karma dla zwierząt na wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 19:05   #31
201608251131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 172
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

W moich stronach kwiaty nie są w modzie już kilka dobrych lat.

Ja zdecydowanie nie byłabym zadowolona, gdyby mi ktoś powiedział, że mam mu oprócz koperty dać to i to, a w szczególności karmę, bo to jednak dość problematyczny prezent. Skoro tak chcecie pomóc, to sami wpłaćcie pieniądze na schronisko, a nie chcecie się gośćmi wysłużyć.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość

buractwo, to jest nieuszanowanie woli państwa młodych, na których koszt bawisz się na weselu i którzy są najważniejszymi postaciami podczas tego wesela i ślubu.
Autorko, żeby uniknąć kwasów, ja bym rozwiązała problem w taki sposób, żeby poprosić o kasę, a potem przekazać część z tych pieniędzy na karmę. Koperta ciężka do noszenia nie jest, więc nie będzie wymówki, a ludzi to nie powinno w ogóle obchodzić, czy wydacie kasę na szampana, odkurzacz, wycieczkę czy właśnie na karmę dla zwierząt ze schroniska.
A co do negatywnego odbioru - gdybyś powiedziała, że to "na dzieci", pewnie reakcje większa część reakcji byłaby inna a zwierzęta, jeszcze ze schroniska - phi pewnych rzeczy ludzie nie chcą, a może nie są w stanie zrozumieć - niestety
A Ty jak zwykle swoje. Zwierzęta ok, dzieci bee
201608251131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:06   #32
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
jakie zmuszanie?
nie chcą tradycyjnych kwiatów i proponują gościom inną formę świętowania. a tu obraza ze strony gości.
No dla mnie to jest poniekąd zmuszanie skoro ktoś wjeżdża na wesele ze skarbonką. Wesele to wesele, a nie impreza charytatywna. Może ktoś akurat nie ma przy sobie gotówki, a może nie ma drobnych. I czy się chce czy nie wypada dać.

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
buractwo, to jest nieuszanowanie woli państwa młodych, na których koszt bawisz się na weselu i którzy są najważniejszymi postaciami podczas tego wesela i ślubu.
Autorko, żeby uniknąć kwasów, ja bym rozwiązała problem w taki sposób, żeby poprosić o kasę, a potem przekazać część z tych pieniędzy na karmę. Koperta ciężka do noszenia nie jest, więc nie będzie wymówki, a ludzi to nie powinno w ogóle obchodzić, czy wydacie kasę na szampana, odkurzacz, wycieczkę czy właśnie na karmę dla zwierząt ze schroniska.
No sory, ale to oni chcą robić wesele i zapraszać gości, więc muszą ponosić koszty imprezy. Bawię się na ich koszt na ich życzenie, a nie na swoje. Robiąc urodziny też robię je bo chce i mam świadomość, że goście będą się bawili za moje. A to jaki przyniosą prezent i czy w ogóle go przyniosą to jest już ich sprawa.
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:09   #33
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Pokaż wiadomość
W moich stronach kwiaty nie są w modzie już kilka dobrych lat.

Ja zdecydowanie nie byłabym zadowolona, gdyby mi ktoś powiedział, że mam mu oprócz koperty dać to i to, a w szczególności karmę, bo to jednak dość problematyczny prezent. Skoro tak chcecie pomóc, to sami wpłaćcie pieniądze na schronisko, a nie chcecie się gośćmi wysłużyć.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



A Ty jak zwykle swoje. Zwierzęta ok, dzieci bee
no i bardzo dobrze za to w przeciwieństwie do ciebie czytam ze zrozumieniem. Gdzież to autorka napisała, że chce i koperty, i karmę jako bonus? Bo jakoś nie mogę tego wyłapać i jeszcze raz, nikomu nic do tego, na co młodzi kasę z kopert wydadzą
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:09   #34
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Serio uważacie, że worek suchej karmy, albo np. czteropak puszek to taki wielki problem dla gościa weselnego? Jak czasem widzę bukiety, które ludzie na takie imprezy przynoszą, to sprawiają wrażenie większych, mniej poręcznych od worka karmy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:11   #35
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Serio uważacie, że worek suchej karmy, albo np. czteropak puszek to taki wielki problem dla gościa weselnego? Jak czasem widzę bukiety, które ludzie na takie imprezy przynoszą, to sprawiają wrażenie większych, mniej poręcznych od worka karmy
no ale niektórym tutaj karma pewnie śmierdzi zanadto, no i to taka fanaberia przecież
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:11   #36
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Gdzież to autorka napisała, że chce i koperty, i karmę jako bonus?
Napisała, że to ma być zamiast kwiatów. Czyli jeśli standardowo dajemy prezent (kopertę) i kwiaty, to tu by był prezent (koperta) i karma
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:11   #37
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Pomysł świetny! Sama byłam na takim weselu gdzie młodzi zebrali 300 kg suchej karmy i puszki.Gdybym jeszcze raz brała ślub zrobiłabym identycznie
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 19:12   #38
201608251131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 172
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
no i bardzo dobrze za to w przeciwieństwie do ciebie czytam ze zrozumieniem. Gdzież to autorka napisała, że chce i koperty, i karmę jako bonus? Bo jakoś nie mogę tego wyłapać i jeszcze raz, nikomu nic do tego, na co młodzi kasę z kopert wydadzą
Niestety, nie czytasz.Jak się idzie na wesele, to najczęściej nie daje się samych kwiatów, tylko prezent (np. koperta) plus kwiaty.
Od dawna czytam wizaż i pamiętam, że jeżeli chodzi o zwierzęta, to zawsze wykazujesz sporo chamstwa niestety.

Edytowane przez 201608251131
Czas edycji: 2016-08-10 o 19:13
201608251131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:13   #39
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
no ale niektórym tutaj karma pewnie śmierdzi zanadto, no i to taka fanaberia przecież
A z kwiatów czasem kapnie, a jak kwiatki farbowane, to i kieckę potrafią zabrudzić.

No karma ma specyficzny zapach, niektóre czuć nawet przez opakowanie, ale to się wkłada w torebkę prezentową i heja, co za problem? Nawet nie trzeba rąk ubrudzić.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:13   #40
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Napisała, że to ma być zamiast kwiatów. Czyli jeśli standardowo dajemy prezent (kopertę) i kwiaty, to tu by był prezent (koperta) i karma
a to sorki, ale - przecież to porównywalny koszt; tak naprawdę bukiety mogą sporo kosztować no ale
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:13   #41
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Puszka czy worek karmy jest wygodniejszy niż bukiet kwiatów a do tego nie musimy kupować tego samego dnia. I nigdy nie spotkałam się z ta prośba jako nakazem ale właśnie sugestia dla tych którzy mimo wszystko kwiaty chca kupic bo głupio im z sama koperta składać zyczenia.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 19:15   #42
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Pokaż wiadomość
Niestety, nie czytasz.Jak się idzie na wesele, to najczęściej nie daje się samych kwiatów, tylko prezent (np. koperta) plus kwiaty.
Od dawna czytam wizaż i pamiętam, że jeżeli chodzi o zwierzęta, to zawsze wykazujesz sporo chamstwa niestety.
no a twoje wtrącenia nie na temat tutaj, bo ja nie jestem głównym tematem w tym wątku, i odnoszenie się do wątków innych, lekko bez związku to już nie jest wcale chamskie, skądże
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:17   #43
201608251131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 172
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
no a twoje wtrącenia nie na temat tutaj, bo ja nie jestem głównym tematem w tym wątku, i odnoszenie się do wątków innych, lekko bez związku to już nie jest wcale chamskie, skądże
To ty zaczęłaś buraczyć na wypowiedź innej dziewczyny, więc daj mi spokój i idź dalej wojować.
201608251131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:21   #44
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Dziewczyny, możecie dyskutować bez wycieczek osobistych, przytyków i tym podobnych przyjemności?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Serio, nigdy się nie spotkałam z aż takim oburzeniem, że Młodzi chcą dostać coś innego zamiast kwiatów. Ba, ludzie są przeszczęśliwi, że mogą kupić lotka/flachę wina/zestaw przyborów szkolnych/karmę, zamiast sterczeć w kolejce w kwiaciarni. Mnóstwo ludzi uważa to za bardzo rozsądne, praktyczne i, w przypadku akcji charytatywnych, chwalebne.
Jestem w szoku, że ktoś nazywa taki pomysł buractwem, obrażaniem gości itp.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:21   #45
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie dyskutować bez wycieczek osobistych, przytyków i tym podobnych przyjemności?
już odpowiadam, i to bez ironii - mogę dyskutować, ale niekoniecznie z edytką, i chciałabym tylko zauważyć, że to nie ja zaczęłam tutaj "buraczenie"i personalne wycieczki.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:22   #46
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

(...)
Serio, nigdy się nie spotkałam z aż takim oburzeniem, że Młodzi chcą dostać coś innego zamiast kwiatów. Ba, ludzie są przeszczęśliwi, że mogą kupić lotka/flachę wina/zestaw przyborów szkolnych/karmę, zamiast sterczeć w kolejce w kwiaciarni. Mnóstwo ludzi uważa to za bardzo rozsądne, praktyczne i, w przypadku akcji charytatywnych, chwalebne.
Jestem w szoku, że ktoś nazywa taki pomysł buractwem, obrażaniem gości itp.
Masz rację, ale ja bym się tylko obawiała o jakość karmy kupowanej przez przypadkowe osoby.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:27   #47
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
już odpowiadam, i to bez ironii - mogę dyskutować, ale niekoniecznie z edytką, i chciałabym tylko zauważyć, że to nie ja zaczęłam tutaj "buraczenie"i personalne wycieczki.
To nie dyskutuj z nią, po prostu

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Masz rację, ale ja bym się tylko obawiała o jakość karmy kupowanej przez przypadkowe osoby.
U mnie w schronisku jest taka bieda, że cieszą się ze wszystkiego. Zwierzaki zresztą też. Myślę, że jednak mimo wszystko taka karma jest lepsza niż głód, czy zepsute mięso, otrzymane "w prezencie" od masarni.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:28   #48
201608251131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 172
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Ja jestem na nie ,jeżeli chodzi o robienie z wesela imprezy charytatywnej i oczekiwanie, że kupię państwu młodym to i to. Jeżeli chcą pomagać, to niech robią to z własnych pieniędzy, a nie dysponują moimi.
201608251131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:30   #49
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie ,jeżeli chodzi o robienie z wesela imprezy charytatywnej i oczekiwanie, że kupię państwu młodym to i to. Jeżeli chcą pomagać, to niech robią to z własnych pieniędzy, a nie dysponują moimi.
To nie kupuj. Proste. Nikt Cie nie zlinczuje.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 19:31   #50
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Nie sponsoruje cudzej haryttywnej dzialalnosci bo wg mnie to jest bycie dobrym za cudze pieniadze.
To po pierwsze.

Po drugie karma smierdzi i zajmuje duzo miejsca nie bede pod kosciol w sukience z worem jechac.
Po 3 puszki sa nieoplacalne- drogo wychodza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:32   #51
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

No rzeczywiście, kwiaty są zdecydowanie bardziej opłacalne
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:32   #52
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie dyskutować bez wycieczek osobistych, przytyków i tym podobnych przyjemności?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Serio, nigdy się nie spotkałam z aż takim oburzeniem, że Młodzi chcą dostać coś innego zamiast kwiatów. Ba, ludzie są przeszczęśliwi, że mogą kupić lotka/flachę wina/zestaw przyborów szkolnych/karmę, zamiast sterczeć w kolejce w kwiaciarni. Mnóstwo ludzi uważa to za bardzo rozsądne, praktyczne i, w przypadku akcji charytatywnych, chwalebne.
Jestem w szoku, że ktoś nazywa taki pomysł buractwem, obrażaniem gości itp.
Ja sie spotkalam. Tylko o tym sie mowi cicho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:32   #53
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

O losie, o co tyle szumu właściwie. Jeden chce kupony totka. Inny kwiaty. Drugi wino. Trzeci kawę. Czwarty karmę. No i serio, draka nie wiadomo o co tak naprawdę niestety w dalszym ciągu spodziewam się, że gdyby szło na przykład o wino, to nie byłoby takich problemów, ale karma, o tego już za wiele
Ludzie przecież to są PAŃSTWO MŁODZI, to jednak oni powinni na swoim weselu rządzić! I dobrze się bawić z gośćmi
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:35   #54
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ja sie spotkalam. Tylko o tym sie mowi cicho.
A niby dlaczego się mówi cicho? Przecież skoro to takie faux pas, obrażanie gości, chamstwo, buractwo i wszystko co najgorsze, to wstydzić się powinni ci, którzy mają taki pomysł, prawda? Więc powinno się o tym mówić głośno. A nie cichaczem i za plecami, jakby to właśnie...ci skrzywdzeni czuli się nie do końca na miejscu ze swoimi opiniami.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:37   #55
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A niby dlaczego się mówi cicho? Przecież skoro to takie faux pas, obrażanie gości, chamstwo, buractwo i wszystko co najgorsze, to wstydzić się powinni ci, którzy mają taki pomysł, prawda? Więc powinno się o tym mówić głośno. A nie cichaczem i za plecami, jakby to właśnie...ci skrzywdzeni czuli się nie do końca na miejscu ze swoimi opiniami.
A masz w tym jakis interes zeby na cudzym weselu podejsc do panny mlodej i jej to powiedziec? Ja nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:38   #56
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
niestety w dalszym ciągu spodziewam się, że gdyby szło na przykład o wino, to nie byłoby takich problemów, ale karma, o tego już za wiele
Wino też by pewnie było problematyczne, bo co jeśli ktoś jest niepijącym alkoholikiem - ma iść do sklepu i wino wybierać? Podobnie z przyborami szkolnymi, przecież ktoś może mieć wstręt do tych "obrzydliwych bachorów" i poczuć się urażony, że ktoś chce żeby jeszcze tym bachorom, których edukacja jest opłacana z naszych podatków, pomagać. Lotek? Toż to hazard. I tak dalej. Jak kogoś obraża takie narzucanie rodzaju prezentu, to się poczuje obrażony bez względu na cel.
W sumie...smutne, że ludzi tak bulwersują takie drobiazgi.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:38   #57
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To nie dyskutuj z nią, po prostu

U mnie w schronisku jest taka bieda, że cieszą się ze wszystkiego. Zwierzaki zresztą też. Myślę, że jednak mimo wszystko taka karma jest lepsza niż głód, czy zepsute mięso, otrzymane "w prezencie" od masarni.
Spoko, rozumiem. Ja jakoś mam opory przed dawaniem zwierzakom byle czego, ale są schroniska i schroniska. Co do zepsutego mięsa to racja, w porównaniu z tym każda karma lepsza.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:39   #58
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A masz w tym jakis interes zeby na cudzym weselu podejsc do panny mlodej i jej to powiedziec? Ja nie.
Możesz przed, jak dostajesz zaproszenie z wierszykiem o innej rzeczy zamiast kwiatów. Skoro taka propozycja Cię obraża, to czemu się decydujesz na uczestnictwo w tym?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:41   #59
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Mi osobiście pomysł bardzo się podoba!!


Nie rozumiem tego gderania, ze to niepraktyczne i że 'mi by się nie chciało tachać karmy pod kościół', że bee i ze smierdzi.
Nawet jeżeli, to cel jest na tyle szczytny , ze warto.


Ja gdybym dostała takie wytyczne, kupiłabym dwie puszeczki, owinela je jakims papierem prezentowym, żeby zneutralizować ewentualny zapach, włożyła w torbę prezentową wraz z jakims dobrym zapakowanym winkiem dla młodych i voila.


No ale jasne , lepiej ponarzekać ze puszka pedigree jest nie pod kolor sukienki i jak to będzie wyglądac. W jednej rece puszka karmy w drugiej kopertówka, można i tak, co kto woli
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:44   #60
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: karma dla zwierząt na wesele

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wino też by pewnie było problematyczne, bo co jeśli ktoś jest niepijącym alkoholikiem - ma iść do sklepu i wino wybierać? Podobnie z przyborami szkolnymi, przecież ktoś może mieć wstręt do tych "obrzydliwych bachorów" i poczuć się urażony, że ktoś chce żeby jeszcze tym bachorom, których edukacja jest opłacana z naszych podatków, pomagać. Lotek? Toż to hazard. I tak dalej. Jak kogoś obraża takie narzucanie rodzaju prezentu, to się poczuje obrażony bez względu na cel.
W sumie...smutne, że ludzi tak bulwersują takie drobiazgi.

no właśnie, to jest takie czepianie się pierdół, ale wydaje mi się, że bez tego się żadne wesele nie obejdzie tylko jak napisała kennedy, o tym się głośno nie mówi. Ja sama czasami marudzę, ale
niezbyt intensywnie, bo co mi do tego, czego chcą młodzi? Fakt, że totek jest niezbyt sensowny, ale to nie moja sprawa, proste jak konstrukcja cepa.
I bardzo źle, moim zdaniem świadczy to, że nagle, przy tej karmie, wszyscy goście, (albo nawet część) mają kosmiczny problem ja już byłam na weselach, gdzie dawało się i wino, i kupony, i głośno nikt się nie skarżył, więc cały ten bulwers - no nie w smak mi trochę

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2016-08-10 o 19:45
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-14 19:03:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.