sporym powodzeniem
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 15:14   #4542
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
To dziwne.
Tak mi się wydaje, i to tylko moje przypuszczenia, że może nie mają licencji na ZUMBĘ i dlatego zmienili nazwę na Latino.
Żeby móc prowadzić prowadzić zajęcia ZUMBY trzeba mieć licencję
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Coś czuję, że instruktorka nie zapłaciła składki miesięcznej za ZIN-a i chce zajęcia w typie zumby, ale już nielegalnie prowadzić... Jeśli to prawda to nieładnie, nieładnie. Albo wywalili zumbę z grafiku i masz tylko taneczne latynoskie w zamian. Szybko się zorientujesz sama, czy ćwiczycie jeden-dwa układy latynoskie przez całe zajęcia (latino) czy tańczycie różne piosenki, różne style w klimatach latynoskich (pseudozumba, bo i na zumbie tak jest).
A składka to chyba coś około 100. Na bank nie zapłacili :/
Nieładnie, moim zdaniem to chamskie bardzo. Sama się bulwersuję, że bezczelnie trzepią na tym kasę, ale bez przesady :/
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:04   #4543
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
To teraz musisz zrobić Zumbę dla Wizażanek.
Może kiedyś się uda

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
To prawda Iza jest mega niesamowitą kobietką . Jest bardzo charyzmatyczna , uśmiechnięta i dla mnie najlepsza instruktora z jaką miałam okazje zumbować. Ma bardzo fajne układy , nie są monotonne i kawałki które wybiera od razu porywają do zumbowania.
Z tego co widze to w piątek prowadziła zajęcia Aleksandra Mirek. Trafiłam do niej na zajęcia też w niedziele bo zastępstwo miała za Monike. Nie przypadła mi do gustu.. Po zajęciach z Moniką , a przede wszystkim Izą mało która instruktorka później może im dorównać.
Dla mnie to też najlepsza instruktorka z którą zumbowałam. Zgadzam się ze wszystkim. Muzyka, układy, to jaką jest osobą. No chodzący cud I jak się rusza

No właśnie mi też nie przypadła do gustu, nie mówię, że jest zła... Jednak nie porywa Będąc na zajęciach myślałam, że to ta Twoja Monika i byłam trochę zawiedziona

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
powiesz coś więcej o tym szkoleniu? Czy ludzie, którzy w nim uczestniczyli super tańczą? Czy takie są wymagania? Czy wystarczy po prostu kochać zumbę i dawać radę? Pomagają potem np znaleźć pracę? Podpowiadaja coś w tym kierunku? Pytam bo moja kumpela bardzo chce zrobić instruktora i jest w trakcie zbierania kasy
Większość osób tak. W ogóle połowa osób która tam była, prowadzi już swoje zajęcia. Czy to z salsy, czy fitnessu Nie ma żadnych wymagań. Płacisz - masz Było parę osób, które w ogóle nie miały styczności z zumbą. Myślę, że jak ktoś to kocha i wie, że sobie poradzi to czemu ma nie iść na kurs?
A pracy za koleżankę raczej nikt nie będzie szukać przykro mi Nie było mówione nic na ten temat.
Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pytaj

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
Mówisz o Izie Kin?Chyba tak
Izę miałam przyjemność poznać na maratonie w Krakowie w lutym ( bodajże) Iza jest niesamowita, ma takiego powera, taką pozytywną energię! MEGA.

Szalona jest też Ala Turczyńska z Krakowa, nie wiem skąd ona bierze tyle energii.

Ale i tak najbardziej uwielbiam naszą instruktorkę Basię - ona zaraziła mnie miłością do Zumby.
W sobotę właśnie mieliśmy w mojej miejscowości Maraton 2,5 h oraz wieczorem Zumba Party - BOSKO!!!
Tak, tak o Izie Kin

Niestety nie znam instruktorek o których piszesz, ale wierzę na słowo, że są boskie

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
To dziwne.
Tak mi się wydaje, i to tylko moje przypuszczenia, że może nie mają licencji na ZUMBĘ i dlatego zmienili nazwę na Latino.
Żeby móc prowadzić prowadzić zajęcia ZUMBY trzeba mieć licencję
Też mi to śmierdzi...
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A składka to chyba coś około 100. Na bank nie zapłacili :/
Nieładnie, moim zdaniem to chamskie bardzo. Sama się bulwersuję, że bezczelnie trzepią na tym kasę, ale bez przesady :/
Mnie to dziwi, dla klubu wydatek 30$ miesięcznie nie powinien być jakimś kosmosem. Bardzo nieładnie.
Poza tym nie opłacasz zina, tracisz licencję i musisz robić od nowa kurs. Głupota Chyba, że ta instruktorka go sobie zawiesiła, ale i tak to bez sensu moim zdaniem.
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:14   #4544
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Z-studio http://www.zumbastudio.pl/ to chyba gdzieś na Piątkowie
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:24   #4545
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
Z-studio http://www.zumbastudio.pl/ to chyba gdzieś na Piątkowie
Dokladnie tak Zaraz obok Osiedla Łokietka Ja mieszkam na Wildzie i mimo że w mojej okolicy jest duzo klubow gdzie jest zumba to i tak od poczatku dzialalnosci klubu jezdze tylko tam. Dla mnie odleglosc jest malo istotna. liczy sie jakość zajęć, a tam są najlepsze
Masz 1 zajecia za darmo wiec możesz sobie sprawdzić i zdecydowanie polecam Monike albo Gelmisa. On to potrafi zmotywować kobietki do kręcenia pupką
A 2 grudnia maraton wiec też polecam Poznaniankom!!!
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Cytat:
No właśnie mi też nie przypadła do gustu, nie mówię, że jest zła... Jednak nie porywa Będąc na zajęciach myślałam, że to ta Twoja Monika i byłam trochę zawiedziona
Dla mnie po prostu nie ma powera , skacze sobie dziewczyna jest uśmiechnięta ale jakoś z rezerwa te zajecia prowadzi. Może to trema że zastępstwo w nowym miejscu ? To jednak po prostu nie to
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:17   #4546
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje, i to tylko moje przypuszczenia, że może nie mają licencji na ZUMBĘ i dlatego zmienili nazwę na Latino.
Żeby móc prowadzić prowadzić zajęcia ZUMBY trzeba mieć licencję
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Coś czuję, że instruktorka nie zapłaciła składki miesięcznej za ZIN-a i chce zajęcia w typie zumby, ale już nielegalnie prowadzić... Jeśli to prawda to nieładnie, nieładnie.
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A składka to chyba coś około 100. Na bank nie zapłacili :/
Nieładnie, moim zdaniem to chamskie bardzo. Sama się bulwersuję, że bezczelnie trzepią na tym kasę, ale bez przesady :/
Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Też mi to śmierdzi...

Mnie to dziwi, dla klubu wydatek 30$ miesięcznie nie powinien być jakimś kosmosem. Bardzo nieładnie.
Poza tym nie opłacasz zina, tracisz licencję i musisz robić od nowa kurs. Głupota Chyba, że ta instruktorka go sobie zawiesiła, ale i tak to bez sensu moim zdaniem.
O kurde, ciekawych rzeczy można się z wizażu dowiedzieć, nie wiedziałam nawet, że jest taka opłata...
Ja to bym najchętniej jakoś zapytała dziewczyny na recepcji, tak żeby posłuchać jej tłumaczeń, ale tak glupio, 'ej, nie zapłaciliście składki?'
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:35   #4547
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja tak kiedyś zapytałam Wprowadzili jakieś latino cośtam (ale zumby wisiały dalej w grafiku, wiec o tyle dobrze, tamto tylko dodali) i zapytałam na czym to polega po czym walnęłam wprost pytanie czy to taka zumba tylko, że instruktor nie ma uprawnień i robi to nielegalnie

Z tym, że okazało się, ze faktycznie to zupełnie inne zajęcia były (ponoć nuuuuda jak flaki z olejem jakies salsowe bujanie się)
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:55   #4548
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

A no to zapytam, bo u nas nie została żadna zumba więc na bank jakiś 'przekręt'
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:44   #4549
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Hej ! Dołączam się do grona tańczących Zumbę
Od 3 tygodni Zumba 2 x w tygodniu po 60 minut
Pozdrawiam !
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 22:01   #4550
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Właśnie jestem po godzince ZUMBY i mi mało!!! ale cóż zrobię o tej porze!!!!
Muszę kupić sobie bezprzewodowe słuchawki, żeby móc puścić sobie o tej porze KINECTA.

Dziewczyny, czy próbowałyście ZUMBY na XBOX Kinect??
Wiem, wiem, to nie to samo co zajęcia w grupie, ale też jest SUPER!!!
Mam ZUMBA RUSH, to jest starsza wersja, niedawno wyszła nowa, CORE, widziałam tylko demo, są super układy.
Dla mnie to super rozwiązanie, bo nie zawsze mam z kim Juniorka zostawić i wtedy mogę poćwiczyć w domu.
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 08:48   #4551
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

https://www.youtube.com/watch?v=uaMv7FSfalI to u nasz nowośc.
Sam kawałek juz wiekowy bo widze ze 2007 rok ale ukladzik mamy taki jak Beto od niedawna
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:05   #4552
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

my też to tańczymy u Regli i dokładnie taki sam układ
Dziewczynki już za tydzień Mikołajkowy maratonik
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:46   #4553
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
my też to tańczymy u Regli i dokładnie taki sam układ
Dziewczynki już za tydzień Mikołajkowy maratonik
O pamiętam to z maratonu w parku Fajne to


Ijee Nie mogę się doczekać
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 08:36   #4554
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

W Poznaniu tez w przyszlym tygodniu 2 Maratony : 1 i 2 grudnia. Zapisalam się na oba Obawiam się jednak że moje stopy odmówią posłuszeństwa i nie zechca tyle godzin skakać. To jest mój problem. Po zajęciach na których intensywnie skacze zawsze potem bolą mnie stopy i ledwo chodze
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:52   #4555
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Tak rozważam swoje pierwsze pójście na zumbe... Kiedyś chodziłam na taniec brzucha i salse więc myślę że i ta forma aktywności mi się spodoba, ale teraz pytanie gdzie... Czy znacie może jakieś fajne miejsca w Krakowie gdzie warto byłoby się wybrać?
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:16   #4556
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
W Poznaniu tez w przyszlym tygodniu 2 Maratony : 1 i 2 grudnia. Zapisalam się na oba Obawiam się jednak że moje stopy odmówią posłuszeństwa i nie zechca tyle godzin skakać. To jest mój problem. Po zajęciach na których intensywnie skacze zawsze potem bolą mnie stopy i ledwo chodze
Szalona
A masz buty dobre na zumbe?
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:47   #4557
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Szalona
A masz buty dobre na zumbe?
Mam najki do fitnessu kupione 2 lata temu wiec przystosowaly sie do moich stópek Musze po prostu na 1 sie nieco oszczedzac zeby na 2 maraton miec wiecej sil
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:12   #4558
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
W Poznaniu tez w przyszlym tygodniu 2 Maratony : 1 i 2 grudnia. Zapisalam się na oba Obawiam się jednak że moje stopy odmówią posłuszeństwa i nie zechca tyle godzin skakać. To jest mój problem. Po zajęciach na których intensywnie skacze zawsze potem bolą mnie stopy i ledwo chodze
Maratony? To ile takie coś ma trwać Ja pewnie bym godzinę ledwo wytrzymała
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:44   #4559
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Maratony trwaja zazwyczaj 3 h w tym przerwa ok 15 minut
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:57   #4560
daria_z
Raczkowanie
 
Avatar daria_z
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kaer Morhen
Wiadomości: 224
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Hej, hej. Można dołączyć?

Ja ostatnio zaczęłam ćwiczyć w domu. I w związku z tym mam pytanie - macie jakieś fajne układy, najlepiej z muzyką, ale taką... hmm.. jak to ująć. Znaną ? Przejrzałam polowe wątku i trochę znalazłam piosenek, ale już mniej układów.
__________________
Plotkara - It's all over, but Blair &Chuck forever
PLL
Pamiętniki Wampirów <3 Delena
The Lying Game
Lindsey Stirling
daria_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.