Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-25, 12:57   #1
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178

Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi


Cześć, dziewczyny.
W te wakacje planujemy z TŻ nasz skromny, spontaniczny (no, powiedzmy) ślub za granicą.
Nie mamy dużo pieniędzy, zwłaszcza póki co nie pali nam się wydawać ich na takie rzeczy jak akcesoria ślubne, może kiedyś kupimy sobie obrączki platynowe czy z palladu z prawdziwego zdarzenia, ale póki co stawiamy przede wszystkim na sam wyjazd, a obrączki mają być symboliczne.
Na pewno srebrne, bo najtańsze, ale fajnie by było, gdyby nie pochodziły od jakiegoś seryjniaka typu Apart czy Schubert, tylko może jakiegoś skromniejszego biznesu.
Oczywiście przeszukam jeszcze sklepy na własną rękę, ale może macie jakieś sprawdzone sklepy z biżuterią, lokalnych artystów, itd, które znacie, możecie polecić?
(Interesuje mnie przede wszystkim rejon Łodzi).
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:18   #2
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny.
W te wakacje planujemy z TŻ nasz skromny, spontaniczny (no, powiedzmy) ślub za granicą.
Nie mamy dużo pieniędzy, zwłaszcza póki co nie pali nam się wydawać ich na takie rzeczy jak akcesoria ślubne, może kiedyś kupimy sobie obrączki platynowe czy z palladu z prawdziwego zdarzenia, ale póki co stawiamy przede wszystkim na sam wyjazd, a obrączki mają być symboliczne.
Na pewno srebrne, bo najtańsze, ale fajnie by było, gdyby nie pochodziły od jakiegoś seryjniaka typu Apart czy Schubert, tylko może jakiegoś skromniejszego biznesu.
Oczywiście przeszukam jeszcze sklepy na własną rękę, ale może macie jakieś sprawdzone sklepy z biżuterią, lokalnych artystów, itd, które znacie, możecie polecić?
(Interesuje mnie przede wszystkim rejon Łodzi).
Na allegro zamów - ja widziałam najzwyklejsze srebrne za 27 zł. Jeśli zależy Ci na oryginalniejszych, to do 50 znajdziesz jakieś fajne

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:27   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi

A&a
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:29   #4
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 23:13   #5
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Na allegro zamów - ja widziałam najzwyklejsze srebrne za 27 zł. Jeśli zależy Ci na oryginalniejszych, to do 50 znajdziesz jakieś fajne

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Fakt, to jest dobra myśl. Chociaż ja jestem z tych osób, co to lubi popatrzeć, pomacać, poważyć w ręce, zobaczyć czy nie ma żadnej ryski;p Ale faktycznie duża szansa, że na allegro znajdę coś ciekawego.

Co do A&A - byłam, ale tam mają bardzo klasyczne wzory. Zwykłe, gładkie obrączki i tyle. Ewentualnie szersze lub cieńsze. Chociaż dla zainteresowanych - u nich jest ten plus, że każda obrączka ma osobną cenę w zależności od ilości kruszcu zużytego na daną obrączkę. Więc każdy rozmiar, itd, będzie miał delikatnie inną cenę. Fajna sprawa. Uczciwa.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 10:16   #6
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Fakt, to jest dobra myśl. Chociaż ja jestem z tych osób, co to lubi popatrzeć, pomacać, poważyć w ręce, zobaczyć czy nie ma żadnej ryski;p Ale faktycznie duża szansa, że na allegro znajdę coś ciekawego.

Co do A&A - byłam, ale tam mają bardzo klasyczne wzory. Zwykłe, gładkie obrączki i tyle. Ewentualnie szersze lub cieńsze. Chociaż dla zainteresowanych - u nich jest ten plus, że każda obrączka ma osobną cenę w zależności od ilości kruszcu zużytego na daną obrączkę. Więc każdy rozmiar, itd, będzie miał delikatnie inną cenę. Fajna sprawa. Uczciwa.
Oni w każdym sklepie mają inną ofertę. Przejdziesz się Piotrkowską to z 5 salonów przecież mają.
Nie kręcą z wyceną. My mamy z białego złota, a za takie sobie inni jubilerzy liczyli ekstra. No i trwałość nie do pobicia, bo jak patrzę na te brata i bratowej ponad 12 lat i nasze 5 letnie to nie widzę tego zmęczenia ani żadnych zniszczeń.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 08:37   #7
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Ciekawe, tanie obrączki - jubiler w Łodzi

hmm.. a moim zdaniem akurat na obrączkach nie powinniście aż tak oszczędzać. Nie mówię tu o wydawaniu tysięcy złotych na wymyslne wzory, ale o zakupie czeogoś nieco trwalszego niz srebro. Obrączki mają ogromną watrośc symboliczną, te nałożone po przysiędze ciżęzko będzie Wam później bez sentymentu wymienić
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:37:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.