Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 16:48   #2461
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

myslicie,ze warto kupic ten zegarek?szukam czegos dzieki czemu moglabym znac dokladny czas i przebiegniete km
http://www.tchibo.pl/Zegarek-treningowy-p400015548.html
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:03   #2462
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Nie warto... Czas zmierzysz w telefonie, a jak masz gps w komórce to także przebiegnięty dystans.

Co do zegarka - prawdopodobnie ustawiasz tam długość swojego kroku, co jest, delikatnie mówiąc, o kant d... potłuc. Takie tańsze pedometry (krokomierze) można kupić w Rossmanie za niecałe 50 zł, ale i tak są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Niestety ktoś mnie "uszczęśliwił" takim urządzeniem na gwiazdkę, testowałam je. Urządzenie mówiło, że przebiegłam 2,5 km, a jak sprawdziłam w google earth - okazało się prawie 5 km
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:21   #2463
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

nie mam w telefonie GPS ani nie posiada on androidow,wiec nie moge zadnego programu do liczenia zainstalowac... wiec nawet nie wiem jak mam liczyc przebiegniety dystans

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie warto... Czas zmierzysz w telefonie, a jak masz gps w komórce to także przebiegnięty dystans.

Co do zegarka - prawdopodobnie ustawiasz tam długość swojego kroku, co jest, delikatnie mówiąc, o kant d... potłuc. Takie tańsze pedometry (krokomierze) można kupić w Rossmanie za niecałe 50 zł, ale i tak są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Niestety ktoś mnie "uszczęśliwił" takim urządzeniem na gwiazdkę, testowałam je. Urządzenie mówiło, że przebiegłam 2,5 km, a jak sprawdziłam w google earth - okazało się prawie 5 km
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:44   #2464
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
nie mam w telefonie GPS ani nie posiada on androidow,wiec nie moge zadnego programu do liczenia zainstalowac... wiec nawet nie wiem jak mam liczyc przebiegniety dystans
to może według mapy?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:04   #2465
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

To możesz ściągnąć google earth, zaznaczyć jaką trasę przebiegłaś i będziesz mieć wynik.

Po co Ci urządzenie, które i tak nie zmierzy ile przebiegłaś? Będzie podawać nieprawdziwe dane.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:19   #2466
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
nie mam w telefonie GPS ani nie posiada on androidow,wiec nie moge zadnego programu do liczenia zainstalowac... wiec nawet nie wiem jak mam liczyc przebiegniety dystans
Ja obliczam trasę według mapy google
Początkowo też chciałam kupić jakiś krokomierz, ale dziewczyny mi go odradziły Teraz się z tego cieszę, bo trasę, którą przebiegnę z łatwością mogę obliczyć za pomocą google
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:19   #2467
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dzień Dobry
Zainwestowałam dzisiaj w nowe bucki do biegania Trafiłam do porządnego sklepu, gdzie najpierw sprawdzili mi jakie mam stopy na bieżni, następnie pani pokazała mi kilka modeli bucików i także sprawdziłam jak w nich biegam na bieżni i dobrałyśmy odpowiednie dla mnie Ciesze się jak nie wiem to wiem,że teraz będę mogła trenować i nie będę się musiałam martwić o nóżki
Buciki, które kupiłam to saucony 18043-1
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 13:00   #2468
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

na razie może nie mam superprofesjonalnych butów, wystarczają mi moje lekkie pumy i nie odczuwam jakoś specjalnie kostek czy stawów. muszę się najpierw lepiej "wdrożyć" - dopiero gdy będę na bieganie szła z takiego samego przyzwyczajenia co myła zęby po posiłku- wtedy pomyślę nad takową inwestycją.
jak na razie mam trzeci dzień za sobą, po 25 minut wolnego truchtu.
jest to jak chyba już wspomniałam uzupełnienie do mojego półtora bądź godzinnego treningu na rowerze stacjonarnym.

nie lubię biegać na widoku, więc wybieram się zazwyczaj ok 23:00 -
nie odczuwam mrozu jak takiego, ale powiedzcie mi dziewczyny, czy smarujecie specjalnie twarz jakimś tłustym kremem albo jakoś inaczej chronicie twarz? chyba, że zainwestuję w kominiarkę

już się nie mogę doczekać kiedy biegi będą dla mnie "bułką z masłem"
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 13:53   #2469
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Sssouzie ja smaruję twarz maścią ochronną z wit A, w aptece 7zł i jest rewelacyjna, albo krem nivea
co do butów ja byłam zmuszona kupić, bo jak pisałam zaczeły mi puchnąć nogi, a dzisiaj po trening w nowych bucików nóżki mam jak nowe nic mnie nie boli i jest rewelacja także teraz wiem,że na pewno biegania już nie odpuszczę
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 14:21   #2470
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
teraz wiem,że na pewno biegania już nie odpuszczę
nooo..koszt takich butów na pewno obliguje

krem niveja - mamm! mogę biegać
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 15:02   #2471
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Hej dziewczyny, przymierzam się do biegania i zaczynam od kupna butów bo żadne z tych które posiadam się nie nadają a biegając ostatnio w zwykłych najkach niestety to odchorowałam;/ Czytam wątek i widzę, że polecacie asisc 1160, rozglądam się za nimi w sieci ponieważ w okolicy nie mam żadnego sklepu z takim obuwiem (!!!) pierwsze co to oczywiście allegro poszło w ruch i znalazłam tam http://allegro.pl/asics-buty-do-bieg...081563808.html jednak chciała bym się upewnić czy to są te buty, które polecacie? bo cena oczywiście ma dla mnie duże znaczenie gdyż nie mogę sobie pozwolić teraz na nic droższego, a wolę zapytać o opinię czy warto je kupić? Dodam że jest to akurat mój rozmiar i cena wydaje mi się atrakcyjna- chyba że to standardowa?

P.S. nie jestem w stanie stwierdzić czy to podróbka bo nie miałam nigdy styczności z ta firmą, ale oglądając w sieci inne zdjęcia tego modelu widzę że mają takie małe logo na podeszwie.
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5

Edytowane przez malutka20068
Czas edycji: 2012-02-16 o 15:06
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 16:15   #2472
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

w koncu dalam rade dzisiaj pobiegac. w tym miesiacu to az drugi bieg rekord. musialam zmienic trase na taka, gdzie nie ma sniegu, ale to byla prosta droga i czas mi sie strasznie dluzyl w kazdym razie wyszlo mi 7,5 km
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:28   #2473
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

ja tam brnę w śnieg no właśnie, czy takie bieganie w śniegu nie zwiększa naszego wysiłku przekładając się również na ilość spalonych kalorii?
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:30   #2474
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość
ja tam brnę w śnieg no właśnie, czy takie bieganie w śniegu nie zwiększa naszego wysiłku przekładając się również na ilość spalonych kalorii?
moze i tak jest, ale tu u mnie to ten snieg sie topi i jest naprawde niewygodnie biegac i jeszcze mozna sobie krzywde zrobic
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:43   #2475
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3235058 2]w koncu dalam rade dzisiaj pobiegac. w tym miesiacu to az drugi bieg rekord. musialam zmienic trase na taka, gdzie nie ma sniegu, ale to byla prosta droga i czas mi sie strasznie dluzyl w kazdym razie wyszlo mi 7,5 km [/QUOTE]
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 22:55   #2476
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Uf...wyszłam z domu i pobiegałam
__________________
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:12   #2477
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość
ja tam brnę w śnieg no właśnie, czy takie bieganie w śniegu nie zwiększa naszego wysiłku przekładając się również na ilość spalonych kalorii?
Wydaje mi się, że liczba spalonych kalorii podczas biegania w śniegu może być większa W końcu wkłada się w to znacznie więcej wysiłku

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Pokaż wiadomość
Uf...wyszłam z domu i pobiegałam
Zazdroszczę Ja czekam na odwilż Chodniki u mnie są potwornie zaśnieżone, bałabym się, że się wywalę Ale podobno od przyszłego tygodnia temperatura wyniesie nawet +6, więc po śniegu pozostanie wspomnienie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:11   #2478
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

ja od kilku dni tylko czytam, bo tak nas zasypało sniegiem że nawet nie biegam, bo chodzić się nie da. Ale jak dzisiaj nic nowego z nieba nie spadnie to choć na 30 min pojdę potruchtać
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:03   #2479
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dołączam się, ale nie mam jeszcze odpowiednich butów :/ jakie są najlepsze?
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 10:03   #2480
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dzień Dobry
Melduję,że dzisiaj pobiegane aczkolwiek ciężko było, bo u mnie wszędzie lód na chodnikach i musiałam bardzo uważać
Buciki sprawują się rewelacyjnie i coraz mniej żałuje wydanej kasy
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:04   #2481
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

U mnie dziś nie pada, póki co. Może uda mi się na troszkę wyjść. A jeśli nie to poćwiczę w domu
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:16   #2482
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przymierzam się do biegania i zaczynam od kupna butów bo żadne z tych które posiadam się nie nadają a biegając ostatnio w zwykłych najkach niestety to odchorowałam;/ Czytam wątek i widzę, że polecacie asisc 1160, rozglądam się za nimi w sieci ponieważ w okolicy nie mam żadnego sklepu z takim obuwiem (!!!) pierwsze co to oczywiście allegro poszło w ruch i znalazłam tam http://allegro.pl/asics-buty-do-bieg...081563808.html jednak chciała bym się upewnić czy to są te buty, które polecacie? bo cena oczywiście ma dla mnie duże znaczenie gdyż nie mogę sobie pozwolić teraz na nic droższego, a wolę zapytać o opinię czy warto je kupić? Dodam że jest to akurat mój rozmiar i cena wydaje mi się atrakcyjna- chyba że to standardowa?

P.S. nie jestem w stanie stwierdzić czy to podróbka bo nie miałam nigdy styczności z ta firmą, ale oglądając w sieci inne zdjęcia tego modelu widzę że mają takie małe logo na podeszwie.
Tam jest coś namieszane w tej aukcji.... raz piszą, że biegowe, raz że siatkarskie... Mi to wygląda (na pierwszy rzut oka), że to męskie biegowe 1160, ale męskie rozmiary zaczynają się chyba od 40-tki, więc to całkiem bez sensu....

PS. Asics nie ma podróbek.... Cena wynika z tego, że to model sprzed 2-3 sezonów.
PS1. 1160 to model dla stopy z nadpronacją, jeśli taką masz, będzie Ci się z nich dobrze biegało.
PS2. Biegowe buty kupuje się tak mniej więcej pół rozmiaru większe, niż zwyczajowo inne buty. Po włożeniu stopy w but i przesunięciu jej maksymalnie do przodu, powinnaś móc swobodnie wsadzić kciuka między piętę, a zapiętek w bucie.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Melduję,że dzisiaj pobiegane aczkolwiek ciężko było, bo u mnie wszędzie lód na chodnikach i musiałam bardzo uważać
Buciki sprawują się rewelacyjnie i coraz mniej żałuje wydanej kasy
Super
Po każdym bieganiu pamiętaj o porządnym rozciąganiu - zwłaszcza achillesy.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Dołączam się, ale nie mam jeszcze odpowiednich butów :/ jakie są najlepsze?
Takie, które będą odpowiadały Twojej stopie i terenowi, w jakim biegasz (las, asfalt...).
Poza tym google nie gryzie

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość
ja tam brnę w śnieg no właśnie, czy takie bieganie w śniegu nie zwiększa naszego wysiłku przekładając się również na ilość spalonych kalorii?
No ba! A jak fantastycznie ćwiczy się dzięki temu siłę biegową

Edytowane przez Agamtb
Czas edycji: 2012-02-17 o 14:09
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:29   #2483
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Agamtb oczywiście po każdym treningu tak robię w koncu jak już brać się za coś to porządnie
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:53   #2484
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Tam jest coś namieszane w tej aukcji.... raz piszą, że biegowe, raz że siatkarskie... Mi to wygląda (na pierwszy rzut oka), że to męskie biegowe 1160, ale męskie rozmiary zaczynają się chyba od 40-tki, więc to całkiem bez sensu....

PS. Asics nie ma podróbek.... Cena wynika z tego, że to model sprzed 2-3 sezonów.
PS1. 1160 to model dla stopy z nadpronacją, jeśli taką masz, będzie Ci się z nich dobrze biegało.
PS2. Biegowe buty kupuje się tak mniej więcej pół rozmiaru większe, niż zwyczajowo inne buty. Po włożeniu stopy w but i przesunięciu jej maksymalnie do przodu, powinnaś móc swobodnie wsadzić kciuka między piętę, a zapiętek w bucie.

No właśnie coś w tej aukcji jest chyba nie tak....
Właśnie sprawdziłam jaką mam stopę i wyszło że neutralną, ale co do nadpronacji i supinacji to nie do końca wiem czy to się mnie też w tym wypadku tyczy? nie zauważyłam aby moja stopa się w którąkolwiek stronę przesuwała w trakcie wykonywania kroku.

Wiem że buty powinny być większe, ale czy one się nie rozbijają? Długość mojej stopy to 22cm a więc 23cm (rozmiar 37) raczej za duży, wychodzi na to że 36 będzie dobry.
Załączam jeszcze jeden linko do aukcji http://allegro.pl/asics-gel-galaxy-4...117593177.html może te są warte uwagi?
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5

Edytowane przez malutka20068
Czas edycji: 2012-02-18 o 12:58
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:31   #2485
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
No właśnie coś w tej aukcji jest chyba nie tak....
Właśnie sprawdziłam jaką mam stopę i wyszło że neutralną, ale co do nadpronacji i supinacji to nie do końca wiem czy to się mnie też w tym wypadku tyczy? nie zauważyłam aby moja stopa się w którąkolwiek stronę przesuwała w trakcie wykonywania kroku.

Wiem że buty powinny być większe, ale czy one się nie rozbijają? Długość mojej stopy to 22cm a więc 23cm (rozmiar 37) raczej za duży, wychodzi na to że 36 będzie dobry.
Załączam jeszcze jeden linko do aukcji http://allegro.pl/asics-gel-galaxy-4...117593177.html może te są warte uwagi?
Optymalnie 0,5cm'nr większe .Tak kupowałam już trzy pary butów biegowych i było ok.Nie licz na rozbicie,będzie Ci się źle biegało.

Ja powoli wracam do biegania ,dziś błotko pośniegowe mnie dobiło spodnie skarpety przemoczone.Ale jak miło wrócić do biegania
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:42   #2486
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Wiem że buty powinny być większe, ale czy one się nie rozbijają? Długość mojej stopy to 22cm a więc 23cm (rozmiar 37) raczej za duży, wychodzi na to że 36 będzie dobry.
Załączam jeszcze jeden linko do aukcji http://allegro.pl/asics-gel-galaxy-4...117593177.html może te są warte uwagi?
Wyglądają na fajne. Ze stopa chodzi o to że jak będziesz więcej biegała ona się spłaszcza, i także puchnie więc jak ja mam 1 rozmiar większei są idealne.

Ja dzisiaj 6 km pobiegane. Większość drogi musiałam biegnąć ulicą bo chodnikami się nie da, stoi na nich woda a pod nią lód. Na szczęście to taka ulica mało uczęszczana więc nie byłam dla nikogo problemem
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:17   #2487
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

A więc na początek chyba zamówię te fioletowe- od czegoś trzeba zacząć... mam nadzieję, że zanim mi je przyślą to śnieg stopnieje.... mieszkam na wsi i niestety tu bieganie w taką pogodę jest niewykonalne- a pewnie głupio bym wyglądała jadąc 15 km do miasta żeby pobiegać po ścieżkach
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:16   #2488
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Wyglądają na fajne. Ze stopa chodzi o to że jak będziesz więcej biegała ona się spłaszcza, i także puchnie więc jak ja mam 1 rozmiar większei są idealne.

Ja dzisiaj 6 km pobiegane. Większość drogi musiałam biegnąć ulicą bo chodnikami się nie da, stoi na nich woda a pod nią lód. Na szczęście to taka ulica mało uczęszczana więc nie byłam dla nikogo problemem
Madzia ja w tym 2x po 4,7km zaliczyłam na początek to i tak sporo z uwagi że całą zimę miałam przestój ale za to tempo lepsze niż ostatnio
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:59   #2489
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Wiem że buty powinny być większe, ale czy one się nie rozbijają? Długość mojej stopy to 22cm a więc 23cm (rozmiar 37) raczej za duży, wychodzi na to że 36 będzie dobry.
Załączam jeszcze jeden linko do aukcji http://allegro.pl/asics-gel-galaxy-4...117593177.html może te są warte uwagi?
Asics galaxy to but młodzieżowy, a młodzieżowe nie mają podziału na damskie / męskie.
Brałabym raczej te: http://allegro.pl/buty-jogging-asics...147882606.html
Asicsy się nie "rozbijają", nie licz że z czasem zrobią się luźniejsze. Lepiej też kupić pół rozmiaru za duży but, niż pół rozmiaru za mały.

Edytowane przez Agamtb
Czas edycji: 2012-02-18 o 19:01
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:23   #2490
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

malutka
zakup butów to wcale nie jest taka łatwa sprawa.Ja osobiście wolałabym przymierzyć w sklepie (ostatnio chyba z 10 par mierzyłam)i dopiero na necie zamówić =jak dobierze się wygodny but.
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.