Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-29, 22:18   #3571
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Pleple widze, że Differin ma podobne działanie na Ciebie tak jak na mnie isotrexin Ty chyba wklejałas zdjęcia swojej buźki w którymś z wątków i jak je zobaczyłam to myślałam że to moja twarz Dzisiaj w szkole odpadałay mi masowo moje zieloniaki, czyli wysuszone na wiór białe (przed wyschnięciem) czubki ropoli, które z czasem robią sie zielone bleeech Najgorsze jest to, że po odpadnięciu takiego czegoś, na skórze nadal pozostaje wielki czerwony ślad i znowu zbiera się ropa, ale na szczęście mniej
O, dokładnie! Ja już przeszłam etap wywalania, odpadania strupów i wywalania po raz drugi w tym samym miejscu. Jak dotykam skóry, to wydaje się gładka, ale po rozciągnięciu widać jeszcze jakieś nieduże grudki. Poza tym te czerwone ślady


Cytat:
Jeszcze na dodatek mam jakąś dziwną wysypke na nodze i ręce nie wiem zupełnie od czego, podejrzewam tez jakieś ukąszenie, ale nie wiem swędzi jak cholera, ale nie drapie bo w środku ropa jakby się zbierała. Chyba szykuje się maraton po lekarzach bo coraz gorzej się czuje, jestem jakaś strasznie osłabiona i w dodtako moja skóra na całym ciele nie jest w najlepszej kondycji :/ Co my się kobietki mamy z tym zdrowiem to chyba nikt sobie nie wyobraża
Oj, współczuję...
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 22:23   #3572
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Pleple a moze odstaw ten differin i zacznij smarowac sie czyms innym. moze kwasy beda dla Ciebie lepsze. albo moze retin A albo AD albo ten moj izotrex.
W piątek znowu dermatolog. Zobaczymy, co powie. Ale myślę, że znowu będzie próbowała mnie przekonać do Izoteku, bo moja twarz nie wygląda dużo lepiej, niż miesiąc temu.

Isotrex ma chyba podobne działanie do Differinu?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 22:26   #3573
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Isotrex ma chyba podobne działanie do Differinu?
nawet nie wiem. jednak ja differinu nie tolerowalam, a izotrex owszem.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 22:37   #3574
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
nawet nie wiem. jednak ja differinu nie tolerowalam, a izotrex owszem.
A, to ciekawe. Zapytam lekarza w takim razie.
Dzięki
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 15:41   #3575
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość

Moje pogwiazdorkowe strachy jakos sie goja.Smaruje tormentiolem dodatkowo.
Nie wylaza nowe po odstawieniu gwizdorkow wiec to z pewnoscia oneA tak je kocham

Ziuta-a bola cie te guzki?

Shadi swieta,swieta racja.Podoba mi sie twoja postawa
Tez lubie tomentiol, a te gwiazdorki i rozne inne czekoladki jeszcze bardziejJuż sama nie wiem czy się powstrzymywać...

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Dzieki Shadi! zaczynasz mowic jak Little Angel ! wiem ze niszcze cere ale jak wpadam w ten szal to nic do mnie nie przemawia ale wczoraj nic nie ruszylam! smaruje sie tonikiem migdalowym 5% i juz zaczelam sie luszczyc, wiec moze to mnie powstrzyma.



A co to pogwiazdkowe strachy? nie bola mnie te guzki. moze gdybym ich nie ruszala to by zeszly z czasem.

Jakie z was kochane dziewczyny
Ten szał, trans jest mi bardzo dobrze znany, najpierw nieopamietana masakra a potem płacz...
Ojj, jak Ci sie łuszczy to juz nie ruszaj, bo to wygląda bardzo niefajnieale jak juz coś ruszysz to Ci się powinnos zybciej zagoić.

Tak, Little Angel zaraziła mnie swoim nastawieniem

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Hej.
Dziewczyny, pocieszcie mnie jakoś, że w końcu znikną mi te czerwone ślady na pysku po Differinie
Nie dość, że mam od paru dni sporo stresów, to do tego źle wyglądam. Jeszcze niedawno się cieszyłam, że stan mojej twarzy się poprawił, dzisiaj chyba przestaje mi to wystarczać. Leczę się od 3 miesięcy i dalej żuchwa z prawej strony nie jest gładka, a do tego te czerwone ślady. Do diabła z tym wszystkim.
Znikna, ale do tego trzeba silnych specyfików i silnego łuszczenia

Sweet, wspołczuję Ci, kiedy te wszystkie problemy sie na siebie nałozą to jest okropnie:/ Mi tez od paru dni głowa pęka, codziennie sprawdziany wrr:/, straszenie ocenami...chcę już weekend i wakacje
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 16:52   #3576
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Gonia po prostu nabralas znow przekonania ,ze wszystko bedzie dobrze.A ta nadzieja oznacza nowe poklady optymizmu Moze sie w trakcie pogorszy,ale na koncu bedzie pieknie A ropniaczkami sie nie przejmuj.Juz niedlugo odejda do przeszlosci
Dziś 6 dzień na izoteku... Przedwczoraj było tak fajnie, a wczoraj 3 bolące ropniaki mi wyszły, ale takie duże. Nie wytrzymałam dziś i jednego wycisnęłam.
Po tych dwóch też będę mieć ślady, mimo, że ich nie ruszałam (hmm..próbowałam wycisnąć ale się nie dało, więc dałam im spokój ). A jeśli chodzi o samopoczucie, to jest OK, tylko smutno mi, że znowu mi coś wyskoczyło.

Wiecie co? Wiem, że to głupie, ale boję się, że ten lek u mnie nie zadziała. Boję się, że może mi nie jest dane mieć gładką cerę? Chyba te lata walki mnie zmęczyły...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 17:23   #3577
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziś bede mieć najprawdopodobniej tormentiol
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 17:39   #3578
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ostatnio odkrylam swietny kosmetyk ktory jest pierwsza pomoca dla zmasakrowanej przez nas twarzy, to taki zel-krem z faberlic kosztowal 11,90 w promocji, zawiera wyciag z aloesu, pantenol i alantoina, pomaga na zaczerwieniona skore
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 17:54   #3579
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witajcie.Juz chyba pisałam o moich naturalnych metodach,które zaczęłam stosować.Uznałamze przeczyna pryszczy twki gdzies wewnątrz-w moim przypadku hormony,no i trzeba to leczyć od wewnątrz,ale trzeba sobie pomóc trochę objawowo.
wydaje mi sie ze te qwszystki alkoholowe mocne specyfiki nie pomoga na dluzsza mete i moga naprawdę naruszyć równowagę skory,powodować przebarwienia i w ogóle.
I stwierdziłam że natura mi na pewno nie zaszkodzi więc trzeba spróbować.
I tak, myje buzie (wieczorem,rano sie nie wyrabiam) papka z płatków owsianych i mleka, i smaruje kremem brzozowym-jest tłusty ale mi sie nie robia syfy,wręcz przeciwnie. Poza tym jem dużo płatkow owsianych, ograniczam czekolade,nie jem żadnych paskudnych hamburgerów pije duzo wody i soków marchewkowych i herbatkę z bratka-nie za pyszne,ale da sie wypić.
DZIAłA
poza tym wszystko jest niedrogie i łatwodostępne w aptece,albo zwykłym sklepie nie trzeba biegać po łąkach ani laboratoriach
w przyszłym tygodniu jestem umówiona do gimekologa,coby mi uregulował hormony
No i w ogole jestem pełna dobrej mysli
Acha,czekoladko,na krostki na ciele polecam skrzyp polny
trzymajcie sie ciepło
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 08:01   #3580
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wiem, że to głupie, ale boję się, że ten lek u mnie nie zadziała. Boję się, że może mi nie jest dane mieć gładką cerę? Chyba te lata walki mnie zmęczyły...
Goniu1 to dopiero Twoj szosty dzien z izotekiem. daj sobie jeszcze troche czasu . a to, ze walka z tradzikiem przez lata moze wypalic czlowieka... to wiem cos o tym .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 12:20   #3581
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Goniu1 to dopiero Twoj szosty dzien z izotekiem. daj sobie jeszcze troche czasu . a to, ze walka z tradzikiem przez lata moze wypalic czlowieka... to wiem cos o tym .
Dziękuję, Aniu Boję się, bo jeśli Retin A stosowany zewnętrznie przestał na mnie działać, to czy zadziała izotretinoina wewnętrznie?

Choć z drugiej strony od ponad 4 miesięcy nie złuszczałam niczym skóry...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 12:49   #3582
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Choć z drugiej strony od ponad 4 miesięcy nie złuszczałam niczym skóry...
no widzisz, to pewnie dlatego teraz wychodza Ci te paskudy na buzi .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 15:37   #3583
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Gonia nie zamartwiac mi sie tu Ja osobiscie nie slyszalam,nie czytalam o osobie,ktorej by ten lek nie pomogl zlikwidowac choroby To,ze bywaja nawroty to inna sprawa i nie do przewidzenia,ale ten lek pomaga i tylko tak masz myslec A ze ropniaki wylaza-przeciez wiesz,ze to jest naturalne.Musza wyjsc, potem twoja skora sie zmieni...na piekna.Pomoze Tobie ten lek.

U mnie jakis guzek na brodzie,ale dzieki tormentiolowi juz widac ropke-czyli szybko zdechnie.

Poza tym tak szczerze mowiac(i brzydko w dodatku)jestem wkur*****.A mianowicie dlatego,ze kupilam bilet na jutrzejszy koncert HEY i wlasnie przyjaciolka mi napisala,ze koncert zostal przelozony A ja juz oddelegowalam TZta do rodzicow zeby mi sie pod nogami nie krecil...

O,teraz wyciagnelem z piekarnika na wpol spalona pizze
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 17:37   #3584
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A u mnie w końcu pomyślne wieści!!!

Dzisiaj byłam u dermatolog, która jeszcze miesiąc temu chciała mi przepisywać Izotek. Powiedziała mi, że wyglądam świetnie, jest ogromna poprawa, a w kartę mam wpisane stan POchorobowy!!!! Ale jestem szczęśliwa, że ta męka dobiega końca Dostałam jeszcze tetracyklinę na miesiąc, mam dalej smarować się Differinem, a co drugi dzień na dzień - Skinorenem, żeby te paskudne cętki szybciej zniknęły Mam ochotę skakać z radości!
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 17:41   #3585
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
O,teraz wyciagnelem z piekarnika na wpol spalona pizze
To zjesz pół i ci w biodra tak nie pójdzie

Goniu, nie martw się, to dopiero początek leczenia! Widziałam zdjęcia przed i po roa, różnica jest nieprawdopodobna! Jasne, że każdy by chciał widzieć efekty natychmiast, ale to trochę potrwa. Bądź dobrej myśli, z tego, co się orientuję, to roa działa właściwie ZAWSZE
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 18:04   #3586
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple jesli moge cos zasugerowac.Nie wiem czy kupilas juz Skinoren.Jesli nie-Acne derm to jego polski odpowiednik o identycznym skladzie,jest o ponad polowe tanszy niz Skinoren.kazdy kto o tym wie nie reazlizuje recepty na Skinoren-szkoda przeplacac.
Ciesze sie,ze z twoja buzia juz jest lepiej.A tak nie wierzylas w powodzenie.Tu trzeba cierpliwosci,pogorszenia zeby byla poprawa
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 18:08   #3587
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Za późno, juz kupiłam ten Skinoren. Ale trudno. Dziękuję za poradę Czy można go stosować pod podkład?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 18:18   #3588
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple zapewne w ulotce jest napisane zeby stosowac dwa razy dziennie(tak jest w ulotece AD),ale ja bym tego nie robila Zluszczaczy uzywamy TYLKO na noc,na dzien krem z filterkiem.Differin jest podobno jedynym,ktorego mozna uzywac rowniez latem( u mnie tak wypadlo),ale nawet wtedy obowiazuje filtr.Poza tym stosowanie Sinorenu i tak dostosujesz do siebie,bo stosowany zbyt czesto moze cie przesuszyc.Skora jest teraz baardzo delikatna i trzeba ja chronic,innaczej przebarwienia murowane.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 18:27   #3589
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja mam go używać raz na 2-3 dni, na dzień. Tak mi doktor powiedziała. Hmmm... No to ja już nic nie wiem.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 19:35   #3590
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam dziewczyny
ja powoli kompletuje kosmetyki, kupiłam znów Acnofan, tylko sił mi brak i czasu żeby go systematycznie stosować w celu unicestwienia delikwenta
kupiony tonik antybakteryjny Oceanic, kupiony dziś tonik Lysanel, ale obie rzeczy beda czekać niedostepne dla mnie do choinki ehhh te prezenty
narazie staram się łapska okiełznać
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 08:40   #3591
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Ja mam go używać raz na 2-3 dni, na dzień. Tak mi doktor powiedziała. Hmmm... No to ja już nic nie wiem.
To dobrze tobie powiedzialaTylko pytalas o uzywanie go pod podklad wiec nadmienilam o tym,o czym napisano w ulotce

Blue widze,ze nowe sily w ciebie wstapilyCiekawa jestem jak ten Lysanelsie spisze.Tyle o nim pisza zlego, co dobrego.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 09:33   #3592
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple jak milo slyszec, ze Twoj buziak sie normuje . ja sobie chwale skinoren, dla mnie byl ok .

Little Angel
to przynajmniej mialas wieczor bez tz-a .

bluegirl
staraj sie tam, staraj nie ruszac buzi .

czy Wy tez tak macie, ze w miejscu gdzie wyrastaja nowe wloski po wyrwaniu (chodzi mi o brwi) to robi sie czasami jakis delikwent ? po prostu wlosek nie moze sie przebic, wrasta i wtedy od razu robi sie skursyfynek w tym miejscu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 10:18   #3593
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple nie doczytalam,ze ona kazala tobie na dzien.Zgadzam sie,ze co 2,3 dni,ale tylko na noc.A co masz na noc?Differin?Stosuj przemiennie oba preparaty-na noc.Czy ty uzywasz kremu z filtrem?Stosujesz zluszczacze,Diane(tam tez jest w ulotce napisane co nieco na temat wystepowania przebarwien ).Ja jestem przykladem wystepowiana przebarwien po Dianie i "delikatnym"effaklarze.Po mimo,ze effaklarem smarowalam sie zima-NA DZIEN,na to podklad,to i tak wyszly mi plamy(na szczescie sa malenkie)bo nie uzywalam filtra.Tak mi derma kazala

AaniaA mnie tez zdarzaja sie prychole po wyrwanych brewkach.

Mam weekend bezTZtowy,bo on juz u rodzicow,a ja w domu.Mam sterte ksiazek,owocow,serkow homogenizowanych waniliowych-zyc nie umierac
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 14:21   #3594
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Pleple jak milo slyszec, ze Twoj buziak sie normuje . ja sobie chwale skinoren, dla mnie byl ok .
Ja też się cieszę Tylko jeszcze te cętki, wrrrr...

Ten Skinoren to można w końcu wrzucać pod podkład, czy nie?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 14:25   #3595
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Pleple nie doczytalam,ze ona kazala tobie na dzien.Zgadzam sie,ze co 2,3 dni,ale tylko na noc.A co masz na noc?Differin?Stosuj przemiennie oba preparaty-na noc.Czy ty uzywasz kremu z filtrem?Stosujesz zluszczacze,Diane(tam tez jest w ulotce napisane co nieco na temat wystepowania przebarwien ).Ja jestem przykladem wystepowiana przebarwien po Dianie i "delikatnym"effaklarze.Po mimo,ze effaklarem smarowalam sie zima-NA DZIEN,na to podklad,to i tak wyszly mi plamy(na szczescie sa malenkie)bo nie uzywalam filtra.Tak mi derma kazala
Na noc używam Differinu, codziennie, a na dzień miałam stosować Skinoren, co drugi dzień, naprzemiennie z Duakiem.
Wydaje mi się, że u mnie nie ma dużego niebezpieczeństwa wynikającego ze stosowania Skinorenu na dzień. A to dlatego, że praktycznie nie poruszam się po dworzu w dzień. Rano wsiadam w samochód i jadę do pracy, jak wychodzę z pracy, już nie ma słońca. W weekendy też nie spaceruję, wychodzę z domu, kiedy jest już ciemno. Tak więc słońce po prostu nie ma okazji, żeby świecić mi na twarz. Co innego, gdyby dzień był dłuższy. Ale w tej chwili?
Jak myślisz?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 14:40   #3596
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Ten Skinoren to można w końcu wrzucać pod podkład, czy nie?
szczerze mowiac to ja podkladu nie uzywam, wiec Ci nie pomoge .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 14:47   #3597
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

W takim razie założę nowy wątek z tym pytaniem
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 16:53   #3598
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja używałam skinorenu na noc w lato, bez filtrów i zbeszcześcił mi policzki, nie wiem czy przez to, że filtrów nie używałam czy poprostu mi nie pasował Mam nadzieje, że Tobie Pleple pomoże
Nie chce zapeszać, ale jakoś buziak sie wygładził ładnie Nawet mój szczery braciak mi to dzisiaj uświadomił Tak więc siły wracają i lepszy humor również Ale to jeszcze nie oznacza, że jest dobrze, bo nadal jestem ocętkowana i wyłażą mi hurtowo czarne zaskórniki... Obecnie na twarz daje tylko isotrexin, codziennie dzień w dzień i myje buziala rano i wieczorem żelem lirene, to wszystko. Filtrów wraz stety lub niestety nie używam, ale żyje z nadzieją, że wielkich zniszczeń bez nich narazie nie doznam, bo wychodze z domu przed wschodem słońca i wracam po zachodzie

EDIT: Little Angel z tymi kosmetykami to jednak prawda Już niedługo będą tańsze, tylko zapasy muszą się skończyć

Edytowane przez sweet_white_chocolate
Czas edycji: 2006-12-02 o 18:40
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 20:11   #3599
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Mama kupiła mi w w czwartek Acne Derm...postanowiłąm go używać, ale on juz byl w naszym domu ale moj brat tylko go uzywal wiec i ja postanowilam tez...tylko niebardzo wiem jak...czy tylko na wypryski, czy na całą twarz? pomózcie mi kochane

aa no i tormentiol też mam ale jeszcze go nie uzywałam.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 21:08   #3600
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko jak dobrze slyszec, ze u Ciebie jest lepiej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.