Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 20:22   #3271
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja zaraz bede farbowac Garnierem 111.

dziewczyny czy te nowe blondy Palette bardzo niszcza wlosy?
dzisiaj widzialam jakies nowe Palette bez amoniaku i jest tez tak ladny platynowy blond, probowal ktos?jakos wierzyc mi sie nie chce ze rozjasnia..
Mi nie popaliło włosów, tylko trochę powychodziło ale ja i tak mam osłabione bo miałam wcześniej rozjaśniane i to właśnie te najbardziej są zniszczone i wychodzą. Popaliła mi bardziej farba profesjonalna i oxydant. Ogólnie brak odżywki i po tym mogą się plątać. Ale widzę ze koleżanka użyła jakieś maski Loreala i włoski ma ok. Wniosek do tych farb kup bardzo dobrą odżywkę po farbowaniu np Pantene taką z wellatonu (ok 6-7zł w Rossmannie) tu ją masz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-31620.htm
Ta bez amoniaku to color & gloss mroźny blond i był już testowany przez dziewczyny są i zdjęcia jakieś naście stron wcześniej. To raczej mocny szampon i uwaga na rozjaśniane włosy bo może zakończyć się fioletowymi kosmykami.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:23   #3272
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
EwCiAooo jak tam twoje farbowanie ????Wstaw zdjęcia jak wyszło no i czy Jesteś zadowolona???
EwCiAooo, jak poszło?

Mi zależy na takim blondzie. Wiecie może dziewczyny, jaka farba może dać taki efekt? Wstawiam zdjęcie:

??????????????
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:37   #3273
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mi nie popaliło włosów, tylko trochę powychodziło ale ja i tak mam osłabione bo miałam wcześniej rozjaśniane i to właśnie te najbardziej są zniszczone i wychodzą. Popaliła mi bardziej farba profesjonalna i oxydant. Ogólnie brak odżywki i po tym mogą się plątać. Ale widzę ze koleżanka użyła jakieś maski Loreala i włoski ma ok. Wniosek do tych farb kup bardzo dobrą odżywkę po farbowaniu np Pantene taką z wellatonu (ok 6-7zł w Rossmannie) tu ją masz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-31620.htm
Ta bez amoniaku to color & gloss mroźny blond i był już testowany przez dziewczyny są i zdjęcia jakieś naście stron wcześniej. To raczej mocny szampon i uwaga na rozjaśniane włosy bo może zakończyć się fioletowymi kosmykami.
dziekuje za odp

schna mi wlosy po 111 ale nie widze poki co zadnego efektu a drugi raz juz ja nakladalam zadna farba nie chce mi rozjasnic wlosow
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:44   #3274
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziekuje za odp

schna mi wlosy po 111 ale nie widze poki co zadnego efektu a drugi raz juz ja nakladalam zadna farba nie chce mi rozjasnic wlosow
Mi już szary odcień po 111 się wypłukuje i prawie mam czysty beżowy blond-jeszcze ze 2 mycia Kolor fantastyczny, ale muszę wypróbować coś innego, bo nie mam zamiaru przez tydzień znowu chodzić z szarymi włosami... myślę, że za ok. 2 tygodnie wypróbuje ten beżowy blond 113 Mam nadzieję, że tym razem nie przesadzę w stronę jajecznicy
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:50   #3275
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziekuje za odp

schna mi wlosy po 111 ale nie widze poki co zadnego efektu a drugi raz juz ja nakladalam zadna farba nie chce mi rozjasnic wlosow

No to ci zostaje palette bo one są żrące
Próbuj ewentualnie c10 bo widzę, że lepsze daje efekty niż c12
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-27 o 20:57
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:08   #3276
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
EwCiAooo, jak poszło?

Mi zależy na takim blondzie. Wiecie może dziewczyny, jaka farba może dać taki efekt? Wstawiam zdjęcie:

??????????????
super jest ten kolor, mi się tez bardzo podoba, ja cały czas do takiego mniej więcej dążę, podobny wychodzi po viking loreal, ale niestety szybko się wymywa i zostaje tylko beżowy
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:37   #3277
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

yoona, ja również polecam C10. Po jednym zastosowaniu znacznie rozjaśnił mi włosy. Trzymałam ok. 50min. Polecam

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
super jest ten kolor, mi się tez bardzo podoba, ja cały czas do takiego mniej więcej dążę, podobny wychodzi po viking loreal, ale niestety szybko się wymywa i zostaje tylko beżowy
Femme13, dzięki No... i taki właśnie pokazywałam fryzjerce, ale niestety, ona miała własną wizję mojego blond imagu i wyszłam z salonu z karmelowym blondem...
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 22:28   #3278
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mamy dziś piękną pogode wykorzystałam to i wstawiam fotki z dworu i kilka w domku jak dziś wyglądają moje włoski po jednym umyciu i użyłam płukanki srebnej...pozdrawiam
kochana jest super! gratulacje
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 08:46   #3279
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
yoona, ja również polecam C10. Po jednym zastosowaniu znacznie rozjaśnił mi włosy. Trzymałam ok. 50min. Polecam

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------



Femme13, dzięki No... i taki właśnie pokazywałam fryzjerce, ale niestety, ona miała własną wizję mojego blond imagu i wyszłam z salonu z karmelowym blondem...
oj ile to ja już razy od fryzjera wyszłam niezadowolona, te fryzjerki albo daltonistki, albo już sama nie wiem. Kiedyś poprosiłam o baleyage blond plus czekolada, a zrobiła rudy plus żółty - masakra!!! a ostatnio poszłam do innego na podcięcie i wiecie co mi zrobiła? z tyłu obcięła 8 cm, to ma być podcięcie???????????:pala :
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:12   #3280
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a gdzie fotki dziewczyn co się wczoraj farbowały? Fotki fotki!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:15   #3281
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
a gdzie fotki dziewczyn co się wczoraj farbowały? Fotki fotki!
nie mam aparatu a i nie ma sięczym chwalić, to byłyby raczej zdjęcia ku przestrodze
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 09:41   #3282
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja dziś farbuję Loreal 01, ale po południu! Nie wiem czy zdążę wstawić fotki... ale na pewno zdam relacje a fotki wtedy będą jutro Ojeeej już się boję.... :O
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:50   #3283
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate77 Trzymam Będzie dobrze
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:26   #3284
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Superedzia ja też widziałam się w jaśniejszych ale cóż nie jak widać nie można mieć wszystkiego od razu

Dziś robię poprawkę i zobaczymy jak wyjdzie. Zdjęcia jak mi się uda to dziś wstawię jeśli nie to na pewno jutro
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:27   #3285
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny
ja juz po farbowaniu wellaton12/1, przepraszam że nie wstawiłam wczoraj fotek ale zaraz po farbowaniu jechałam na zakupy
hmmmm...czy jestem zadowolona?? w sumie to tak, bo wiedziałam ze tych rudych za duzo mi nie ruszy, ale teraz zamiast rude bardziej wpadają w żółty, a uważam że to lepiej jak dla mnie bo na moje włosy dość dobrze działa szampon z joanny i łatwiej zniwelować żółty niż rudy
a za to od góry, tam gdzie miałam jasne pasemka wyszło naprawdę ładnie
włosy mi się trochę pokruszyły, ale maskę odżywki używam więc będzie ok. odrost na zdjęciu wyszedł w sumie dobrze ale w rzeczywistości jest bardziej żółty, więc nie wiem czy drugi raz użyję tej farbki...muszę następnym razem znaleść taką, która lepiej pokryje mój odrost a o to zdjęcia:
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:32   #3286
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

EwCiAooo bardzo ładnie Ci wyszły włoski Podoba mi się
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:36   #3287
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
EwCiAooo bardzo ładnie Ci wyszły włoski Podoba mi się
ja nie za bardzo jestem zadowolona, ale wiedziałam że jaśniej nie wyjdzie;*
więc jest ok...

dziewczyny mam do was prośbę. mam jeszcze kilka ciemnych pasemek które się nie rozjaśniły, co proponujecie żebym zrobiła?? jak to zrbić żeby je wyrównać z pozostałymi włosami?? bo farba ich na pewno nie rozjaśni...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:55   #3288
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

EwCiA000 Hmmmm z tego co widze to troche sporo jest tych kolorow na wloskach .Góra żółtawa,dol rudawy jasny, plus odzienie z pasemek.Hmmm ale zdjęcia lobia przekłamywać.Ale z tego co widzę to włoski suche trochę wiedz najpierw postawiła bym na odżywienie ich i doprowadzenie stanu używalności a myśli o kolejnej farbce odłożyłabym na później.Bo z tego co piszesz to następne farbowanie będzie silniejsza farba.ojojoj.Czego my już nie robimy,aby być pięknym.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:02   #3289
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
EwCiA000 Hmmmm z tego co widze to troche sporo jest tych kolorow na wloskach .Góra żółtawa,dol rudawy jasny, plus odzienie z pasemek.Hmmm ale zdjęcia lobia przekłamywać.Ale z tego co widzę to włoski suche trochę wiedz najpierw postawiła bym na odżywienie ich i doprowadzenie stanu używalności a myśli o kolejnej farbce odłożyłabym na później.Bo z tego co piszesz to następne farbowanie będzie silniejsza farba.ojojoj.Czego my już nie robimy,aby być pięknym.
silniejszą farbę miałam na mysli na odrosty, bo ogólnie całe włosy ten wellaton mi ładnie złapał...wiem o odżywaniu ale co radzicie z tym farbowaniem??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 12:22   #3290
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
kochana jest super! gratulacje
dzięki ja też jestem zadowolona...jednak wellaton 12,1 Ty masz też ładniutkie,teraz myśle czy na kolejny raz tak za miesiąc nie bedzie on za mocny skoro mam już tak jasne hmmmysle o stockholmie z loreala bedzie tak chłodno jak mi sie marzy....Pozdrawiam dziewczynki...blondynki:l ove:
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:01   #3291
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny pewnie macie większe doświadczenie w dochodzeniu do blondu niż ja i może któraś z Was będzie mi w stanie odpowiedz na pytanie jaką farbą w kolorze blond zniweluje rudawy odcień który mam tylko na odrostach jakieś 10 cm. Jest to bardziej jasny mahoń niż rudy ale w ogóle nie mogę sie go pozbyć, reszta włosów ma odcien karmelowego blondu o te odrosty w ogóle nei chce sie zmyć
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:18   #3292
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jestem już po farbowaniu Wellatonem 12/1 rudości nie zakryło całkiem ale na pewno jest ich już dużo mniej odrost rozjaśnił się super, włosy chyba nawet nie uległy żadnemu większemu uszkodzeniu, fotki zrobiłam zaraz po wysuszeniu włosów więc są trochę puszyste hehe Pierwsze dwie fotki przed reszta po
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:03   #3293
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

aiwlys88 moim zdaniem wellaton ładnie sobie poradził z twoimi włoskami napewno kolorek sie ochłodził wymarzony blond już coraz bliżej, odrost super....włoski masz fajniutkie takie długie.Pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:39   #3294
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny ale mam stracha nałożyłam dzisiaj tą samą farbę co poprzednio i ona wygląda zupełnie inaczej jest ciemniejsza takie jasna czekolada a ostatnio jak farbowałam był szary kolor. Boję się że wyjdzie mi coś innego niż powinno. Nie wiem czy ktoś pomylił i inną frbę włożył do tego pudełka
Chocolate jaki kolor Twoja farba miała jak nałożyłaś na włosy i ogólnie w butelce???
Jeśli mi wyjdzie coś innego to chyba się załamie
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-28 o 15:45
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:10   #3295
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kate12345 daj znać co wyszło, może po prostu jakiegoś składnika było więcej i stąd taki kolor, raczej chyba nikt nie pomylił farb, no mam taką nadzieję. Mi przy vikingu loreala ciągle jakieś inne kolory podczas farbowania się ukazują, też często mam stracha, ostatnio to był taki zielonkawy, że się bałam, że włosy będą koloru zgniłego, ale było ok.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:10   #3296
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ależ się rozpisałyście dziewczęta, miałam sporo do czytania

a więc:

Kachula masz piękny ten kolorek teraz..jest znaczna róznica...wielki krok do przodu
Hope Magda, Dolce, Ewciaooo bardzo ładne efekty


teraz czas na mnie

własnie siedzę z palette C12 na włoskach... za 20 min zmywam..zobaczymy czy coś złapie, dam znac jutro jak wyszło, teraz jest już dość ciemno i fotki będą przekłamane..jutro zrobię w dziennym świetle i zobaczymy
póki co podglądam w lusterku co 5 minut, ale nic nie widac bo farba sama w sobie jest niebieska (jak rozjaśniacz) i nic nie widać...muszę poczekać do mycia...
trzymajcie kciuki

mam nadzieje, że wyjdą ładnie jak Kachuli i przykryje mi to rudzielstwo choć troszkę
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:12   #3297
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

aiwlys88 bardzo fajne Ci ta farba włosy ochłodziła, podoba mi się.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:30   #3298
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To prawda, że ten wellaton mi ochłodził włosy, nawet bardzo w końcu nie będą na mnie mówić ruda ale bardzo podoba mi się to że ładnie chłodno złapało odrost, a nie na jakiś ciepły odcień w sumie to nie spodziewałam się że efekt będzie aż taki
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:30   #3299
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kate12345 i Jowitka061987 i jak tam te farbowanie? Nadal w toku czy już widzicie efekty?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:51   #3300
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
To prawda, że ten wellaton mi ochłodził włosy, nawet bardzo w końcu nie będą na mnie mówić ruda ale bardzo podoba mi się to że ładnie chłodno złapało odrost, a nie na jakiś ciepły odcień w sumie to nie spodziewałam się że efekt będzie aż taki
ja też chcę zrobić odrosty właśnie tą farbą, mam nadzieję, że mi też tak ładnie chwyci.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.