Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 13:08   #181
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dokładanie czy uzupełnianie zabiegu to jakaś pomyłka!Ja zakładam naprawdę od niedawna,ale zanim zaczełam płatną usługę,to przećwiczyłam na rodzince i zanajomych,właśnie po to żeby nabrać wprawy i skrócić czas zabiegu.Teraz trwa to 2 do 2,5 godziny i uważam to za maksymalny czas który klientka jest w stanie wytrzymać leżąc no i czas który opłaca mi się wykonywać tą usługę.Staram się założyć ponad setkę rzęsek na jedno oko,a efekt spektakularny cze dramatyczny/teatralny osiągam dobiraniem długości rzęs i grubością.Taka ilość zapewnia to że rzęsy nie przerzedzą sie za szybko.Bardzo duży wpływ na czas ma sama technika zakładania a ta rózni się zależnie od firm,znajoma która zakłada tak jak ja metodą Lash Perfect zakłada rzesy od 1 godziny do 1,5 godziny i to przy pełnym wypełnieniu,a moja konkurencja z naprzeciwka ma autoryzacje innej firmy i zakłada około 4 godzin i nie zakłada tyle rzęs co ja,w tej chwili przejęłam jej dwie klientki własnie przez to!
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:33   #182
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

papadan1 ile metod tyle zwolennikow... ja zakladam rzesy Nouveau Lashes i nie wiem czy sa lepsze czy gorsze od innych, ale napewno technika wymaga skrupulatnosci przec co czasu. Nie wyobrazam sobie jak mozna rzeski zakladac az tak szybko, ale tak jak powiedzialam wczesniej 'bije brawo' bo to naprawde majsterszyk.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 20:54   #183
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Andzelina, niestety masz zablokowane prytwane otrzymywanie wiadomosci wiec nie moge wyslac Ci odpowiedzi.
Pozdrawiam.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2009-03-13 o 17:39
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 06:41   #184
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hej dziewczyny!Ja oczywiscie przedluzam rzesy juz od paruuu ladnych miesiecy i nie wyobrazam sobie inaczej,ale jestem ciekawa jakich preparatów używacie do demakijazu zeby nie naruszyc kleju.Ja do tej pory nie malowalam ich ale teraz nabieram checi jeszcze podkreslic maskarą.Macie jakis sprawdzony?
pozdrawiam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:31   #185
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
ale jestem ciekawa jakich preparatów używacie do demakijazu zeby nie naruszyc kleju.Ja do tej pory nie malowalam ich ale teraz nabieram checi jeszcze podkreslic maskarą.Macie jakis sprawdzony?
pozdrawiam
Mało jest beztłuszczowych płynów do demakijażu, ja używam tego - KLIK ! Daje radę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 19:39   #186
cashmere_kaschka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie rzęs????????

eee, miałam pół roku temu zakładane sztuczne rzęsy. Zapłaciłam 600zł. Nie bardzo byłam zadowolona, bo jedna rzęsa non stop mi się odwijała w drugą stronę i psuła efekt na oku. Poza tym niektóre moje rzęsy były sklejone z jedną sztuczną, co najlepiej było widać, jak sztuczne odpadały. Po 3 tygodzniach miałam dość tych rzęs, bo przerażały mnie wypadające sztuczne. Postanowiłam zdjąć je sama któregoś wieczoru. I powiem wam, że ani oliwka, ani tłusty krem ich nawet nie ruszył. Zdjęła je dopiero kosmetyczka. Oczywiście po rzęsach zostały połówki. Odrastały kilka tygodni.
Moja siostra przedłuża rzęsy już bardzo długo o jest mega zadowolona. Więc nie powiem, że odradzam, bo to zależy od osoby.
cashmere_kaschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 12:25   #187
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Podłączam się do wątku

Szukam od jakiegoś czasu dobrego salonu w Krakowie. Ofert jest sporo, ale nie znalazłam ani jednego salonu który prezentowałby efekty swojej pracy na stronie internetowej. Wiele w ogóle nie ma galerii

Już pomijam to, że na Floriańskiej znajduje się gabinet który przedłuża rzęsy za 500-600 zł. No a jedwabnymi za 750 , więc ja dziękuję bardzo Oczywiście zdjęć brak

Roxanna może pokazałabyś swoje? Tylko oczy oczywiście
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 15:38   #188
senta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie rzęs????????

dziewczyny czy wiecie może dlaczego ceny w salonach aż tak się wahają? znalazłam w Gdyni kilka salonów i ceny są od 290 zł do 800 zł. Skąd aż taka różnica? Wciąż nie wiem na co się zdecydować- czy próbować tych tańszych? Jeśli któraś z Was robiła gdzieś w Gdyni to dajcie znać.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie może dlaczego ceny w salonach aż tak się wahają? znalazłam w Gdyni kilka salonów i ceny są od 290 zł do 800 zł. Skąd aż taka różnica? Wciąż nie wiem na co się zdecydować- czy próbować tych tańszych? Jeśli któraś z Was robiła gdzieś w Gdyni to dajcie znać.
a i jeszcze jedno: jaka jest różnica między lash perfect a nouvoue lashes?
senta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 09:59   #189
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Zrobiłam,jestem bardzo zadowolona,innym (w tym mężowi ) też się podobają.
Wkrótce pójdę na uzupełnienie.
Nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 10:38   #190
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

senta1... ceny sa zroznicowane z 2 powodow: 1. materialy, technika, miejsce (salon - w domu) 2. subiektywne widzi-mi-sie stylistki.
Ja za swoje uslugi biore 400zl bez wzgledu na ilosc rzes, natomiast moja znajoma, ktora ukonczyla kurs 2 miesiace przede mna od poczatku brala 500 - a sa to ceny Warszawskie. Nie sadze, zeby ktoras z nas robila rzesy lepiej lub gorzej.

Wazne jest, zeby zobaczyc portfolio stylistki przed decyzja o zakladaniu rzes - to swiadczy o jej umiejetbosciach... ja osobiscie nie zdecydowalabym sie na pojscie do niesprawdzonej osoby. Natomiast jesli salony nie maja swojej galerii na stronie moze warto do nich przedzwonic i zapytac sie czy takimi materialami dysponuja w salonie.

A co do "lash perfect a nouvoue lashes" - to to sa jedynie firmy, ktore oferuja szkolenia, techniki i materialy do przedluzania itp. Niektorzy sa zwolennikami jednej badz drugiej firmy, ale ja osobiscie nie wiem jakie sa namacalne roznice. Osobiscie pracuje na firmie nouvoue lashes i uwazam, ze jest bardzo dobra.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 11:20   #191
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie może dlaczego ceny w salonach aż tak się wahają? znalazłam w Gdyni kilka salonów i ceny są od 290 zł do 800 zł. Skąd aż taka różnica? -
A skąd różnica między cenami u stylistek paznokci - np. 70 zł za paznokcie akrylowe, albo 300 zł za paznokcie akrylowe (oczywiście nie wliczam zdobienia) ? Jakość produktów, umiejętności, miejsce zabiegu (salon, dom). Tu jest tak samo.

Cytat:
czy próbować tych tańszych?
Kieruj się przede wszystkim jakością usługi - czyli zdjęciami. A potem ceną. Wrocławiu i Krakowie najlepsze usługi zamykają się w kwocie od 250 do 400 zł. Więcej wg zapłacić nie warto.

Cytat:
a i jeszcze jedno: jaka jest różnica między lash perfect a nouvoue lashes?
Jakościowo żadna. Na tej samej "półce jakościowej" są również produkty i usługi Extreme Lashes.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 19:33   #192
senta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie rzęs????????

dziewczyny, a co z dolnymi rzęskami?
senta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:39   #193
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co z dolnymi rzęskami?
A co z nimi ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:44   #194
senta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie rzęs????????

czy dolne też się przedłuża?

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

dzwoniłam dziś do salonu właściwie żeby się umówić i pani mi powiedziała, że dolnych się nie przedłuża. czy to prawda? trochę się zawahałam bo jak to ma wyglądać - góra piękne długie rzęski a dół niewidoczne malutkie jasne...
senta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:26   #195
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

nom ja dzisiaj przedluzalam dolne na specjalne zyczenie klientki i bardzo fajnie wygladaly - nawet sama bylam zaskoczona bo robilam to pierwszy raz
Jednak jestem za tym, zeby dolne zostawic raczej naturalne i po prostu malowac tuszem - wtedy wygladaja one tak jak gorny
Ponizej kilka foteczek dla porownania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg screen-capture.jpg (26,4 KB, 485 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg screen-capture-1.jpg (25,9 KB, 425 załadowań)
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 00:04   #196
NAUCZONANABLEDACH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie rzęs????????

W zeszłym roku wybierałam się na wesele i postanowiłam przedłużyć rzęsy. Wiadomo, że przy takich okazjach wydaje się trochę pieniędzy. Wybierając osobę bardziej kierowałam się ceną - 200zł, niż firmą, czy techniką. Może dla tego, że nie miałam o tym bladego pojęcia.
Pierwsze wrażenie - super. Nareszcie rzęsy o jakich marzyłam. Ale potem nie było tak różowo. Oczy zaczęły mnie swędzieć, powieki puchnąć. Efekt końcowy - rzęsy zdjęte po tygodniu. Jak się później dowiedziałam, bezfirmowy klej i rzęsy były tak sztywne, że nie dałam rady w nich wytrzymać.
Dopiero przed Sylwestrem zdecydowałam się ponownie założyć rzęsy. Tym razem poczytałam, popytałam i zaczęłam szukać, a wbrew pozorom w Warszawie nie jest to łatwe. Do wyboru do koloru, za dużo tego, można dostać kota. I tu zgodzę się z osobami piszącymi na forum, zwracajcie uwagę na zdjęcia. Dziewczynę znalazłam przez Allegro, to właśnie zdjęcia jej prac zdecydowały o moim wyborze, naprawdę robią wrażenie. Niektóre salony nie mają tak dobrych, a niektóre w ogóle ich nie mają. A i cena przystępna, bo 400zł za markowe rzęsy i produkty. Przynajmniej wiesz, że wszystko przebadane i pewne, nawet dostałam specjalny tusz do przedłużanych rzęs. Samo zakładanie rzęs też inna bajka. Od razu widać, że dziewczyna profesjonalnie przeszkolona. Wszystko dokładnie tłumaczyła jak dbać, jakich błędów nie popełniać. Nie rozumiem dziewczyn piszących na forum jak się prześcigają: ja zakładam rzęsy w dwie godziny, a ja w półtorej. Co to zawody? Ja wolałabym leżeć i cztery godziny ale mieć dokładnie założone rzęsy, a nie na odpierdziel. Ja teraz ze "swoich " rzęs jestem zadowolona na MAXA i na pewno ich nie zdejmę.
NAUCZONANABLEDACH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 07:16   #197
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez NAUCZONANABLEDACH Pokaż wiadomość
Ja wolałabym leżeć i cztery godziny ale mieć dokładnie założone rzęsy, a nie na odpierdziel. Ja teraz ze "swoich " rzęs jestem zadowolona na MAXA i na pewno ich nie zdejmę.
No i 4 godziny to jest taki standard, ale leżenie 5, 6, czy 7 to już jest gruba przesada, spędzić pół dnia zakładając rzęsy ? Efekt nie jest wart aż takiego poświęcenia, no chyba że ktoś faktycznie się w życiu nudzi i nie ma absolutnie nic do roboty.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:32   #198
kasia990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez NAUCZONANABLEDACH Pokaż wiadomość
W zeszłym roku wybierałam się na wesele i postanowiłam przedłużyć rzęsy. Wiadomo, że przy takich okazjach wydaje się trochę pieniędzy. Wybierając osobę bardziej kierowałam się ceną - 200zł, niż firmą, czy techniką. Może dla tego, że nie miałam o tym bladego pojęcia.
Pierwsze wrażenie - super. Nareszcie rzęsy o jakich marzyłam. Ale potem nie było tak różowo. Oczy zaczęły mnie swędzieć, powieki puchnąć. Efekt końcowy - rzęsy zdjęte po tygodniu. Jak się później dowiedziałam, bezfirmowy klej i rzęsy były tak sztywne, że nie dałam rady w nich wytrzymać.
Dopiero przed Sylwestrem zdecydowałam się ponownie założyć rzęsy. Tym razem poczytałam, popytałam i zaczęłam szukać, a wbrew pozorom w Warszawie nie jest to łatwe. Do wyboru do koloru, za dużo tego, można dostać kota. I tu zgodzę się z osobami piszącymi na forum, zwracajcie uwagę na zdjęcia. Dziewczynę znalazłam przez Allegro, to właśnie zdjęcia jej prac zdecydowały o moim wyborze, naprawdę robią wrażenie. Niektóre salony nie mają tak dobrych, a niektóre w ogóle ich nie mają. A i cena przystępna, bo 400zł za markowe rzęsy i produkty. Przynajmniej wiesz, że wszystko przebadane i pewne, nawet dostałam specjalny tusz do przedłużanych rzęs. Samo zakładanie rzęs też inna bajka. Od razu widać, że dziewczyna profesjonalnie przeszkolona. Wszystko dokładnie tłumaczyła jak dbać, jakich błędów nie popełniać. Nie rozumiem dziewczyn piszących na forum jak się prześcigają: ja zakładam rzęsy w dwie godziny, a ja w półtorej. Co to zawody? Ja wolałabym leżeć i cztery godziny ale mieć dokładnie założone rzęsy, a nie na odpierdziel. Ja teraz ze "swoich " rzęs jestem zadowolona na MAXA i na pewno ich nie zdejmę.





Też chciałam sobie rzęsy przedłużyć niedługo. Mogłabyś mi dać namiary ? Pozdrawiam
kasia990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 14:54   #199
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość

Roxanna może pokazałabyś swoje? Tylko oczy oczywiście
Ponawiam prośbę
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 13:40   #200
himitsu0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witajcie!
Pierwszy raz trafiłam na to forum i widzę, że dużo można się tutaj dowiedzieć... więc piszę
Od pewnego czasu myślę o przedłużeniu rzęs, ale oczywiście wszystko co jest w pewnym sensie nowością powoduje wątpliwości...
Jeśli chodzi o techniki, produkty, to zapoznałam się z "literaturą", ale chciałabym zasięgnąć opinii kobiet z Trójmiasta, kogo polecają, gdzie i za ile... Za pomoc z góry dziękuję
himitsu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 14:07   #201
NAUCZONANABLEDACH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kasia990 Pokaż wiadomość
Też chciałam sobie rzęsy przedłużyć niedługo. Mogłabyś mi dać namiary ? Pozdrawiam
Szukaj na allegro- pani Agnieszki, tytuł aukcji to "przedłużanie rzęs Nouveau Lashes + gratisy". Sama przyznasz, że jej zdjęcia robią wrażenie.
NAUCZONANABLEDACH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 18:35   #202
senta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez himitsu0 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Pierwszy raz trafiłam na to forum i widzę, że dużo można się tutaj dowiedzieć... więc piszę
Od pewnego czasu myślę o przedłużeniu rzęs, ale oczywiście wszystko co jest w pewnym sensie nowością powoduje wątpliwości...
Jeśli chodzi o techniki, produkty, to zapoznałam się z "literaturą", ale chciałabym zasięgnąć opinii kobiet z Trójmiasta, kogo polecają, gdzie i za ile... Za pomoc z góry dziękuję

Ja wczoraj wreszcie przedłużyłam sobie rzęsy w Gdyni. Pierwsze wrażenie- szok! Jakoś dziwnie, inaczej!jakieś takie długaśne! takie nie moje. w nocy coś jakby mnie kuło. Bałam się czy nie odpadną. Ale powiem Ci, że jak dzisiaj wstałam i zobaczyłam i na makijaż poświęciłam 2 minuty to byłam zachwycona. Miałam wątpliwości co do tego jak będą wyglądały przedłużone tylko górne rzęsy, bo swoje mam jasne i rzadkie zwłaszcza te na dole i powiem, że naprawdę wygląda fajnie i nawet tego jasnego dołu nie trzeba malować. Zakładanie trwało coś ponad 2.5 godziny(ale wcale nie czułam tego czasu), pani była przemiła, ciągle pytała czy wszystko ok? czy nie za zimno, czy nic nie szczypie, nie boli. a do tego jeszcze powiedziała, że w ramach tej wizyty zaprasza mnie za tydzień na sprawdzenie czy wszystko ładnie wygląda- jeśli coś odpadnie to w ramach ceny (260 zł) mi dopełni. To są moje spostrzeżenia od wczoraj, nie wiem jak będzie później. ja mimo wszystko czuje, że mam coś na oczach, bo generalnie nie lubię np. przedłużanych paznokci- bo czuję ze nie moje i tu trochę podobnie. już od dawna myślałam o przedłużeniu no i wreszcie mam. na dzień dzisiejszy nie potrafię stwierdzić czy będę je przedłużać w nieskończoność - fajnie wyglądają ale jednak je czuje.(czuję się jakbym spała w pełnym makijażu) Ale dziś jestem bardzo zadowolona i cena też nie jest jakaś wygórowana. (rzęsy nouvou lashes, ale z tego co się dowiedziałam na miejscu firma nie robi różnicy. ( no oczywiście nie mówię o jakiś firmach "krzak"). no i pani z salonu dostosowała się do mojego wolnego czasu co niestety nie wszędzie jest możliwe. jeśli będziesz chciała namiar chętnie podam Ci w mailu (bo tu chyba nie wolno). ja robiłam tą średnią długość chyba 12 z normalnym podkręceniem- podobno taki standart ale ja się nie znam. nie chciałam grubych rzęs ani teatralnego efektu. a teraz efekt jest taki jakbyś miała swoje rzęsy ładne, długie i mocno wytuszowane. także polecam. fajnie spróbować.
senta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:14   #203
tysiula33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Chciałabym zaprosić chętne Panie na zabieg przedłużania rzęs w Trójmieście oraz okolicznościowo w Świebodzinie. dane usunięte przez moderatora

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2009-04-01 o 20:15 Powód: nieopłacona reklama
tysiula33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:00   #204
kasia990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez NAUCZONANABLEDACH Pokaż wiadomość
Szukaj na allegro- pani Agnieszki, tytuł aukcji to "przedłużanie rzęs Nouveau Lashes + gratisy". Sama przyznasz, że jej zdjęcia robią wrażenie.

Oglądałam przed chwilą i rzęski są piękne A używasz może ten tusz? Ile już masz już te rzęski i czy wypadają Ci ?
kasia990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:57   #205
NAUCZONANABLEDACH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kasia990 Pokaż wiadomość
Oglądałam przed chwilą i rzęski są piękne A używasz może ten tusz? Ile już masz już te rzęski i czy wypadają Ci ?
Rzęsy mam od Sylwestra, czyli trzy miesiące i staram się je regularnie uzupełniać. Oczywiście, że wypadają, bo wypadają moje, (podobnież co 3 miesiące). Ale zaraz odrastają nowe i uzupełnienie dokleja się do nich. Tuszu prawie nie używam, czasami do dolnych rzęs. Jeżeli masz jakieś konkretniejsze pytania to skontaktuj się z Panią Agnieszką, ona Ci dokładnie wszystko wytłumaczy, ja nie chce nic pokręcić.
NAUCZONANABLEDACH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 00:28   #206
himitsu0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wreszcie przedłużyłam sobie rzęsy w Gdyni. Pierwsze wrażenie- szok! Jakoś dziwnie, inaczej!jakieś takie długaśne! takie nie moje. w nocy coś jakby mnie kuło. Bałam się czy nie odpadną. Ale powiem Ci, że jak dzisiaj wstałam i zobaczyłam i na makijaż poświęciłam 2 minuty to byłam zachwycona. Miałam wątpliwości co do tego jak będą wyglądały przedłużone tylko górne rzęsy, bo swoje mam jasne i rzadkie zwłaszcza te na dole i powiem, że naprawdę wygląda fajnie i nawet tego jasnego dołu nie trzeba malować. Zakładanie trwało coś ponad 2.5 godziny(ale wcale nie czułam tego czasu), pani była przemiła, ciągle pytała czy wszystko ok? czy nie za zimno, czy nic nie szczypie, nie boli. a do tego jeszcze powiedziała, że w ramach tej wizyty zaprasza mnie za tydzień na sprawdzenie czy wszystko ładnie wygląda- jeśli coś odpadnie to w ramach ceny (260 zł) mi dopełni. To są moje spostrzeżenia od wczoraj, nie wiem jak będzie później. ja mimo wszystko czuje, że mam coś na oczach, bo generalnie nie lubię np. przedłużanych paznokci- bo czuję ze nie moje i tu trochę podobnie. już od dawna myślałam o przedłużeniu no i wreszcie mam. na dzień dzisiejszy nie potrafię stwierdzić czy będę je przedłużać w nieskończoność - fajnie wyglądają ale jednak je czuje.(czuję się jakbym spała w pełnym makijażu) Ale dziś jestem bardzo zadowolona i cena też nie jest jakaś wygórowana. (rzęsy nouvou lashes, ale z tego co się dowiedziałam na miejscu firma nie robi różnicy. ( no oczywiście nie mówię o jakiś firmach "krzak"). no i pani z salonu dostosowała się do mojego wolnego czasu co niestety nie wszędzie jest możliwe. jeśli będziesz chciała namiar chętnie podam Ci w mailu (bo tu chyba nie wolno). ja robiłam tą średnią długość chyba 12 z normalnym podkręceniem- podobno taki standart ale ja się nie znam. nie chciałam grubych rzęs ani teatralnego efektu. a teraz efekt jest taki jakbyś miała swoje rzęsy ładne, długie i mocno wytuszowane. także polecam. fajnie spróbować.

Bardzo dziękuję za radę i proszę o kontakt do miłej Pani mój adres to himitsu0@poczta.onet.pl , super byłoby Gdybyś mogła przesłać również fotkę ale jeśli można oczywiście...
Pozdrawiam
himitsu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:01   #207
bubula84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs????????

j

Edytowane przez bubula84
Czas edycji: 2009-04-01 o 20:30 Powód: nieopłacona reklama
bubula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:45   #208
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

widze, ze moje zdjecia zainspirowaly caly blok reklamowy
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:59   #209
tysiula33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
widze, ze moje zdjecia zainspirowaly caly blok reklamowy
Cytat:
widze, ze moje zdjecia zainspirowaly caly blok reklamowy
Jak widać każdy orze jak może heh
tysiula33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:48   #210
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: przedłużanie rzęs????????

To moze teraz ktos z Krakowa?
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.