Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-17, 13:53   #1
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka

Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..?


Wiem że ten temat był już wiele razy poruszany, sama ze swojej strony przeczytałam w archiwum wiele wątków ale mimo to potrzebuję dokładnych wskazówek. Otóż chcę mieć jasne włosy, mój naturalny kolor to chłodny średni brąz /zdjęcie w kwardaciku/ mam teraz zafarbowane na jaśniejszy chłodny brąz /zdjęcie na opakowaniu farby/. Wiem, że muszę raczej użyć jakiegoś superrozjaśniacza i iem że wyjdzie mi pewnie jakiś rudy. Pani Grażynko, jaki rozjaśniacz pani by poleciła? Albo czy istenieje jakiś łagodny dekoloryzator /firma/? Bo ja od dawna już trochę rozjaśniałam włosy, ale zawsze wychodził mi rudy /a nie chcę iść do fryzjera, bo to zbyt duży dla mnie wydatek/ biorę na siebie pełną odpowiedzialność w związku z tym co może wyjść na mojej głowie ale i tak chciałabym abyście mi powiedziały jakiego rozjaśniacza mogę uzyć? Jakiej potem farby, by użyskać taki kolor jak na zdjęciu? I co stosować by zrobił się on bardziej popielaty /wiemże jakieś płukanki, ale jakie?/ czy bardzo sobie zniszczę włosy rozjąśniaxzem? czego póżniej używać do regeneracji? /pani Grażynko, może pani mi poleci coś extraregenerującego?/ acha musże chyba dodąć jesczze, że ostatnio farbowałam włosy na kolor ciemny blond z Garniera i wyszedł mi włąśnie ten brąz... to chyba tyle pytań na ten moment, bęę czekąc na każdy komentarz i radę. Dzikuje i pozdrawiam
Zofka
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 15:44   #2
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..?

do góry!
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 16:26   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..?

witaj! w Twoim wypadku to naprawde polecam fryzjera! bo trudno polecic super rozjasniacz, czy chcesz rozjasnic cale wloski? powiem z doswiadczenia nie fryzjerskiego! ja rozjasnialam kolezance z ciemniejszych wloskow farba rozjasniajaca Nutriss ( popielaty blond) i stosowala plukanke. a po miesiacy znow ten sam kolorek i wyszlo super, ale robilam rozjasnianie poprzez pasemka, innej stosowalam roizjasniacz palette do pasemek, i wyszedl ladny kolor, ale nie taki chlodny odcien , raczej slomkowy , ale tez stosuje plukanke, za pierwszym razem nie osiadnieesz efektu jakiego oczukujesz, ja robilam na malowanych wloskach na ciemny braz biale pasemka ale u fryzjera, i wyszly juz za pierwszym razem ale robila mi jakims wytrancaczem( tak to nazwala fryzjerka) i barwi on od razu na kolorek bialy, pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 17:08   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..?

z tego co pokazujesz na zdjeciu to nie jest jasny blond, ani choldny
napewno tez z brazu farowanego nie uzyskasz chlodnego koloru za pierwszym a i raczej za drugim razem,
trzeba napewno uzyc dekoloryzatora,ale to masz naopisane w postach wiec tam zajrzyj, ale jakij masz uzyc farby? nie znam tych sklepowych wiec nie powiem , natomiast nie wiem tez jak doradzic ci , skoro nie bede wizdiec wlosow po zabiegu ich koloru poprostu...sorrrki...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 17:23   #5
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..?

Bardzo dziękuje za odpowiedzi.
Lilu, nigdzie ui siebie nie widzialam tego 2giego rozjaśniacza ..
Pani Grażynko, a jak by Pani opisała ten kolor? mi się wydaje, że on jest chłodny, choć może faktycznie niekoniecznie jasny.
Natomiast bardzo bym chciała wiedzieć, jakiej firmy dekoloryzator by sie nadał? jaką firmę Pani by poleciła? /bo chyba Pani orientuje się w tym najlepiej z nas wszystkich/ czy istnieją jakieś najmniej inwazyjne? /w warszawie jest sklep fryzjerski dla prof. więc mogłabym tam zajrzeć gdybym widziała o co pytać /
aha, a z tych profesjonalnych farb, które są wg Pani najlepsze?
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 17:35   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..?

cynamonko, ja sie orintuje we wszystkich srodkach na rynku
wypowiedzaialm sie tu w postach o dekoloryzacji naprwde barzdo dokladnie co sadze , jak jest i jak wplywa na wlosy dekoloryzacja, prosze poczytaj posty...
dla mnie teraz najlepzsa jest farba Renee Blanche,
ten kolor na zdjeciu dl mnie jets ciepolym jakims zloto bursztynowym kiolorem
niestety zdjecie pzreklamuje i napewno farba detalizcna tak dokladnie nie wychodzi an wlosach szczegolnie na ciemnejszych i dekoloryzowanych
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 17:45   #7
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: Blond.. pani Grazynko, dziewczyny..?

Pani Grazynko, bardzo dziękuje.
Czym jest dekoloryzacja, jak działa i że niszczy włosy, to ja wiem jak pisałam, czytałam już wcześniej wątki w archwium. Chodziło mi tylko o nazwę firmy, bo tej nie znalazłam wcześniej. Renee Blanche, teraz zapamiętam
Może faktycznie ten kolor jest ciepły
Jescze raz dziękuje za cierpilowśc i pozdrawiam.
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.