Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 08:48   #4561
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Nie ma za co. Dodam, ze buty sportowe dobre nie wychodza z mody .OK, znudzi ci sie bieganie, to moze potem bedziesz chodzic na fitness, albo skakac na skakance. Albo Ci sie zachce za rok biegac. Wyciagniesz buty i juz. No chyba, ze Ci dalej noga rosnie...
Ok, dzięki za podpowiedź, no i motywacje swoją drogą, pozostaje mi tylko trochę zaoszczędzić i coś kupić...

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Moge Ci polecić w miare tanie buciki, a całkiem solidne i sprawdzone przeze mnie (moje pierwsze ) mianowicie Asics Gel Stratus, ok 200zł kosztują jesli dobrze pamiętam
Znalazłam je na allegro trochę taniej, niestety rozmiar o 0,5cm za mały :< Jak zaoszczędzę to kupię, na razie szukam tańszych alternatyw, bo chciałabym te buty mieć już

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja pierwsze buty kupowałam w outlecie mam ich kilka u mnie w mieście, i wtedy trafiłam na Reeboki za 99 zł, a bardzo dobrze mi się w nich biegało, nic się nie niszczą, i mam je do tej pory, miały żelową podeszwę. Asicsy miałam dość niedawno za około 150 zł, szybciej się zniszczyły ale tez więcej biegałam, tez je jeszcze mam, no i Brooksy za 200 zł(kosztowały ponad 300 ale poszłam do sklepu i powiedziaąłm że mam 200 zł to ni facet sprzedał )
Znajomi kupije te tanie kalenji i do tego porządne wkładki tez z żelem, i podobno rewelacyjnie. Od dzisiaj w Lidlu są w promocji bardzo dobre wkładki za niecałe 12 zł
Też poszukam w outletach, co prawda znam tylko jeden u siebie i nie wiem kiedy będę miała tam okazje być... ale kupiłam już tam okazyjnie dwie pary butów, więc liczę na ten sklep : P A czy do tych droższych butów też potrzeba wkładek z żelem?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:16   #4562
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem wyszłam pobiegać, ale po 100 metrach dopadła mnie kolka robiłam na przemian bieg z marszem - całe 38 minut mnie kuło w żołądku... a czułam przed wyjściem z domu, że będzie kiepsko.
Jak kolka, to może zjadłaś coś przed samym biegiem.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Sęk ju
Proszę bardzo, super, że coraz lepiej Ci idzie

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Jak tak czytam, jak piszecie o gadżetach mierzących dystans, zapisujących trasę i innych gpsach i akcesoriach do telefonu to widzę, że jakby jestem w tym zielona Może mi ktos jak krowie na rowie o tych mapach google coś napisać? Wczoraj zerknęłam na to, ale sama nie dałam rady
To podobnie jak ja, ja już używam tylko pulsometr. A jeśli chodzi o dystans itd., to sprawdzam sobie mniej więcej na mapach googli - zaznaczam od miejsca, w którym zaczynam i kończę - wpisuję po ulicy

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Bo już miałam plan, żeby wysłać męża na skuterze, żeby mi tę trasę zmierzył

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2012-06-21 o 09:51
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:16   #4563
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Też poszukam w outletach, co prawda znam tylko jeden u siebie i nie wiem kiedy będę miała tam okazje być... ale kupiłam już tam okazyjnie dwie pary butów, więc liczę na ten sklep : P A czy do tych droższych butów też potrzeba wkładek z żelem?
Nie trzeba. Ja kupuję tak w razie co jak mi moje amortyzacje już wybiegają, to zeby troche im życie wkładką przedłużyć Ja też sobie zbieram, bo niby bieganie tani sport. Ale w tym roku bez kupowania butów sporo kasy poszło, na spodnie, koszulki, bluze, nawet jakieś maści i plasterki jakby podliczyć to się kwota zbierzeButy planuje kupić około sierpnia żeby mieć na półmaraton. No i właśnie jeszcze 45 zł zapłacić musze za półmaraton, inny bieg 40 zł za 10 km. Większość biegów choć te 10 zł musze placić. ale lubię w nich biegać
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:22   #4564
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Hej
Można powiedzieć że wróciłam do biegania.Nie biegałam od 21 kwietnia wczoraj zrobiłam
4.740m (tempo 6:52)
dziś 8.511 (tempo 6:45)

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Nie trzeba. Ja kupuję tak w razie co jak mi moje amortyzacje już wybiegają, to zeby troche im życie wkładką przedłużyć Ja też sobie zbieram, bo niby bieganie tani sport. Ale w tym roku bez kupowania butów sporo kasy poszło, na spodnie, koszulki, bluze, nawet jakieś maści i plasterki jakby podliczyć to się kwota zbierzeButy planuje kupić około sierpnia żeby mieć na półmaraton. No i właśnie jeszcze 45 zł zapłacić musze za półmaraton, inny bieg 40 zł za 10 km. Większość biegów choć te 10 zł musze placić. ale lubię w nich biegać
Madziu takie zorganizowane biegi na pewno bardziej motywują do pracy
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:41   #4565
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Jak kolka, to może zjadłaś coś przed samym biegiem.
nie jem i nie piję przed bieganiem ok. 1,5 godziny. sama nie wiem skąd się to wzięło.

z tym mężem to nie ja pisałam, coś Ci się w cytatach poplątało
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:40   #4566
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam od 2minut biegu/3minut marszu i w ciągu 30minut "przebiegałam" ok 3,5 km w zależności od dnia. Robisz marszobiegi?

Staram się przebiec bez przerwy chociaż te 2 km, ale ciągle się zatrzymuję. W efekcie robię ok 500 m, 1 min przerwy i powtarzam to 4 razy. Czasami robię większe przerwy, bo płuca mi wysiadają.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:15   #4567
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Media

Alexandra program u mnie nie wlancza gpsa musze to najpierw sama zrobic i dopiero jak zaskoczy to mierzy dystans
Dzięki za info, no cóż, nie błyskam inteligencją. Znalazłam GPSa w telefonie więc mam nadzieję, że dzisiaj będę mogła wypróbować.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ten masz na myśli? Bo się w tych planach Pumy cos gubię
Oooo, tego nie widziałam, ten jest lepszy niż ten co ja widziałam, bo tamten jest strasznie skomplikowany.
Skorzystam w takim razie z tego.

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Za to nie masz pod nogami psów, rolkarzy, pieszych itd. Wszystko ma swoje wady i zalety, ja zdecydowanie wolałabym biegać w takiej głuszy i się wyciszyć za pomocą odgłosów natury, a nie muzyki z słuchawek
No tutaj masz rację, chociaż psy owszem są, nie dużo ale są. Czasami korzystam ze słuchawek ale wolę biegać bez, dlatego, że jak wracam z trasy biegnę asfaltem i ostatnio mijał mnie samochód i tak się wystraszyłam, że aż do góry podskoczyłam bo go nie widziałam ani nie słyszałam a tu nagle coś przejeżdża.


Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Jeśli buty do biegania, załóżmy koszują 70-400 zł, to te za 70 są dla mnie tanie. Nie wiem czy coś znajdę w takiej cenie, bo strzelam z tym przedziałem? Widziałam kilka na allegro, ale nie wiem, czy będą dobrę, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Nie wiem jak będzie z moim bieganiem, czy buty nie pójdą w kąt, pytam o buty na początek, od czego wy zacznałyście? : )
Ja mam zwykłe stare adidasy, które mają chyba z 15 lat. Ale mają świetną podeszwę, w takim kształcie: http://www.hrmax.pl/product-pol-38-GEL-STRATUS-4.html


EDIT: W zasadzie to te moje buty wyglądają identycznie tylko nie mają siateczek ale są całe takie zakryte, nie jest to skóra ale nie zamsz. Nie wiem co to.


Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Czy mozecie przy dystansach pisac czas? bo tak to troche bez sensu...
Nie ma się czym chwalić. Dla mnie sukcesem jest na razie przebiegnięcie 10 minut bez przerwy. Czyli to jest około 1,8 km.

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Biegałam w nich tylko raz i zrobiły mi taką masakrę ze stóp, że wróciłam do szmaciaków.
Szmaciaków?!


Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Jak sie nie ma czym chwalic, to sie pisac nie chce 39'12''
O to to to!

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Staram się przebiec bez przerwy chociaż te 2 km, ale ciągle się zatrzymuję. W efekcie robię ok 500 m, 1 min przerwy i powtarzam to 4 razy. Czasami robię większe przerwy, bo płuca mi wysiadają.
Ja już pomału daję radę. Ale kiedyś to w ogóle jakakolwiek próba pobiegnięcia była wyczynem.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik




Edytowane przez Alexandraa
Czas edycji: 2012-06-21 o 12:17
Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 12:34   #4568
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Staram się przebiec bez przerwy chociaż te 2 km, ale ciągle się zatrzymuję. W efekcie robię ok 500 m, 1 min przerwy i powtarzam to 4 razy. Czasami robię większe przerwy, bo płuca mi wysiadają.
Ja się dość często też zatrzymywałam. Aż raz pobiegłam z kolegom i zobaczyłam że jednym ciągiem i 10 km można przebiec. Ja jak biegnę i chcę się zatrzymać to myślę czy nogi mnie bolą, odp że nie, czy oddech mam równy odp że tak, to biegnę dalej, bo to nasze zatrzymywanie głównie w głowie siedzi, a nie w nogach Jak już chcę się bardzo zatrzymać to robię dwa wdechy przeponowe i jak organizm lepiej dotleniony to biegne dalej.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:40   #4569
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja się dość często też zatrzymywałam. Aż raz pobiegłam z kolegom i zobaczyłam że jednym ciągiem i 10 km można przebiec. Ja jak biegnę i chcę się zatrzymać to myślę czy nogi mnie bolą, odp że nie, czy oddech mam równy odp że tak, to biegnę dalej, bo to nasze zatrzymywanie głównie w głowie siedzi, a nie w nogach Jak już chcę się bardzo zatrzymać to robię dwa wdechy przeponowe i jak organizm lepiej dotleniony to biegne dalej.
Dobra taktyka Muszę ją wypróbować Ale generalnie kluczem jest złapanie "swojego" tempa, zazwyczaj wolniejszego niż nam się wydaje odpowiednie
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:48   #4570
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja się dość często też zatrzymywałam. Aż raz pobiegłam z kolegom i zobaczyłam że jednym ciągiem i 10 km można przebiec. Ja jak biegnę i chcę się zatrzymać to myślę czy nogi mnie bolą, odp że nie, czy oddech mam równy odp że tak, to biegnę dalej, bo to nasze zatrzymywanie głównie w głowie siedzi, a nie w nogach Jak już chcę się bardzo zatrzymać to robię dwa wdechy przeponowe i jak organizm lepiej dotleniony to biegne dalej.

Na początku się też zatrzymywałam, nawet 10 minut nie ubiegłam ale teraz właśnie wmawiam sobie, że dam radę. A jak mam ochotę się zatrzymać to właśnie też biorę kilka głębokich wdechów.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:52   #4571
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja bym sie nie martwila, ze sie zatrzymujecie czy macie kiepskie tempo. Znam takich biegaczy, ktorzy zaczynali nie mogac przebiec 100 m, a teraz pykaja 4 maratony w roku
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 14:25   #4572
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Ja bym sie nie martwila, ze sie zatrzymujecie czy macie kiepskie tempo. Znam takich biegaczy, ktorzy zaczynali nie mogac przebiec 100 m, a teraz pykaja 4 maratony w roku
Jest dla mnie nadzieja!

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 18:23   #4573
Antoni87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Hej,
czy ktoś z Was używa pulsometru TIMEXa? Jak tak to czy mógłby polecić model dla początkującego biegacza?
Antoni87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:30   #4574
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dziewczyny,a jak sobie wyliczac dokladnie trase i czas jesli sie nie posiada gpsa w telefonie,ani nie mozna sciagnac zadnych programow ?biegam w lesie i ciezko mi zaznaczyc trase np.na google maps czy innych portalach mapowych
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:40   #4575
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Staram się przebiec bez przerwy chociaż te 2 km, ale ciągle się zatrzymuję. W efekcie robię ok 500 m, 1 min przerwy i powtarzam to 4 razy. Czasami robię większe przerwy, bo płuca mi wysiadają.
Może warto zacząć od marszobiegów? Nie robić przerwy tylko iść, wtedy też spokojnie odpoczniesz. Kondycja bardzo się poprawia

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja się dość często też zatrzymywałam. Aż raz pobiegłam z kolegom i zobaczyłam że jednym ciągiem i 10 km można przebiec. Ja jak biegnę i chcę się zatrzymać to myślę czy nogi mnie bolą, odp że nie, czy oddech mam równy odp że tak, to biegnę dalej, bo to nasze zatrzymywanie głównie w głowie siedzi, a nie w nogach Jak już chcę się bardzo zatrzymać to robię dwa wdechy przeponowe i jak organizm lepiej dotleniony to biegne dalej.
Prawda Mam tak samo - chcę się zatrzymać ale myślę sobie, przecież nogi mnie nie bolą, spokojnie sobie oddycham więc po co?
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:16   #4576
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dziewczyny Wzięłam sobie do serca to bieganie głową i nie zatrzymywanie się - dzisiejsze 5,55km w 40minut, z czego pierwsze 2 minuty marsz a reszta bez przerw Wolno bo wolno, ale w końcu biegłam, biegłam
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 06:10   #4577
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wzięłam sobie do serca to bieganie głową i nie zatrzymywanie się - dzisiejsze 5,55km w 40minut, z czego pierwsze 2 minuty marsz a reszta bez przerw Wolno bo wolno, ale w końcu biegłam, biegłam
No to jednak to zatrzymywanie w głowie było
Ja wczoraj 40 min biegu bez zatrzymywania się, potem musiałam na około min stać na przejściu, i znowu pobiegałam, więc prawie godzinny bieg.
Biegałam po uliczkach takich działkowych żeby oszczędzić stawy, i jak przeważnie jak mam problem z jakimś bólem to piszczeli lub kolan, a tu mnie kostki bolały, dzisiaj jeszcze jedną troche czuję. Pewnie za słaba rozgdziewka na nierówny teren
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:32   #4578
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

wczoraj wieczorem tylko 5 km, no ale w takie goraco dobre i to.po zachodzie slonca bylo 29° i wiatr jak powietrze z suszarki do wlosow. jutro mamy zamiar wyjsc z TZ ok 6 rano. ciekawe co z tego wyjdzie... czy on chociaz da rade sie zwlec z lozka i isc biegac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:07   #4579
Shaunee
Raczkowanie
 
Avatar Shaunee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 281
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

illegale - ja na allegro znalazłam reebok easytone za 50zł, kupiłam i są idealne (:
Wystarczy poszukać i można znaleźć duuuużo taniej niż w sklepie (:
__________________
Shaunee -> Ania
Shaunee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 09:46   #4580
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Zgodnie z waszą radą wczoraj biegałam w adidasach, a raczej specjalnych butach. Pięty nasmarowałam wazeliną, żeby się nie poobcierały i nie było z nimi aż tak tragicznie. Gorzej z kciukami. Porobiłam sobie takie odciski, które mnie w nocy obudziły bólem (co mnie bardzo zdziwiło). Gdy je nacisnęłam, poleciała ropa i bolało jeszcze bardziej. Zdezynfekowałam, posmarowałam maścią. Przyznam, biegało się dużo wygodniej niż w trampkach, ale czar prysł jak zdjęłam buty i zobaczyłam stopy ;/
Dzisiaj odpowiednia pogoda dla biegaczy na Mazowszu. Miejmy tylko nadzieję, że potem nie będzie padać. Ale nie jest mokro, duszno, gorąco. W sam raz.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 10:04   #4581
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a jak sobie wyliczac dokladnie trase i czas jesli sie nie posiada gpsa w telefonie,ani nie mozna sciagnac zadnych programow ?biegam w lesie i ciezko mi zaznaczyc trase np.na google maps czy innych portalach mapowych
Poproś kogoś kto ma licznik w rowerze, żeby Ci zmierzył trasę.


Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Zgodnie z waszą radą wczoraj biegałam w adidasach, a raczej specjalnych butach. Pięty nasmarowałam wazeliną, żeby się nie poobcierały i nie było z nimi aż tak tragicznie. Gorzej z kciukami. Porobiłam sobie takie odciski, które mnie w nocy obudziły bólem (co mnie bardzo zdziwiło). Gdy je nacisnęłam, poleciała ropa i bolało jeszcze bardziej. Zdezynfekowałam, posmarowałam maścią. Przyznam, biegało się dużo wygodniej niż w trampkach, ale czar prysł jak zdjęłam buty i zobaczyłam stopy ;/
Dzisiaj odpowiednia pogoda dla biegaczy na Mazowszu. Miejmy tylko nadzieję, że potem nie będzie padać. Ale nie jest mokro, duszno, gorąco. W sam raz.
Nie no bieganie w trampkach to dla mnie jakiś absurd.
A co do poobcieranych stóp to może za pierwszym razem, potem będzie lepiej. Może miałaś za ciasne buty, skarpetkę miałaś?

Ps: Jak sobie kciuki poobcierałaś od biegania?!




Uwaga, uwaga: sukces! 3,34 km - 30,46 minut ale przebiegłam pewnie więcej bo zanim się endo połączył z GPSem to ja już biegłam. I po zakończeniu biegu zapomniałam zatrzymać i zdążyłam się troszkę porozciągać tak więc nie jest to wynik szczery.
A poza tym nie zależy mi na czasie tylko na jak najdłuższym biegu a wczoraj dałam radę całe 20 minut bez marszu!
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 12:29   #4582
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Wczoraj przyszły moje buty do biegania W niedzielę kończę aktualny plan ćwiczeniowy i w poniedziałek zaczynam z bieganiem
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 12:53   #4583
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Nie no bieganie w trampkach to dla mnie jakiś absurd.
A co do poobcieranych stóp to może za pierwszym razem, potem będzie lepiej. Może miałaś za ciasne buty, skarpetkę miałaś?

Ps: Jak sobie kciuki poobcierałaś od biegania?!
:
Właśnie bardzo dobre pytanie bo sama nie wiem.
Dzisiaj posmarowałam wazeliną nie tylko pięty, ale i te nieszczęsne kciuki i nawet nie bolało więc najwyraźniej masz rację, kwestia przyzwyczajenia.

Pobiegałam dzisiaj 20 min, a potem rowerek 20 min.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 12:56   #4584
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Właśnie bardzo dobre pytanie bo sama nie wiem.
Dzisiaj posmarowałam wazeliną nie tylko pięty, ale i te nieszczęsne kciuki i nawet nie bolało więc najwyraźniej masz rację, kwestia przyzwyczajenia.

Pobiegałam dzisiaj 20 min, a potem rowerek 20 min.
nie kciuki tylko wielkie paluchy
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:12   #4585
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
To podobnie jak ja, ja już używam tylko pulsometr. A jeśli chodzi o dystans itd., to sprawdzam sobie mniej więcej na mapach googli - zaznaczam od miejsca, w którym zaczynam i kończę - wpisuję po ulicy
Się śmiej, będę jednak musiała tak zrobić, bo tam gdzie biegam nie ma nominalnie żadnej ulicy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
z tym mężem to nie ja pisałam, coś Ci się w cytatach poplątało
Chyba byłaś przez chwilę żoną mojego męża

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wzięłam sobie do serca to bieganie głową i nie zatrzymywanie się - dzisiejsze 5,55km w 40minut, z czego pierwsze 2 minuty marsz a reszta bez przerw Wolno bo wolno, ale w końcu biegłam, biegłam
Gratuluję Mi też podoba się ta teoria

Piękne sobie dziś pęcherze na piętach zrobiłam, jak rano szłam po pieczywo Muszę je jakoś ujarzmić przed wieczorem.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:28   #4586
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Nie no bieganie w trampkach to dla mnie jakiś absurd.
A co do poobcieranych stóp to może za pierwszym razem, potem będzie lepiej. Może miałaś za ciasne buty, skarpetkę miałaś?

Ps: Jak sobie kciuki poobcierałaś od biegania?!

Uwaga, uwaga: sukces! 3,34 km - 30,46 minut ale przebiegłam pewnie więcej bo zanim się endo połączył z GPSem to ja już biegłam. I po zakończeniu biegu zapomniałam zatrzymać i zdążyłam się troszkę porozciągać tak więc nie jest to wynik szczery.
A poza tym nie zależy mi na czasie tylko na jak najdłuższym biegu a wczoraj dałam radę całe 20 minut bez marszu!
W liceum biegałam na wfie w trampkach (bo nie chciało mi się drugich butów nosić ) i się trzaskało po 6-10 kółek i to na zaliczenie z całkiem dobrym czasem
A dzisiaj już wypróbuję nowy nabytek Reebok Realflex Train

Też nie ogarniam - kciuki u rąk?

Poczekaj aż się wyświetli "GPS OK" na głównym ekranie
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 17:45   #4587
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Się śmiej, będę jednak musiała tak zrobić, bo tam gdzie biegam nie ma nominalnie żadnej ulicy


Chyba byłaś przez chwilę żoną mojego męża


Gratuluję Mi też podoba się ta teoria

Piękne sobie dziś pęcherze na piętach zrobiłam, jak rano szłam po pieczywo Muszę je jakoś ujarzmić przed wieczorem.
Polecam odkazić igłę, przebić pęcherz, zasypać np alantanem czy innym talkiem Ja zawsze tak robie i na drugi dzień można bez problemu biegać, pęcherz już nie dokucza

Edytowane przez stupify
Czas edycji: 2012-06-22 o 17:46
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:06   #4588
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Polecam odkazić igłę, przebić pęcherz, zasypać np alantanem czy innym talkiem Ja zawsze tak robie i na drugi dzień można bez problemu biegać, pęcherz już nie dokucza
Ja mam zamiar dziś biegać Pęcherze przebite (choć nie powinno się ponoć tego robić, ale jak dla mnie gorzej jak sam pęka z hukiem), zdezynfekowane, zakleję plastrem i za godzinkę heja
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2012-06-22 o 22:00
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:21   #4589
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

dziewczyny mam do was pytanie cy czy jak zaczynałyście biegac to miałyście opuchnięte i obolałe uda?
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:22   #4590
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez olik187 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was pytanie cy czy jak zaczynałyście biegac to miałyście opuchnięte i obolałe uda?
Opuchnięte - nie, obolałe tak miałam straszne zakwasy..
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.