callanetics - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 19:20   #3361
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Tak tylko wpadlam sprawdzic czy aluniaaa ladnie nam cwiczyla...
nie cwiczylam przyznam sie bez bicia dzis tez nie dam rady,wrocilam z od rana z uczelni pol godz temu i mam jutro dwa kolokwia ale jutro obiecuje pocwiczyc!
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 08:37   #3362
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
nie cwiczylam przyznam sie bez bicia dzis tez nie dam rady,wrocilam z od rana z uczelni pol godz temu i mam jutro dwa kolokwia ale jutro obiecuje pocwiczyc!


Powodzenia na kolokwiach!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:26   #3363
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość


Powodzenia na kolokwiach!
zaliczone cwiczonka ale powiem,ze mam problem z cwiczeniami na biodra...jakies wskazowki? szkoda,ze dzisiejsze kolo mi nie poszlo
__________________

Edytowane przez aluniaa007
Czas edycji: 2012-01-12 o 22:01
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:22   #3364
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

hey dziewczyny, cwiczcie cwiczcie
ja od 1 stycznia cwicze 3 razy w tyg dlugi callanetics, 10 years younger in 10 hours i 2-3 razy te krotkie 20 minutowe na poszczegolne czesci ciala. Juz widze duza poprawe w posladkach. Uniosly sie i robia sie okragle jak brzoskwinka Jestem w szoku ze rezultaty tak szybko widac, kilka lat temu chodzilam na silownie 3-4 razy w tyg, cwiczylam na stepperze i eliptic machine i mialam tylek wlasnie taki jak brzoskwinka. Tak mi mowiono a teraz mam podobne efekty, zobaczymy jak bedzie dalej
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:25   #3365
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
hey dziewczyny, cwiczcie cwiczcie
ja od 1 stycznia cwicze 3 razy w tyg dlugi callanetics, 10 years younger in 10 hours i 2-3 razy te krotkie 20 minutowe na poszczegolne czesci ciala. Juz widze duza poprawe w posladkach. Uniosly sie i robia sie okragle jak brzoskwinka Jestem w szoku ze rezultaty tak szybko widac, kilka lat temu chodzilam na silownie 3-4 razy w tyg, cwiczylam na stepperze i eliptic machine i mialam tylek wlasnie taki jak brzoskwinka. Tak mi mowiono a teraz mam podobne efekty, zobaczymy jak bedzie dalej
cwiczysz 3 razy w tyg 3 rozne callanetcisy tak ?a ja sie zastnawiam jak mam robic te cwiczenia na biodra,bo mi kompletnie nie wychodza
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 17:26   #3366
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
cwiczysz 3 razy w tyg 3 rozne callanetcisy tak ?a ja sie zastnawiam jak mam robic te cwiczenia na biodra,bo mi kompletnie nie wychodza
Nie, nie cwicze 3 roznych Mam 10 years younger in 10 hours, plytka trwa ok godzine. Jak nie mam za duzo czasu lub nie chce mi sie cwiczyc to cwicze tylko na brzuch lub na nogi lub same biodra. Sa to 3 20 minutowe plytki, cwiczenia sa te same co natej godzinnej plycie tylko nacisk jest na poszczegolne partie ciala.
Ja wlasnie zle robilam cwiczenia na biodra- rozjasnilo mi sie jak obejrzalam plytke z callan pinckney, wszystko jest ladnie pokazane, na tych krotkich tez mam rowniez plytke the secrets of callanetics, tam tez najwazniejsze cwiczenia sa wyjasnione. Nie jestem pewna ale jak bylam mlodsza to maialm plytke bojarskiej- nie weim czy ona tam tak dobrze pokazuje i wyjasnie cwiczenia z uzyciem pelvic floor muscles . wiem ze robilam je zle , i nie robialm tych cwiczen tak wolno jak powinno sie robic. Jestem bardzo zadowolona ze w koncu po tylu latach postanowialm zainwestowac w te plytki, bo jednak ksiazka to nie to samo, ksiazke tez mialam.

A cwicze 3 razy w tyg ten godzinny callanetics i staram sie nastepne 3 dni cwiczyc chociaz te krotkie(wybieram sobie na posladki, brzuch lub nogi)

Edytowane przez summeryvonne
Czas edycji: 2012-01-14 o 17:27
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:51   #3367
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: callanetics

summeryvonne
ja mam te płytki trwające po 20 min i zdaje mi się, że to są po poostu normalne ćwiczenia callanetics tylko na poszczzególne partie.
nic nowego, wszystko z orginalnej, pierwszej wersji, nie?
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 15:10   #3368
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Czesc dziewczyny,
cwicze juz ok. 1,5 miesiaca i zdaje raport
No to tak - cialo jest w y r a z n i e bardziej jedrne i wyrzezbione, szczegolnie widoczne jest to w okolicy talii, ud (szczegolnie z tylu!), posladkow i brzucha Na pewno bede kontynuowac bo na prawde warto. Przyznam, ze po tym okresie czasu nadal nie potrafie wykonac niektorych cwiczen 100 razy, ale mimo to - nie poddaje sie. Wydaje mi sie, ze najpierw trzeba robic te cwiczenia tak jak sie potrafi, pozniej coraz bardzie udoskonalac. Ja ciagle odkrywam cos, co robie nieprawidlowo: a to biodra nie sa wypchniete, a to stopa nieobciagnieta. Ale powoli juz to zauwazam i staram sie robic cwiczenia precyzyjnie.
Dla mnie najtrudniejszym cwiczeniem jest to na brzuch, gdzie obie nogi uniesione sa do gory - dochodze do 45 i wymiekam Oprocz tego ciezko mi wykonac niektore cwiczenia na biodra i przyznam, ze najmniej je lubie. Najbardziej lubie za to cwiczenia na nogi i stretching - pewnie dlatego, ze latwo mi przychodza.
Mam nadzieje, ze sie nie poddajecie i czasem tu zagladacie
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:18   #3369
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: callanetics

ile schudłaś cm jeśli można wiedzieć?
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 23:00   #3370
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez even_number Pokaż wiadomość
summeryvonne
ja mam te płytki trwające po 20 min i zdaje mi się, że to są po poostu normalne ćwiczenia callanetics tylko na poszczzególne partie.
nic nowego, wszystko z orginalnej, pierwszej wersji, nie?
Even, tak te same. Pisalam wczesniej, ze te cwiczenia sa te same, nie ma calej rozgrzewki tylko do kazdego zestawu po kilka cwiczen. Na posladki jest jedno wiecej cwiczenie niz na 10 years younger in 10 hours, i w cwiczeniach na nogi jest dodane rozciagajace cwiczenie. Chyba powtorzen jest tez wiecej w niektorych cwiczeniach. Ja mowie o wersji angielskiej z callan pinckeny. Ja osobiscie jestem zadowolona z plytek , bo cwiczenia sa bardzo dokladnie wyjasnione i pokazane..choc jak ktos nie ma za duzo kasy to nie polecam tych plytek, wystarczy wersja 10/10

Ja cwicze regularnie od poczatku stycznia. Nie mierze sie , ale tez widze roznice w jedrnosci ciala, nogi sie robia ladniejsze, posladki podnosza sie, o brzuchu sie nie wypowiem bo ja nie mam problemow, zero tluszczu chyba nawet nie mam 60cm w pasie.
2 dni temu robilam Super Callanetics, na drugi dzien bolaly mnie posladki Cwiczen jest wiecej i powtorzen tez -szczegolnie kilka ostatnich cwiczen. Chyba po tej ciazy jeszcze miesnie sa oslabione, bo nie moglam zrobic ostatniego cwiczenia na brzuch. Miesnie jeszcze nie sa silne. Jezeli chodzi o powtorzenia to ja nie mam problemow, od poczatku robie po 100 jestem w szoku, bo jak pisalam wczesniej nie cwiczylam prawie 3 lata.

Zamierzam cwiczyc 2 razy w tyg 10/10 i 2 razy super callanetics.
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 14:50   #3371
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez even_number Pokaż wiadomość
ile schudłaś cm jeśli można wiedzieć?
Szczerze mowiac - nie wiem Ja sie w ogole ani nie lubie wazyc, ani mierzyc, dlatego, ze jest to dla mnie malo miarodajne. Ja tekie rzeczy oceniam "na wyczucie" - bo np. jesli zgubie 3cm tluszczu ale zyskam 3 cm miesni to obwod niby ten sam, ale jaka roznica w wygladzie!
Ale najwiecej ubylo mi chyba w okolicy talii, bo czuje, ze mi spodnie leca Poki co wystarcza mi satysfakcja, kiedy widze, ze na brzuszku pojawia sie ladna rzezba i wlasnie to jest moim celem. Tak samo uda - powoli nabieraja ksztaltu. Wlasnie uda sa dla mnie problematyczne, poniewaz sa takie "niewyrazne", nie maja zaznaczonych miesni. Mam nadzieje, ze to sie szybko zmieni. A jakie rezultaty u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość

Ja cwicze regularnie od poczatku stycznia. Nie mierze sie , ale tez widze roznice w jedrnosci ciala, nogi sie robia ladniejsze, posladki podnosza sie, o brzuchu sie nie wypowiem bo ja nie mam problemow, zero tluszczu chyba nawet nie mam 60cm w pasie.
2 dni temu robilam Super Callanetics, na drugi dzien bolaly mnie posladki Cwiczen jest wiecej i powtorzen tez -szczegolnie kilka ostatnich cwiczen. Chyba po tej ciazy jeszcze miesnie sa oslabione, bo nie moglam zrobic ostatniego cwiczenia na brzuch. Miesnie jeszcze nie sa silne. Jezeli chodzi o powtorzenia to ja nie mam problemow, od poczatku robie po 100 jestem w szoku, bo jak pisalam wczesniej nie cwiczylam prawie 3 lata.

Zamierzam cwiczyc 2 razy w tyg 10/10 i 2 razy super callanetics.
Wow, to Ty juz na prawde zaawansowana jestes. Ja robie nadal taki count down - czyli dodaje kilka ruchow do ostatniego "rekordu". Mysle, ze czeka mnie jeszcze kilka miesiecy, zeby dopracowac do perfekcji wersje podstawowa. Na Super Callanetics dla mnie jeszcze stanowczo za wczesnie, chyba bym padla

Nie wiem jak Wy, ale ja wole wykonywac czesciej krotsze programy, anizeli ta cala godzine na raz. Dla mnie godzina to strasznie duzo, nie jesli chodzi o wysilek, ale o czas. Niestety, mam duzo obowiazkow i znikniecie na ponad godzine (no bo przygotowanie, prysznic itp. tez zajmuje duzo czasu) to dla mnie za duzo. Ale takie 30 min jest w sam raz.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 23:17   #3372
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: callanetics

Ja chyba zrobie te 100 powtorzej bo jednak kiedys cwiczylam callana. I zawsze do niego wracam. chociaz rok przed ciaza , czas ciazy i 10 miesiecy po ciazy nie cwiczylam nic. Zabralam sie za siebie dopiero w styczniu. W grudniu cwiczylam czasem zeby przygotowac sie do Stycznia

Ja jednak wole 10/10 wole cwiczyc wszystkie partie. Te 20 minutowki sa za krotkie i czuje niedosyt. Robie je jak mam konkretnego lenia
Mi caly program zajmuje 45min. Nie przygotowuje sie do cwiczyen jakos specjalnie, cwicze w domu na dywanie po cwiczeniach nie biore prysznica, chyba,ze wieczorem cwicze. Zaczelam cwiczyc super callanetics, bo po normalnym zaczynam czuc niedosyt
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:21   #3373
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: callanetics

ja wole 20 min ponieważ nie mam czasu na całą godzinę tak na raz, a 20 min zawsze w przerwie między matematyką a fizą się znajdzie

coś się lenie ostatnio;<
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:22   #3374
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Callanetics

Przypomniałam sobie, że moja mama miała kiedyś kasetę z ćwiczeniami callanetics. Jest to zbiór ćwiczeń opracowanych przez CallanPinckney. Ściągnęłam sobie ostatnio te ćwiczenia z Internetu. Film jest z 1991 roku, więc trochę stary. Ćwiczenia te jednak są bardzo zachwalane. Podobno świetnie wpływają na figurę i już po krótkim okresie można zauważyć pozytywne zmiany. Czy ktoś ćwiczył bądź chce się podzielić opinią na temat tych ćwiczeń?
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:44   #3375
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Dot.: Callanetics

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie, że moja mama miała kiedyś kasetę z ćwiczeniami callanetics. Jest to zbiór ćwiczeń opracowanych przez CallanPinckney. Ściągnęłam sobie ostatnio te ćwiczenia z Internetu. Film jest z 1991 roku, więc trochę stary. Ćwiczenia te jednak są bardzo zachwalane. Podobno świetnie wpływają na figurę i już po krótkim okresie można zauważyć pozytywne zmiany. Czy ktoś ćwiczył bądź chce się podzielić opinią na temat tych ćwiczeń?
Bardzo lubie callanetics. Kiedys dosc duzo go cwiczylam, i calkiem fajnie wygladalam, pozniej zainteresowalam sie pilatesem, ktory zreszta jest dosc podobny do callanetics i zostalam przy tym drugim. Tobie pewnie chodzi o plyte "How to look 10 years younger in 10 hours". To klasyk Pomijajac muzyke i pojechane stroje cwiczacych, to calkiem fajny zestaw cwiczen. Co do efektow, ..., zalezy jak kto sie przyklada. Tu chodzi o jakosc ich wykonywania a nie ilosc powtorzen. Musisz sama sprobowac, zeby sie przekonac czy to tempo i zestaw cwiczen ci odpowiada. Na pewno warto dac im szanse.
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:39   #3376
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie, że moja mama miała kiedyś kasetę z ćwiczeniami callanetics. Jest to zbiór ćwiczeń opracowanych przez CallanPinckney. Ściągnęłam sobie ostatnio te ćwiczenia z Internetu. Film jest z 1991 roku, więc trochę stary. Ćwiczenia te jednak są bardzo zachwalane. Podobno świetnie wpływają na figurę i już po krótkim okresie można zauważyć pozytywne zmiany. Czy ktoś ćwiczył bądź chce się podzielić opinią na temat tych ćwiczeń?
Ja cwicze dopiero od grudnia, ale jestem zachwycona
Cytat:
Napisane przez strus2001 Pokaż wiadomość
Bardzo lubie callanetics. Kiedys dosc duzo go cwiczylam, i calkiem fajnie wygladalam, pozniej zainteresowalam sie pilatesem, ktory zreszta jest dosc podobny do callanetics i zostalam przy tym drugim. Tobie pewnie chodzi o plyte "How to look 10 years younger in 10 hours". To klasyk Pomijajac muzyke i pojechane stroje cwiczacych, to calkiem fajny zestaw cwiczen. Co do efektow, ..., zalezy jak kto sie przyklada. Tu chodzi o jakosc ich wykonywania a nie ilosc powtorzen. Musisz sama sprobowac, zeby sie przekonac czy to tempo i zestaw cwiczen ci odpowiada. Na pewno warto dac im szanse.
Moge Cie zapytac o powody przejscia z callanetics na pilates? W sumie nie zglebialam sie bardzo w filozofie pilates, jaka jest roznica pomiedzy nimi?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 12:01   #3377
kamalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: callanetics

witam. Ja ćwiczę od tygodnia. Mam pytanie jaka powinna być systematyczność ćwiczeń? Czy lepiej jest ćwiczyć codziennie czy może co drugi dzień?
kamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 15:24   #3378
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez kamalinka Pokaż wiadomość
witam. Ja ćwiczę od tygodnia. Mam pytanie jaka powinna być systematyczność ćwiczeń? Czy lepiej jest ćwiczyć codziennie czy może co drugi dzień?
Wiadomo, ze cokolwiek by sie cwiczylo to im czesciej tym lepiej no ale wiadomo tez, ze nie zawsze tak sie da. U mnie jest roznie, czasem jest codziennie a czasem 3 dni przerwy. To zalezy, jak wysportowana jestes ogolnie, co chcesz osiagnac no i ile czasu masz do dyspozycji.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 09:38   #3379
alabama99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
DVD callanetics

MAM DO SPRZEDANIA PŁYTE Z FILMEM CALLANETICS, PROWADZONYM PRZEZ CALLAN PINCKNEY, TEN, KTÓRY BYŁ WYDANY NA VIDEO W LATACH 90 - TYCH

t
chocolate75@gazeta.pl
alabama99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 11:14   #3380
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: callanetics

Czytałam gdzieś, że callanetics wysmukla ciało a mi właśnie o taki efekt chodzi. Nie koniecznie zależy mi na zrzuceniu kilogramów.
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 11:48   #3381
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że callanetics wysmukla ciało a mi właśnie o taki efekt chodzi. Nie koniecznie zależy mi na zrzuceniu kilogramów.
Zalezy mi na tym samym - jestes na wlasciwym watku
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 18:31   #3382
koral
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: callanetics

Witam wszystkie ćwiczące. Nabycie oryginalnej płyty z zestawem ćwiczeń w Polsce jest trudne. Przeglądałam naprawdę już jakiś czas temu oferty na portalach internetowych i ceny były jak dla mnie nieco zawyżone. Osoby, które chciałyby skorzystać z materiałów filmowych mogą znaleźć film w pięciu częściach ( od 01 do 05, każda około 20 min.) na stronie www.daylymotion.com wpisując w wyszukiwarce callanetics. Film jest zestawem ćwiczeń supercallanetics, ale bardziej zaawansowane ćwiczenia można odrzucić. Właściwy program zaczyna się w części 02. Część 01 i początek 02 to prezentacja całego programu. Zestaw podstawowych ćwiczeń możecie znaleźć w artykule na Wizażu. Obecnie nie ćwiczę, ale czas przygotować się do sezonu letniego . Podobno callanetics świetnie wpływa na redukcję cellulitu (mogłam zrobić błąd ), który jest ostatnio moją zmorą - czy może macie jakieś własne spostrzeżenia na ten temat?
koral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:50   #3383
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: callanetics

Jak ja ćwiczyłam to wydawało mi się, że moje ciało jest smuklejsze, a i moje samopoczucie było o wiele lepsze. Teraz planuję powrócić do ćwiczeń, ale muszę się pierwsze zmobilizować
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 13:27   #3384
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Jak ja ćwiczyłam to wydawało mi się, że moje ciało jest smuklejsze, a i moje samopoczucie było o wiele lepsze. Teraz planuję powrócić do ćwiczeń, ale muszę się pierwsze zmobilizować
Najtrudniej zaczac, potem juz trudno jest przestac. Powodzenia!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:24   #3385
koral
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: callanetics

Witam

Wiele lat temu, moja znajoma, która była taką typową mamą zapatrzoną w dzieci i dom ćwicząc min. callanetics i stosując dietę osiągnęła spektakularne efekty. Z pulchnej babeczki przeobraziła się w niezłą laskę - oczywiście musiała mieć dobre uwarunkowania genetyczne, bo nie siadła jej skóra itd. Zgadzam się, że najtrudniej zacząć i zmobilizować się. Kiedyś również ćwiczyłam callanetics ( i wiele innych), ale bardziej dla samego ruchu niż dla poprawienia sylwetki, dzisiaj powody dla, których pomyślałam o tych ćwiczeniach są inne . W weekend zaczynam może jutro ...
koral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 19:19   #3386
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: callanetics

nie jutro tylko dzisiaj
ćwiczymy, ćwiczymy wiosna idzie
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:21   #3387
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

even_number - hej, jak tam u Ciebie rezultaty?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:16   #3388
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: callanetics

Jestem załamana. Zepsuł mi się laptop, na którym miałam ściągnięty filmik z instruktażowym filmikiem callanetics. Film ten trudno znaleźć w Internecie. Jakieś pomysły? Wtedy ściągnęłam go z chomika... A tak bardzo chciałam zacząć ćwiczyć. Jestem pełna zapału a tu same przeciwności losu.
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 15:37   #3389
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Zepsuł mi się laptop, na którym miałam ściągnięty filmik z instruktażowym filmikiem callanetics. Film ten trudno znaleźć w Internecie. Jakieś pomysły? Wtedy ściągnęłam go z chomika... A tak bardzo chciałam zacząć ćwiczyć. Jestem pełna zapału a tu same przeciwności losu.
Hmmm, a ktory to byl? Z Bojarska czy jakis inny?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:43   #3390
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: callanetics

dobrze
codziennie jest miło patrzyć na zmniejszający się brzuch

proponuje z torrentów, mnóstwo tego w sieci jest.
jach chcesz podrzuce Ci na PW
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.