moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-19, 09:14   #1
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23

moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)


Witam , niedawno odkrylam ta strone i wydaje sie byc ciekawa!! Tak sobie pomyslalam ze moze powonnam cos zmienic w sobie ,przesylam zdjeci z przed chwili i prosze o porade.
pozdrawiam
iza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGA1528.JPG (60,5 KB, 8 załadowań)
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 09:54   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Nie jestem profesjonalistką, ale chętnei wsadzę moje trzy grosze :-D. Bardzo ładnie wyglądasz w kolorze blond, wg mnie powinnać przy nim pozostać i tylko trochę go odświeżyć.
Co do fryzury to może coś takiego jak Meg Ryan?? CO do makijażu to chyba powinien być delikatny, taki świetlisty, żeby nie przytłumić urody, wg mnie dobre byłyby fiolety, szarości.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 09:59   #3
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

tutaj kilka zdjęć Meg Ryan. W poprzednich zdjęciach, w tym pierwszym chodzi mi o kolor włosów, a nie o makijaż. Poczekaj jeszcze na panią Samante i Agnieszke, one mają więcej doswiadczenia i na pewno coś ci doradzę
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 11:00   #4
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

dziekuje za tak szybka odpowiedz), powiem szczerze ze zdjecie ktore wyslalam nie nalezy do najciekawszych ,zrobilam je "w pospiechu" bez przygotowania . Ciesze sie ze poruszylas moj kolor wlosow,wlsciwie pislalam juz wczessniej w pytaniu do fryzjerki jak zafarbowac wlosy (moje) na ciemniejszy kolor, . Mam od mniej wiecej pol roku zrobine pasemka ale to ciagle farbowanie odrostow jest meczace, a ze nie mieszkam w Polsce farbuje je jak tylko zawitam do kraju a niestety w najblizszym czasie nie zanosi sie na wyjazd a jakos nie mam zaufania do tutejszych fryzjerek (mieszkam w Niemczech) i ubolewalam nad tym ze bede musiala zmienic kolor wlosow na ciemniejszy ale chyba jednak odwiedze fryzjerke tu), skoro obiektywna osoba (Ty) pisze ze ladnie mi w blond to chyba musze wziasc to za komplement i to szczery) Przekonalas mnie zeby pozostac przy pasemkach) dzieki!!!!
ANKA napisał(a):
> Nie jestem profesjonalistką, ale chętnei wsadzę moje trzy grosze :-D. Bardzo ładnie wyglądasz w kolorze blond, wg mnie powinnać przy nim pozostać i tylko trochę go odświeżyć.
> Co do fryzury to może coś takiego jak Meg Ryan?? CO do makijażu to chyba powinien być delikatny, taki świetlisty, żeby nie przytłumić urody, wg mnie dobre byłyby fiolety, szarości.
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 11:20   #5
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

co do fryzur Meg Ryan to bardzo mi sie podobaja ale niestety nie pasuje mi grzywka i mam cienkie wlosy, wkrotce wysle swoje zdjecie jak ja sama sobie sie najbardziej podobam, i tez wtedy prosze i opinie)
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 21:43   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Cześc Izunia.
Ja również uważam że we fryzurze a la Meg Ryan byłoby Ci dobrze. Dobrze podcięte i wycieniowane włoski (nawet te cienkie i delikatne) lekko się unoszą i nie trzeba dużej filozofii żeby je ułożyć, z tym ze musisz znaleść dobrego fryzjera.Możesz też zakręcić włosy na papiloty i zrobić sobie loczki lub fale .
Kolor blond idealnie Ci pasuje, ożywisz go kilkoma o ton lub dwa jaśniejszymi pasemkami.
Co do makijażu to dla Ciebie dobre kolory to: delikatne róże i fiolety (lilak), szary i srebrny, jasny chłodny brązik, delikatny beż na dzień, chłodna jasna zieleń (np. pistacja) czy koralowy.
Mam jeszcze jedną uwagę, moim zdaniem masz za cienkie brwi, nadają one lekko "zdziwiony" wyraz twojej twarzy. Moim zdaniem powinnaś je troszke zapuścić.
Niedoskonałości cery tuszuj korektorem, buzie przyprusz sypkim pudrem, odbijającym światło lub matującym.
To tyle ode mnie i podsyłam fryzurki.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 21:45   #7
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

c.d
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-19, 21:47   #8
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-20, 18:38   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Hej Izuncia
Masz piękną twarz do malowania. Te ogromne oczy aż się proszą żeby je podkreślać

Znam Twoje problemy z fryzjerem w Niemczech z autopsji Niedawno sama wróciłam z tułaczki i wiem jak wyglądają tam usługi fryzjerskie.
Moim zdaniem powinnaś pozostać przy jasnym balejażu. Wiem, że to upierdliwe, ciągłe odświeżanie koloru i odrostów, ale warto
Nie powinnaś zasłaniać takiej ładnej buzi włosami, ale koniecznie postaw na dobre strzyżenie. Umiejętnie podcięte i podcieniowane pozwolą zachować kształt fryzury na długo. A poza tym w razie możesz zakręcać je na grube wałki i w ten sposób dociągniesz do kolejnej wizyty fryzjerskiej.

Dołączam Ci kilka zdjęć. To pierwsze to może być również bez takiej dużej grzywki. Te fryzurki Meg, które dołączyły Laseczki też są śliczne i na pewno będzie Ci w nich dobrze. Taka króciutka postrzępiona grzyweczka może Co dodać uroku.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że malujesz na co dzień te śliczne oczy

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (31,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image14.jpg (41,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image16.jpg (39,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (20,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (30,4 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 10:15   #10
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Witaj Aga
Decyzja podjeta:zostaje przy jasnym balejazu!!
Ciesze sie, ze znalazlam potwierdzenie ze blond mi pasuje!!no coz teraz tylko musze znalezc dobrego fryzjera.
Co do malowania oczu to oczywiscie ze maluje) ale uzywam brazu i jego odcieni, zreszta w zalaczeniu przesylam zdjecia (jedno z moim synkiem) robione wczoraj.
ta ostatnia fryzurka wyslana przez Ciebie nawet mi sie bardzo podoba!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGA1549.JPG (55,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGA1556.JPG (53,8 KB, 8 załadowań)
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 12:14   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Witaj Nowy Gościu WIZAŻU - myśle że już zostaniesz z nami na stałe
Co do porad - zdjęcie jest w porządku bo dokładnie pokazuje Twoją twarz, niestety zdjęcia nie oddają dokładnie kolorytu skóry, ale z tego co widze - moim zdaniem - powinnaś używać ciepłych kolorków: złota, beżu, miedzi, pomarańczu, zieleni,... i innych - takie troszke jesienne ale jakby 'stłumione'.
Twoje oczka mają faktycznie wyraz lekkiego zdziwienia - jeżeli chciałabyś 'złagodzić' takie spojrzenie zaczesz brwi - znajdujace sie w części najbardziej wystającej - w kierunku dołu, a nastepnie przeczesz np. bezbarwną odżywką do rzęś ruchem półokrągłym - żeby nieco złagodzić ostry kąt. Możesz lekko wydłużyć kształt oczu poprzez przedłużenie kreski (poprowadzonej wzdłuż lini brwi przy górnej powiece) na zewnatrz - pamietaj tylko by nie 'opadała' oba w dół, a lekko szła ku górze. Rzesu tuszuj tak by włoski układały się w kierynku zewnętrznych kacików oczu.
Kości policzkowe zaznacz różem w kolorze słonecznego brązu lub jakimś innym naturalnym odcieniu (kilka tonów ciemniejszym od Twojej skóry).
Usta możesz obrysować konturówką w kolorze ust, a następnie wypełnić błyszczykiem - jeżeli nie lubisz mocnego makijazu ust możesz złagodzić linię konturówki poprzez muśnięcie jej błyszczykiem - to zapewni Ci efekt naturalnosci przy jednoczesnym podkreśleniu ust.

Co do włosów - fryzurki Meg Ryan (mogą być te bez grzywki jeżeli źle się w niej czujesz) są dla Ciebie świetne. Na pewno lepiej wygladają włosy cienkie i wycieniowane (muszą być dobrze obcięte), niż cienkie i o równej długości (wtedy sprawiaja wrażenie jakby było ich jeszcze mniej).
Polecałabym Ci zostanie przy blondzie - tylko odrobinę cieplejszym (ale nie żółtym ani pomarańczowym). Pamiętaj wtedy o farbowaniu odrostów bo ciemne włoski przy skórze kontrastujace z blondem wygladaja nieciekawie.
Zeby je wzmocnic nakładaj maski regenerujące (owijając głowe ciepłym ręcznikiem) lub skorzystaj z domowego przepisu na odżywkę zamieszczonego w Poradniku.

Miłej zabawy przy metamorfozie

Pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meg.jpg (7,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meg1.jpg (37,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meg2.jpg (13,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JLO.jpg (68,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak.jpg (22,3 KB, 1 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-21, 16:22   #12
Fanaberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 52
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Pozwoliłam sobie na małą przeróbkę
Fanaberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 16:23   #13
Fanaberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 52
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Może trochę nieudana, ale się starałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przerobionenawizaz.jpg (62,2 KB, 5 załadowań)
Fanaberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 16:40   #14
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

chetnie zobaczylabym calosc przerobki ale niestety widac tylko czubek glowy
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 17:12   #15
Fanaberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 52
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Teraz już jest wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif przerobione.gif (122,2 KB, 4 załadowań)
Fanaberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 17:26   #16
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

calkiem ciekawie!!!nigdy nie mialam na sobie cieni w kolorze fioletowym ani takiego blondu a i loczkow tez nie przypominam sobie ale podoba mi sie)) brawo!!
a jak to zrobilas?? moze sama poprobuje sobie inne kombinacje)
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 19:13   #17
Fanaberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 52
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Zrobiłam to w programie, w którym można dodawać zdjęcia i dowolnie je przerabiać, nazywa się Cosmopolitan Virtual Look
i kosztuje 29.90 zł Najlepszy jest najnowszy, 3 część. Polecam
Jeśli masz jakąś sugestię jakbyś wyglądała np. w czerwonym cieniu i rudych włosach (to tylko przykład to ja przerobię zdjęcie i je wyślę na forum
Fanaberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-22, 09:36   #18
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

dziekuje za porade)probowalam inaczej zaczesac brwi i faktycznie lepiej) co prawda musze sie troche pomeczyc i ich odrosnieciem ale warto)
Ja nie robie kresek na powiekach ale postaram sie wydluzyc ku gorze cien na gornej powiece.
a na forum juz zostane na pewno!! a tak przy okazji chcialam polecic forum inne na ktore ja czesto uczeszczam www.dzieckoinfo.com jest to forum dla mam, dla kobiet w ciazy jak i dla starajacych sie, takze goraca zapraszam!!!!!
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-22, 09:41   #19
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

oj musze kupic ten program jak tylko bede w Polsce!! a jak bedziesz miala czas to prosilabym cie o przerobke z fryzura Meg Ryan, kazdy mi je poleca wiec moze warto sprobowac)podoba mi sie pierwsza i druga fryzurka przeslana przez Samante Falkowska, z gory dziekuje!!!!!!!!!!
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-22, 09:41   #20
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

hej izuncia jako, ze mnie dawno nie było, ale sobie looknełam na Twoją foteczkę, nie wiem, czy cos juz pisano na ten temat, ale rewelacyjnie by Ci było w kolorze sliwkowym na slepkach serio firma Bourjois ( i nie tylko ) ma fajny zestaw fiolecików i jak pisała Szefowa, podkreslaj koniecznie te oczka, KONIECZNIE

ps. a mi ono - znaczy to forum - nie działa od dwoch dni i nie moge tam pisac postów, mimo, ze próbowałam ale ja jestem jakas taka pechowa, wiec nie dziwne

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-22, 09:45   #21
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Jeżeli chodzo o kreski na powiekach to możesz je wykonać cieniem - wtedy będą dużo subtelniejsze niz kredką (dobrej kreski nie powinno być widać - powinna zlac się z linia rzęs). Jeżeli nie lubisz kresek to spokojnie poradzisz sobie cieniami. Co do kresek to takie w stylu lat 40;stych sa teraz bardzo 'trendi'.

całuski
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-22, 09:52   #22
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

To znów ja
pamietaj Izuncia że na przeróbce będzie to gorzej wygladało niż w rzeczywistości - więc jakby cos Ci się nie do końca podobało to jestem pewna, że bedzie Ci w niej ładnie.
A tak swoja drogą jak ta fryzurka Meg Ryan stała się charakterystyczna (od razy wywołuje skojarzenia z postrzępionymi,w lekkim nieładzie włoskami), a przejżyj sobie jej zdjęcia z lat młodości - zupełnie inna dziewczyna - taka troszkę nijaka i myslę że jakbyś ją zobaczyła na ulicy to byś nie zapamiętała. Tak więc sama zobacz jak fryzurka zmienia człowieka.

Pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-22, 11:00   #23
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

hmm z tymi fioletami to chyba rzeczywiscie sprobuje)
a co do forum to "mamusiowego" to czasami cos sie dzieje i nie mozna sie zalogowac ale i tak go bardzo lubie i w miare mozliwosci zagladam tam
ps. polecilam mamusiom TO forum, i podejrzewam ze co niektore zajrza tu na pewno!!
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-22, 14:35   #24
Fanaberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 52
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Untitled.gif (93,0 KB, 2 załadowań)
Fanaberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-23, 09:05   #25
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze ja cos zmienie w sobie??matamorfoza:)

dzieki) ale jak widac jednak grzywka mi nie pasuje!!
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.