Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 16:16   #1411
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
No, no rozgorzała dyskusja. Na początku nawet nie zastanawiałam się, czy mam zapłacić, czy nie, uznając swoje niedoczytanie za błąd. Przyznaję się bez bicia - nie studiuję opcji dot. wysyłki przed każdym wyklikaniem zamówienia, czytałam ją na początku ... po prostu mi to umknęło, ponieważ dotąd nie było problemów. Ano fakt "Heavy items and bath and body require Priority shipping" - pisze jak byk, z tym, że kwestia ta mogłaby być poniekąd dyskusyjna. Nie czuję się oszukana przez firmę, wszak na stronie pisze jasno, nie czuję się też niedoinformowana (czytać umiem), za to jestem trochę rozczarowana postawieniem mnie przed faktem dokonanym. Pieniędzy jeszcze nie przelałam, napisałam spokojnie do EGM i czekam na odpowiedź. Ot wszystko, może skończmy już ten temat, po co psuć atmosferę w tak fajnym wątku.
mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam, absolutnie nie było to moim zamiarem bo to pewnie wina mojej przekory wszyscy mówia 'czarne" a ja "białe" tylko dlatego powiem

a tak poważnie to cenna była ta dyskusja - przykro mi, że na kanwie niemiłej sytuacji która przytrafiła się akurat Tobie - ja osobiście spróbowałam bym im napisać, że mamy tu, w dalekiej Polsce, mamy forum i jestesmy silna zorganizowaną grupą hehe, zapłaciłabym im te 10 dolarów ale napisała że oczekuję gift card na tę kwotę
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
ej no przestań, przecież my tu tylko przyjaźnie dyskutujemy. Nikt się nie kłóci. To tylko wymiana argumentów Nie sądzę żeby JMW poczuła się urażona, że inne zdanie mam
czekaj Dominko, niech no ja Cie tylko dorwę proponuje abys została organizatorka letniego spotkania Trójmiejskiego - dziewczyny "warszawskie" sie zmawiaja u cathy więc ty zrob nadmorskie i tam Ci natre uszu
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:37   #1412
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rozwielitko, obiło mi sie o uszy, ze masz Amy YG.Mogłabys wrzucic fotke albo swatch?
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 18:25   #1413
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
czekaj Dominko, niech no ja Cie tylko dorwę proponuje abys została organizatorka letniego spotkania Trójmiejskiego - dziewczyny "warszawskie" sie zmawiaja u cathy więc ty zrob nadmorskie i tam Ci natre uszu
ohoho już się boję
Chyba mało nas będzie , ale mój małżyk widząc ile czasu tu spędzam sam się zaofiarował, że coś zorganizuje
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 18:53   #1414
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dostałam próbki cieni, które zamowilam w amoku jakieś kilka dni przed peanami Cathy na temat SoftFocusów. Więc nie ma wsród próbek żadnego z nich :P

Cienie są świetne. Może jeden niemile mnie zaskoczył, więc pewnie pójdzie na wymiankę.
Po krótce o każdym delikwencie. Może potem wkleję fotu chociaży w woreczkach, chociaż mój obiektyw nie lubi robić takich fot :P

Full Moon- w woreczku- w kolorze pereł, po roztarciu- daje chłodny błysk, prawie bez koloru, ale nie nakładałam na żadną bazę.
The Rainbow- bialo perłowy w woreczku, po nałozeniu też bardzo transparentny, ale z wyraźną różową poświatą. Myślałam, że będzie się mienił kilkoma kolorami, nie tylko tym różem. Trochę rozczarowana
Fijian Sands- beż bardziej żółty niż HotChocolatte EDMu- idealny dla zielonych oczu i ciepłej karnacji. Złote drobinki, dość transparentny niestety.
Allure- reklamowany jako rozświetlacz na łuk brwiowy, ale chyba nie dla bladziochów. W woreczku ciemniejszy niż Fijan Sands, ale po aplikacji zbliżony kolorem. Bardzo kremowa konsystencja, świetnie kryje, nie ma tylu drobinek, ale sam jest taki satynowy, lekko błyszczacy, bez perły. Zdecyduję się chyba na pełne opakowanie, bo to świetny cień bazowy, a takich mi brakuje. Jeden z tych, przy pomocy których w 5 sekund można stworzyć makijaż wyglądający na dopracowany [Hot Chocolatte EDMu też ma ta magiczną wlaściwość ]
Late Autumn- to miedź, jakiej szukam od dawna, trio Nyxa nie dało mi tego koloru, miałam jakieś dwa pigmenty MACa w odsypkach i też to nie było to. Coś między starym złotem, brązem a miedzą- nie ma nachalnych czerwonych tonów.
Nutmeg- jak LateAutumn, ale z dodatkowym zgniło-zielono-złotym poblaskiem, jak się spojrzy pod kątem. Zielone oczy szaleją
Sludge/Stone- jasny chłodny beż, coś jak kawa z duuuuużą ilością mleka i tycią kroplą lawendy, nie wiem jak go opisać, mieni się na srebrno. Piekny bazowiec dla chłodnych karnacji.
Golden Brown- głęboki brąz, z tych pozbawionych czerwonych odcieni, z zielonkawo-złotawą poświatą. Piękność.
Orient Express- grafit z chłodną poświatą. Z mixing medium będzie piękny eyeliner.
New Amethyst- lawendowy z chłodnymi, jakby błękitnymi drobnkami. Myślałam, że będzie ciemniejszy. Dobrze, że EGM to wyczuło i przyslali w gratisie pieknego fioletowego Coventry. Coś jak MysticNight EDM, ale odrobinę cieplejsze, ze złotymi drobinkami.
Congo- w woreczku wygląda na chłodny, ale przy aplikacji odrobinkę się ociepla i staje taką dość neutralną, głęboką zielenią. Pięknie komponuje się z Orient Expresem, cudne smokey by wyszło z tego mariażu.
Gilded Antique Olive- tu bez zaskoczenia- oliwka ze złotem. Piekna.

Wzięłam też próbkę zestawu Highlight-Contour MyFaiLady. No to jest rozjaśnienie! Za to proszek do konturowania jest bliższy jasnością Highlighterowi Peaches&Cream, niż czemuś, czym można przyciemnić niektóre fragmenty twarzy Poprzestanę na próbkach...




.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 20:09   #1415
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

quesadila - fotki, fotki, fotki ! Błagam o zdjęcia Z Twojego opisu już dwa dopisałam na listę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 20:39   #1416
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
quesadila - fotki, fotki, fotki ! Błagam o zdjęcia Z Twojego opisu już dwa dopisałam na listę
Jutro będą! Postanowiłam kupić baterie paluszki i reaktywować moją starą cyfrową małpkę, bo obiektyw, który mam do lustrzanki na zbliżeniach nie daje rady... kitowy jest
Myślę, że Congo chciałoby być na Twoich powiekach, we wszystkich zieleniach Ci świetnie.

Właśnie zobaczyłam, że przeoczylam jeszcze Cairo- z serii zgniłych brązów
Jutro nadrobię



.



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 20:51   #1417
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jmw jeszcze raz dziękuję za przesyłkę. Dziś testowałam Lucy i chociaż uważałam, że to formuła całkowicie nie dla mnie to okazało się, że matuje mnie na znacznie dłużej niż EDM intensive, który wytrzymywał maksymalnie godzinę. Szkoda tylko, że krycie słabe. Ale jeśli chodzi o kolor to idealny dla mnie. Jestem bardzo zadowolona. Mam jeszcze pytanie co to za primer, który od Ciebie dostałam? Też coś z EGM?Bo może to dzięki primerowi udało mi się utrzymać mat.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 21:24   #1418
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Dostałam próbki cieni, które zamowilam w amoku jakieś kilka dni przed peanami Cathy na temat SoftFocusów. Więc nie ma wsród próbek żadnego z nich :P

Cienie są świetne. Może jeden niemile mnie zaskoczył, więc pewnie pójdzie na wymiankę.
Po krótce o każdym delikwencie. Może potem wkleję fotu chociaży w woreczkach, chociaż mój obiektyw nie lubi robić takich fot :P

Fijian Sands- beż bardziej żółty niż HotChocolatte EDMu- idealny dla zielonych oczu i ciepłej karnacji. Złote drobinki, dość transparentny niestety.
Allure- reklamowany jako rozświetlacz na łuk brwiowy, ale chyba nie dla bladziochów. W woreczku ciemniejszy niż Fijan Sands, ale po aplikacji zbliżony kolorem. Bardzo kremowa konsystencja, świetnie kryje, nie ma tylu drobinek, ale sam jest taki satynowy, lekko błyszczacy, bez perły. Zdecyduję się chyba na pełne opakowanie, bo to świetny cień bazowy, a takich mi brakuje. Jeden z tych, przy pomocy których w 5 sekund można stworzyć makijaż wyglądający na dopracowany [Hot Chocolatte EDMu też ma ta magiczną wlaściwość ]


.
no to te 2 lądują na liście must have (kocham hot chocolate i te jego właściwość o której wspominasz) ale do mojego najdroższego Cypressa lepiej wygląda cos co ma nutkę zółci i te 2 wyglądaja na optymalnych kandydatów

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
quesadila - fotki, fotki, fotki ! Błagam o zdjęcia Z Twojego opisu już dwa dopisałam na listę
współbłagam

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Jutro będą! Postanowiłam kupić baterie paluszki i reaktywować moją starą cyfrową małpkę, bo obiektyw, który mam do lustrzanki na zbliżeniach nie daje rady... kitowy jest
Myślę, że Congo chciałoby być na Twoich powiekach, we wszystkich zieleniach Ci świetnie.

Właśnie zobaczyłam, że przeoczylam jeszcze Cairo- z serii zgniłych brązów
Jutro nadrobię
.
przy takich opisach to w sumie i fotek nie trzeba ale będe wyczekiwac niecierpliwie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
jmw jeszcze raz dziękuję za przesyłkę. Dziś testowałam Lucy i chociaż uważałam, że to formuła całkowicie nie dla mnie to okazało się, że matuje mnie na znacznie dłużej niż EDM intensive, który wytrzymywał maksymalnie godzinę. Szkoda tylko, że krycie słabe. Ale jeśli chodzi o kolor to idealny dla mnie. Jestem bardzo zadowolona. Mam jeszcze pytanie co to za primer, który od Ciebie dostałam? Też coś z EGM?Bo może to dzięki primerowi udało mi się utrzymać mat.
dla mnie krycie Y&G jest wystarczające (a juz na pewno na lato), może jak dasz kolejna warstewkę, wg mnie to bardzo "wdzięczna" formuła, taka odmładzająca , w każdym razie ciesze się że kolor odpowiedni
a primer to mój miks osobisty opisany na wątku mieszalniczym
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 21:43   #1419
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no to te 2 lądują na liście must have (kocham hot chocolate i te jego właściwość o której wspominasz) ale do mojego najdroższego Cypressa lepiej wygląda cos co ma nutkę zółci i te 2 wyglądaja na optymalnych kandydatów


współbłagam

Wlepię też na specjalne życzenie swatche tych obu przy Cypressie
Na razie na próbę machnełam oko zestawem Allure/Nutmeg/Cairo i wygląda zjawiskowo. Jutro przetestuję ich trwalość




.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 21:47   #1420
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Wlepię też na specjalne życzenie swatche tych obu przy Cypressie
Na razie na próbę machnełam oko zestawem Allure/Nutmeg/Cairo i wygląda zjawiskowo. Jutro przetestuję ich trwalość




.
, jeszcze odwyk tylko 7 dni i cos czuję, że EGM będzie jako pierwsze zamówione
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 22:01   #1421
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Już miałam nie wracać do tematu ale jeszcze coś sprawdzałam na stronie EGM. W Policy pisze, że "If your order includes Soaps or Bath and Body products, priority shipping should be selected". Ale na stronie mamy kategorię "Bath and Body" i mamy też "Hair care". Można więc poniekąd wnioskować, że Hair care to kategoria osobna, której droższa przesyłka nie dotyczy. Jeżeli jednak w ich mniemaniu dotyczy, to przecież perfumy w kremie również są jakimiś produktami do ciała, no nie? Więc też mogłyby się kwalifikować do priority, a przecież tak nie jest. No chyba, że klient ma ocenić samodzielnie wagę danego produktu i potem odpowiednio zakwalifikować produkt do rodzaju przesyłki.

EGM nawet mi odpowiedzieć nie chce, no... a nawet bym im zapłaciła gdyby byli przekonywujący
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 08:04   #1422
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Już miałam nie wracać do tematu ale jeszcze coś sprawdzałam na stronie EGM. W Policy pisze, że "If your order includes Soaps or Bath and Body products, priority shipping should be selected". Ale na stronie mamy kategorię "Bath and Body" i mamy też "Hair care". Można więc poniekąd wnioskować, że Hair care to kategoria osobna, której droższa przesyłka nie dotyczy. Jeżeli jednak w ich mniemaniu dotyczy, to przecież perfumy w kremie również są jakimiś produktami do ciała, no nie? Więc też mogłyby się kwalifikować do priority, a przecież tak nie jest. No chyba, że klient ma ocenić samodzielnie wagę danego produktu i potem odpowiednio zakwalifikować produkt do rodzaju przesyłki.

EGM nawet mi odpowiedzieć nie chce, no... a nawet bym im zapłaciła gdyby byli przekonywujący
Baybe, skoro odżywka jest na ich stronie w innej kategorii ja bym się jednak upierała i słała im maile-to ich niedopatrzenie. Ty nie jesteś winna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:55   #1423
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

od kilku dni używam słynny krem BRIGHT & EVEN i muszę przyznać, że krem jest świetny a kosmetyki naturalne nie są dla mnie nowością nie dziwię się, że tyle dziewczyn jest zadowolonych kusi mnie jeszcze ten krem pod oczy, jak będzie mi się kończył różany z weledy to zapewne dołączę do wspólnego zamówienia bo nie tylko krem mi podszedł bo i podkład mi przypasował tylko jeszcze z kolorami muszę poeksperymentować w tej chwili mam YG missy i CM sandra i któryś jest za jasny tylko teraz nie pamiętam który chyba missy powtórzę apel do pastereczki o podpowiedź, który byłby dla mnie odpowiedni róże i cienie też mają cudne no więc jednym słowem wtopiłam
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:37   #1424
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Rozwielitko, obiło mi sie o uszy, ze masz Amy YG.Mogłabys wrzucic fotke albo swatch?
Wklejałam na poprzedniej stronie m.in. Amy.
Dla mnie ten kolor to bliźniak Sandy Fair z EDM
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:41   #1425
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Wklejałam na poprzedniej stronie m.in. Amy.
Dla mnie ten kolor to bliźniak Sandy Fair z EDM

dokladnie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:05   #1426
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

W koncu mi odpowiedzieli po 3 meilu odnosnie pomylki w przesylce, (dostalam zamowienie dziewczyny z Hawai ,ona dostala kogoz z Japoni ,poprosili ja o odeslanie , mnie nie ...:, mam ja zatrzymac ? (8 probek podkladow za 12$)
"..
Thank you for contacting us. We regret the error and will process your order again immediately. This should ship by tomorrow.

Please accept our apologies; we thank you for your patience."

Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:22   #1427
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Dostałam próbki cieni, które zamowilam w amoku jakieś kilka dni przed peanami Cathy na temat SoftFocusów. Więc nie ma wsród próbek żadnego z nich :P

Cienie są świetne. Może jeden niemile mnie zaskoczył, więc pewnie pójdzie na wymiankę.
Po krótce o każdym delikwencie. Może potem wkleję fotu chociaży w woreczkach, chociaż mój obiektyw nie lubi robić takich fot :P

Full Moon- w woreczku- w kolorze pereł, po roztarciu- daje chłodny błysk, prawie bez koloru, ale nie nakładałam na żadną bazę.
The Rainbow- bialo perłowy w woreczku, po nałozeniu też bardzo transparentny, ale z wyraźną różową poświatą. Myślałam, że będzie się mienił kilkoma kolorami, nie tylko tym różem. Trochę rozczarowana
Fijian Sands- beż bardziej żółty niż HotChocolatte EDMu- idealny dla zielonych oczu i ciepłej karnacji. Złote drobinki, dość transparentny niestety.
Allure- reklamowany jako rozświetlacz na łuk brwiowy, ale chyba nie dla bladziochów. W woreczku ciemniejszy niż Fijan Sands, ale po aplikacji zbliżony kolorem. Bardzo kremowa konsystencja, świetnie kryje, nie ma tylu drobinek, ale sam jest taki satynowy, lekko błyszczacy, bez perły. Zdecyduję się chyba na pełne opakowanie, bo to świetny cień bazowy, a takich mi brakuje. Jeden z tych, przy pomocy których w 5 sekund można stworzyć makijaż wyglądający na dopracowany [Hot Chocolatte EDMu też ma ta magiczną wlaściwość ]
Late Autumn- to miedź, jakiej szukam od dawna, trio Nyxa nie dało mi tego koloru, miałam jakieś dwa pigmenty MACa w odsypkach i też to nie było to. Coś między starym złotem, brązem a miedzą- nie ma nachalnych czerwonych tonów.
Nutmeg- jak LateAutumn, ale z dodatkowym zgniło-zielono-złotym poblaskiem, jak się spojrzy pod kątem. Zielone oczy szaleją
Sludge/Stone- jasny chłodny beż, coś jak kawa z duuuuużą ilością mleka i tycią kroplą lawendy, nie wiem jak go opisać, mieni się na srebrno. Piekny bazowiec dla chłodnych karnacji.
Golden Brown- głęboki brąz, z tych pozbawionych czerwonych odcieni, z zielonkawo-złotawą poświatą. Piękność.
Orient Express- grafit z chłodną poświatą. Z mixing medium będzie piękny eyeliner.
New Amethyst- lawendowy z chłodnymi, jakby błękitnymi drobnkami. Myślałam, że będzie ciemniejszy. Dobrze, że EGM to wyczuło i przyslali w gratisie pieknego fioletowego Coventry. Coś jak MysticNight EDM, ale odrobinę cieplejsze, ze złotymi drobinkami.
Congo- w woreczku wygląda na chłodny, ale przy aplikacji odrobinkę się ociepla i staje taką dość neutralną, głęboką zielenią. Pięknie komponuje się z Orient Expresem, cudne smokey by wyszło z tego mariażu.
Gilded Antique Olive- tu bez zaskoczenia- oliwka ze złotem. Piekna.
Wlepiam. Nałożone bez bazy, czyli kolor można jeszcze podbić Zdjęcia wyszły całkiem przyzwoicie, chociaż jak zwykle nie oddają do końca tzw wielowymiarowości... Ale zdjęcia + moje opisy = kilka zamówień próbkowych
TheRainbow wyszedl bardziej kremowo-brzoskwiniowy, w sztucznym świetle drobinki stają się bardziej różowe. Full Moon to w zasadzie pyłek, nie cień. Gdy nabierze sie go zbyt wiele, caly nadmiar ląduje na policzkach i stoliku/krześle/kanapie, gdziekolwiek się siedzi. Do powieki przyczepia się tylko cienka warstewka. Daje bardzo ładny metaliczny połysk, ale wystarczy go naprawde niewiele, chyba, że ktoś lubi mnieć usrebrzone całe mieszkanie . Można nim odmienić każdy cień, na który się go nałoży.

Testowalam dziś piękny zestaw Allure/Nutmeg/Cairo, ale z pośpiechu zapomniałam nałożyć bazę. Ta połyskująca warstwa trzymała się może 5 godzin, ale nawet po 11-tu ciągle miałam na oczach sam kolor- juz bez drobinek. W każdym razie oko wyglądało dobrze, widać było ciągle modelowanie i cieniowanie, nic nie zebrało się w zalamaniu powieki. Także na bazie na pewno bąda grzecznie siedzieć dłuuuugie godziny.
Trzy ruchy palcem, trzy kolory, 30 sekund na makijaż oka, a jakbym całego zestawu pedzli użyła. Bardzo latwo mieszają się na powiece.




.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg all.jpg (74,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg therainbow.jpg (25,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fullmoon.jpg (25,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fijianislands.jpg (26,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allure.jpg (24,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sludgestone.jpg (20,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lateautumn.jpg (26,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nutmeg.jpg (25,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chicoryb.jpg (23,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldenbrown.jpg (25,7 KB, 63 załadowań)
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:25   #1428
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ciąg dalszy...

oraz fotka dla jmw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cairo.jpg (24,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg newamethyst.jpg (25,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coventry.jpg (28,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gilded.jpg (25,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg congo.jpg (24,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orientexpress.jpg (23,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allurefijian.jpg (34,4 KB, 57 załadowań)
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:33   #1429
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Same piękności Szkoda że nie wzięłam Allure i Golden Brown, cóż następnym razem a moje jeszcze nie doszły
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 20:37   #1430
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Golden brown
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:12   #1431
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
ciąg dalszy...

oraz fotka dla jmw
padam do nóżek (nie powinnam używać takich wyrażeń bo od razu poznac emeryta hehe)
z rozsądku powinnam poczekac na wspólne, nie zebym 10$ nie dała rady wydać ale jakos te wspólne mnie dyscyplinuja
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:28   #1432
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Piekne i zaluje,ze mam tylko kilka odcieni ale...ostatnio wpadlam w roze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:17   #1433
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Quesadila Piękne te cienie, ale ja i tak obstaję przy Congo i Cairo. Zdecydowanie potwierdziłaś ich miejsce na mojej liście

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Piekne i zaluje,ze mam tylko kilka odcieni ale...ostatnio wpadlam w roze
to ja nieskromnie zapraszam na mój blog Właśnie dzisiaj dorzuciłam dalszą część mojej kolekcji różów Może znajdziesz coś jeszcze dla siebie

wrzucam kilka odcieni różów i rozswietlaczy (reszta wiadomo, gdzie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg belize.jpg (91,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg berries.jpg (89,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candleglow.jpg (93,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coralscopper.jpg (83,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg earlysunrise.jpg (77,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg montecarlo.jpg (81,7 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-24 o 23:02
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 06:30   #1434
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czuję się w obowiązku poinformować Was o przebiegu moich kłopotów z EGM, które z wczorajszym mailem się skończyły, cytuję:
"We see you point, hair care is not Bath & Body. So how would you know to select priority shipping. For this reason we withdraw our request for the additional shipping cost".
Może się to komuś przyda na przyszłość, ufff
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:14   #1435
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czuję się w obowiązku poinformować Was o przebiegu moich kłopotów z EGM, które z wczorajszym mailem się skończyły, cytuję:
"We see you point, hair care is not Bath & Body. So how would you know to select priority shipping. For this reason we withdraw our request for the additional shipping cost".
Może się to komuś przyda na przyszłość, ufff
i bardzo dobrze żeby jeszcze w polskich sklepach umieli się tak zachować
nastepne zakupy planuję małe, ale z ocznym obkurczaczem on maleńki ale teoretycznie przynalezy do pielęgnacji - więc chyba im wyslę maila najpierw jaka mam brać przesyłkę...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:23   #1436
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czuję się w obowiązku poinformować Was o przebiegu moich kłopotów z EGM, które z wczorajszym mailem się skończyły, cytuję:
"We see you point, hair care is not Bath & Body. So how would you know to select priority shipping. For this reason we withdraw our request for the additional shipping cost".
Może się to komuś przyda na przyszłość, ufff
Rzeczywiście ładnie się zachowali
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:18   #1437
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość


to ja nieskromnie zapraszam na mój blog Właśnie dzisiaj dorzuciłam dalszą część mojej kolekcji różów Może znajdziesz coś jeszcze dla siebie
Cathy juz tam zawedrowalam na samym poczatku i muze napisac,ze.....chyle czola cudnie opisane i pokazane Gratuluje!
Zakochalam sie w klasycznej papudze i ciemnym fiolecie moje kolory
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 17:40   #1438
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jakość zdjęć średnia bo telefonem
kilka cieni i podkład. w woreczkach wyglądają zabójczo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm2.jpg (21,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm.jpg (28,6 KB, 65 załadowań)
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:39   #1439
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Cathy juz tam zawedrowalam na samym poczatku i muze napisac,ze.....chyle czola cudnie opisane i pokazane Gratuluje!
Zakochalam sie w klasycznej papudze i ciemnym fiolecie moje kolory
a dziękuję
I fajnie, ze ktoś na tego bloga zagląda, bo zastanawiam się niekiedy, czy te moje swatche komuś w ogóle potrzebne
Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
jakość zdjęć średnia bo telefonem
kilka cieni i podkład. w woreczkach wyglądają zabójczo
oj tak, tak, zabójczo Jakbyś przypadkiem chciała się cieni niektórych kiedyś pozbyć, to ja sobie rezerwuję pierszeństwo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:55   #1440
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a dziękuję
I fajnie, ze ktoś na tego bloga zagląda, bo zastanawiam się niekiedy, czy te moje swatche komuś w ogóle potrzebne

oj tak, tak, zabójczo Jakbyś przypadkiem chciała się cieni niektórych kiedyś pozbyć, to ja sobie rezerwuję pierszeństwo
zagląda, zagląda - już się panna tak nie kryguj
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.