Singielki 25+ cz. XIV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-07, 12:24   #1501
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86472051]
Co innego gdybyśmy zostali ostatnimi przedstawicielami gatunku ludzkiego po apokalipsie [/QUOTE]
tzn. po najbliższych wyborach na jesieni
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 12:33   #1502
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
tzn. po najbliższych wyborach na jesieni
Po wyborach będzie masowe wymieranie?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 12:56   #1503
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
W końcu dorwałam taką pracę, co chciałam Nie rozumiem tylko, czemu brak aplikacji ludziska traktują jako życiową porażkę. Rozumiem, że zawód prawnika nadal jest uważany za prestiżowy, ale tak naprawdę kokosy zbierają ci, którzy od dawna już są na rynku (zanim rynek zapchał się absolwentami).
Gratuluje!

Co do ostatniego zdania to zalezy. Jak ktos jest dobry lub specjalizuje sie w jakiejs dziedzinie to bedzie zarabial pieniadze. Aplikacja tez do tego nie jest potrzebna No chyba ze ktos chce zyc tylko z prawa, wykonywac zawod np. radcy. Odkad ulatwili dostep do zawodow prawniczych i zwiekszyla sie konkurencja to wiadomo, ze ten rynek wyglada inaczej niz np. 20 lat temu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 13:08   #1504
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Po wyborach będzie masowe wymieranie?
Masowa emigracja
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 13:33   #1505
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Masowa emigracja
To w takim razie też wyemigruję, nie dam się wciągnąć
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 15:55   #1506
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Może zapytaj na stronie wydarzenia czy ktoś chce wspólnei jechać? Ja tak przez FB poznałam kilka fajnych osób a na pewno nie jesteś jedyna z takim problemem.
Nie uwierzysz ale odezwałam się gdzieś tam na grupie na fb i jadę z 3 dziewczynami autem na koncert, także dziękuję za radę co prawda one planują w kolejce stać pół dnia a ja iść na miasto ale i tak przynajmniej podróż lepiej minie. a dzisiaj przyszedł w końcu i bilet na koncert więc jestem już spokojna i podekscytowana że jadę
Atavish, dobrze pamiętam że ty z Łodzi jesteś? Teraz tak pomyślałam że można chociaż na jakąś kawę się spotkać jakbyś miała czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 16:12   #1507
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Masowa emigracja
Czekam, aż w końcu ci emigrujący spełnia tę swoją obietnicę powyborczą. Tak moja znajoma emigrowala, bo olaboga Duda, olaboga PiS, a w końcu została i dorobila się 2 dzieci. Cóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 17:07   #1508
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Nie uwierzysz ale odezwałam się gdzieś tam na grupie na fb i jadę z 3 dziewczynami autem na koncert, także dziękuję za radę co prawda one planują w kolejce stać pół dnia a ja iść na miasto ale i tak przynajmniej podróż lepiej minie. a dzisiaj przyszedł w końcu i bilet na koncert więc jestem już spokojna i podekscytowana że jadę
Atavish, dobrze pamiętam że ty z Łodzi jesteś? Teraz tak pomyślałam że można chociaż na jakąś kawę się spotkać jakbyś miała czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem, jestem. A Ty kiedy w Łodzi? Bo chyba mi uciekło
Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Czekam, aż w końcu ci emigrujący spełnia tę swoją obietnicę powyborczą. Tak moja znajoma emigrowala, bo olaboga Duda, olaboga PiS, a w końcu została i dorobila się 2 dzieci. Cóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też
Uwielbiam te całe odgrażania się

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 17:09   #1509
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Moi znajomi również mieli masowo wyemigrować. Zawsze pytałam, na kiedy już kupili bilety, to przyjdę pożegnać ich na lotnisku.


Nie wyjechał żaden.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 17:11   #1510
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Jestem, jestem. A Ty kiedy w Łodzi? Bo chyba mi uciekło

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
W przyszły piątek przyjeżdżam z rana na koncert który zaczyna się wieczorem dopiero, więc mam cały dzień praktycznie na zwiedzanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 17:20   #1511
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
W przyszły piątek przyjeżdżam z rana na koncert który zaczyna się wieczorem dopiero, więc mam cały dzień praktycznie na zwiedzanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurdeeee. Do 18 jestem w robocie, a od 19 mam spotkanie firmowe i pewnie dopiero w nocy skończę :/ Bez sensu kompletnie
A nie zostajesz czasem na sobotę :P?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 17:22   #1512
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Kurdeeee. Do 18 jestem w robocie, a od 19 mam spotkanie firmowe i pewnie dopiero w nocy skończę :/ Bez sensu kompletnie
A nie zostajesz czasem na sobotę :P?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No akurat nie, nie chciało mi się noclegu załatwiać, mam transport od razu do domu po koncercie a i sobie wmawiam że koty by za mną tęskniły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 17:28   #1513
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Coś w tym jest

Shawtty, rozumiem, że ta zmiana zdania o jednym z chłopaków, która nastąpiła po pisaniu z nim, to na niekorzyść?
Ale mam zapłon w odpisywaniu

Tak Classic, na niekorzyść. Wtedy na imprezie wydał się naprawdę fajny, ale... to było w grudniu, to była alkoholowa impreza, więc chyba się zapędziłam w osądach. W każdym razie pisanie z nim to udręka. Pisze z błędami, a to dla mnie ogromna wada, nie wyczuwa ironii, jest nudny. Nie widzę sensu w spotkaniu, choć na początku pomyślałam, że wyjdę z nim na kawę, pogadać w innym otoczeniu niż głośny klub. Ale nie.

Elokwencja i lotność są w topie moich wymagań obecnie co do faceta. Mój były chłopak skomentował tę sytuację słowami "pewnie nie postawił ogonka w ę"

Zresztą nie jestem teraz zbyt towarzyska, więc bez sensu tak czy inaczej.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio randkuje z byłym
Przykro mi, bo pamiętam, że napisałaś raz fajnego posta o dążeniu do bycia w zdrowej relacji, a nie toksycznej. A robisz krok (siedmiomilowy) w tył.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2019-02-07 o 17:38
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 21:39   #1514
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
W końcu dorwałam taką pracę, co chciałam Nie rozumiem tylko, czemu brak aplikacji ludziska traktują jako życiową porażkę. Rozumiem, że zawód prawnika nadal jest uważany za prestiżowy, ale tak naprawdę kokosy zbierają ci, którzy od dawna już są na rynku (zanim rynek zapchał się absolwentami).
Ja też jestem absolwentką prawa. W planach miałam zrobić aplikację prokuratorską ale na obecną chwilę na planach się skończyło .
Obecnie pracuję w służbach mundurowych, ogólnie z osób które ze mną studiowały to może 15% poszło na aplikacje i obecnie kończy. Część osób skończyła prawo, a pracują w zupełnie innych branżach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-07, 22:49   #1515
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ja też jestem absolwentką prawa. W planach miałam zrobić aplikację prokuratorską ale na obecną chwilę na planach się skończyło .
Obecnie pracuję w służbach mundurowych, ogólnie z osób które ze mną studiowały to może 15% poszło na aplikacje i obecnie kończy. Część osób skończyła prawo, a pracują w zupełnie innych branżach.
Hej Też pracuję w zawodzie powiązanym z prawem Skończyłam, bo skończyłam, ale na 3-4 roku już wiedziałam, że chcę rozwijać karierę w innym kierunku.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 05:04   #1516
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Hej Też pracuję w zawodzie powiązanym z prawem Skończyłam, bo skończyłam, ale na 3-4 roku już wiedziałam, że chcę rozwijać karierę w innym kierunku.
Tak teoretycznie to u mnie zawód powiązany, a w praktyce to nie. Robię zupełnie coś innego .
Ja znów chciałam coś robić po studiach ale aplikację odłożyłam i tak jakoś wyszło, że trafiłam do SW. A można wiedzieć gdzie pracujesz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 09:47   #1517
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Na kontraktach (czytaj: umowy zlecenie) w korporacjach i instytucjach rządowych, ale to tylko górnolotnie brzmi. Pracę mam ciekawą, bo poznaję mnóstwo fantastycznych osób, ale kokosów nie zarabiam. Wczoraj wkurzyła mnie po prostu babka, która przeglądając moje dokumenty zaczęła kręcić nosem, że nie poszłam na aplikację, a jej synuś poszedł i świetnie sobie radzi. Ach, i oczywiście musiała wspomnieć, że ukończył Ufu, bo inne uczelnie po prostu w Polsce się nie liczą.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 15:53   #1518
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Na kontraktach (czytaj: umowy zlecenie) w korporacjach i instytucjach rządowych, ale to tylko górnolotnie brzmi. Pracę mam ciekawą, bo poznaję mnóstwo fantastycznych osób, ale kokosów nie zarabiam. Wczoraj wkurzyła mnie po prostu babka, która przeglądając moje dokumenty zaczęła kręcić nosem, że nie poszłam na aplikację, a jej synuś poszedł i świetnie sobie radzi. Ach, i oczywiście musiała wspomnieć, że ukończył Ufu, bo inne uczelnie po prostu w Polsce się nie liczą.
Aha

A bo to tylko jak po prawie to od razu aplikacja. Przecież można tyle rzeczy robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 16:11   #1519
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Aha
A bo to tylko jak po prawie to od razu aplikacja. Przecież można tyle rzeczy robić
No dokładnie, ale chyba trafiłam na babkę, która szukała tylko pretekstu, by pochwalić się synalkiem. Prawnicy zarabiają kokosy, ale większość to zarabia normalnie. Rynek się zapchał to każdy orze jak może

Kurcze, aż Ci trochę zazdroszczę Rozumiem, że pracujesz tam jak pracownik cywilny, czy nosisz mundur?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 16:38   #1520
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
No dokładnie, ale chyba trafiłam na babkę, która szukała tylko pretekstu, by pochwalić się synalkiem. Prawnicy zarabiają kokosy, ale większość to zarabia normalnie. Rynek się zapchał to każdy orze jak może

Kurcze, aż Ci trochę zazdroszczę Rozumiem, że pracujesz tam jak pracownik cywilny, czy nosisz mundur?
Nie ma co ukrywać, Ci co mają koligacje rodzinne w zawodach prawniczych mają łatwiej i lepiej zarabiają . Obecnie rynek jest przesycony prawnikami, to prawda.

Najpierw byłam jako pracownik cywilny niewiele ponad pół roku, a od sierpnia ubiegłego jestem funkcjonariuszem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 17:04   #1521
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Nie ma co ukrywać, Ci co mają koligacje rodzinne w zawodach prawniczych mają łatwiej i lepiej zarabiają . Obecnie rynek jest przesycony prawnikami, to prawda.

Najpierw byłam jako pracownik cywilny niewiele ponad pół roku, a od sierpnia ubiegłego jestem funkcjonariuszem .
Jak niemal w każdym zawodzie: koligacje pomagają. Niby każdy je potępia, ale chętnie by z takowych skorzystał, gdyby mógł

Fajnie! A mogę zapytać, co stanowi dla Ciebie największe wyzwanie w Twojej pracy? Możesz nosić broń?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 19:02   #1522
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Jak niemal w każdym zawodzie: koligacje pomagają. Niby każdy je potępia, ale chętnie by z takowych skorzystał, gdyby mógł

Fajnie! A mogę zapytać, co stanowi dla Ciebie największe wyzwanie w Twojej pracy? Możesz nosić broń?
Jestem przeszkolona do użycia broni ale na co dzień nie noszę . Moja praca jest administracyjna, co nie zmienia faktu, że kontakt z osadzonymi mam . Szczerze, mój dział jest taki, że nie da się wszystkiego zaplanować, zawsze coś się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 20:11   #1523
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Jestem przeszkolona do użycia broni ale na co dzień nie noszę . Moja praca jest administracyjna, co nie zmienia faktu, że kontakt z osadzonymi mam . Szczerze, mój dział jest taki, że nie da się wszystkiego zaplanować, zawsze coś się dzieje
I to jest właśnie fajne! Już mi przeszła złość na tę babkę od dokumentacji. Brak aplikacji o niczym nie świadczy. Obie mamy super prace, choć nie nosimy togi. A miałaś też może szkolenia z samoobrony, gdyby osadzonemu coś się odbiło? Na pewno nie narzekasz tam na brak mężczyzn
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 20:29   #1524
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
I to jest właśnie fajne! Już mi przeszła złość na tę babkę od dokumentacji. Brak aplikacji o niczym nie świadczy. Obie mamy super prace, choć nie nosimy togi. A miałaś też może szkolenia z samoobrony, gdyby osadzonemu coś się odbiło? Na pewno nie narzekasz tam na brak mężczyzn
Tak . Byłam na 2-tygodniowym kursie wstępnym jak to się ładnie nazywa . Tam mieliśmy szkolenie z broni, samoobrony, technik interwencyjnych .
Ja dodatkowo w gratisie od kierownika do swoich obowiązków dostałam działkę odpowiadania na skargi/prośby/pozwy osadzonych w częściach, które dotyczą mojego działu.
Czasami niestety to przeszkadza, bo masz coś zaplanowane że zrobisz, a tu Ci wyskakuje jakaś nagła sytuacja. Ja jestem w Dziale Kwatermistrzowskim, to w zasadzie dział od wszystkiego. Zaczynając od żywienia osadzonych, poprzez służbę transportową, remontową, aż po wszelakie zakupy w tym materiały biurowe .
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 20:40   #1525
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Tak . Byłam na 2-tygodniowym kursie wstępnym jak to się ładnie nazywa . Tam mieliśmy szkolenie z broni, samoobrony, technik interwencyjnych .
I dałabyś radę jakiemuś osiłkowi? Gdy pracowałam z osobą ze służb, to on poradził: Uciekaj. Po prostu w nogi i uciekaj, jakby gonił cię komornik z alimentami. Dostałam wtedy z przydziału gaz do samoobrony (bez szkolenia). Na jego widok parsknął śmiechem: A co to? Odświeżacz do ust?
Czy musiałaś przejść jakieś egzaminy sprawnościowe?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 21:10   #1526
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
I dałabyś radę jakiemuś osiłkowi? Gdy pracowałam z osobą ze służb, to on poradził: Uciekaj. Po prostu w nogi i uciekaj, jakby gonił cię komornik z alimentami. Dostałam wtedy z przydziału gaz do samoobrony (bez szkolenia). Na jego widok parsknął śmiechem: A co to? Odświeżacz do ust?
Czy musiałaś przejść jakieś egzaminy sprawnościowe?
Szczerze? Najważniejszy to jest psycholog, bo test sprawnościowy aż taki straszny nie jest .
W prywatnej sytuacji to tak, najlepsza metoda to ucieczka. To samo nam też na samoobronie wykładowca mówił. Nie ma co zgrywać chojraka, bo nigdy nie wiesz co może mieć napastnik ze sobą. Jednakże w pracy będąc na służbie to jednak trochę inaczej
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 21:31   #1527
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Najważniejszy to jest psycholog, bo test sprawnościowy aż taki straszny nie jest .
A musisz regularnie chodzić na siłownię, by zachować sprawność? SW jest raczej chyba męskim środowiskiem pracy, prawda?
Psycholog? Ci z którymi pracowałam, przechodzili przez takie testy. Mówili, że nie można tych testów oszukać. Czy to prawda? Nie ma na przykład gotowców albo zestawu pytań z poprzednich lat? (Sorry za głupie pytania. Proszę o tolerancję - późno już)
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 06:09   #1528
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Nie muszę chodzić . Chociaż z nowym rokiem sama dla siebie zaczęłam chodzić na fitness ale to z uwagi na to, by choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów.
Z psychologiem jest tak, że masz zestaw kilku różnych testów od pytań typu czy lubisz czytać czy rysować po dopasowywanie obrazków. Nie można kombinować w testach bo to wyjdzie, tak samo na rozmowie z psychologiem. Lubi zapytać o różne rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 11:46   #1529
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Nakupiłam sobie biżuterii na aliexpress
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 11:48   #1530
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Ja mam jakiś syndrom wicia gniazda. Od wczoraj chodzę, sprzątam. Wczoraj robiłam sałatke, nagotowałam wielki gar leczo, na 6 obiadów chyba będę miała Dzisiaj napiekłam ciastek owsianych. Padam na ryj
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 19:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.