Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 03:01   #3721
latysiolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowała któraś z was te nowe cienie w kulce? Możecie sie podzielić opiniami?
Ja mam zestaw cieni w kulce i jak nazwa "travel" wskazuje są bardzo przydatne w podróży, gdyż dzięki tej kulce się w ogóle nie rozsypują cienie są fajne do wykonania szybkiego i prostego makijażu oka, jednak dla dokładniejszego makijażu kulka ogranicza nakładanie kosmetyku za pomocą pędzelka. Takie są moje odczucia
pozdrawiam
latysiolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:17   #3722
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez latysiolina Pokaż wiadomość
Ja mam zestaw cieni w kulce i jak nazwa "travel" wskazuje są bardzo przydatne w podróży, gdyż dzięki tej kulce się w ogóle nie rozsypują cienie są fajne do wykonania szybkiego i prostego makijażu oka, jednak dla dokładniejszego makijażu kulka ogranicza nakładanie kosmetyku za pomocą pędzelka. Takie są moje odczucia
pozdrawiam
Ooo ale super. Zamówiłam jakiś pakiet promocyjny z EDM i dostanę też taki cień. Nie wiem jaki kolor hmmmm ale już się ciesze
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:48   #3723
Olggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowała któraś z was te nowe cienie w kulce? Możecie sie podzielić opiniami?
Faktycznie są dobre tylko do maźnięcia powieki, dokładnego makijażu nie zrobisz. Miałam na początku problem z samym operowaniem tą kulką.. Pacnęłam palcem w opakowanie, to cień dość solidnie mi się na rękę posypał XD Trzeba pokombinować z obsługą i będzie się tak akurat sypało
Olggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:19   #3724
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A da sie np. nabierać z tych kulek cień na pedzelek aby potem robic pędzelkiem makijaz? Bo rzeczywiscie nie wyobrazam sobie jakbym miała cieniować powiekę tymi kulkami
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:43   #3725
kajolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
A da sie np. nabierać z tych kulek cień na pedzelek aby potem robic pędzelkiem makijaz? Bo rzeczywiscie nie wyobrazam sobie jakbym miała cieniować powiekę tymi kulkami
da się,ja tak robię
tzn zalezy,albo nabieram z kulki,albo pukam w dno tego pojemniczka i wysypuje do jakies pokrywki tyle ile potrzebuję.
kajolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:43   #3726
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A nie wiecie może z jakiego powodu EDM zaprzestało wysyłki akurat do Polski?
Dziwi mnie ta niesprawiedliwość, która nas spotkała... tym bardziej, że chciałam zacząć swoją przygodę z minerałami właśnie od EDM...
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:06   #3727
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
A nie wiecie może z jakiego powodu EDM zaprzestało wysyłki akurat do Polski?
Dziwi mnie ta niesprawiedliwość, która nas spotkała... tym bardziej, że chciałam zacząć swoją przygodę z minerałami właśnie od EDM...
Możesz zamówić ze strony http://everydaycosmetics.pl/

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------


Btw miło zobaczyć, że dałam za pędzel flat top ok. 30zł a na tej stronie jest po 50. Dobrze, że to wydatek jednorazowy i że podkład jest taki wydajny, bo ceny skoczyły w górę. Ale widzę, że na all pędzel za 40zł z wysyłką :P

Edytowane przez Elph
Czas edycji: 2011-02-03 o 17:51
Elph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 16:28   #3728
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
A nie wiecie może z jakiego powodu EDM zaprzestało wysyłki akurat do Polski?
Dziwi mnie ta niesprawiedliwość, która nas spotkała... tym bardziej, że chciałam zacząć swoją przygodę z minerałami właśnie od EDM...
I nawet masz wybór możesz też zamówić u innego dystrybutora www.kosmetyki-mineralne.com Od niedawna jest nawet już dwóch dystrybutorów. Może pojawi się jeszcze więcej
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:45   #3729
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Fakt... chyba w akcie desperacji zamówię przez polskiego dystrybutora, jednak wychodzi to sporo drożej... :/ no i nie można zamówić korektorów w Travel Size, co bardzo by mi odpowiadało...
No nic, zamawiam
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:12   #3730
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Co do cieni w kulce to ja nakładam jasne odcienie tym aplikatorkiem, a inne, których nie nakładam na całą powiekę, najpierw wysypuję na jakiś talerzyk (po prostu stukam kulką w talerzyk), a potem nakładam pędzelkiem
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:25   #3731
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Fakt... chyba w akcie desperacji zamówię przez polskiego dystrybutora, jednak wychodzi to sporo drożej... :/ no i nie można zamówić korektorów w Travel Size, co bardzo by mi odpowiadało...
No nic, zamawiam
Korektory masz na allegro, może akurat znajdziesz ten, który Cię interesuje http://allegro.pl/korektory-everyday...438808976.html
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 22:32   #3732
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Fakt... chyba w akcie desperacji zamówię przez polskiego dystrybutora, jednak wychodzi to sporo drożej... :/ no i nie można zamówić korektorów w Travel Size, co bardzo by mi odpowiadało...
No nic, zamawiam
W tym sklepie są korektory travel size http://kosmetyki-mineralne.com/aussi...e-up-p994.html Choć te na allegro, które wskazała Finlora są kilka złotych tańsze. Jednak jak kupujesz kilka rzeczy to może Ci się bardziej opłacać kupić jednorazowo w sklepie wszystko.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:08   #3733
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Na razie zrobiłam zamówienie na Everyday Cosmetics. Zamówiłam dwa kity i 5 próbek. Pędzle kupiłam już dawno temu i używałam do tradycyjnych kosmetyków drogeryjnych. Już nie mogę doczekać się paczki i pierwszych testów
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:45   #3734
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nie wiem czy zauważyłyście że na stronie z EDM można kupić też kosmetyki Lily Lolo
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:42   #3735
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej!

Jeszcze nie używałam kosmetyków mineralnych, ale skończył mi sie podkład i pomyślałam, że nie będę katować skóry chemią...

O kosmetykach Everyday Minerals dowiedziałam się niedawno i przez przypadek. Są tanie, jak na kosmetyki mineralne, więc pomyślałam, że spróbuję .

Jeszcze nie zamówiłam kosmetyków, myślałam, aby zrobić to przez allegro.pl. Czy tam na pewno są oryginalne kosmetyki?

Mam tłustą cerę, pokrytą krostkami, zaskórnikami i przebarwieniami (jestem nastolatką, dojrzewanie, trądzik), która się nieestetycznie błyszczy po 3-4 godzinach od wykonania makijażu. Czy kosmetyki EDM poradzą sobie z taką cerą? Moja skóra jest bardzo jasna, zawsze wybierałam najjaśniejsze podkłady i pudry. Włosy i oczy mam brązowe. Jakie kolory mogłyby mi odpowiadać? Możecie mi jakieś konkretne odcienie polecić? Chodzi mi głównie o podkład, puder i róż .

Z góry dzięki .

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2011-02-04 o 21:53
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:52   #3736
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

wątpię, żeby ktoś podrabiał EDM (przynajmniej nie słyszałam o takim przypadku?). Ale skoro dopiero zaczynasz z minerałami, to może spróbuj też z innymi firmami, o których pisze się na forum? najprawdopodobniej wtedy zamawianie z oryginalnego źródła wyjdzie Ci taniej niż z Polski Szczególnie, że wiele sklepów robi co jakiś czas promocje.

Jeśli się zdecydujesz na EDM, to najbardziej kryjącą formułą jest intensive. Co do koloru, to na podstawie opisu ciężko coś doradzić, może wrzuć zdjęcie bez makijażu w świetle dziennym? Wiele zależy od tego czy Twoja skóra jest bardziej żółta czy, np. różowa.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:59   #3737
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;24862459]to może spróbuj też z innymi firmami[/QUOTE]

A jakie polecacie? Zależy mi na składzie mineralnym w 100%, a dowiedziałam się, że EDM właśnie takie kosmetyki produkuje .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 22:08   #3738
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jesteś na tej części forum, gdzie pisze się o kosmetykach mineralnych, tu wszystkie są takie w 100%
popatrz na wątki o Lumiere, Meow, Blusche, czy Lucy (która wg wielu daje najlepsze krycie), zapoznaj się z podforum zakupowym, gdzie są organizowane wspólne zakupy... i uprzedzam, to wciąga
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 22:24   #3739
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;24862843]Jesteś na tej części forum, gdzie pisze się o kosmetykach mineralnych, tu wszystkie są takie w 100% [/QUOTE]

O! Dzięki, nie wiedziałam o tym. Myślałam, że tu też piszecie o kosmetykach "częściowo mineralnych", które zawierają minerały, ale i sporo chemii. Dobrze wiedzieć !

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;24862843]
popatrz na wątki o Lumiere, Meow, Blusche, czy Lucy [/QUOTE]

Przejrzałam kilka stron o tych kosmetykach. Hmm... chyba jednak zostanę przy EDM, ponieważ są lepiej znane (więcej osób je przetestowało), tańsze (kieszeń nastolatki) i łatwiej dostępne, a tak samo mineralne .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 22:55   #3740
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hm, mówisz, że edm tańsze? bo ja póki co widzę na allegro tylko jednego sprzedającego z bigami za 49,99, reszta to próbki
Dla porównania: podkład blusche 3gramowy to 8,5CA$ (niecałe 27 zł) lumiere 4gramowy to 12$ (około 36 zł), lucy 10gramowy 14$ (około 42 zł). Jak nie chcesz zamawiać sama, to wtedy na podforum zakupowym się możesz dołączyć do wspólnych zakupów, wtedy też koszt przesyłki z USA jest odpowiednio dzielony.
Chociaż pewnie i tak będziesz zaczynać od próbek, ale ich koszt to około 1-2$ za sztukę, w zależności od firmy.

A jeśli chodzi głównie o dostępność, to jeszcze możesz spróbować lumiere i pixie (z tym, że widzę, że podkłady pixie rzeczywiście droższe niż edm), też na allegro są.

I zaopatrz się w pędzel do podkładu mineralnego, kabuki albo flat top najlepiej poczytaj wątek o pędzlach, tam dziewczyny różne polecają bez pędzla to niestety, ani rusz
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 23:05   #3741
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Akurat EDM przestal byc "100% mineral" jakis czas temu. Kosmetyki EDM zawieraja skladnik Lauroyl Lysine - kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 10:33   #3742
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Skład podkładów EDM o formule Intensive: Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. May Contain (może zawierać): Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007), Chromium Oxide Greens (CI 77288).

Mica- naturalny minerał, filtr UV, nadaje perłowy połysk
Lauroyl Lysine- kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego), daje uczucie gładkości i miękkości
Titanium Dioxide- naturalny minerał, ochrona UV i biały pigment
Zinc Oxide- minerał, mineralna ochrona przed promieniami UV
Iron Oxides- związki żelaza i tlenu, nadaje naturalny kolor żółty
Ultramarines- nie znalazłam znaczenia dla skóry, działania
Chromium Oxide Greens- związek żelaza i tlenu, nadaje naturalny zielony kolor

Takie znaczenie składników znalazłam w internecie. Wygląda na nieszkodliwe dla skóry, a nawet pomocne w leczeniu np. trądziku.

Jakie znaczenie ma ultramaryna? Czy jest szkodliwa dla skóry?


---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Akurat EDM przestal byc "100% mineral" jakis czas temu. Kosmetyki EDM zawieraja skladnik Lauroyl Lysine - kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego).
Więc Lauroyl Lysine nie jest naturalny? Jest niepotrzebną "chemią", która niekorzystnie wpływa na stan skóry?

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2011-02-05 o 10:36
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 10:44   #3743
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Skład podkładów EDM o formule Intensive: Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. May Contain (może zawierać): Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007), Chromium Oxide Greens (CI 77288).

Mica- naturalny minerał, filtr UV, nadaje perłowy połysk
Lauroyl Lysine- kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego), daje uczucie gładkości i miękkości
Titanium Dioxide- naturalny minerał, ochrona UV i biały pigment
Zinc Oxide- minerał, mineralna ochrona przed promieniami UV
Iron Oxides- związki żelaza i tlenu, nadaje naturalny kolor żółty
Ultramarines- nie znalazłam znaczenia dla skóry, działania
Chromium Oxide Greens- związek żelaza i tlenu, nadaje naturalny zielony kolor

Takie znaczenie składników znalazłam w internecie. Wygląda na nieszkodliwe dla skóry, a nawet pomocne w leczeniu np. trądziku.

Jakie znaczenie ma ultramaryna? Czy jest szkodliwa dla skóry?


---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



Więc Lauroyl Lysine nie jest naturalny? Jest niepotrzebną "chemią", która niekorzystnie wpływa na stan skóry?
Ultramaryna to nieorganiczny pigment w kolorze niebieskim. Jest też naturalny.

Kosmetyki EDM są w 100% naturalne, ale nie można powiedzieć że w 100% mineralne bo mają właśnie Lauroyl Lysine, która minerałem nie jest. Natomiast Lauroyl Lysine jest jak najbardziej naturalna.

Ja osobiście lubię EDM i jest sporo osób, które też lubią te kosmetyki. Każdy musi po prostu znaleźć na rynku to co lubi.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 10:52   #3744
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Floriess Pokaż wiadomość
Ultramaryna to nieorganiczny pigment w kolorze niebieskim. Jest też naturalny.

Kosmetyki EDM są w 100% naturalne, ale nie można powiedzieć że w 100% mineralne bo mają właśnie Lauroyl Lysine, która minerałem nie jest. Natomiast Lauroyl Lysine jest jak najbardziej naturalna.
Aha, rozumiem, więc nie jest to minerał, ale nie szkodzi skórze i nie jest "złą chemią" .

Czyli bez żadnych obaw, że kosmetyki EDM nie są mineralne/naturalne, mogę je wypróbować .

Ta świadomość, że nakładam na buzię coś, co jej nie zaszkodzi, a nawet jej pomoże, jest dla mnie ważna .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:11   #3745
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Aha, rozumiem, więc nie jest to minerał, ale nie szkodzi skórze i nie jest "złą chemią" .

Czyli bez żadnych obaw, że kosmetyki EDM nie są mineralne/naturalne, mogę je wypróbować .

Ta świadomość, że nakładam na buzię coś, co jej nie zaszkodzi, a nawet jej pomoże, jest dla mnie ważna .
LL jest naturalna. Kosmetyki EDM są zupełnie naturalne bez żadnej "chemii" . Także śmiało możesz próbować
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:18   #3746
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a co sądzicie o tych eyelinerach?? Trwałe są??
http://kosmetyki-mineralne.com/black...er-p1004.html#
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:38   #3747
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tych eyelinerach?? Trwałe są??
http://kosmetyki-mineralne.com/black...er-p1004.html#
Mam Smokey i Sweet Woodruff, jak wszystkie cienie EDM na mnie trwale sa dopiero na bazie, a linery nakladam z Duraline Inglota- tak trwaja od rana do nocy.
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 12:38   #3748
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Aha, rozumiem, więc nie jest to minerał, ale nie szkodzi skórze i nie jest "złą chemią" .
jakąś część dziewczyn (w tym mnie) LL uczulił masakrycznie ale spróbować warto, każdemu podpasuje co innego
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:00   #3749
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tych eyelinerach?? Trwałe są??
http://kosmetyki-mineralne.com/black...er-p1004.html#
A czy takie eye-liner'y w proszku dają taki sam efekt jak te w płynie? Taki mocny, intensywny i wyraźny ?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:51   #3750
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
A czy takie eye-liner'y w proszku dają taki sam efekt jak te w płynie? Taki mocny, intensywny i wyraźny ?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.