Rossmann - cz. XIII - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 09:09   #4891
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Gratuluję
Co wybrałaś z rimmel? Jaki podkład polecasz?
Do kłaków u mnie najlepiej sprawdza się z granatem, ten pomarańczowy dobre na skórę głowy, a limony jeszcze nie miałam, ale powinien dobrze nawilżać
A wzięłam rimmel wake me up odcień soft beige, ale brałam go po raz pierwszy bo lubię próbować nowe podkłady tym bardziej że nie używam podkładu codziennie, zazwyczaj kilka razy w tygodniu i lubię mieć kilka na zmianę. Więc niestety jeszcze nie wiem czy jest dobry i czy mogę go polecić, jak przetestuje to napiszę co o nim sadzę. Jedyne co mnie trochę przeraziło to to że jak wyszłam ze sklepu na światło słoneczne to ręka świeciła mi się (tam gdzie sprawdzałam kolor) jak nie powiem już co no ale zobaczymy... najwyżej się go przypudruje
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:09   #4892
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Mam do Was ogromną prośbę Dziewczyny, poradźcie mi-korzystając z promocji chciałabym kupić sobie olejek Alterry, do tej pory żadnego nie miałam, wiem,że większość z Was używa ich do olejowania włosów, ja jednak chciałabym używać go do ciała jako nawilżacza(chodzi głównie o nogi), dodam,że mam wrażliwą skórę-który z nich będzie najlepszy do tego celu i jednocześnie nie będzie zapychał ani podrażniał?
Spróbuj limonkowego. Granat jest bardzo odżywczy, ale ciężki - możesz spróbować na własną odpowiedzialność Pomarańcza świetnie pachnie, jest lekki, lubię go do ciała. Też mam wrażliwą skórę, nawet bardzo,mnie krzywdy nie zrobił
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:11   #4893
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Mam do Was ogromną prośbę Dziewczyny, poradźcie mi-korzystając z promocji chciałabym kupić sobie olejek Alterry, do tej pory żadnego nie miałam, wiem,że większość z Was używa ich do olejowania włosów, ja jednak chciałabym używać go do ciała jako nawilżacza(chodzi głównie o nogi), dodam,że mam wrażliwą skórę-który z nich będzie najlepszy do tego celu i jednocześnie nie będzie zapychał ani podrażniał?
Zdecydowanie pomarańcza. Używam codziennie wieczorkiem na uda, czasem na całe nogi. Skóra jest po nim przyjemnie miękka. Używałam tego z granatem, ale najpierw wykonywałam na nim masaż i też był bardzo dobry, choć, jak koleżanka pisze jest bardziej "ciężki".
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:12   #4894
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Pędzle mam i ja Niby mi na nich mocno nie zależało, ale już od 6 nie mogłam spać co i rusz się budziłam. Przed R. byłam o 7.59 były jeszcze tylko dwie starsze panie. Oczywiście tylko ja byłam zainteresowana pędzlami wzięłam 3 do pudru, różu i cieni. Po mnie przyszła jeszcze jedna dziewczyna i je kupowała. Zwróćcie uwagę, że pędzle do pudru i różu mogą być na jednym wieszaczku, gdybym ich nie przejrzała wróciłabym tylko z tym do różu. A i jeśli się nie załapiecie, to w zamian można kupić pędzel FYB do pudru bardzo podobny do ET, mam oba i FYB jest bardziej gęsty niż ET.
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:13   #4895
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
A wzięłam rimmel wake me up odcień soft beige, ale brałam go po raz pierwszy bo lubię próbować nowe podkłady tym bardziej że nie używam podkładu codziennie, zazwyczaj kilka razy w tygodniu i lubię mieć kilka na zmianę. Więc niestety jeszcze nie wiem czy jest dobry i czy mogę go polecić, jak przetestuje to napiszę co o nim sadzę. Jedyne co mnie trochę przeraziło to to że jak wyszłam ze sklepu na światło słoneczne to ręka świeciła mi się (tam gdzie sprawdzałam kolor) jak nie powiem już co no ale zobaczymy... najwyżej się go przypudruje
Dzięki za odpowiedź Na razie używam minerałów, są najlepsze , ale szukam tańszego zamiennika na chude lata [mineralka z pixie kosztuje około 70 zł na rok czasu mi starcza, niby niewiele, ale muszę mieć plan - taki ze mnie człowiek ]
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:20   #4896
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Na razie używam minerałów, są najlepsze , ale szukam tańszego zamiennika na chude lata [mineralka z pixie kosztuje około 70 zł na rok czasu mi starcza, niby niewiele, ale muszę mieć plan - taki ze mnie człowiek ]
Mogę Ci polecić jeden podkład z gazetki, który mam i który jest wg mnie dobry, może nie utrzymuje się jakoś bardzo długo no ale dla mnie wystarczająco, i dobrze kryje i nie sprawia, że twarz po godzinie się świeci chociaż to pewnie w dużej mierze zależy od rodzaju cery. Jest to astor skin match, on będzie w promocji za tydzień w sobotę
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:24   #4897
izaura7
Raczkowanie
 
Avatar izaura7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 224
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Rownież jestem szczęśliwą posiadaczką pędzli ET kupiłam 2: do pudru i różu. Przed R kilka kobitek, ale ja jedna tylko byłam zainteresowana pędzlami. Jedna Pani wpadła od razu do półki z kremami (chyba Loreal) zgarniając do koszyka wszystkie, które były przecenione poza tym jakiegoś szału nie zaobserwowałam
izaura7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 09:26   #4898
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Mogę Ci polecić jeden podkład z gazetki, który mam i który jest wg mnie dobry, może nie utrzymuje się jakoś bardzo długo no ale dla mnie wystarczająco, i dobrze kryje i nie sprawia, że twarz po godzinie się świeci chociaż to pewnie w dużej mierze zależy od rodzaju cery. Jest to astor skin match, on będzie w promocji za tydzień w sobotę
Dzięki. Obadam kolory
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:28   #4899
agniechaaaxD
Przyczajenie
 
Avatar agniechaaaxD
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Rossmann - cz. XIII

a u mnie w Lublinie szal.. przed 10 dziki tłum pod sklepem, ja polowałam na podkład rimmela i udało mi się tylko dlatego, że wczoraj dobrałam sobie na spokojnie odcień, a dziś tylko go przechwyciłam.. ale 3 sekundy poźniej była juz walka przy półce, wyrywanie sobie butelek, bo dziewczyny trzymały po 3-4 i dopiero szukały odciani... ogolnie atmosfera nieprzyjemna, chyba wole normalną gazetkę, ze stnadardowymi 2tygodniowymi promocjami.. przynajmniej mozna spokojnie zakupy zrobić, a nie zostać podrapanym!
agniechaaaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:31   #4900
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann - cz. XIII

U mnie tradycyjnie stado emerytów. Jak się na Pury rzuciły to głowa mała. A w pólce były ponoć tylko 4 sztuki :P Jedna zgarnęła 3 to tłum zawył z oburzenia Maziałam się Wake Me Up ale jak w swietle zobaczyłam że to to przeraźliwie różowe (najciemniejszy odcień) i mocno brokatowe to nie wzięłam. Pędzle widziałam że były przeczyszczone i jakieś pojedyńcze sztuki wisiały.
Kupiłam tylko olejek, szampon i odżywkę alterry a z okazji gazetkowych żel pod prysznic Nivea męski i damski
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:37   #4901
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Mogę Ci polecić jeden podkład z gazetki, który mam i który jest wg mnie dobry, może nie utrzymuje się jakoś bardzo długo no ale dla mnie wystarczająco, i dobrze kryje i nie sprawia, że twarz po godzinie się świeci chociaż to pewnie w dużej mierze zależy od rodzaju cery. Jest to astor skin match, on będzie w promocji za tydzień w sobotę
Ja właśnie chyba zakupię ten astora. Mam cerę mieszaną/tłustą i dzisiejszy rimmel uczyniłby ze mnie bombkę.


U mnie też szału na pędzle nie ma. Właśnie wróciłam, kupiłam do podkładu i do cieni. Teraz zastanawiam się czy nie kupić jeszcze do pudru.

Czy ten do pudru jest mięciutki?
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 09:42   #4902
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Rossmann - cz. XIII

u mnie tez spokojnie zadnego zainteresowania pedzlami wiec wzielam do pudru i rozu
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:45   #4903
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Aż żałuję, że nie poszłam po pędzle. Ale i tak funduszy brak.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:46   #4904
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Rossmann - cz. XIII

U mnie spokojnie było, porozmawiałam sobie z paniami , które też pędzle oglądały Kupiłam do podkładu i pudru, strasznie miłe i mięciutkie Zaraz przystępuję do testowania.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:49   #4905
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Spróbuj limonkowego. Granat jest bardzo odżywczy, ale ciężki - możesz spróbować na własną odpowiedzialność Pomarańcza świetnie pachnie, jest lekki, lubię go do ciała. Też mam wrażliwą skórę, nawet bardzo,mnie krzywdy nie zrobił
Dziękuję bardzo za poradę wychodzi na to, że skuszę się na pomarańczkę/rozważę limonkę-spr skład

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pomarańcza. Używam codziennie wieczorkiem na uda, czasem na całe nogi. Skóra jest po nim przyjemnie miękka. Używałam tego z granatem, ale najpierw wykonywałam na nim masaż i też był bardzo dobry, choć, jak koleżanka pisze jest bardziej "ciężki".
Również dziękuję
Edit: będzie limetka, chyba ma lepszy skład
Jeszcze raz wielkie dzięki, dzięki Wam nie ryzykuję, że wyrzucę pieniążki w błoto

Edytowane przez monikaW88
Czas edycji: 2012-06-16 o 10:00
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:51   #4906
biedronka83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 254
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Witam, a z tego Rimmla podkład Wake me up- szukam kolor takiego naturalnego, jaki to będzie? bo zaraz chcę po niego lecieć. thx za odp.

Edytowane przez biedronka83
Czas edycji: 2012-06-16 o 10:05
biedronka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 09:53   #4907
Agniecha20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Rossmann - cz. XIII

u mnie misja pędzle też zakończona sukcesem! Kilkanaście osób przed rossem, ale na pędzle poszłam tylko ja i 2 dziewczyny . Także dokonałam zakupu pędzli do pudru, różu i cieni za zawrotną kwotę niecałych 40 zł . Rzeczywiście mięciutkie, chociaż wyobrażałam sobie, że mogą być jeszcze bardziej delikatne, bo ostatnio kupiłam w pepco syntetyczny pędzel, który jest tak milutki, że aż niebywałe! Może nie wygląda tak ładnie ecotools, ale miękkością je przebija i kosztował 5 zł :P
Agniecha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:01   #4908
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rossmann - cz. XIII

dobrze, że nikt nie zginął "w imię pędzla"
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:04   #4909
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Rossmann - cz. XIII

I ja mam pedzle Chociaz konkurencja byla. przyszlam o 8.55 i juz bylo z 10 osob nie moglam sie powstrzymac ze smiechu:p jak za prl

Poszlam od razu na polke z pedzlami... I ze mna 1 dziewczyna, ktora zabrala wszystkie pedzle do wszystkiego jakie wisialy...
nie wiem czego w nich szukala, ale potem czesc odwiesila i mam do podkladu, pudru, rozu i cieni ;D
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 10:08   #4910
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez biedronka83 Pokaż wiadomość
Witam, a z tego Rimmla podkład Wake me up- szukam kolor takiego naturalnego, jaki to będzie? bo zaraz chcę po niego lecieć. thx za odp.
Sprawdź sobie Ivory i true ivory są to kolory jaśniutkie i wyglądają bardzo naturalnie. Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie jak sprawdzałam je na ręce ale lepiej sprawdź sama

Edytowane przez princesa89
Czas edycji: 2012-06-16 o 10:17
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:17   #4911
biedronka83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 254
Dot.: Rossmann - cz. XIII

princesa89 dzięki obawiam się, że ivory bedzie za jasny, spróbuję ten 2gi, mam nadzieję, że jeszcze będą.
biedronka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:23   #4912
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez biedronka83 Pokaż wiadomość
princesa89 dzięki obawiam się, że ivory bedzie za jasny, spróbuję ten 2gi, mam nadzieję, że jeszcze będą.
Ja mam jasną cerę (nie za bardzo ale jasną raczej) i wzięłam soft beige nie za jasny nie za ciemny, daje wrażenie lekko opalonej skóry (jeszcze go nie testowałam, mam nadzieje że na twarzy będzie wyglądał tak dobrze jak na ręce )

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Dziewczyny tak sobie myślę, że taka gazetka jak ta się jeszcze pojawi (kiedyś tam) bo takich obrotów jak teraz to Rossmann chyba nigdy nie miał Dużo ludzi robi "zapasy" promocyjnych produktów, i większość przy okazji kupuje też inne rzeczy. To dla nich dobry interes taka gazetka.
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:24   #4913
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Mam pędzle
Byłyśmy z koleżanką o 8.50 i już było ok 15 osób - no normalnie jak przed lumpkiem w dzień dostawy
Tak jak sądziłam wszystkie dziewczyny rzuciły się do szafy Rimmela po podkłady, starsze panie po kremy i Pur, a my z koleżanką szybciutko do pędzli - były 3 do pudru, 2 do różu i 2 do cieni. Ja capnęłam wszystkie 3, koleżanka tylko do różu.m Po nas podeszła jeszcze jedna dziewczyna, wzięła po sztuce każdego i nie zostało już nic.

Zapytałam pani czy mogłaby mi odłożyć w poniedziałek C-Thru i tusz w czwartek, ale powiedziała, że nie mogą tego robić. No trudno, może uda mi się wyrwać z pracy na 5 minut... Znając życie to tusz będzie się cieszył podobnym zainteresowaniem jak dzisiaj podkład Rimmela.

Pani mówiła też, że oni wcale nie mają dużo tych promocyjnych produktów, z jednej strony szkoda, ale z drugiej każdego dnia jest coś innego i gdyby miały mieć więcej to miałyby tak zawalony magazyn, że nie byłoby gdzie się ruszyć.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:27   #4914
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Udało mi się kupić pędzel do pudru. Byłam w sklepie 9:05 i już całkiem sporo osób było, ale wszyscy pełna kultura. Nie było żadnych przepychanek, ani awantur. Nawet sobie z jedną babeczką pogadałam. U mnie pędzle kupowała tylko jedna dziewczyna, więc zostało ich całkiem sporo. Tylko do pudru jeden.
Ogólnie pędzelek do pudru jest bardzo miękki, ale strasznie wiotki, mam nadzieję że się sprawdzi. Jeśli, któraś z Was jeszcze się zastanawia nad pędzlami, to na pewno warto kupić ten do różu, bo jest przegenialny.
Dziękuję serdecznie panu z kosiarką, że mnie obudził o 7:30 rano, inaczej bym się niezwlokła z łóżka tak wcześnie rano
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:31   #4915
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
I ja mam pedzle Chociaz konkurencja byla. przyszlam o 8.55 i juz bylo z 10 osob nie moglam sie powstrzymac ze smiechu:p jak za prl

Poszlam od razu na polke z pedzlami... I ze mna 1 dziewczyna, ktora zabrala wszystkie pedzle do wszystkiego jakie wisialy...
nie wiem czego w nich szukala, ale potem czesc odwiesila i mam do podkladu, pudru, rozu i cieni ;D
Może kupowała dla koleżanek i wybierała te najlepiej wykonane? Ja też przejrzałam wszystkie pędzle, zanim zdecydowałam się na jeden z nich, zawsze dokładnie oglądam połączenie trzonka z metalową nasadką, bo moja koleżanka kupiła sobie pędzle Hakuro, wydała na nie sporo, a wszystkie nasadki właśnie jej schodziły.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:32   #4916
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Rossmann - cz. XIII

a ja wstałam o 7, otwarcie o 9, ale stwierdziłam, że nie jade, bo nie chce mi się jechać 15min po to, żeby się okazało, że podkładu i pędzli nie ma, poszłam dalej spać;D
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:44   #4917
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
U mnie kompletny brak zainteresowania pędzlami. Wszystkie panie rzuciły się na płyn do mycia naczyń. Wygładzający nie jest przeceniony.

Kupiłam do różu, do cieni (drugi, bardzo go lubię) i płyn Bobini kokosowy.
Właśnie wróciłam z Rossa, u mnie również kompletny brak zainteresowania pędzlami. Kupiłam do pudru, różu no i po długim bardzo wachaniu do podkładu. Do tej pory używałam pędzli Essence i myślała, że są dla mnie oo, dopóki mi któraś z wizażanek nie pojechała, że nie wyobraża sobie malowania takimi tanimi pędzlami. Ehm, zatem postanowiłam zaryzykować. W poniedziałek pójdę wymienić pedzel do pudru, bo jakiś taki lekko koslawy jest (włosie dziwnie sie układa). Oprócz tego kupiłam żel arbuzowy (długo się na niego czailam) Bobini czekolada z pomarańcza oraz ukochany zapach Beyonce Pulse. Kompletny brak zainteresowania tą woda w obu Rossmannach z mojej okolicy, z resztą na pędzle też sie nikt jakoś nie rzucał. Powinnam dostać prowizję od Rossmanna, bo zaraz za mną 3 kobiety kupiły po pedzel oraz wodę toalet. Troszkę im doradzilam.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:51   #4918
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Rossa, u mnie również kompletny brak zainteresowania pędzlami. Kupiłam do pudru, różu no i po długim bardzo wachaniu do podkładu. Do tej pory używałam pędzli Essence i myślała, że są dla mnie oo, dopóki mi któraś z wizażanek nie pojechała, że nie wyobraża sobie malowania takimi tanimi pędzlami. Ehm, zatem postanowiłam zaryzykować. W poniedziałek pójdę wymienić pedzel do pudru, bo jakiś taki lekko koslawy jest (włosie dziwnie sie układa). Oprócz tego kupiłam żel arbuzowy (długo się na niego czailam) Bobini czekolada z pomarańcza oraz ukochany zapach Beyonce Pulse. Kompletny brak zainteresowania tą woda w obu Rossmannach z mojej okolicy, z resztą na pędzle też sie nikt jakoś nie rzucał. Powinnam dostać prowizję od Rossmanna, bo zaraz za mną 3 kobiety kupiły po pedzel oraz wodę toalet. Troszkę im doradzilam.
myślisz, że wymienią?
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:26   #4919
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Rossmann - cz. XIII

O jakim żelu arbuzowym mówicie?
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:34   #4920
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Rossmann - cz. XIII

o arbuzowej Isanie- limitce która była rok temu, ale u niektórych jeszcze się ostała
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.