Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-17, 09:20   #451
MartaSobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny, poniżej podsylam fotkę moich skarbów tydzień po operacji. Dziś sama zmienialam sobie opatrunki i w końcu cyknelam fotkę. Dla wszystkich niezdecydowanych i oczekujących : nie zastanawiacie sie! To najlepsza decyzja jaką podjęłam. Żałuję tylko ze tak późno sie zdecydowałam- mam 36 lat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P_20180617_090207_BF.jpg (73,4 KB, 216 załadowań)
MartaSobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 11:12   #452
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

MartaSobi, piekne! Jak sie wygoja bedziesz robila szal na plazy nudystow!;D <3 Wiedzialam, ze p. doktor Daria ma talent, ale nie ze az taki! <3
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 12:36   #453
MartaSobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia_m dokładnie!!! Jestem zachwycona! Mialam całkowity przeszczep , bo okazało sie ze mam wysoko obojczyki i jestem na pograniczu szypuly a przeszczepu. Pani dr zapłaciła przeszczep. Sitko sie przyjęły ale sa jeszcze bardzo delikatne i obchodze sie z nimi jak z jajkiem. Mam nadzieje ze szybko sie zagoja. We wtorek znów zmiana opatrunkow. A w piątek wizyta kontrolna. Jestem 9 dni po operacji i juz mogę spac na boku!!! Prawie nic nie boli, tylko swedza jak cholera, ale to dobry znak!

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Miało być, ze sutki sa jeszcze bardzo delikatne i musze uważać przy zmianie opatrunkow zeby nic nie zerwać, bo zrobię sobie kuku. A dr zalecila przeszczep w moim przypadku. Bede na bieżąco wrzucać etapy gojenia. Chyba mam rozmiar D. 😁
MartaSobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 13:20   #454
kozka10
Przyczajenie
 
Avatar kozka10
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wielu trudności wówczas oszczędzić
__________________
...naszemu światu brakuje miłości.
kozka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 14:46   #455
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez MartaSobi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, poniżej podsylam fotkę moich skarbów tydzień po operacji. Dziś sama zmienialam sobie opatrunki i w końcu cyknelam fotkę. Dla wszystkich niezdecydowanych i oczekujących : nie zastanawiacie sie! To najlepsza decyzja jaką podjęłam. Żałuję tylko ze tak późno sie zdecydowałam- mam 36 lat.

Ładniutkie
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 16:18   #456
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa, ale intensywnie Was podczytuję. Powiedzcie mi, jak dzwonicie do szpitala w Katowicach umówić się na konsultację do Pani dr, to co macie na skierowaniach i o co pytacie, dzwoniąc?



Ja w sierpniu mam termin porodu i chciałabym we wrześniu pojechać na konsultację - jak myślicie, kiedy dzwonić?
Ja powiedziałam że chce się umówić na konsultacje do pani dr i tylko się spytano o jaki zabieg chodzi.
To jest wizyta prywatna więc z tego co rozumiem to nie potrzebujesz skierowania. Ja poszłam do rodzinnej się spytać jak ogarnąć zmniejszenie piersi na NFZ to mi wypisała skierowanie do poradni chirurgi plastycznej - wezmę je ze sobą ale nie sądzę żeby się przydało (na tej pierwszej wizycie)
Z mojego doświadczenia wynika że panie odbierające telefon szybciej ogarniają mailę więc atakuj z dwóch stron :P

A co do drugie pytania to nie wiem
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 21:33   #457
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa, ale intensywnie Was podczytuję. Powiedzcie mi, jak dzwonicie do szpitala w Katowicach umówić się na konsultację do Pani dr, to co macie na skierowaniach i o co pytacie, dzwoniąc?



Ja w sierpniu mam termin porodu i chciałabym we wrześniu pojechać na konsultację - jak myślicie, kiedy dzwonić?

Konsultacje są prywatnie więc nie potrzebujesz jeszcze żadnego skierowania. A jesteś pewna że chcesz jechać niecały miesiąc po porodzie na konsultacje?
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 10:10   #458
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Laski właśnie wróciłam od neurochirurga. Poprosiłam go o zaświadczenie a on się wręcz oburzył, że operacje plastyczne to nie jego działka i się w to nie miesza. Że on może mi wystawić zaświadczenie pod kątem operacji kręgosłupa. No i napisał: Zmiany zwydrodnieniowe. Niewielkie skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym. Okresowy zespoł korzeniowy w odcinku szyjno-piersiowo-ledzwiowym. Obecnie nie wymaga leczenia operacyjnego." Powiedział, że w zaświadczeniu chodzi o operację kręgosłupa, a nie piersi, bo to go wcale nie obchodzi.



Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:08   #459
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Co za buc!!! Byłaś prywatnie czy na NFZ? Masakra, idz do kogoś innego. Mimo wszystko gra jest warta swieczki...

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Ja byłam u ortopedy. Napisała, ze bolą mnie plecy i mam przerost piersi. I w sumie to wystarczyło...
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:09   #460
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Laski właśnie wróciłam od neurochirurga. Poprosiłam go o zaświadczenie a on się wręcz oburzył, że operacje plastyczne to nie jego działka i się w to nie miesza. Że on może mi wystawić zaświadczenie pod kątem operacji kręgosłupa. No i napisał: Zmiany zwydrodnieniowe. Niewielkie skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym. Okresowy zespoł korzeniowy w odcinku szyjno-piersiowo-ledzwiowym. Obecnie nie wymaga leczenia operacyjnego." Powiedział, że w zaświadczeniu chodzi o operację kręgosłupa, a nie piersi, bo to go wcale nie obchodzi.



Olej go i idź do innego. Nie poddawaj się na pewno trafisz na jakiegoś normalnego lekarza, który wystawi ci to zaświadczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:20   #461
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Na NFZ. Coś tam jeszcze pod nosem komentował, ze za dużo telewizji się naoglądałam i coś o Francji ale nie dosłyszałam bo do siebie mamrotał.


Byłam taka zla, że jak wyszłam to pomyślałam, że sama sobie dopiszę w zaleceniach.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 11:23   #462
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Na NFZ. Coś tam jeszcze pod nosem komentował, ze za dużo telewizji się naoglądałam i coś o Francji ale nie dosłyszałam bo do siebie mamrotał.


Byłam taka zla, że jak wyszłam to pomyślałam, że sama sobie dopiszę w zaleceniach.
Na nfz oni tacy są dlatego ja zaczęłam prywatnie chodzić. Wiadomo, że dla kasy to niektórzy wszystko zrobią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 13:17   #463
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Laski właśnie wróciłam od neurochirurga. Poprosiłam go o zaświadczenie a on się wręcz oburzył, że operacje plastyczne to nie jego działka i się w to nie miesza. Że on może mi wystawić zaświadczenie pod kątem operacji kręgosłupa. No i napisał: Zmiany zwydrodnieniowe. Niewielkie skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym. Okresowy zespoł korzeniowy w odcinku szyjno-piersiowo-ledzwiowym. Obecnie nie wymaga leczenia operacyjnego." Powiedział, że w zaświadczeniu chodzi o operację kręgosłupa, a nie piersi, bo to go wcale nie obchodzi.






Idź do ortopedy .... Ja takie zaświadczenie otrzymałam. Pacjentka ze wskazaniami do redukcji piersi.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 13:50   #464
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia89 - nie przejmuj się i idź do innego lekarza. Spróbuj do ortopedy - oni troszkę inaczej patrzą. Nie wiem skąd jesteś, ja z lubelskiego i poszłam na nfz do ortopedy pierwszego z brzegu i okazało się, że jego bliska przyjaciółka miała operację u dr Mądrego w Łęcznej. Wykazał się dużym zrozumieniem, porządnie zbadał, zrobił prześwietlenie, wpisał zaświadczenie i zalecenie do operacji i kazał sie zgłosić jak już będę po to zleci mi wtedy rehabilitację na kręgosłup, żeby go doprowadzić do ładu.
Do tego czasu dostałam od swojego rehabilitanta zestaw ćwiczeń.
Trzymam kciuki
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 21:24   #465
ChceB
Przyczajenie
 
Avatar ChceB
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W czwartek idę do psychiatry by dostać skierowanie na operację i teraz się boję, że mnie odrzuci. :c
ChceB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:18   #466
AishaPachia
Przyczajenie
 
Avatar AishaPachia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witajcie,

Zarejestrowałam się na tym portalu w sumie głównie po to aby właśnie coś pogadać na ten temat. Obecnie mam rozmiar 75J/GG zależy od rozmiarówki czy europejska czy amerykańska, ale w skrócie mam mega duży biust i już mam go dość. Udało mi się zarejestrować do psychiatry i do ortopedy aby spróbować z nimi pogadać czy mogliby mi pomóc w uzyskaniu wsparcia nfz w spłacie ewentualnego zabiegu. Moja mama twierdzi że zwariowałam... ale mam dość problematycznych, niewygodnych i w diabły drogich staników, plus wieczny ból kręgosłupa... No i fakt iż nawet w wieku 27 lat, biust prawie sięga mi pępka. ;A; Myślicie że mam szanse "wygrać"?

Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza Panie z Krakowa. :P
AishaPachia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:50   #467
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzięki. A tym babkom z rejestracji mówiłaś tylko, że na zabieg redukcji piersi? Czy coś dodawałaś, że interesuje Cię NFZ?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

No będzie ciężko jechać taki kawał po porodzie, do tego karmienie, ale też zależy mi, żeby już sobie czas upływał do tej operacji. Bo trochę trzeba na to czekać, a jestem przerażona na samą myśl, jaki rozmiar będę nosiła po zakończeniu karmienia. Powrót do pracy z jeszcze większym biustem to będzie trauma... Po pierwszej ciąży mi piersi nie wróciły do poprzedniego rozmiaru niestety. A z dużych wskoczyć w jeszcze większe... Brrr... Pisałyście, że na konsultacji tylko mierzenie i wywiad krótki, więc chyba nie będzie źle... Ewentualnie chwilę później... Choć i tak obawiam się, że pod koniec roku będzie już problem z terminami operacji, bo pewnie będą czekać, czy dostaną przedłużenie umowy na kolejny rok...

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Zazdraszczam! 👍

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Powyższa wiadomość kolejno do Ishikawa, Klaudia77 i MartaSobi.



Nie umiem edytować, muszę się nauczyć, jak to na kom ogarniać 😉
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 23:26   #468
ChceB
Przyczajenie
 
Avatar ChceB
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AishaPachia Pokaż wiadomość
Witajcie,

Zarejestrowałam się na tym portalu w sumie głównie po to aby właśnie coś pogadać na ten temat. Obecnie mam rozmiar 75J/GG zależy od rozmiarówki czy europejska czy amerykańska, ale w skrócie mam mega duży biust i już mam go dość. Udało mi się zarejestrować do psychiatry i do ortopedy aby spróbować z nimi pogadać czy mogliby mi pomóc w uzyskaniu wsparcia nfz w spłacie ewentualnego zabiegu. Moja mama twierdzi że zwariowałam... ale mam dość problematycznych, niewygodnych i w diabły drogich staników, plus wieczny ból kręgosłupa... No i fakt iż nawet w wieku 27 lat, biust prawie sięga mi pępka. ;A; Myślicie że mam szanse "wygrać"?

Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza Panie z Krakowa. :P
Ja mam 75G, jak usiądę to do pępka są. W czwartek do psychiatry, jak się nie uda to do kolejnego psychiatry i ewentualnie ortopedy. Powodzenia!
ChceB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 09:04   #469
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Dzięki. A tym babkom z rejestracji mówiłaś tylko, że na zabieg redukcji piersi? Czy coś dodawałaś, że interesuje Cię NFZ?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

No będzie ciężko jechać taki kawał po porodzie, do tego karmienie, ale też zależy mi, żeby już sobie czas upływał do tej operacji. Bo trochę trzeba na to czekać, a jestem przerażona na samą myśl, jaki rozmiar będę nosiła po zakończeniu karmienia. Powrót do pracy z jeszcze większym biustem to będzie trauma... Po pierwszej ciąży mi piersi nie wróciły do poprzedniego rozmiaru niestety. A z dużych wskoczyć w jeszcze większe... Brrr... Pisałyście, że na konsultacji tylko mierzenie i wywiad krótki, więc chyba nie będzie źle... Ewentualnie chwilę później... Choć i tak obawiam się, że pod koniec roku będzie już problem z terminami operacji, bo pewnie będą czekać, czy dostaną przedłużenie umowy na kolejny rok...

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Zazdraszczam! 👍

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Powyższa wiadomość kolejno do Ishikawa, Klaudia77 i MartaSobi.



Nie umiem edytować, muszę się nauczyć, jak to na kom ogarniać 😉

Rozumiem, tylko się zastanawiam jak lekarz będzie na to patrzył. Myślisz, że może Cię już zakwalifikować? Bo przecież w połogu i okresie karmienia piersi są pełne, i wyglądają inaczej niż po zakończeniu karmienia. Chodzi mi tylko o to żebyś nie jechała taki kawał drogi na darmo A możesz tam zadzwonić i poprosić o kontakt do dr i jej zapytać czy możesz przyjechać we wrześniu czy lepiej chwilę poczekać?
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 10:02   #470
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Wiecie co? Wczoraj mój mąż przez przypadek włączył jakiś program o lekarzach i akurat jednym z dwóch przypadków była babka z dużymi piersiami. Ja mam 85K i zawsze myślałam, że trudno o większy, ale to, co zobaczyłam, totalnie mnie zaskoczyło. Nie wiem, jaki to był rozmiar, ale domyślam się, jaki dyskomfort musiał sprawiać, zwłaszcza że dziewczyna nie była otyła. Z drugiej strony ten efekt po operacji... Nawet mój mąż był pozytywnie zaskoczony i chyba jest coraz bardziej przekonany do mojej decyzji... Ba! Nawet spytał, czy już dzwoniłam gdzieś, żeby się umówić na konsultację 😉

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Rozumiem, tylko się zastanawiam jak lekarz będzie na to patrzył. Myślisz, że może Cię już zakwalifikować? Bo przecież w połogu i okresie karmienia piersi są pełne, i wyglądają inaczej niż po zakończeniu karmienia. Chodzi mi tylko o to żebyś nie jechała taki kawał drogi na darmo A możesz tam zadzwonić i poprosić o kontakt do dr i jej zapytać czy możesz przyjechać we wrześniu czy lepiej chwilę poczekać?
Może masz rację. Chociaż nie wiem, czy przy tym całym RODO dadzą mi jej numer :P
Z drugiej strony z moimi cyckami po zakończeniu karmienia może być już tylko gorzej
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:18   #471
Kinga118_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny 😊 nie mogę dodzwonić się do Warszawy :/ też miałyście takie problemy? Do Warszawy potrzebne jest skierowanie na konsultacje w poradni?

Wczoraj dzwoniłam do Katowic, Pani w sekretariacie też zaproponowała mi termin 25 czerwca jednak nie ogarnę podróży i prawdopodobnie pojadę na konsultacje 9 lipca. Chociaż szczerze mówiąc po tym jak tu śledzę wątek to ten szpital w Katowicach i opcja tak szybkiej operacji wydaje mi się zbyt piękne 😁 no ale pojedziemy zobaczymy 😊
Kinga118_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 12:38   #472
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Rozumiem, tylko się zastanawiam jak lekarz będzie na to patrzył. Myślisz, że może Cię już zakwalifikować? Bo przecież w połogu i okresie karmienia piersi są pełne, i wyglądają inaczej niż po zakończeniu karmienia. Chodzi mi tylko o to żebyś nie jechała taki kawał drogi na darmo A możesz tam zadzwonić i poprosić o kontakt do dr i jej zapytać czy możesz przyjechać we wrześniu czy lepiej chwilę poczekać?
782 982 766 z tego nr pisze do mnie pani Michalska więc to pewnie jej nr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 15:02   #473
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
782 982 766 z tego nr pisze do mnie pani Michalska więc to pewnie jej nr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wielkie dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 16:35   #474
Toomuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

MartaSobi, super. Jaki ładny kształt i wysoko się trzymają jak u licealistki 😉

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Dalianna2311, raczej nie ma sensu jechać miesiąc po porodzie. Ja byłam 5 miesięcy po porodzie, karmić mi się nie udało, a próbować przestałam gdzieś po 3 tygodniach od porodu i lekarz na konsultacji trochę kręcił nosem, że piersi mogą się jeszcze zmienić
Toomuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:26   #475
MartaSobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Toomuch dziękuję. Tez bardzo mi sie podobają. Trochę powoli goja mi się sutki. Mialam przeszczep. Ponoć przy przeszczepie tak bywa. Mam nadzieję, ze przy piątkowej kontroli usłyszę, ze wszystko ok.
MartaSobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 19:55   #476
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Dalianna2311, raczej nie ma sensu jechać miesiąc po porodzie. Ja byłam 5 miesięcy po porodzie, karmić mi się nie udało, a próbować przestałam gdzieś po 3 tygodniach od porodu i lekarz na konsultacji trochę kręcił nosem, że piersi mogą się jeszcze zmienić
Ale od kwalifikacji do operacji mija sporo czasu. Co z tego, że się zmienią? Mniejsze niż są teraz na pewno nie będą... Choć nie powiem, że bym się z tego powodu nie ucieszyła.
Zadzwonię do pani dr i zapytam, jak to jej zdaniem wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 07:20   #477
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja też mam 75g i o ile wcześniej zakwalifikowalam się w Lecznej na redukcję i podniesienie to pi schudnieciu gdy chciałam przyśpieszyć termin i poszłam na konsultacje do innego lekarza to powiedział o liftingu oczywiście płatnym.Czy w Katowicach będą robić operację podniesienia piersi tak jak w moim przypadku gdzie biust 75g ale flak do pępka to okarze się w październiku .Jestem po op.bariatrycznej i jak NFZ bez problemu zrefunduje moja op plastiki brzucha to dr obiecała z piersiami też pomoc.też miałam zasw od ortopedy i od dermatologa blizny pod piersiami po ranach aż do mięska.i np u Sirka nic nie pomogło.w razie czego spróbuj w Lecznej u dr Mądrego.
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 10:49   #478
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Ale od kwalifikacji do operacji mija sporo czasu. Co z tego, że się zmienią? Mniejsze niż są teraz na pewno nie będą... Choć nie powiem, że bym się z tego powodu nie ucieszyła.
Zadzwonię do pani dr i zapytam, jak to jej zdaniem wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zadzwoń i daj znać co Ci powiedziała, bo sama jestem ciekawa
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 15:59   #479
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dwa dni temu minął mi 4. tydzień od operacji. Dzisiaj pierwszy raz sobie nakleilam plastry na blizny. Blizny chyba wygladaja stosunkowo dobrze, ale fajnie byloby gdyby jednak byly troche mniejsze.
Pytanie do dziewczyn PO. Przed operacja troche sie odchudzalam i chyba troche sie uzaleznilam od chodzenia na silownie. Po jakim czasie zaczelyscie cwiczyc? Trenuje glownie na steperze (miliony kalorii w godzine ). Poczekam te 6tygodni tak jak radzila p. doktor. Ale tez powiedziala, ze to jest bardzo indywidualna sprawa. Jak bylo u Was?
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:29   #480
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lusia_em Pokaż wiadomość
Dwa dni temu minął mi 4. tydzień od operacji. Dzisiaj pierwszy raz sobie nakleilam plastry na blizny. Blizny chyba wygladaja stosunkowo dobrze, ale fajnie byloby gdyby jednak byly troche mniejsze.
Pytanie do dziewczyn PO. Przed operacja troche sie odchudzalam i chyba troche sie uzaleznilam od chodzenia na silownie. Po jakim czasie zaczelyscie cwiczyc? Trenuje glownie na steperze (miliony kalorii w godzine ). Poczekam te 6tygodni tak jak radzila p. doktor. Ale tez powiedziala, ze to jest bardzo indywidualna sprawa. Jak bylo u Was?
Lusiu, na ile dostałaś L4?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.