Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 23:12   #31
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez annancz Pokaż wiadomość
Lolita96- mniej wina albo mniej wizazu. Autorka sie zasugeruje tym co napisalas i pozniej bedzie zdziwko ze mialo byc super bo mlodosc i szalenstwo a bedzie nieszczescie i zgtyzota

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka




Ale jakie nieszczęście? Bo facet nie jest typem romantyka i nie odbiera telefonu przez kilka godzin?
Koleś nie zdradza, nie bije, nie ćpa, nie jest alkoholikiem, krzywdy autorce nie robi.
Autorka jest z nim 5 lat, wiec wie jaki jest, a mimo to go kocha.
Nie rozumiem dlaczego niektórzy twierdzą , ze tak nie jest , tylko dlatego ze Dawid nie jest podręcznikowym materiałem na partnera. Pojawił się Książe Tomek w garniaku , kupił autorce tuzin róż , zabrał na kolacje do bristolu i nawet za nią zapłacił, skomplementował jej ubiór. I co? A no nic, bo autorka kocha nad życie tego co jej nawet kwiatka nie zerwie z ogrodu sąsiadki. Jej prawo, każdy ma inne upodobania.
Po co w ogóle zastanawiać się nad takimi rzeczami jak się jest młodym i nie planuje się jeszcze rodziny?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 23:14   #32
annancz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Bo w pewnym momencie jak czasu trochę uplynie czlowiek zaczyna myslec o rodzinie a okazuje się później ze u naszego boku jest taki nieodpowiedzialny Dawid.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
annancz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 23:17   #33
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Koleś nie zdradza, nie bije, nie ćpa, nie jest alkoholikiem, krzywdy autorce nie robi.
No woow Złoty facet- nie bije i nie alkoholik
Gratuluje
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 23:33   #34
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez annancz Pokaż wiadomość
Bo w pewnym momencie jak czasu trochę uplynie czlowiek zaczyna myslec o rodzinie a okazuje się później ze u naszego boku jest taki nieodpowiedzialny Dawid.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Wtedy można po prostu odejść, zaobrączkowani nie są.
Czy wy kiedykolwiek żyłyście chwilą czy zawsze wszystko tak analizowałyście patrząc 10 lat do przodu? Masakra

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

[QUOTE=aleks_90;64033151]Zmieni sie albo i nie.


Czy ja wiem czy taka młoda nie nastolatka wypadałoby zmądrzeć i nie tracic czasu na zwiazki ktore są do odstrzału. Zamiast czekać że moze sie zmieni. Jakim rozsadkiem? Nikt jej nie mówi że ma być z Tomkiem.
Cytat:
Są emocje, adrenalina, dziki seks, niepewność jutra, życie na krawędzi. No i fajnie.[/QUOTE]
To niby takie fajne?



Każdy ma inny pomysl na własne zycie, nie każdemu spieszy się do bawienia się w dom. Dlaczego uważasz , ze ten związek jest do odtrzału? Przeciez się kochają...
Czyż nie o to chodzi? Czy nie o taką prawdziwą miłość chodziło w wątku Pani Podlaskiej? O te emocje, iskry , dziki seks??
Jestem confused


lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 23:55   #35
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

W pewnym stopniu zgadzam się z tym że nastolatką juz nie jestem, a w okół teraz pelno wesel osob z mojego rocznika. Do ozenku mi nie spieszno, ale patrze ze coraz więcej osób się wiąże i jednak chciałabym podejsc w miarę racjonalnie do tego wszystkiego... Pomyslec pomału o przyszłości. Zeby wybrac mądrze a nie na chwilę.

Dlatego decyzja nie jest łatwa.



Tomek tez jakos bardzo nie myśli o ustatkowaniu sie. Nic dziwnego skoro jest ode mnie młodszy o rok. Gdy mowie ze ktos ze znajomych wzial slub to on mowi ze tego nie rozumie, ze duzo za wcześnie. Dawid natomiast myslal juz o tym ze jak za pol roku skończymy studia to ze sobą zamieszkamy. Tak bynajmniej mowil jak się rozstawalismy ale to mogly byc tylko słowa. Ale to juz tak poza tematem przewodnim.
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 00:05   #36
przypominajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
PS Daj namiary na Tomka
Lolita juz Cie lubie

Aczkolwiek tez uwazam ze Dawid zadnym znowu toksykiem nie jest nie przesadzajmy. Po prostu jest niedojrzaly i bardzo BARDZO Cie olewa, tak ze malo która by to zniosła. Ale nie kazdy potrzebuje tyle samo uwagi. Jedno jest tylko pewne ze go nie kochasz tylko boisz sie byc sama. Gdybys kochala na Tomka bys nie zwrocila uwagi.

Nie pchaj sie tez w relacje tylko dlatego ze boisz sie byc sama. Nie wiem gdzie mieszkasz ze sluby w tym wieku, ale z tego co ja obserwuje to śluby w okolicach 30stki a byc z kims byleby byc no to musisz sama sie zastanowic czy dasz rade i czy przypadkiem nie skrzywdzisz Tomka i za kolejne 5 lat nie bedziemy czytac innego postu
przypominajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 00:06   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość
W pewnym stopniu zgadzam się z tym że nastolatką juz nie jestem, a w okół teraz pelno wesel osob z mojego rocznika. Do ozenku mi nie spieszno, ale patrze ze coraz więcej osób się wiąże i jednak chciałabym podejsc w miarę racjonalnie do tego wszystkiego... Pomyslec pomału o przyszłości. Zeby wybrac mądrze a nie na chwilę.

Dlatego decyzja nie jest łatwa.

Tomek tez jakos bardzo nie myśli o ustatkowaniu sie. Nic dziwnego skoro jest ode mnie młodszy o rok. Gdy mowie ze ktos ze znajomych wzial slub to on mowi ze tego nie rozumie, ze duzo za wcześnie. Dawid natomiast myslal juz o tym ze jak za pol roku skończymy studia to ze sobą zamieszkamy. Tak bynajmniej mowil jak się rozstawalismy ale to mogly byc tylko słowa. Ale to juz tak poza tematem przewodnim.
Masz 23 lata! Skąd ta chora desperacja, żeby się uczepić jakichś portek? Zastanów się nad tym. Najpierw 5 lat w związku, teraz kolejny - Ty nigdy w dorosłym życiu nie byłaś sama. A serio by Ci się to przydało - taki czas na dojrzenie i zastanowienie nieco nad sobą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 00:25   #38
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez przypominajka Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie mieszkasz ze sluby w tym wieku, ale z tego co ja obserwuje to śluby w okolicach 30stki a byc z kims byleby byc no to musisz sama sie zastanowic czy dasz rade i czy przypadkiem nie skrzywdzisz Tomka i za kolejne 5 lat nie bedziemy czytac innego postu
Nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale u mnie sporo ślubow jest w wieku 23-26 lat a niektorzy juz dzieci maja w tym wieku.

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Masz 23 lata! Skąd ta chora desperacja, żeby się uczepić jakichś portek? Zastanów się nad tym. Najpierw 5 lat w związku, teraz kolejny - Ty nigdy w dorosłym życiu nie byłaś sama. A serio by Ci się to przydało - taki czas na dojrzenie i zastanowienie nieco nad sobą.
zgadzam sie. Mi np bardzo pomógł taki czas.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 02:06   #39
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Omg. Padlam jak przeczytalam
Tomkowi daj swiety spokoj. Ani na niego nie zaslugujesz ani Ci na nim nie zalezy. Sama piszesz ze go nie kochasz. Ponad to nie niszcz mu po prpstu zycia. Mialas zwiazek nie do konca fajny to nie stawiaj innych w takiej sytuacji. Nie badz hipokrytka. Zdradzilas kolesia i rozwazasz powrot do ex to juz wystarvzajacy powpd by nie mieszac innemu w glowie i nie angazowac go mocniej.
Co do powrotu do ex to juz nie wiem. Sama musisz zdecydowac czy jednak chcesz probowac znow i dac szanse czy nie. Na pewno taki powrot bedzie uczciwszy.
No i na przyszlosc jak spotykasz sie z jednym facetem to lepiej nie kombinowac z drugim
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 06:15   #40
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez annancz Pokaż wiadomość
Bo w pewnym momencie jak czasu trochę uplynie czlowiek zaczyna myslec o rodzinie a okazuje się później ze u naszego boku jest taki nieodpowiedzialny Dawid.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Podpisuję się rękami i nogami Autorko, wg mnie nie powinnaś być z żadnym. Z Dawidem byłaś w toksycznym związku. A Tomka wykorzystałas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

[QUOTE=lolita96;64033936]Wtedy można po prostu odejść, zaobrączkowani nie są.
Czy wy kiedykolwiek żyłyście chwilą czy zawsze wszystko tak analizowałyście patrząc 10 lat do przodu? Masakra

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Zmieni sie albo i nie.


Czy ja wiem czy taka młoda nie nastolatka wypadałoby zmądrzeć i nie tracic czasu na zwiazki ktore są do odstrzału. Zamiast czekać że moze sie zmieni. Jakim rozsadkiem? Nikt jej nie mówi że ma być z Tomkiem.





Każdy ma inny pomysl na własne zycie, nie każdemu spieszy się do bawienia się w dom. Dlaczego uważasz , ze ten związek jest do odtrzału? Przeciez się kochają...
Czyż nie o to chodzi? Czy nie o taką prawdziwą miłość chodziło w wątku Pani Podlaskiej? O te emocje, iskry , dziki seks??
Jestem confused


Autorka mówiła coś o dzieciach, a ten człowiek dobrym materiałem na ojca nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Omg. Padlam jak przeczytalam
Tomkowi daj swiety spokoj. Ani na niego nie zaslugujesz ani Ci na nim nie zalezy. Sama piszesz ze go nie kochasz. Ponad to nie niszcz mu po prpstu zycia. Mialas zwiazek nie do konca fajny to nie stawiaj innych w takiej sytuacji. Nie badz hipokrytka. Zdradzilas kolesia i rozwazasz powrot do ex to juz wystarvzajacy powpd by nie mieszac innemu w glowie i nie angazowac go mocniej.
Co do powrotu do ex to juz nie wiem. Sama musisz zdecydowac czy jednak chcesz probowac znow i dac szanse czy nie. Na pewno taki powrot bedzie uczciwszy.
No i na przyszlosc jak spotykasz sie z jednym facetem to lepiej nie kombinowac z drugim
Ale jak ona ma komuś dać szansę jak to ona go zdradziła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 06:48   #41
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Wróć do Dawida. Jesteście siebie warci.
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 07:31   #42
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Zerwij i zmadrzej.
Pierwszy to niedojrzaly chlopaczek a drugiego zrobilas po rogach ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 07:48   #43
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Ale jakie nieszczęście? Bo facet nie jest typem romantyka i nie odbiera telefonu przez kilka godzin?
Koleś nie zdradza, nie bije, nie ćpa, nie jest alkoholikiem, krzywdy autorce nie robi.
Autorka jest z nim 5 lat, wiec wie jaki jest, a mimo to go kocha.
Nie rozumiem dlaczego niektórzy twierdzą , ze tak nie jest , tylko dlatego ze Dawid nie jest podręcznikowym materiałem na partnera. Pojawił się Książe Tomek w garniaku , kupił autorce tuzin róż , zabrał na kolacje do bristolu i nawet za nią zapłacił, skomplementował jej ubiór. I co? A no nic, bo autorka kocha nad życie tego co jej nawet kwiatka nie zerwie z ogrodu sąsiadki. Jej prawo, każdy ma inne upodobania.
Po co w ogóle zastanawiać się nad takimi rzeczami jak się jest młodym i nie planuje się jeszcze rodziny?
Dzizas, Ty tak serio? Na poczatku myslalam, ze sie nabijasz a Aleks nie zczaila ironii, ale teraz juz sama zwatpilam.

Jest mnostwo powodow, dlaczego nie warto wchodzic w beznadziejny zwiazek NIGDY - kiedy ma sie nascie lat, 20, 30, 40 itd. Najwazniejszy powod - komfort psychiczny. Przeciez z takim Dawidem to wieczne nerwy, zly i w*urw, bo znow nie odbiera, znow nie przyszedl, znow ma mnie w dupie i se dlubie w garazu. Malo tego, moze sie wydawac, ze jestes w takim zwiazku krolowa sytuacji i zerwiesz w dobrym momencie. Uja, on zerwie, bo pozna nowa Andżele a Ty co? W ryk, zaloba, bo misiek porzucil.

Zycie mamy jedno i serio warto je marnowac, bo "jestem mloda i sie bawie"? Mozna sie bawic, miec dziki seks z kims, kto nas szanuje chociaz troche.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 08:54   #44
201608251131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 172
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Szkoda Tomka, a Ty jesteś....A szkoda słów. Nie powinnaś być w żadnym związku.
201608251131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:11   #45
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Powiedz Tomkowi prawdę, bo na nią zasługuje. Może on nie chce być z kims kto go zdradził... wtedy nie bedziesz miała dylematu zostać czy odejść
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:22   #46
monitor_od_kompy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Hmm z męskiego punktu widzenia powinnaś wrócić do byłego. Tomka nie kochasz i ciągle będziesz na niego patrzeć przez pryzmat tego ex, do którego czujesz więcej. I w sumie znowu będziesz miała chwile słabości itp więc po co? Nie chciałbym być na miejscu Tomka tak ogólnie xd

PS.: nie chcę tego pisać, bo nie lubię chronić takich kobiet przed nieszczęściem ale prawdopodobnie były może kopnąć Cię w dupę po jakimś czasie
monitor_od_kompy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:38   #47
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Przecież Tomka zdradziłaś i teraz chcesz na wakacje z nim jechać? xd
Sama mówisz, że to nie jest miłość więc odpuść i daj biednemu chłopakowi żyć zanim bardziej się zaangażuje.
A byłemu daj spokój, nie wyobrażam sobie w 5letnim związku być kilka razy sam na sam na mieście. Tu żadne wyjście nie jest dobre, serio.
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 10:06   #48
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Daj żyć Tomkowi i go zostaw.

Wyobraź sobie siebie z Dawidem za kilka lat. Jesteście już po tym ślubie, Ty siedzisz w domu z synkiem i karmisz, pieluchy zmieniasz, w nocy wstajesz, a Dawid po pracy do ojca do garażu (albo gdzie indziej - skąd wiesz skoro telefon profilaktycznie rozładowany). Jak Ci takie życie odpowiada to spoko.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 10:19   #49
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Dzizas, Ty tak serio? Na poczatku myslalam, ze sie nabijasz a Aleks nie zczaila ironii, ale teraz juz sama zwatpilam.

Jest mnostwo powodow, dlaczego nie warto wchodzic w beznadziejny zwiazek NIGDY - kiedy ma sie nascie lat, 20, 30, 40 itd. Najwazniejszy powod - komfort psychiczny. Przeciez z takim Dawidem to wieczne nerwy, zly i w*urw, bo znow nie odbiera, znow nie przyszedl, znow ma mnie w dupie i se dlubie w garazu. Malo tego, moze sie wydawac, ze jestes w takim zwiazku krolowa sytuacji i zerwiesz w dobrym momencie. Uja, on zerwie, bo pozna nowa Andżele a Ty co? W ryk, zaloba, bo misiek porzucil.

Zycie mamy jedno i serio warto je marnowac, bo "jestem mloda i sie bawie"? Mozna sie bawic, miec dziki seks z kims, kto nas szanuje chociaz troche.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Aj tam marnować. Przeciez oni nawet nie są razem w poważnym związku, nie mieszkają ze sobą. Autorka musi na prawde go kochac, skoro cały czas o nim myśli i woli go od takiego idealnego Tomka.
Niech spróbują, zamieszkają ze sobą, niech przekona się na własnej skórze czy odpowiada jej na co dzień specyficzność Dawida.
Póki się nie odkocha w Dawidzie cale zycie będzie się zastanawiać czy dobrze zrobiła odchodząc od niego, bo przecież ''To jest ta jedyna miłośc zdarzająca się raz na cale zycie''.


Poza tym ten związek jest beznadziejny z Twojego punktu widzenia , dla Autorki jest emocjonujący. Niektórych takie życie kręci i podnieca. Odbieranie sobie takiej atrakcji, to dopiero może być unieszczęśliwiające. To tak jak tłumaczyć alpiniście dlaczego ma nie zdobywać górskich szczytów





Pół żartem, pół jak najbardziej serio
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 11:13   #50
nuinek
Raczkowanie
 
Avatar nuinek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 343
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość
Tomek tez jakos bardzo nie myśli o ustatkowaniu sie. Nic dziwnego skoro jest ode mnie młodszy o rok. Gdy mowie ze ktos ze znajomych wzial slub to on mowi ze tego nie rozumie, ze duzo za wcześnie. Dawid natomiast myslal juz o tym ze jak za pol roku skończymy studia to ze sobą zamieszkamy. Tak bynajmniej mowil jak się rozstawalismy ale to mogly byc tylko słowa. Ale to juz tak poza tematem przewodnim.
Trochę ciężko wymagać od kolesia po 3 miesiącach znajomości jakichkolwiek deklaracji. Miał proponować Ci zamieszkanie razem tak jak Dawidek?
__________________
GDY ROZMYŚLASZ O ŻYCIU MUSISZ PAMIĘTAĆ
O DWÓCH RZECZACH:

ŻADNA ILOŚĆ POCZUCIA WINY
NIE NAPRAWI BŁĘDÓW PRZESZŁOŚCI I
ŻADNA ILOŚĆ NERWÓW NIE JEST W
STANIE ZMIENIĆ PRZYSZŁOŚCI.
nuinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:24   #51
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Aj tam marnować. Przeciez oni nawet nie są razem w poważnym związku, nie mieszkają ze sobą. Autorka musi na prawde go kochac, skoro cały czas o nim myśli i woli go od takiego idealnego Tomka.
Niech spróbują, zamieszkają ze sobą, niech przekona się na własnej skórze czy odpowiada jej na co dzień specyficzność Dawida.
Póki się nie odkocha w Dawidzie cale zycie będzie się zastanawiać czy dobrze zrobiła odchodząc od niego, bo przecież ''To jest ta jedyna miłośc zdarzająca się raz na cale zycie''.


Poza tym ten związek jest beznadziejny z Twojego punktu widzenia , dla Autorki jest emocjonujący. Niektórych takie życie kręci i podnieca. Odbieranie sobie takiej atrakcji, to dopiero może być unieszczęśliwiające. To tak jak tłumaczyć alpiniście dlaczego ma nie zdobywać górskich szczytów





Pół żartem, pół jak najbardziej serio
Podkreślone - masz rację w tym co piszesz. Wiele dziewczyn lubuje się w facetach, z którymi trzeba się trochę "naszarpać" (nie dosłownie), którzy nie są tacy mili, nie przynoszą na każde spotkanie kwiatów, którzy mają je trochę na dystans i nie zapominają o swoich zainteresowaniach, wyjściach z kumplami. W drugą stronę jest tak samo. Jak ktoś jest na każde skinienie i nie robi nic innego oprócz głaskania nas po głowie to taka relacja szybko się nudzi a ta, w której nic nie jest do końca wiadome, zachęca w pewien sposób i pobudza. Wiadomo, trzeba znać jakieś rozgraniczenie, bo to, że facet autorki ma ją w dupie od 5 lat to akurat bezsprzeczne i dla niej pech, że jeszcze się nie kapła, że to na dłuższą metę tak nie powinno wyglądać. Jak ją to unieszczęśliwia to nic z tego nie będzie nigdy, więc lepiej się teraz odciąć niż za kolejne 5 lat.
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:50   #52
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość

Dawid jest człowiekiem specyficznym... W związku brakowało mi wielu rzeczy. Często czułości...czasu...ciągle był niepunktualny (nawet do kilku h) ze względu na ważniejsze sprawy np. pracę w garażu z tatą i często nasze spotkania po prostu nie wypalały. Jednocześnie miewał często rozładowany tel. Wyobraźcie sobie moją wściekłość, gdy mijały godziny i nawet nie było z nim kontaktu Nie starał się zbytnio o nasz związek. Nie bywaliśmy nigdzie we 2, może ze 2-3 razy byliśmy na pizzy. Jak wychodziliśmy gdzieś, to ze znajomymi, a mi brakowało romantyzmu.

Czekałam często na niego pod garażem, aż skończy pracę do późna, a potem spędzaliśmy czas razem z jego/naszymi kolegami. Dostawałam ataku wściekłości, prowokowało to wiele kłótni. Często na imprezach o poźniejszej już godzinie chciałam wracać do domu, bo byłam zmęczona lub widziałam, że jemu już wystarczy alkoholu. On nie rozumiał tego i mówił, że psuję mu zabawę, że jeszcze chwilkę ( ta chwilka trwała 1-3 h, aż w końcu albo kończyła się impreza albo się upijał ). Poza tym był bałaganiarzem- to też tłumaczył brakiem czasu na takie pierdoły jak posprzątanie po sobie w pokoju. Co prawda widziałam, że ma naprawdę dużo pracy no ale ludzie... Do tego często w kłótni mi wymawiał, że jeżdżę z nim autem za darmo i tego nie doceniam, bo mówiłam że nic dla mnie nie robi. Chciałam z nim pojechać na wakacje sam na sam ale twierdził , że auto na wodę nie chodzi i go nie stać na to więc braliśmy ekipę znajomych. To nie kończyło się jak romantyczny wyjazd tylko jak impreza z kumplami. Do tego skąpstwo... cynizm... nazywanie mnie fabryką problemów, gdy mówiłam co jest nie tak.
Jednak wiele osób wciąż mi powtarzało, żebym się otrząsnęła z tej ślepej miłości, bo on mnie nie do końca szanuje. Bardzo się kłóciliśmy.
dobra, a teraz przeczytaj pogrubione fragmenty i zastanów się, czy tak się traktuje kogoś, kogo się kocha.
Potem się zastanów, czy zasługujesz na takie traktowanie. Jeśli tak, to spoko, tylko przyjmij to na klatę, a nie żal się dookoła, że on jest taki siaki i owaki - przecież "widziały gały co brały".
Jeśli nie, to odpuść sobie tą znajomość, usuń z wszelkich portali, i daj sobie spokój też z bidnym Tomkiem.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 12:03   #53
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Niewazne że nie szanuje, że niepunktualny, że nie zależy mu na zwiazku ważne że jest dziki seks i emocje! Nie znacie sie
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 12:04   #54
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 189
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Zostaw Tomka w spokoju. Nie krzywdź ludzi.
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 12:34   #55
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Tomka już zdradziłaś, więc jak chcesz w ogóle ciągnąć ten "związek"? Już po ptakach. Mówisz, że fajny z niego facet, ale związku nie można budować na zdradzie od samego początku...
Jeżeli chodzi o Dawida, to mimo, że się przespaliście, to sama mówisz, że już nie jest tak entuzjastycznie nastawiony. Wrócisz do niego i nic się nie zmieni.
Skopałaś sprawę z Tomkiem, zostaw go, Dawida też zostaw i pobądź chwilę sama, żeby się otrząsnąć z toksycznego związku z D i kiedyś zbudować jakiś wartościowy, którego nie będziesz budowała na zdradzie i tęsknocie za toksycznym :P
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 13:21   #56
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Autorko, samo pytanie postawione przez Ciebie w tytule wątku wystarczy, żeby wiedzieć, że nie powinnaś się wiązać ani z jednym, ani z drugim. Zwyczajnie, miałaś ostatnio tyle emocji, że trochę się w tym wszystkim chyba pogubiłaś i już sama nie wiesz, co czujesz, co wybrać, do kogo pasujesz, na kim naprawdę Ci zależy.
Co oznacza, że warto właśnie w tym momencie zrobić sobie przerwę od związków (obu!) i pobyć samą, pożyć samodzielnie. Jesteś młodziutka i praktycznie nigdy w dorosłym, świadomym życiu nie byłaś sama. Może warto zrobić sobie wakacje od miłości, żeby poznać... samą siebie?
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 00:51   #57
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Wiesz co, miałam identyczną sytuację. "Tomkowi" złamałam serce, wróciłam do ex toksyka, i dalej było to samo, ale jakoś to ciągnęlismy dalej. Nadal marzyłam o związku w spokoju, bez nerwów itd. Aż w końcu znowu się sytuacja powtórzyła, z innym facetem. Ale tym razem nie miałam wątpliwości. Tak się zakochałam w nowym nietoksyku, że ex kompletnie dla mnie nie istniał! Było cudownie, w ogóle mnie nie ciągnęło do byłego. Niestety, to nowy facet złamał serce mi Pewnie karma wróciła za tamtego "Tomka" Teraz jestem sama, ale pewna, że toksyczny ex był toksyczny i nie chcę tego powtarzać za nic (on cały czas próbuje do mnie wracać), nauczyłam się tego, że wiem jaki związek chcę stworzyć i że będę szczęśliwa z kimś normalnym. Lecze rany obecnie i z nową lekcją kiedyś poznam kogoś fantastycznego i będę w zdrowej relacji.
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 15:25   #58
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Postanowiłam zerwać znajomość z Tomkiem, ale jeszcze jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć, szukam właściwych słów..nie wiem.

Rozmowa z Dawidem pokazała mi, że nic nie jest proste. Powiedział mi, że nie zerwie kontaktu i nie przestanie się umawiać z tamtą dziewczyną/dziewczynami. Stwierdził, że on sam musi tego zechcieć. Że póki co wstydzi się ze mną pokazywać przede wszystkim u siebie, przed rodziną za to, że odeszłam od niego dla kogoś lepszego. Stwierdził też, że muszę tak jakby się wykazać teraz, że warto do mnie wrócić. Że jego rodzice nie chcieliby żeby ich i jego dobytek wędrował w ręce kogoś takiego jak ja. Nic nie jest łatwe. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens bo czuję, że jestem na przegranej pozycji już z góry..
W momencie kiedy jestem praktycznie gotowa spróbować, on daje mi do zrozumienia , że spotykając się ze mną jednocześnie będzie spotykał się jeszcze z nią dopóki nie zadecyduje czy warto do mnie wracać. Nie mam siły
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 15:39   #59
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość
Postanowiłam zerwać znajomość z Tomkiem, ale jeszcze jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć, szukam właściwych słów..nie wiem.

Rozmowa z Dawidem pokazała mi, że nic nie jest proste. Powiedział mi, że nie zerwie kontaktu i nie przestanie się umawiać z tamtą dziewczyną/dziewczynami. Stwierdził, że on sam musi tego zechcieć. Że póki co wstydzi się ze mną pokazywać przede wszystkim u siebie, przed rodziną za to, że odeszłam od niego dla kogoś lepszego. Stwierdził też, że muszę tak jakby się wykazać teraz, że warto do mnie wrócić. Że jego rodzice nie chcieliby żeby ich i jego dobytek wędrował w ręce kogoś takiego jak ja. Nic nie jest łatwe. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens bo czuję, że jestem na przegranej pozycji już z góry..
W momencie kiedy jestem praktycznie gotowa spróbować, on daje mi do zrozumienia , że spotykając się ze mną jednocześnie będzie spotykał się jeszcze z nią dopóki nie zadecyduje czy warto do mnie wracać. Nie mam siły

Generalnie, zostaw Tomka w spokoju i idź do dobrego terapeuty.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 16:28   #60
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość
Postanowiłam zerwać znajomość z Tomkiem, ale jeszcze jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć, szukam właściwych słów..nie wiem.

Rozmowa z Dawidem pokazała mi, że nic nie jest proste. Powiedział mi, że nie zerwie kontaktu i nie przestanie się umawiać z tamtą dziewczyną/dziewczynami. Stwierdził, że on sam musi tego zechcieć. Że póki co wstydzi się ze mną pokazywać przede wszystkim u siebie, przed rodziną za to, że odeszłam od niego dla kogoś lepszego. Stwierdził też, że muszę tak jakby się wykazać teraz, że warto do mnie wrócić. Że jego rodzice nie chcieliby żeby ich i jego dobytek wędrował w ręce kogoś takiego jak ja. Nic nie jest łatwe. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens bo czuję, że jestem na przegranej pozycji już z góry..
W momencie kiedy jestem praktycznie gotowa spróbować, on daje mi do zrozumienia , że spotykając się ze mną jednocześnie będzie spotykał się jeszcze z nią dopóki nie zadecyduje czy warto do mnie wracać. Nie mam siły
Nie widzisz, że jemu nie zależy? Że Cię nie chce? Że nie traktuje cie poważnie???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 18:15:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.