Podkład a korektor...pytań 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 22:10   #1
Evelyne
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 60

Podkład a korektor...pytań 100


Kupiłam sobie dermacol i idealnie mi odpowiada, przy stosowaniu jako korektor. Słyszałam że jest to ciężki podkład, zatykający pory. Mam cerę mieszaną ale w kierunku bardziej normalnej. Potrzebuję czegoś do przykrycia niedoskonałości skóry. I teraz kwestia : czy wystarczy mi Dermacol ( do przykrywania np. płatków nosa, brody, pod oczami + niektóre pojawiające się wypryski) czy lepiej już zakupić podkład? Generalnie mówiąc, źle czuję się gdy mam całą twarz wysmarowaną podkładem, ale nie wiem czy Dermacol nie będzie za ciężki do takiej powierzchni, czy nie wysuszy mi skóry i nie narobi problemów? Jak myślicie?
Evelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:20   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Podkład a korektor...pytań 100

Generalnie mało się znam, bo Dermacol tylko z opowieści kojarzę ale wydaje mi się że Twój sposób stosowania tego kosmetyki jest jak najbardziej ok - w końcu jest diablo ciężki i większość dziewczyn używa go głównie jako korektora, faktycznie ponoć zatykający może być. Im mniej na twarzy, tym lepiej - ja sama w wakacje używałam tylko zabarwionego kremu z filtrem i korektora właśnie. Podkład nie jest konieczy i wiele dziewczyn z niego rezygnuje - nawet tak uzależnione jak ja

Pozwoliłam sobie przesunąć Twoje pytanie na forum wizażystkowe, tam zadajemy pytania związane z makijażem

Pozdrawiam!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:26   #3
Evelyne
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 60
Dot.: Podkład a korektor...pytań 100

Tylko kwestia tego czy Dermacol nie zniszczy mi cery, nie wysuszy i nie spowoduje nawału wyprysków Z kolei podkłady są delikatniejsze (np Maybelline w formie musu) akurat do cery mieszanej, może korzystniej byłoby używać podkładu a Dermacol tylko na bardzo widoczne niedoskonałości?

Bo jakie jest docelowe działanie podkładu?
Evelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.