Dodatki do czerwonej sukienki ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 06:40   #1
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238

Dodatki do czerwonej sukienki ??


Macie pomysł na tą sukienkę, wesele już niedługo. Co na ramiona? Szal, bolerko? A może dodatki nude by bardziej pasowały niż czarne? A biżu ? Srebro? Jeśli wpadnie wam coś do głowy to wklejajcie też linka do dodatków.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 07:58   #2
Mia1989
Raczkowanie
 
Avatar Mia1989
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 254
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

Sukienka uważam, że jest żle dobrana do Twojej figury. Ale jeśli chodzi o dodatki to chyba postawiłabym na czarne z jakimś bolerkiem gładkim bez marszczeń, bo na sukience jest ich(falbanek) wystarczająco.
__________________
'Moda przemija, styl pozostaje.'
Coco Chanel
Mia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 09:08   #3
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
Sukienka uważam, że jest żle dobrana do Twojej figury. Ale jeśli chodzi o dodatki to chyba postawiłabym na czarne z jakimś bolerkiem gładkim bez marszczeń, bo na sukience jest ich(falbanek) wystarczająco.


__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 09:20   #4
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

W tej sukience niestety wyglądasz bardzo niekorzystnie. Bo zamiast coś podkreślić to wszystko się zlało w jedno. Moja mama jest podobnej postawy jak Ty i wybrała na wesele bardziej dopasowaną sukienkę w kwiaty, w której w ogóle nie było widać brzuszka, bo miała fajny materiał, taki błyszczący, który go ukrywał. Za to podkreśliła nogi i sukienkę skróciła do długości przed kolana. Przymierzała luźne sukienki, ale wyglądała bardzo źle. Przepraszam, że podaję przykład mamy, ale wiedz, że osoby o większym rozmiarze mogą nosić dopasowane sukienki, tylko trzeba je dobrze dobrać. Tobie również radziłabym kupić coś bardziej dopasowanego. Ale jeśli postawiłaś już na tą sukienkę, to wybierz czarną marynarkę lub czarne bolerko, tylko bez żadnych udziwnień. Buty masz za to bardzo ładne. Tyle ode mnie.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:08   #5
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
W tej sukience niestety wyglądasz bardzo niekorzystnie. Bo zamiast coś podkreślić to wszystko się zlało w jedno. Moja mama jest podobnej postawy jak Ty i wybrała na wesele bardziej dopasowaną sukienkę w kwiaty, w której w ogóle nie było widać brzuszka, bo miała fajny materiał, taki błyszczący, który go ukrywał. Za to podkreśliła nogi i sukienkę skróciła do długości przed kolana. Przymierzała luźne sukienki, ale wyglądała bardzo źle. Przepraszam, że podaję przykład mamy, ale wiedz, że osoby o większym rozmiarze mogą nosić dopasowane sukienki, tylko trzeba je dobrze dobrać. Tobie również radziłabym kupić coś bardziej dopasowanego. Ale jeśli postawiłaś już na tą sukienkę, to wybierz czarną marynarkę lub czarne bolerko, tylko bez żadnych udziwnień. Buty masz za to bardzo ładne. Tyle ode mnie.
Podpisuje sie pood Twoja wypowiedzia
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:20   #6
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=800 w tej sukience (chodzi mi o fason) wyglądasz o niebo lepiej! Może spróbuj "odciąć" czymś sukienkę pod biustem, delikatny pasek czy wstążka... Albo tak jak mówią dziewczyny- znajdź coś innego, bo niestety w tej wyglądasz niekorzystnie. Ale kolor za to ma fajny
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:36   #7
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

straszna jest ta sukienka..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 15:07   #8
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=800 w tej sukience (chodzi mi o fason) wyglądasz o niebo lepiej! Może spróbuj "odciąć" czymś sukienkę pod biustem, delikatny pasek czy wstążka... Albo tak jak mówią dziewczyny- znajdź coś innego, bo niestety w tej wyglądasz niekorzystnie. Ale kolor za to ma fajny
Sukienka jest odcięta pod biustem właśnie wstążeczką... może to wina zdjecia, i nieodpowiedniej bielizny pod spodem

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
straszna jest ta sukienka..
Alez Twoja wypowiedź bardzo mi pomogła, rozwiała moje wątpliwości co do dodatków. Bardzo dziękuję.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Gdyż nie prosiłam o ocenę sukienki

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
W tej sukience niestety wyglądasz bardzo niekorzystnie. Bo zamiast coś podkreślić to wszystko się zlało w jedno. Moja mama jest podobnej postawy jak Ty i wybrała na wesele bardziej dopasowaną sukienkę w kwiaty, w której w ogóle nie było widać brzuszka, bo miała fajny materiał, taki błyszczący, który go ukrywał. Za to podkreśliła nogi i sukienkę skróciła do długości przed kolana. Przymierzała luźne sukienki, ale wyglądała bardzo źle. Przepraszam, że podaję przykład mamy, ale wiedz, że osoby o większym rozmiarze mogą nosić dopasowane sukienki, tylko trzeba je dobrze dobrać. Tobie również radziłabym kupić coś bardziej dopasowanego. Ale jeśli postawiłaś już na tą sukienkę, to wybierz czarną marynarkę lub czarne bolerko, tylko bez żadnych udziwnień. Buty masz za to bardzo ładne. Tyle ode mnie.
Ależ oczywiście że mogą

Sukienka jest dopasowana w biuście, pod biustem odcięta, dół w kształcie litery A więc jak najbardziej dobrana.
Kurdę parę osób ja na żywo widziało i ładnie wygląda, może to wina naprawdę zdjęcia.

Czyli dodatki widzę proponujecie czarne.
W takim razie czy srebrna biżu będzie tu pasować?
Długie kolczyki + bransoletka ? a może coś na szyję ?
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:15   #9
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

świetne buty a sukienka psuje ich urok że tak powiem, pozbądź się jej i zainwestuj w gładką sukienkę z matowego materiału
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:22   #10
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

Wyglądasz w tej sukience bardzo niekorzystnie, lepsza byłaby gładka, falbanki pogrubiają, wiem, bo jestem szczupła, a gdy przymierzyłam podobną sukienkę to wyglądałam na jakieś 5 kg grubszą.


Fajne buty, zgadzam się, dodatki czarne, ja bym dała delikatną, srebrną biżuterię, długie kolczyki, cienka bransoletka, żadnych naszyjników .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 17:50   #11
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Dodatki do czerwonej sukienki ??

Sukienka jest tragicznie dobrana do sylwetki i po prostu brzydka- tyle mogę stwierdzić na podstawie załączonych fotek. Może gdybym widziała ją od przodu to by zyskała. Brak ramiączek podkreśla dość masywne ramiona- koniecznie coś na nie zarzuć. Sukienka jest bezkształtna- ot worek/tuba bez ramiączek- proponuję czarną, szerszą szarfę na talię, żeby jakiś kształt uzyskać. Wiem, że Twoja kreacja ma wstążeczkę w talii, ale jej nie widać, ginie na tle sukienki. Co do nakrycia wierzchniego- radziłabym żakiecik krótszy z wcięciem w talii. Broń Boże bolerko kończące się pod biustem. Biżuteria raczej srebrna, ale może postaw na czarne, wyraziste dodatki? Bo podejrzewam, że na weselu zdejmiesz narzutkę. Może srebrna kopertówka, żeby nie było zbyt czarno?
PS. Sukienka ma niekorzystną długość, a nogi masz kształtne- co Ty na to, żeby skrócić ją nieco?
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.