Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 18:08   #541
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

ja polecam Pawła Surowiaka - pracuje we Wrocławiu w Dermamedzie. Specjalista w zakresie medycyny estetycznej, jeden z prekursorów w Polsce!!
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 22:36   #542
ela10077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy ktoś może polecić gdzie zrobić Zafirro w Warszawie lub Białymstoku ?
ela10077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:37   #543
margi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Z kolei ja podrzucam informacje o Instytucie Piękna na Woronicza. Kilka argumentów:
1. Profesionalne zabiegi – robiłam m.in. zamykanie naczynek i liposukcję ultradźwiekową,
2. „Normalne ceny”
3. Super obsługa, dbają o klienta
4. Dobry punkt komunikacyjny, wiec łatwo dojechacć,
5. Można wpaść w czasie lunchu, blisko mojej firmy
margi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 15:13   #544
red_barracuda
Przyczajenie
 
Avatar red_barracuda
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: center
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Kallinna Pokaż wiadomość
Z założenia - nie korzystam z groupona i jemu podobnych.
ZAWSZE sprawdzam personel. Kiedyś się tego wstydziłam, ale od dłuższego czasu bez obciachu pytam o kwalifikacje i oglądam dyplomy na ścianach.
Zabiegi z wykorzystaniem lasera wiadomo - tylko u lekarzy. Pielęgnacyjne wystarcza mi kosmetyczka (ale też pytam, jak długo pracuje). Masaż - zdecydowanie w wyspecjalizowanych miejscach, a nie miziu-maziu w gabinetach kosmetycznych.
Działa też na mnie to, że ktoś poleca gabinet czy specjalistę albo zdarza mi się, że przeczytam, że ktoś coś mądrego powiedział i myślę sobie - o, w takie ręce bym się oddała.
Mam pod tym kątem mocno przerobiony Kraków, bo mieszkałam tam całe lata i eksperymentowałam trochę z różnymi zabiegami (spanikowana zbliżająca się czterdziestką). A teraz robię rekonesans w Warszawie, z niezłym zresztą skutkiem
Aha, nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzać certyfikat urządzenia. Jak on ma wyglądać? To ma być potwierdzenie jakości/dopuszczenia do obrotu przez jakąś instytucję?
hallo, właśnie staram się znaleźć jakąś renomowaną klinikę w Wawie, jestem więc ciekawa jakie są wyniki Twojego rekonesansu. będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
'journey, not a destination'
red_barracuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:33   #545
Beti68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja polecam Beauty Derm Instytut z Gdyni.Pracuje tam Pani Dr Larczynska Dermatolog i Lek.Medycyny Estetycznej.Robilam sobie usta przed świętami i zmarszczki preparatem Revanesse Lips i Ultra.nie będę zachwalac same zobaczcie na stronie www.beautydermspa.pl
Ja jestem mega zadowolona.
Beti68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 10:13   #546
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić gabinet Dental Complex , który mieści się w Rudzie Ślaskiej. Jakiś czas temu robiłam u nich implant zęba. Generalnie bardzo bałam się tego całego zabiegu. Na szczęście miła Pani stomatolog wszystko mi wytłumaczyła, opisała przebieg całego zabiegu i co będzie potem. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych komplikacji. Na prawdę polecam, bo ładny uśmiech to podstawa u kobiety )
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 02:56   #547
katsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Warszawa, Instytut Medycyny Estetycznej, Pl. Konstytucji 6/55

Czy któraś z Was robiła tam zabieg elos? Albo jakikolwiek inny? O samym zabiegu opinie są bardzo dobre ale nie znalazłam żadnej o tym konkretnym gabinecie.
katsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 12:50   #548
selenka1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Wie ktoś moze czy cena podana tutaj http://www.wellderm.pl/cennik/oferta-zabiegow/#pid_9417 za usunięcie naczynek to cena jednorazowa czy do usunięcia aż do skutku. to jest 600-800 zl
selenka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 10:02   #549
_karolkaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 129
GG do _karolkaaaa_
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja chciałabym wam polecić kogoś z Łodzi.
Jest to Pani dr Ochocka miałam u niej robiony kontur ust i powiększanie. Jestem bardzo zadowolona mimo moich obaw wyjaśniła wszystko. Współpracowałyśmy razem słuchała moich próśb ale wiedziała co zrobić żeby usta wyszły super.
Wykonuje ona mezoterapie igłową, którą robiła mojej mamie i też są po niej super efekty. Pani dr wykonuje takie zabiegi jak:
wypełnienie, likwidacje zmarszczek Kwasem hialuronowym
odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu - Mezoterapia
zniwelowanie zmarszczek mimicznych - Botox
można przyjść na konsultacje i wtedy dokładnie się czegoś dowiedzieć.
Z tego co słyszałam pracuje ona także w Cosmedzie na laserach.
A przyjmuje na razie na ul. Rogozińskiego 23 w Łodzi
Naprawdę z czystym sumieniem mogę ją polecić.
_karolkaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:19   #550
sybilla2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: kogo polecacie w poznaniu?

Witam,

Już jakiś czas temu trafiłam na bloga dr Wasiluka i jestem niezwykle ciekawa opinii na temat stosowanej przez niego metody usuwania rozstępów. Czy komuś korzystającemu z jego usług udało się pozbyć starych rozstępów?

Edytowane przez sybilla2013
Czas edycji: 2013-02-14 o 20:28 Powód: pomyłka
sybilla2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:39   #551
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: kogo polecacie w poznaniu?

A ja w 100% polecam pana dr, BARTOSZA PAWLIKOWSKIEGO- przyjmuje w Elitte w rawszawie i w Dermedzie w Łodzi-
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 20:20   #552
famme111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja polecam dr Pawła Surowiaka i dr Ryszarda Nawrockiego, którzy przyjmują we Wrocławiu w DermaMed. Świetni specjaliści z super podejściem do pacjenta.
famme111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:10   #553
ramzes1
Raczkowanie
 
Avatar ramzes1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 73
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Kallinna Pokaż wiadomość
Z założenia - nie korzystam z groupona i jemu podobnych.
ZAWSZE sprawdzam personel. Kiedyś się tego wstydziłam, ale od dłuższego czasu bez obciachu pytam o kwalifikacje i oglądam dyplomy na ścianach.
Zabiegi z wykorzystaniem lasera wiadomo - tylko u lekarzy. Pielęgnacyjne wystarcza mi kosmetyczka (ale też pytam, jak długo pracuje). Masaż - zdecydowanie w wyspecjalizowanych miejscach, a nie miziu-maziu w gabinetach kosmetycznych.
Działa też na mnie to, że ktoś poleca gabinet czy specjalistę albo zdarza mi się, że przeczytam, że ktoś coś mądrego powiedział i myślę sobie - o, w takie ręce bym się oddała.
Mam pod tym kątem mocno przerobiony Kraków, bo mieszkałam tam całe lata i eksperymentowałam trochę z różnymi zabiegami (spanikowana zbliżająca się czterdziestką). A teraz robię rekonesans w Warszawie, z niezłym zresztą skutkiem
Aha, nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzać certyfikat urządzenia. Jak on ma wyglądać? To ma być potwierdzenie jakości/dopuszczenia do obrotu przez jakąś instytucję?
Skoro masz dobrze przerobiony Kraków, to czy mogłabyś polecić gdzie, do kogo i na jaki zabieg najlepiej w Krakowie?
interesuje mnie głównie mezoterapia igłowa, kwas hialuronowy, derma roller, oraz wyszczuplanie/ujędrnianie brzuszka?
ramzes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 17:11   #554
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja polecam Laser Medica w Szczecinie. Laserowe zamykanie naczynek i usuwanie przebarwienia. Pani dr. Sylwia Farfał- Kałucka.
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:46   #555
juliakawka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

W Rudzie Śląskiej jest zakład Dental Complex, który mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo fachowo zajęli się moimi ząbkami.

Wcześniej próbowałam domowymi sposobami wybielić sobie zęby, ale niestety nic nie przynosiło efektu, a przynajmniej takiego jakiego bym oczekiwała.

Zdecydowałam się na Dental Complex, ponieważ mają bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie, a także wśród moich znajomych.
juliakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 09:23   #556
olka9003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Warszawa, usuwanie blizn. szczerze polecam zabieg usuwania blizn w centrum Carpe Diem w w-wie. Mi bardzo pomógł, mojej znajomej także. http://www.carpediempl.eu/pl/nowosci...redukcja-blizn
olka9003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:54   #557
Marzena33333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ostrzegam przed salonem WERSAL we Wrocławiu ul. Oławska 9. Zarozumiałe panie umiejętnie skubią klientki z gotówki. Oferują usługi, które nie są wiarygodne. Mój permanentny makijaż zaczął rozpływać się już po tygodniu. Otrzymałam odpowiedź, że każdy inaczej reaguje a wpływ na to ma też pora roku i faza księżyca. Obecnie salon ten świeci już pustkami, widać poparzonych pacjentów było tam już wielu. Nie dajcie się oszukiwać.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Omijajcie z bardzo daleka WERSAL we Wrocławiu przy ulicy Oławskiej 9. Dotyczy to salonu kosmetycznego. Pracująca tam kosmetyczka dużo mówi i używa wyuczonych na pamięć zdań, aby przekonać o swojej fachowości. Twierdzi że używa lasera, chociaż jest to tylko stara maszyna do nagrzewania skóry. Jej nibylaser nie ma promienia świetlnego, a ona sama nie używa okularów ochronnych. Również po zabiegu tym nibylaserem nie ma objawów typowych dla lasera. Miałam taki zabieg z laserem i wiem jak powinien wyglądać. Za to pobrane pieniądze są odpowiednio duże. Należy zwrócić uwagę na to, że nie ma tam lekarza dermatologa, który powinien dokonać diagnozy, nie prowadzą żadnej kartoteki pacjenta i nie wydają rachunków za wykonany zabieg. A więc w razie jakichś komplikacji pacjent zostaje sam na sam ze swoim problemem. Nigdy więcej tam nie wejdę. Uważajcie drogie panie i podejmijcie właściwe decyzje zanim tam wkroczycie.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

nie polecam nikomu tego gabinetu kosmetycznego na ul. oławskiej 9 we wrocławiu . oszukują na zabiegach, w zawiły sposób tłumaczą wykonywane przez siebie zabiegi laserowe. chociaż nie mają lasera tylko jakąś przestarzałą maszynę bez światła laserowego, jednak kasują wysokie opłaty, brak efektów wykonanego zabiegu tłumaczą porą roku, fazą księżyca, pogodą, nic tylko pogratulować umiejętności oszukiwania klientów .
uciekajcie jek najdalej od tych oszustek
Marzena33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:30   #558
miszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

pomocy szukam jakiegos gabinetu gdzie usuwaja popekane naczynka w wawie mozecie cos polecic bo nie wiem gdzie sie udac zeby sie pozbyc kilku naczynek
miszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 05:30   #559
Beti68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez miszek Pokaż wiadomość
pomocy szukam jakiegos gabinetu gdzie usuwaja popekane naczynka w wawie mozecie cos polecic bo nie wiem gdzie sie udac zeby sie pozbyc kilku naczynek
Zobacz w Time Clinic u Dr Pszenny
Beti68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 11:50   #560
PatiNova
Przyczajenie
 
Avatar PatiNova
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeśli chodzi o Warszawę, to z czystym sumieniem mogę polecić klinikę dr Tilszer - http://www.medycynaestetyczna.com/ - nie mam w sumie porównania z innymi gabinetami, ale tak sobie to wyobrażam właśnie - schludnie, czysto, a i atmosfera też miła.

Próbuję tam faceta wyciągnąć, bo mimo że chłop młody, to już z łysieniem ma problemy, a ponoć są w tym dobrzy. Ale coś się nie daje przekonać
__________________
"Optymizm jest zawsze wynikiem niedostatecznych informacji". Jacques Tati
PatiNova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 15:33   #561
rzynkabokatarzynkaNIE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja osobiście polecam dr Joanne Sułowicz z Krakowa. Ma spore doświadczenia a przede wszystkim nie robi zabiegów dla zysku, doradza jeśli faktycznie zabieg jest potrzebny i odradza jeśli są to nasze kolejne fanaberie nigdy nie przesadziła z podaniem preparatów i dzięki temu twarz wygląda naturalnie
Pozdrawiam
Kaśka
rzynkabokatarzynkaNIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 07:56   #562
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja jestem świeżo po zabiegu wybielania w Dental Complex w Rudzie Śląskiej. Na pierwszy rzut oka efekt jest zabójczy, mam nadzieje, że taki efekt utrzyma się przez dłuższy czas. Czytałam, że kilka osób już polecało ten gabinet, jak u Was efekt?
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:00   #563
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Polecam klinikę Ambroziak Estederm w Warszawie.
W tej klinice wykonywałam zabieg Thermage. Dzięki niemu skóra staje się bardziej gładka, ulepsza się barwa i struktura skóry, a przede wszystkim pozbyłam się wyglądu "zmęczonych oczu".
Przed samym zabiegiem otrzymałam dużo informacji merytorycznych dotyczących zabiegu. Zabieg w pełni odpowiedział na moje oczekiwania.
Polecam bardzo.
modna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 10:11   #564
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez miszek Pokaż wiadomość
pomocy szukam jakiegos gabinetu gdzie usuwaja popekane naczynka w wawie mozecie cos polecic bo nie wiem gdzie sie udac zeby sie pozbyc kilku naczynek
Ale na twarzy czy na nogach? Bo jeśli chodzi o pajączki na nogach, to zdecydowanie polecam Centrum Flebologii na warszawskim Gocławiu. Jak sama nazwa wskazuje, specjalizują się przede wszystkim w problemach żylnych kończyn dolnych, ale w swojej ofercie mają też inne zabiegi (nie korzystałam, więc nie mam zdania).

http://www.centrumflebologii.pl/

Zamykam tam naczynka regularnie co roku (niestety taka już moja uroda, ciągle powstają nowe, na szczęście teraz już mniej i rzadziej niż kiedyś) i zawsze jestem zadowolona z efektów
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 07:42   #565
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeśli ktoś poszukuje jakiś sprawdzonych miejsc w Krakowie, to ze swojej strony mogę polecić Ars-Medicę na Warszawskiej. Jest to zarazem przychodnia, poradnia, przeprowadzają tam zabiegi medycyny estetycznej Szczególnie godna polecenia jest tam laseroterapia.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 16:13   #566
marta10114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

witam niewiem czy dobrze trafilam ale poszukuje opini o gabinetach medycyny estetycznej dokladniej chodzi o wypelnienia kwasem hialuronowym.gdzie sie udac?czy ktos byl w juvemed?nie moge znalezc zadnych opini na temat dr Tarkiewicza.prosze doradzcie dziewczynki
marta10114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:16   #567
famme111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez marta10114 Pokaż wiadomość
witam niewiem czy dobrze trafilam ale poszukuje opini o gabinetach medycyny estetycznej dokladniej chodzi o wypelnienia kwasem hialuronowym.gdzie sie udac?czy ktos byl w juvemed?nie moge znalezc zadnych opini na temat dr Tarkiewicza.prosze doradzcie dziewczynki
Na wszelkiego rodzaju wypełniacze polecam dr Jolantę Dawidko-Siedlecką z DermaMed. Jest rewelacyjna i zawsze służy dobrą poradą. Nie wiem skąd jesteś i czy pasuje Ci Wrocław, ale naprawdę warto się tam wybrać. Polecam
famme111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:11   #568
babelb66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: kogo polecacie w Poznaniu

Drogie Wizażanki

Mam już 43 latka i chciałabym się troszkę odmłodzić , zadbać o siebie. Chciałabym odswieżyć skórę na buzi (przebarwienia i inne takie niedokonałości, trochę szara cera, obwisła miejscami) i trochę zredukować zmarszczki pod oczami i obwisłe górne powieki. Ale nie wiem od czego zacząć. Nie mam ani zbyt wiele wiedzy na ten temat a doświadczenia w zabiegach medycyny estetycznej wogóle. Chciałabym też troszkę zredukować zbędny tłuszczyk na udach i brzuchu. Co byście mi poradziły? Gdzie się udać w pierwszej kolejności celem konsultacji i ewentualnego ustalenia ścieżki dalszego postępowania.
Jakich lekarzy ewentualnie byście poleciły, jakie gabinety medycyny estetycznej?
babelb66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 11:57   #569
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: kogo polecacie w Poznaniu

Ups... Tak się rozpisałam, a dopiero teraz zauważyłam, że chodzi o Poznań Ale nie kasuję posta, może się komuś przyda



Cytat:
Napisane przez babelb66 Pokaż wiadomość
Chciałabym też troszkę zredukować zbędny tłuszczyk na udach i brzuchu. Co byście mi poradziły? Gdzie się udać w pierwszej kolejności celem konsultacji i ewentualnego ustalenia ścieżki dalszego postępowania.
Jakich lekarzy ewentualnie byście poleciły, jakie gabinety medycyny estetycznej?
Jeśli chodzi o twarz, to nie mam doświadczenia w takich zabiegach, ale jeśli chodzi o zbędną tkankę tłuszczową to mogę Ci polecić Butterfly Body Clinic w Warszawie na Ursynowie. Ja zawsze byłam szczupła, ale z różnych powodów swego czasu trochę mi się odłożyło tkanki tłuszczowej na pośladkach, biodrach i udach Więc ponad rok temu wykupiłam sobie pakiet zabiegów Lipo-X (8 zabiegów) i endermologii (4 zabiegi) i po całej serii efekt był imponujący - 4 cm mniej w obwodzie (to się wydaje niewiele, ale wystarczy spojrzeć na centymetr żeby zobaczyć że to jednak coś ). W dodatku zredukowany cellulit (ale u mnie wyjściowo był on minimalny). I efekt utrzymywał się aż do tej pory (teraz jestem w ciąży, więc siłą rzeczy tyję ). Ważne jest, by takie zabiegi połączyć z aktywnością fizyczną (ja ćwiczyłam jeszcze przed serią zabiegów i także po niej) oraz pić dużo niegazowanej wody mineralnej. Na Wizażu jest zresztą wątek o tego typu zabiegach, więc zachęcam

Edytowane przez Sif
Czas edycji: 2013-04-30 o 11:59
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 21:40   #570
Betty Booop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam, ja mam za sobą modelowanie ust i wypełnianiem twarzy kwasem hialuronowym (tzw. wolumetria). Wszystko robiłam u doktora Grzegorza Markowicz w jego gabinecie na Krzykach (Keramed).
Jeśli chodzi o efekt końcowy, to jestem bardzo zadowolona - wyglądam o niebo lepiej, a jednocześnie bardzo naturalnie.
Dodatkowym plusem, przynajmniej dla mnie, jest to, że doktor zamiast igieł używa kaniuli, więc nie ma mowy o jakimkolwiek bólu. No i jest jeszcze ten komfort, że nie mijasz się z innymi pacjentkami na korytarzach. Wizyty są tak ustawiane, żeby nikogo nie spotykać, także pełna dyskrecja.
Betty Booop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.