Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 11:23   #2281
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Osz ty w życiu!

Kojarzycie program i-doser? Bawiłam się nim parę razy i wiecznie stwierdzałam że to pic na wodę dla osób podatnych na sugestie, które wmówią sobie że to działa. A dzisiaj się po prostu zaskoczyłam na maxa. O masakra! Odwołuję swoje wcześniejsze słowa .
Ale jaki to program? ;d
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:25   #2282
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

program generujący dźwięki wpływające na fale mózgowe i powodujący jakby odmienne stany świadomości. Do wyboru są różne wrazenia, erotyczne, narkotyczne, oniryczne i, nazwijmy to, traumatyczne. Nie wiem czy offtopować i opowiedzieć o moim podejściu i wrażeniach, czy was to niezbyt interesuje:P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:41   #2283
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
program generujący dźwięki wpływające na fale mózgowe i powodujący jakby odmienne stany świadomości. Do wyboru są różne wrazenia, erotyczne, narkotyczne, oniryczne i, nazwijmy to, traumatyczne. Nie wiem czy offtopować i opowiedzieć o moim podejściu i wrażeniach, czy was to niezbyt interesuje:P
opowiadaj, mnie to bardzo interesuje!!!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:52   #2284
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

No to tak:
Program polega na tym, że mamy różne dźwięki, które mają na nas wpływać w różny sposób. Najlepiej się wygodnie położyć w całkowitej ciemności albo przykryć oczy szmatką. Dobrze jest się przykryć, żeby zimno nie rozpraszało. Dźwięki są generowane przez 10 minut do pół godziny i więcej, zatem trzeba się upewnić że przez ten czas nikt nam nie będzie przeszkadzał. Najlepiej jest o niczym nie myśleć tylko słuchać dźwięku i czekać spokojnie na efekty (nie nakręcać się też czekając na nie wiadomo co, raczej nie zobaczymy żółtych słoni w kropki).

Może z rok temu pierwszy raz próbowałam idosera i wtedy nie działo się nic, dźwięki mnie tylko irytowały, ogólnie guzik. Szybko mnie to znudziło i o tym zapomniałam.

Wczoraj mnie naszło żeby spróbować znów i zaczęłam od któregoś narkotyku. Znów nic się nie działo prócz ogólnego odprężenia, ale zaczęłam odnajdować w tym przyjemność - taka drzemka na jawie, miłe.

Wyczytałam że dobrze przed wysłuchaniem któregoś z dose'ów (czyli tych dźwięków) się "zresetować" (do tego też jest dźwięk). No i dzisiaj rano od tego zaczęłam. No i zaczęło działać

Po resecie włączyłam dose'a "10 minutes night" czyli coś, co w 10 minut powinno sprawić że się jest wypoczętym jak po przespanej nocy. No i faktycznie - przemiłe uczucie, kołysania, spokoju, snu, oddech zwalnia, ogólne stan jak na parę sekund przed totalnym zaśnięciem. Przemiłe. Trwa tylko 10 minut ale faktycznie bardzo poprawia samopoczucie.

No ale pomyślałam - ok, to ciągle może być autosugestia. No i postanowiłam spróbować czegoś, co nie pozostawi żadnych wątpliwości. No i włączyłam dose'a "death" z nieoficjalnego zbioru.

Dziewczyny - totalna masakra. Dose trwa 30 minut. Po pierwszych kilku sekundach miałam ochotę zdjąć słuchawki bo początkowy dźwięk jest strasznie drażniący i nieprzyjemny. Ale postanowiłam go wytrzymać. W końcu przywykłam i zaczęłam nawet trochę się odprężać. Po jakimś czasie (nie wiem jakim, miałam ciągle zasłonięte oczy, ale mogło to być 5-10 minut) ten dźwięk (a był on jak straszny trzask jakby elektryczne wyładowania, ajkieś drapanie, naprawdę nieprzyjemny) w jednej chwili ucichł i przeszedł w ciche monotonne pulsowanie, a dla mnie ten moment cichnięcia był naprawdę straszny, uczucie jakbym spadła kilka pięter w dół, bardzo mocny dreszcz od głowy aż do stóp, uczucie lęku itp.

Pisać dalej?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:56   #2285
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to tak:
Program polega na tym, że mamy różne dźwięki, które mają na nas wpływać w różny sposób. Najlepiej się wygodnie położyć w całkowitej ciemności albo przykryć oczy szmatką. Dobrze jest się przykryć, żeby zimno nie rozpraszało. Dźwięki są generowane przez 10 minut do pół godziny i więcej, zatem trzeba się upewnić że przez ten czas nikt nam nie będzie przeszkadzał. Najlepiej jest o niczym nie myśleć tylko słuchać dźwięku i czekać spokojnie na efekty (nie nakręcać się też czekając na nie wiadomo co, raczej nie zobaczymy żółtych słoni w kropki).

Może z rok temu pierwszy raz próbowałam idosera i wtedy nie działo się nic, dźwięki mnie tylko irytowały, ogólnie guzik. Szybko mnie to znudziło i o tym zapomniałam.

Wczoraj mnie naszło żeby spróbować znów i zaczęłam od któregoś narkotyku. Znów nic się nie działo prócz ogólnego odprężenia, ale zaczęłam odnajdować w tym przyjemność - taka drzemka na jawie, miłe.

Wyczytałam że dobrze przed wysłuchaniem któregoś z dose'ów (czyli tych dźwięków) się "zresetować" (do tego też jest dźwięk). No i dzisiaj rano od tego zaczęłam. No i zaczęło działać

Po resecie włączyłam dose'a "10 minutes night" czyli coś, co w 10 minut powinno sprawić że się jest wypoczętym jak po przespanej nocy. No i faktycznie - przemiłe uczucie, kołysania, spokoju, snu, oddech zwalnia, ogólne stan jak na parę sekund przed totalnym zaśnięciem. Przemiłe. Trwa tylko 10 minut ale faktycznie bardzo poprawia samopoczucie.

No ale pomyślałam - ok, to ciągle może być autosugestia. No i postanowiłam spróbować czegoś, co nie pozostawi żadnych wątpliwości. No i włączyłam dose'a "death" z nieoficjalnego zbioru.

Dziewczyny - totalna masakra. Dose trwa 30 minut. Po pierwszych kilku sekundach miałam ochotę zdjąć słuchawki bo początkowy dźwięk jest strasznie drażniący i nieprzyjemny. Ale postanowiłam go wytrzymać. W końcu przywykłam i zaczęłam nawet trochę się odprężać. Po jakimś czasie (nie wiem jakim, miałam ciągle zasłonięte oczy, ale mogło to być 5-10 minut) ten dźwięk (a był on jak straszny trzask jakby elektryczne wyładowania, ajkieś drapanie, naprawdę nieprzyjemny) w jednej chwili ucichł i przeszedł w ciche monotonne pulsowanie, a dla mnie ten moment cichnięcia był naprawdę straszny, uczucie jakbym spadła kilka pięter w dół, bardzo mocny dreszcz od głowy aż do stóp, uczucie lęku itp.

Pisać dalej?
pisac!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:58   #2286
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to tak:
Program polega na tym, że mamy różne dźwięki, które mają na nas wpływać w różny sposób. Najlepiej się wygodnie położyć w całkowitej ciemności albo przykryć oczy szmatką. Dobrze jest się przykryć, żeby zimno nie rozpraszało. Dźwięki są generowane przez 10 minut do pół godziny i więcej, zatem trzeba się upewnić że przez ten czas nikt nam nie będzie przeszkadzał. Najlepiej jest o niczym nie myśleć tylko słuchać dźwięku i czekać spokojnie na efekty (nie nakręcać się też czekając na nie wiadomo co, raczej nie zobaczymy żółtych słoni w kropki).

Może z rok temu pierwszy raz próbowałam idosera i wtedy nie działo się nic, dźwięki mnie tylko irytowały, ogólnie guzik. Szybko mnie to znudziło i o tym zapomniałam.

Wczoraj mnie naszło żeby spróbować znów i zaczęłam od któregoś narkotyku. Znów nic się nie działo prócz ogólnego odprężenia, ale zaczęłam odnajdować w tym przyjemność - taka drzemka na jawie, miłe.

Wyczytałam że dobrze przed wysłuchaniem któregoś z dose'ów (czyli tych dźwięków) się "zresetować" (do tego też jest dźwięk). No i dzisiaj rano od tego zaczęłam. No i zaczęło działać

Po resecie włączyłam dose'a "10 minutes night" czyli coś, co w 10 minut powinno sprawić że się jest wypoczętym jak po przespanej nocy. No i faktycznie - przemiłe uczucie, kołysania, spokoju, snu, oddech zwalnia, ogólne stan jak na parę sekund przed totalnym zaśnięciem. Przemiłe. Trwa tylko 10 minut ale faktycznie bardzo poprawia samopoczucie.

No ale pomyślałam - ok, to ciągle może być autosugestia. No i postanowiłam spróbować czegoś, co nie pozostawi żadnych wątpliwości. No i włączyłam dose'a "death" z nieoficjalnego zbioru.

Dziewczyny - totalna masakra. Dose trwa 30 minut. Po pierwszych kilku sekundach miałam ochotę zdjąć słuchawki bo początkowy dźwięk jest strasznie drażniący i nieprzyjemny. Ale postanowiłam go wytrzymać. W końcu przywykłam i zaczęłam nawet trochę się odprężać. Po jakimś czasie (nie wiem jakim, miałam ciągle zasłonięte oczy, ale mogło to być 5-10 minut) ten dźwięk (a był on jak straszny trzask jakby elektryczne wyładowania, ajkieś drapanie, naprawdę nieprzyjemny) w jednej chwili ucichł i przeszedł w ciche monotonne pulsowanie, a dla mnie ten moment cichnięcia był naprawdę straszny, uczucie jakbym spadła kilka pięter w dół, bardzo mocny dreszcz od głowy aż do stóp, uczucie lęku itp.

Pisać dalej?
Pisać, pisać.
A ja mam pytanie, to w ogóle bezpieczne?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:06   #2287
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Sekretny - jest bezpieczne, jest. Tzn. niektórych nie powinno się słuchać jak się jest w złym stanie psychicznym, pod wpływem jakichś środków itp. W każdym razie to tylko dźwięk, kiedy zdejmiemy słuchawki (a możemy zrobić to w każdej chwili, bo jest zachowana świadomość i nic nie "zniewala") to najdalej po kilku minutach dochodzimy do siebie. No i większość dosów jest jednak przyjemna, mnie tylko naszło na mocne wrażenia

A kontynuując - po tym uczuciu "zjazdu" pozostał lekki lęk, a zaczął płytki oddech, ucisk w klatce piersiowej, żołądku, uczucie ekhm... "zbliżającego się problemu żołądkowego" (piszę z ręką na sercu jak było), już mialam to przerwać żeby pójść do toalety, ale po chwili poczułam odrętwienie (z tym że jak już mówiłam, to nie zniewala ciała w żaden sposób, wręcz wiedziałam, że nie mogę się poruszyć bo przerwę ten "trans") i przestałam czuć cokolwiek, nawet kołdrę i szmatkę i łóżko. Niepokój cały czas był, zrobiło mi się dość gorąco (na koniec byłam cała mokra), ale nie było już jakoś strasznie i nieprzyjemnie. No i na koniec zaczął się nowy dźwięk, on trwał krótko, może z 4-5 minut, ale dostalam przy nim takiego ataku paniki że musiałam siąść, odsłonić i otworzyć oczy i tak dokończyłam. Możliwe że to było spowodowane głośnym drażniącym dźwiękiem, który nagle się zaczął, ale ten pierwszy "zjazd" o którym pisałam w poprzednim poście nie pozostawił wątpliwości - jak drażniący dźwięk ustaje to normalnie czuje się ulgę a nie - nazwijmy to w uproszczeniu - panikę.

Tak że znalazłam sposób na bezpieczne podniesienie sobie adrenaliny:P

Zaznaczę jeszcze, że programik nie powinien nikomu zrobić krzywdy, nie powinno się słuchać zbyt dużo na raz, między kolejnymi dosami lepiej zrobić "reset" i wszystko będzie dobrze.

No i najważniejsze - program jest w 100% legalny (tzn. narkotyzowanie sie nim:P )

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-02-26 o 12:13
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 12:38   #2288
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pierwszy raz o tym programie słyszę, ale muszę wypróbować z ciekawości Zaintrygowało mnie to
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:51   #2289
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Baba - gdyvys miala jakies problemy to nie krepuj sie pisac do mnie PW
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:06   #2290
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

kurcze, ciekawe to może sama też wyprubuję


tylko ciekawa czy jak już sie odbędzie kilka seansów to nadal sie będzie miało takie same odczucia
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:11   #2291
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Karmazynka - właśnie po to jest reset żeby odczucia się z czasem nie zmieniały . Ale z całą pewnością nie mogę tego powiedzieć. Na razie jestem w fazie niedowierzania, że to zadziałało.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 13:16   #2292
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli_pop super, że o tym napisałaś
Ja zapewne spróbuję bo lubię takie 'nowości' .
Z czasem gdy będziesz się w tym zagłębiać to fajnie by było jakbyś raz na jakiś czas napisała o swoich odczuciach .
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:22   #2293
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Brzmi niesamowicie. Zaintrygowałaś mnie Tylko bałabym się sięgać po aż tak mocne wrażenia...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:46   #2294
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Karmazynka - właśnie po to jest reset żeby odczucia się z czasem nie zmieniały . Ale z całą pewnością nie mogę tego powiedzieć. Na razie jestem w fazie niedowierzania, że to zadziałało.

a ok jak cos to skrobnij czasem cos o tym
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 14:03   #2295
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Zrobiłam orientalną wycenę wesela. Będę żyć bez ślubu do końca moich dni

wczoraj oglądałam taki program " nie mów pannie młodej" czy coś takiego, gdzie była para studentów, chcieli wziąć ślub ale zero kasy
z tego programu dostali 40 tys. na ślub ale..
no właśnie ale było bardzo ryzykowne ;D;D wszystko musiał zorganizować pan młody ( wybrać sale, obrączki, jedzonko, zaprosić gości, a nawet wybrać SUKNIE dla panny młodej, buty, rajstopy, fryzjera, kosmetyczke itp.;D hehe)
musieli podpisać taką umowe ze panna mloda wgl nie bedzie sie wtrącać i ... będą mieszkać przez 2 tyg. (aż do ślubu) osobno...
do tego pan młody był typem wiecznie niezdecydowanego
finał był taki, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, wesele było na pięknej sali koło zoo a do ślubu jechali karocą ciągniętą przez konie.. pięknie po prostu ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:06   #2296
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
ślub, wesele... A gdzie tam jeszcze mieszkanie kupić
...nawet mi nie mów

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
tego jeszcze nie było


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam że dzisiaij dopiero wszystkim odpisuję, ale wczoraj byłam, ekhm, bardzo niedysponowana
(...)
I dlatego ja nie będę robić nigdy wesela, wolę odłożyć na dom albo wyjechać w fajną podróż poślubną. Niedawno miałam w rodzinie ślub, wujek zorganizował uroczysty obiad w restauracji dla najbliższej rodziny (ok. 20 osób), nikt się nie obraził, a impreza faktycznie była bardzo udana, bo w gronie najbliższych i kochanych, a nie tych, których "wypada zaprosić". To było najmilsze "wesele" na jakim byłam (bo ogólnie wesel nienawidzę).
A orkiestry nie było, DJami byliśmy ja i mój kumpel, puszczaliśmy stare disco i każdy był zachwycony . (a panna młoda przyszła do mnie na malowanie paznokci )
W ogóle szczerze mówiąc jak słyszę jak ktoś się rozwodzi nad tym ile wyda na wesele i lamentuje to tylko mnie to wkurza (nie odbierz tego personalnie, mam parę takich przypadków na studiach). No jakby im ktoś kazał i nóż na gardle trzymał. Jak mnie nie stać na podkład za 300zł to go nie kupuję, jak mnie nie stać na wesele za 20tys to go nie urządzam .
Rozumeimy, każdy ma czasmi zmęczenie materiału

Ja jeszcze nie wiem. To nie jest kwestia "nie stać", bo to 40 tysięcy (które wyliczyłam xD) dzieli się na pół, bla bla bla.
Mi po prostu tej kasy szkoda i chyba sobie odpuszczę.
Ale z drugiej strony, jak nie będę miała wymarzonego wesela, nie będę brała ślubu w ogóle

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ćwiczyć cieeebaa!
Nie mam Ci ja cierpliwości

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
wczoraj oglądałam taki program " nie mów pannie młodej" czy coś takiego, gdzie była para studentów, chcieli wziąć ślub ale zero kasy
z tego programu dostali 40 tys. na ślub ale..
no właśnie ale było bardzo ryzykowne ;D;D wszystko musiał zorganizować pan młody ( wybrać sale, obrączki, jedzonko, zaprosić gości, a nawet wybrać SUKNIE dla panny młodej, buty, rajstopy, fryzjera, kosmetyczke itp.;D hehe)
musieli podpisać taką umowe ze panna mloda wgl nie bedzie sie wtrącać i ... będą mieszkać przez 2 tyg. (aż do ślubu) osobno...
do tego pan młody był typem wiecznie niezdecydowanego
finał był taki, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, wesele było na pięknej sali koło zoo a do ślubu jechali karocą ciągniętą przez konie.. pięknie po prostu ;D
Byłoby cudownie, jakby ktoś tak kopsnął 40 tysięcy. Kuba zna mnie na tyle ( i mamy już wszystkie szczegóły obgadane na tyle), że byłaby to bajka
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:14   #2297
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - no właśnie zależy kto o czym marzy, ja marzę zeby nikt mnie do wesela nie zmuszał
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:40   #2298
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - no właśnie zależy kto o czym marzy, ja marzę zeby nikt mnie do wesela nie zmuszał
No właśnie mi się zawsze marzyło takie wielkie wesele, z białą suknią, orkiestrą... Nadal mi sie marzy
Ale te pieniądze... Jak wygram w końcu w lotka, to Was wszystkie zaproszę


Moja paznokcie poszły się... kochać.
Tak to jest, jak Ruda, debil, ma lenia na szukanie rękawiczek i myje podłogi bez ochraniania rąk.Mam tak krótkie paznokcie, że piszę opuszkami.
Musze je pomalować jakimś nudziakiem, zeby mnie nie złościły.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:58   #2299
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Spóźnione paznokcie dla Lolli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lolli.jpg (17,4 KB, 58 załadowań)
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 18:02   #2300
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

rzuciłam okiem że mowa o weselach, ja generalnie jestem przeciwniczką ślubu, ale nawet jakbym już miała brać bo np miałabym wyjść za obcokrajowca i byłoby łatwiej formalnie w innym kraju to na pewno nie było by to wesele typu zastaw się i postaw się, biała suknia te sprawy, w życiu. prosty ślub w usc tylko ze świadkami. Nawet gdyby mnie było stać na wielką pompę to uważam,że jest milion lepszych rzeczy do wydania kasy.. Nie lubię takich tradycji. Ale to wiadomo, kwestia gustu.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Osz ty w życiu!

Kojarzycie program i-doser? Bawiłam się nim parę razy i wiecznie stwierdzałam że to pic na wodę dla osób podatnych na sugestie, które wmówią sobie że to działa. A dzisiaj się po prostu zaskoczyłam na maxa. O masakra! Odwołuję swoje wcześniejsze słowa .
mi koleżanka polecała idoser Antisad jak miałam doła, ale jakoś zapomniałam, nawet sobie to ściągnęłam, jak mówisz że działa to spróbuję
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:14   #2301
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pilar - przepiękne

Poszłam dzisiaj kupić puder do Natury a skończyłam zgarnięta przez ochroniarza na zapleczę (ochroniarkę? wtf).

W sumie sytuacja całkiem komiczna, bo pani była tak zaaferowana sytuacją że tylko stała i sapała, a ja sama pytałam
- pokazać torebkę?
(kiwanie głową na tak)
- pokazać kieszenie?
(j.w.)
- czy coś jeszcze?
(j.w.)
- no ale co, bo ja już nie mam pomysłu
(oczekiwanie, groza w oczach)
- mam zdjąć płaszcz?
(kiwanie głową na nie)
- no to co? (już byłam zniecierpliwiona)
- Ja bardzo panią przepraszam! To jest moja praca! Pani MUSI to zrozumieć! MUSI pani! Pani MUSI!
- no dobrze, to rozumiem, skoro muszę, czy coś jescze?
(kiwanie głową na nie)


Dżizas, zawsze był taki miły starszy pan, skąd oni tę kobietę wytrzasnęli? Nie ma co, ochroniarz z powołania Jeszcze na koniec spytałam co wg niej ukradłam, to powiedziała że w sumie nie wie ale... nie no, nie wie, ale to jej praca i ja MUSZE to zrozumieć.


Pilar - pięć razy słuchałam dzisiaj quick happy i nic z tego. Na każdego chyba działa co innego
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:20   #2302
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Spóźnione paznokcie dla Lolli
O jakie ładne!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
rzuciłam okiem że mowa o weselach, ja generalnie jestem przeciwniczką ślubu, ale nawet jakbym już miała brać bo np miałabym wyjść za obcokrajowca i byłoby łatwiej formalnie w innym kraju to na pewno nie było by to wesele typu zastaw się i postaw się, biała suknia te sprawy, w życiu. prosty ślub w usc tylko ze świadkami. Nawet gdyby mnie było stać na wielką pompę to uważam,że jest milion lepszych rzeczy do wydania kasy.. Nie lubię takich tradycji. Ale to wiadomo, kwestia gustu.
Ale ja zawsze o takim marzyłam I wesele ma się tylko raz w życiu

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj kupić puder do Natury a skończyłam zgarnięta przez ochroniarza na zapleczę (ochroniarkę? wtf).
Skąd oni tych ludzi biorą?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:22   #2303
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - a kto powiedzial ze raz

Dzizas, szukałam emoty diabełka - wpisuję devil, diabel, szatan, evil itd, w końcu szukam jej na piechotę a to... ADMIN

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-02-26 o 18:24
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:33   #2304
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa, małe dzieło sztuki odmalowałaś. Są świetne!

Ruda, piękny nietoperek A to białe to żeberka?

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Loli dla Ciebie kochana Ja poszłam w mniej mroczną stronę
Boskie, urocze serducha!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Widziałyście, ze do 7 marca jest promocja w Catrice w Naturze: dwa kupujesz, jeden dostajesz przy kasie gratis?
Ja się dowiedziałam przez przypadek. Poszłam do Natury skorzystać z promocji na Essence. Przy kasie się okazało, że nie ma już promocji na Essence, ale za to weszła na Catrice. To wzięłam Genius in the bottle, topa i dostałam w gratisie tusz

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wcale nie bidne :d bardzo ładne pazurki oba kolory mi się podobają ale wolałabym je osobno
witamy
Dzięki Mi za bardzo te kolory razem też nie pasują, ale już nie chciało mi się zmywać

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
A teraz moje spóźnione mani dla lolli_pop
Ekstra! Kiedyś Algida miała loda w identycznych kolorach

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
ładne pazurki z nami dojdziesz do wprawy...
O ile najpierw się nie załamię i nie zamknę w sobie od oglądania Waszych pięknych, równych pazurków

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a tu moje aktualne, chyba jeszcze się nie pokazywałam w tej części?
Mi też pierwsze, co przyszło na myśl, to "Fajny string"

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
E tam, mogłabym iść boso, ale te ceny
Za samo wesele, bez alkoholu, ciast, orkiestry i innych takich, tylko żarcie i sala - 14 tysięcy plus minus Bo wyszło nam 70 osób takich "wypada zaprosić". Kto z tego przyjedzie, to osobna sprawa
Ruda, na to jest sposób. Bierzecie kredyt, a potem przyrzekacie sobie "... i że Cię nie opuszczę aż do ostatniej raty" To bardziej łączy ludzi niż miłość

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
W ogóle szczerze mówiąc jak słyszę jak ktoś się rozwodzi nad tym ile wyda na wesele i lamentuje to tylko mnie to wkurza (nie odbierz tego personalnie, mam parę takich przypadków na studiach). No jakby im ktoś kazał i nóż na gardle trzymał. Jak mnie nie stać na podkład za 300zł to go nie kupuję, jak mnie nie stać na wesele za 20tys to go nie urządzam .
Dokładnie! I potem jeszcze się oburza, że jakaś para z gości dała tylko 200 zł, a przecież ich "talerzyk" i nocleg kosztował 600. No, i jak to tak, że chamstwo, brak szacunku do Młodych itp.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Spóźnione paznokcie dla Lolli
Mniamniusie

lolli, ja słyszałam o tym 10-minutowym "śnie". Przydaje się w trakcie sesji, kiedy człowiek jest zmęczony, a czasu na sen brak. Ale reszta, którą opisałaś, to już nie na moje nerwy trochę...
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:36   #2305
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - a kto powiedzial ze raz
Ja mówię, ze raz! Z mym Jakubem do grobowej deski planuję! (Bo kto inny pozwoli mi nakładać sobie maseczki, olejować włosy czy robić peeleng łokci? )

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ruda, piękny nietoperek A to białe to żeberka?
(...)
Ruda, na to jest sposób. Bierzecie kredyt, a potem przyrzekacie sobie "... i że Cię nie opuszczę aż do ostatniej raty" To bardziej łączy ludzi niż miłość
No żeberka, żeberka
Nie, ja jestem typem raczej antykredytowym. Ty ja już wole bez ślubu


Uwielbiam mieć włosy naolejowane Alterrą, ten zapach granata
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:44   #2306
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No właśnie mi się zawsze marzyło takie wielkie wesele, z białą suknią, orkiestrą... Nadal mi sie marzy
Ale te pieniądze... Jak wygram w końcu w lotka, to Was wszystkie zaproszę


Moja paznokcie poszły się... kochać.
Tak to jest, jak Ruda, debil, ma lenia na szukanie rękawiczek i myje podłogi bez ochraniania rąk.Mam tak krótkie paznokcie, że piszę opuszkami.
Musze je pomalować jakimś nudziakiem, zeby mnie nie złościły.
Mnie też się marzy takie wesele... Suknia, orkiestra, przyjaciele... ehh Tylko narzeczonego brak. Ale tak jak pisałam wcześniej, najpierw znajdę sale, suknie, buty i dopiero narzeczonego

A propos mycia podłogi bez rękawiczek. To ja zawsze tak robię No tak, a potem "jakie krótkie, jakie brzydkie, łeee"
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Spóźnione paznokcie dla Lolli
Jekie kochane. Świetne są

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - przepiękne

Poszłam dzisiaj kupić puder do Natury a skończyłam zgarnięta przez ochroniarza na zapleczę (ochroniarkę? wtf).

W sumie sytuacja całkiem komiczna, bo pani była tak zaaferowana sytuacją że tylko stała i sapała, a ja sama pytałam
- pokazać torebkę?
(kiwanie głową na tak)
- pokazać kieszenie?
(j.w.)
- czy coś jeszcze?
(j.w.)
- no ale co, bo ja już nie mam pomysłu
(oczekiwanie, groza w oczach)

- mam zdjąć płaszcz?
(kiwanie głową na nie)
- no to co? (już byłam zniecierpliwiona)
- Ja bardzo panią przepraszam! To jest moja praca! Pani MUSI to zrozumieć! MUSI pani! Pani MUSI!
- no dobrze, to rozumiem, skoro muszę, czy coś jescze?
(kiwanie głową na nie)


Dżizas, zawsze był taki miły starszy pan, skąd oni tę kobietę wytrzasnęli? Nie ma co, ochroniarz z powołania Jeszcze na koniec spytałam co wg niej ukradłam, to powiedziała że w sumie nie wie ale... nie no, nie wie, ale to jej praca i ja MUSZE to zrozumieć.


Pilar - pięć razy słuchałam dzisiaj quick happy i nic z tego. Na każdego chyba działa co innego
Dobre Może to był jej pierwszy dzień
Swoją drogą taka łapanka na przypadkowe osoby, "bo ja muszę" też jest nie fair. No chyba, ze Lolli kręciłaś się, przebierałaś nóżkami, chowałaś coś pospiesznie w kieszeniach...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - a kto powiedzial ze raz

Dzizas, szukałam emoty diabełka - wpisuję devil, diabel, szatan, evil itd, w końcu szukam jej na piechotę a to... ADMIN
Ciekawe dlaczego...?
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:45   #2307
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj kupić puder do Natury a skończyłam zgarnięta przez ochroniarza na zapleczę (ochroniarkę? wtf).
współczuje takiej sytuacji, jakas niezrównowazona emocjonalnie baba, nie przemuj się
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:46   #2308
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja mówię, ze raz! Z mym Jakubem do grobowej deski planuję! (Bo kto inny pozwoli mi nakładać sobie maseczki, olejować włosy czy robić peeleng łokci? )
O, mamo Skądś Ty go wyczasła? Ja z moim małżem muszę walczyć o to, żebym mu mogła przed snem te jego jak-u-grabarza-łapska posmarować kremem

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uwielbiam mieć włosy naolejowane Alterrą, ten zapach granata
A mi się granacik właśnie wczoraj skończył i teraz planuję kupić ten antycellulitowy. Miałaś? Ładnie pachnie?
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:52   #2309
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


A mi się granacik właśnie wczoraj skończył i teraz planuję kupić ten antycellulitowy. Miałaś? Ładnie pachnie?
Ja mam Ładnie pachnie Podobno jest najlepszy do włosów z Allterrowych olejków.
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:53   #2310
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Karmazynka - ja się nie przejęłam, wiadomo, trochę stresu jest, ale byłam zaskoczona i w sumie... rozbawiona baba dziwna, ale cóż - nie każdy lubi swoją pracę.

A w ogóle laski - co powiecie na to, żebym przyprowadziła tu... MĘŻCZYZNĘ?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.