U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 20:24   #2161
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
hgehehehhehe ja ich rozumiem :P
ja jestem panikara ostatnio jadę sobie do domu z praktyk jak wyszłam dzownilam do mamy nie odbierała, jadę sobie do domku i mija mnie jeden wóz strażacki, zaraz drugi, potem trzeci .. dzwonie mama dalej nie odibera, dzwonie do taty cisza, to ja już płacze że coś się stało dzwonie do cioci ze nie wiem co się dzieje z rodzicami a ona że Aniu spokojnie, rozmawiałam z mamą 5 minut temu, wszystko jest w porządku ;> jejaaaaaaa. masakra ;> brzuch mnie bolał od tego wszystkiego .. a że ja mam dużą wyobraźnię, wystarczy nie odebrać ode mnie telefonu i ja juz panikuję bo mam wizje najgorszego.. ;> dotarłam do domu, przyczepiłam smycz mamie do telefonu i powiedziałam że bez telefonu na szyi ma się nie ruszać :Brzydal: hehehhe
hehe to dobrze ze nic sie nie stalo
no tak ja też się czasem martwie ale bez przesady kilka h jestem niedostępna a tu taka afera
Ja to potrzebuje dużo "luzu", niezalezności i przestrzeni

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-05-28 o 20:23
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:54   #2162
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

laski, ja tez jestem panikarą szczególnie co do tż, Kiedyś wracał z Pracy, i stracił nagle zasięg. Gdy minęło 20 min ja już płakałam i chciałam na policję dzwonić bo powinien być dawno w domu brat śmiał się ze mnie przez dłuugi czas

Limon Ty nie obkupuj się pierścionkami bo niedługo dostaniesz swój, od tż a ten co kupiłąs ładny i dostają podobne dziewczyny na zaręczyny więc można się pomylić.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:29   #2163
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej kobietki ja dzis sie kuruje, dusze sie jak nie wiem tak mnie dopadlo przeziebienie

Limonka ja mam tak samo, moja wyobraźnia dziala podobnie. pamietam jak w Zakopcu bylam z tz dzwonilam do mojej mamy nie odbierala, pozniej drugi to samo. sprobowalam znowu i znow nie odbierala. mowie kurcze cos sie stalo. szybko do mojej siostry zadzwonilam, ze chyba sie cos stalo bo mama nie odbiera, a pozniej zaraz mama do mnie oddzwonila i powiedziala ze spala, no szok, a ja w takim stresie ze masakra.
tak jak ostatnio wracajac autobusem od kolezanki. kierowca tak pedzil, gnal, ze z 3 razy to by sie wykopyrcil na drodze a ja juz przed oczami mialam jak autobus powoduje wypadek, a ja laduje w szpitalu, a jak wysiadlam z tego autobusu bylam przeszczesliwa ze dojechalam bezpiecznie....
o mojego tz jak wraca z pracy tez sie martwie, panikuje, bo mamy umowe, ze jak ktores z nas juz bedzie w domu czy to wraca z pracy czy skad kolwiek zawsze pisze "juz jestem w domu". a jak mi nie napisze to ja nawet o polnocy pytam sie go czy juz w domu, jak zapomni napisac bo nie jestem w stanie usnac. musze miec pewnosc ze bezpiecznie dotarl do domu.
A co do twojej nauki no fakt praca, praktyki ciezko i brak czasu. ale pozniej ostro do nauki musisz przysiasc, ale dasz rade
A pierscionek bardzo ladny
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:49   #2164
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Hej kobietki ja dzis sie kuruje, dusze sie jak nie wiem tak mnie dopadlo przeziebienie

Limonka ja mam tak samo, moja wyobraźnia dziala podobnie. pamietam jak w Zakopcu bylam z tz dzwonilam do mojej mamy nie odbierala, pozniej drugi to samo. sprobowalam znowu i znow nie odbierala. mowie kurcze cos sie stalo. szybko do mojej siostry zadzwonilam, ze chyba sie cos stalo bo mama nie odbiera, a pozniej zaraz mama do mnie oddzwonila i powiedziala ze spala, no szok, a ja w takim stresie ze masakra.
tak jak ostatnio wracajac autobusem od kolezanki. kierowca tak pedzil, gnal, ze z 3 razy to by sie wykopyrcil na drodze a ja juz przed oczami mialam jak autobus powoduje wypadek, a ja laduje w szpitalu,a jak wysiadlam z tego autobusu bylam przeszczesliwa ze dojechalam bezpiecznie....
o mojego tz jak wraca z pracy tez sie martwie, panikuje, bo mamy umowe, ze jak ktores z nas juz bedzie w domu czy to wraca z pracy czy skad kolwiek zawsze pisze "juz jestem w domu". a jak mi nie napisze to ja nawet o polnocy pytam sie go czy juz w domu, jak zapomni napisac bo nie jestem w stanie usnac. musze miec pewnosc ze bezpiecznie dotarl do domu.
A co do twojej nauki no fakt praca, praktyki ciezko i brak czasu. ale pozniej ostro do nauki musisz przysiasc, ale dasz rade
A pierscionek bardzo ladny

jejku jak ja bym miała się tak martwić o wszystko...to bym zwariowała
No ale rozumiem że każdy jest inny

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-05-28 o 20:24
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 05:14   #2165
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
a co do zupek to tylko pikantny vifon
U mnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Nada ją czytała i polecała, ja jej jeszcze nie czytałam, ale w swojej kolekcji mam heheh jestem teraz na etapie ksiażki "milcząca godność"

3 osoby wzięły dania gorące, a co wzięłam ja ? ciasto hahahahha czekoladową krówkę z orzechami polaną dużą ilością czekolady ahhahahahhahahaha to wyglądało na prawdę komicznie, reszta kurczaczki, frytki, ziemniami, surówki, a ja ogromny talerz z dwoma kawałkami ciasta ;p
Też mam "Jeźdźca miedzianego" ale nie mogę się do tej książki jakoś zabrać. Czytam "Tajemnicę niebieskiego kufra" Lise Dion.

Z tym jedzeniem też tak mam. Taki łasuch się ze mnie zrobił, że szok.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
jejku jak ja bym miała się tak martwić o wszystko...to bym zwariowała
No ale rozumiem że każdy jest inny
Ja właśnie się tak o wszystko zamartwiam. Szczególnie w pracy.




Witam wszystkich we wtorek Miłego dnia
Oby do weekendu!
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:36   #2166
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.


u mnie dzisiaj tylko 10stopni. Nawet cos w domu zimno
Jak sobie pomyśle że trzeba wyjsc na to zimno to az mi slabo

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-05-28 o 20:24
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:42   #2167
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

Krucze wvzoraj wam napisat długiego posta i się nie wysłał :/ nie wiem czemu.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
ale miałam nadrabiania, super

hmm mój tż jada pierogi z maggi, a ja mu się dziwię, u mnie jada się z cebulką, albo śmietaną, ale z maggi?

a co do zupek to tylko pikantny vifon

czytam książkę z przerwami na inne czynności, i tak mi czas leci ale muszę dziś troszkę zadbać o siebie, choć tak mi się nie chce
Pierwszy raz słyszę o pierogach z magi xD nie wiedziałam, że tak się jada.





Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Nada ją czytała i polecała, ja jej jeszcze nie czytałam, ale w swojej kolekcji mam heheh jestem teraz na etapie ksiażki "milcząca godność"

Ha... dokładnie to samo Ci mówiłam i dokładnie tak samo miałam, w jeszcze bardziej znanym sklepie spożywczym niż Żabka ... i tez nie wytrzymałam, tylko że ja się tak dawałam wykorzystywać przez miesiąc, a potem ze 2 miesiące to odchorowywałam ;>

heheheh niooo tez tak jeźdźca czytałam .. fajny

no bo serowe śmierdzą skarpetami !! tak jak śmierdzące serowe chrupki ale ja uwielbiam hehehehe

ALe wczoraj fajnie mi minął dzień z tżtem pichciliśmy dietetyczny obiadek, byliśmy na bilardzie, spotkaliśmy się z parą znajomych na piwie ;> i co najlepsze... 3 osoby wzięły dania gorące, a co wzięłam ja ? ciasto hahahahha czekoladową krówkę z orzechami polaną dużą ilością czekolady ahhahahahhahahaha to wyglądało na prawdę komicznie, reszta kurczaczki, frytki, ziemniami, surówki, a ja ogromny talerz z dwoma kawałkami ciasta ;p aż mi głupio jeść było znajomi się śmieli że teraz juz wiedzą jak ja lubię słodkości

szukam sobie pierścienia na palucha, bo lubię mieć coś na ręku, a lubię srebro lub biale zloto, ale szukam srebrnego, bo pogubiłam wszystkie pierścienie i noszę teraz ze złota ale nie znosze złota, więc noszę aż kupię coś nowego hehe
Mi się "Duża dziewczynka" całkiempodobała. Taka lekka książka i przyjemna

Skończyłam wczoraj w nocy "chemię śmierci" i w sumie spoko ale się domyśliłam kto zabijał

Bardzo ładny pierscionek. Ja z pierscionków tylko zaręczynowy nosze. Wcześniej żadnych nie nosiłam.



Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
o taki ooooooo ja chcę żeby byl dekilatny, bo mam teraz taki z brylancikiem czy czym to wszyscy pytają czy to zaręczynowy, a ten będzie ni to obrączka ni to pierscionek, ale zaręczynowych raczej takich się nie kupuję, wiec może ludzie przestaną pytać :P
A widzisz, ja mam koleżankę która ma bardzo podobny zaręczynowy do tego który kupiłaś. Tylko jest zloty i taki bardziej prosty.





Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
laski, ja tez jestem panikarą szczególnie co do tż, Kiedyś wracał z Pracy, i stracił nagle zasięg. Gdy minęło 20 min ja już płakałam i chciałam na policję dzwonić bo powinien być dawno w domu brat śmiał się ze mnie przez dłuugi czas

Limon Ty nie obkupuj się pierścionkami bo niedługo dostaniesz swój, od tż a ten co kupiłąs ładny i dostają podobne dziewczyny na zaręczyny więc można się pomylić.
Haha fakt! Może TŻ coś już szykuje?





Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
U mnie tak samo


Też mam "Jeźdźca miedzianego" ale nie mogę się do tej książki jakoś zabrać. Czytam "Tajemnicę niebieskiego kufra" Lise Dion.

Z tym jedzeniem też tak mam. Taki łasuch się ze mnie zrobił, że szok.


Ja właśnie się tak o wszystko zamartwiam. Szczególnie w pracy.




Witam wszystkich we wtorek Miłego dnia
Oby do weekendu!

Ja nie chcę do weekendu no w weekend szkoła :p

A co do Jeźdzca to byś zaczęła i już od pierwszej strony Cię wciągnie. Świetna książka <3

Ja teraz musze się uczyć do Postępowania sądowo administracyjnego, nie mówiąc już o projektach do szkoły więc nie mogę się w książki wciągać na razie Zwłaszcza, że czytam po nocy.

W ogóle ktoś mi ukradł konto pocztowe i zmienił hasło. Albo jakiś błąd systemu :/ nie moge się id wczoraj Zalogować
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 09:22   #2168
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

hej
oj tak jeździec jest boski. Tylko te sceny opisujące głód, i to jak ludzie umierają to jakaś masakra ale warto przeczytać, ja uwielbiam takie klimaty jestem już na 400 stronie, a czytam drugi dzień

dziś od rana mam nerwowy dzień, ech mam dość mojego rodzeństwa, i najchętniej wywaliłabym ich z domu za to jakimi są leniami.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:49   #2169
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Heh mi zabrali konto -na ktorym rejestr.się na wizażDoskonale pamiętam meila i hasło-więc na pewno dobrze wpisuje a mimo to juz od dawna nie mogę się tam zalogować.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:28   #2170
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

no to tak jak ja. Nie ma szans, że zmieniłam hasło bo nie korzystam przez przeglądarkę z poczty praktycznie nigdy tylko ściagam przez Thunderbirda.
zadzwoniłam do nich (koszt za każdą rozpoczętą minutę połączenia 1,29 ) i przegadałam 4 minuty po to, żeby mi babeczka dodała telefon do konta. Musze poczekać do 12 i wysłać smsa (4 zł) to będę mogła odzyskać konto... jednym słowem PORAŻKA!

czekam w ogóle na telefon o pracę, w ogłoszeniu informowali, że z wybranymi osobami skontaktują się 28.05 - czyli dzisiaj
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:45   #2171
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Nada oby zadzwonili, trzymam kciuki

zarzucam sobie film
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 13:33   #2172
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Również trzymam za kciuka. Jaka branża?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:06   #2173
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

no i nie zadzwonili. Ehh. Szukali: asystentki / event managera fajna praca tworzenie reklam prasowych, ulotek, edycja strony www no cóż. Byli lepsi
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:06   #2174
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Ja nie chcę do weekendu no w weekend szkoła :p

A co do Jeźdzca to byś zaczęła i już od pierwszej strony Cię wciągnie. Świetna książka <3
Ja strasznie się cieszę, że okres edukacji mam już za sobą

Przeczytałam pierwszą stronę i nie wciągnęło

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hej
dziś od rana mam nerwowy dzień, ech mam dość mojego rodzeństwa, i najchętniej wywaliłabym ich z domu za to jakimi są leniami.
Jeszcze trochę i się wyprowadzisz na swoje

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
no i nie zadzwonili. Ehh. Szukali: asystentki / event managera fajna praca tworzenie reklam prasowych, ulotek, edycja strony www no cóż. Byli lepsi
Z tym to różnie bywa


Wróciłam z pracy o 19.30. Zrobiłam sobie kakao, otworzyłam chrupki i czekam na "Barwy szczęścia"
Do później
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 23:10   #2175
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość

jejku jak ja bym miała się tak martwić o wszystko...to bym zwariowała
No ale rozumiem że każdy jest inny
tak kazdy jest inny i czasem zastanawiam sie czy moja opiekunczosc, troskliwosc, martwienie sie o to czy wszystko ok u moich bliskich jest jest wada czy moze zaleta. czesto sie nad tym zastanawiam i dochodze do wniosku ze jest to zaleta
a co do tej jazdy autobusem to naprawde bylam w peku. wiadomo wszystkim tak przejmowac sie nie da, ale wtedy myslalam tylko o tym, zeby jak najszybciej dojechac do mojego przystanku i wysiasc z niego

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
no i nie zadzwonili. Ehh. Szukali: asystentki / event managera fajna praca tworzenie reklam prasowych, ulotek, edycja strony www no cóż. Byli lepsi
Idealna praca w tym co lubisz. szkoda, ze nie zadzwonili, ale głowa do góry. nie pierwsza i nie ostatnia praca. Kto wie, moze niedlugo znajdziesz inna i fajniejsza. oby tak sie stalo. życze ci tego z calego serducha
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 04:59   #2176
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam w środę
Dwa dni były u nas bardzo słoneczne. Opalać się można było. Dzisiaj już z rana pochmurno także pewnie doopa z pogodą.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 08:47   #2177
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

witam

Jestem wściekła na mojego psa, bo wyszłam z nim na smyczy na spacerek ,i nie da się go zagonić do domu.Uparł się, że będzie siedział na ogrodzie, i nic go nie rusza. A jego trzeba pilnowac bo w każdej chwili może zrobić dziurę w siatce i zwiać. Mam go gdzieś, jade za godzinę do miasta, nie będę go pilnowała

po 19 przyjedzie tż, a ja robię dziś 2 wieelkiee pizze
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 09:09   #2178
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejj

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja strasznie się cieszę, że okres edukacji mam już za sobą

Przeczytałam pierwszą stronę i nie wciągnęło


Jeszcze trochę i się wyprowadzisz na swoje


Z tym to różnie bywa


Wróciłam z pracy o 19.30. Zrobiłam sobie kakao, otworzyłam chrupki i czekam na "Barwy szczęścia"
Do później

mi już mało zostało na szczęście :p ostatni rok pierwszych studiów i w czerwcu kończę i od października zaczynam ostatni rok 2.

Oj no to może od 1 rozdziału :P historia jest super. Ja nie jestem wielką fanką romansów a bardzo mi się wszystkie części podobały.




Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
tak kazdy jest inny i czasem zastanawiam sie czy moja opiekunczosc, troskliwosc, martwienie sie o to czy wszystko ok u moich bliskich jest jest wada czy moze zaleta. czesto sie nad tym zastanawiam i dochodze do wniosku ze jest to zaleta
a co do tej jazdy autobusem to naprawde bylam w peku. wiadomo wszystkim tak przejmowac sie nie da, ale wtedy myslalam tylko o tym, zeby jak najszybciej dojechac do mojego przystanku i wysiasc z niego

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------


Idealna praca w tym co lubisz. szkoda, ze nie zadzwonili, ale głowa do góry. nie pierwsza i nie ostatnia praca. Kto wie, moze niedlugo znajdziesz inna i fajniejsza. oby tak sie stalo. życze ci tego z calego serducha
Dziękuję



Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
witam

Jestem wściekła na mojego psa, bo wyszłam z nim na smyczy na spacerek ,i nie da się go zagonić do domu.Uparł się, że będzie siedział na ogrodzie, i nic go nie rusza. A jego trzeba pilnowac bo w każdej chwili może zrobić dziurę w siatce i zwiać. Mam go gdzieś, jade za godzinę do miasta, nie będę go pilnowała

po 19 przyjedzie tż, a ja robię dziś 2 wieelkiee pizze
Ooo pizza :d
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 10:00   #2179
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość

Jestem wściekła na mojego psa, bo wyszłam z nim na smyczy na spacerek ,i nie da się go zagonić do domu.Uparł się, że będzie siedział na ogrodzie, i nic go nie rusza. A jego trzeba pilnowac bo w każdej chwili może zrobić dziurę w siatce i zwiać. Mam go gdzieś, jade za godzinę do miasta, nie będę go pilnowała

po 19 przyjedzie tż, a ja robię dziś 2 wieelkiee pizze
Skąd ja znam takie uparcie? . Niestety często zwierz chce rządzić człowiekiem
To dobra może być . Z jakimi składnikami zazwyczaj robisz?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 14:02   #2180
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
witam

Jestem wściekła na mojego psa, bo wyszłam z nim na smyczy na spacerek ,i nie da się go zagonić do domu.Uparł się, że będzie siedział na ogrodzie, i nic go nie rusza. A jego trzeba pilnowac bo w każdej chwili może zrobić dziurę w siatce i zwiać. Mam go gdzieś, jade za godzinę do miasta, nie będę go pilnowała

po 19 przyjedzie tż, a ja robię dziś 2 wieelkiee pizze
hehe jakbym czytala o swoim uparciuchu moja sunia tez bywa tak uparta czasem, ja do domu chce a ona zapiera sie lapkami i nie, ona na dworze chce i kropka.
Ooo jakies zakupy sie szykuja, a jaka pizze robisz? uwielbiam pizze a najbardziej z pieczarkami szynka, z kurczakiem i na slodko.
jadlyscie moze z owocami morza? ja sie wzbraniam przed nia, ale slyszalam ze nawet dobra.

Tak wg to witam was w ten sloneczny dzien jakies plany konkretne na dzis? u mnie lenistwo jak narazie, pozniej obejrze otchlan i bede sobie pytania z fizykoterapii na egzamin opracowywac, bo za dwa tygodnie sesja sie zaczyna
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:16   #2181
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ja jadłam z owocami morza. Krewetki, wiadomo, większość wie jak smakują, kalmary zbliżone są do kurczaka lub makaronu (mi tak się kojarzyły), ośmiornice nie pamiętam jak smakowały, ale w buzi wydaje się jakby grzyba się jadło . Trzeba spróbować wszystkiego, więc nie bój się, jak nie posmakuje to trudno, ale będziesz miała kolejne doświadczenie . Ja lubię pizzę praktycznie ze wszystkim, ze słodkich to tylko z ananasem toleruję. Lubię nietypowe połączenie ananasa z sosem czosnkowym.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:39   #2182
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

zabiegana jestem od rana

pizzę robię z : pieczarkami, serem, papryką, cebulą, pomidorami, kukurydza i wędliną taka standardowa

do polania sos czosnkowy

ah te zwierzęta, ja już z moim chyba nie wyjdę. Nieźle mnie dziś wkurzył, bo jechałam do miasta i takki numer odstawił..
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:45   #2183
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Night to spróbuje moze mi posmakuje i stanie sie ulubiona ja tez na slodko wlasnie ananas i oczywiscie sosik czosnkowy, chyba najbardziej mi smakuje

martusia taka standardowa najlepsza, a sos czosnkowy pycha. numer odstawil bo nie chcial zebys go zostawiala i jechala. te zwierzaki lubia odstawiac numery, ale sa strasznie kochane i pocieszne
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:54   #2184
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Heeej pogoda u mnie nie rozpieszcza , pada a nawet chwilę burza była


Pizze bym zjadła mniam ale dzisiaj u mnie sałatka z gyrosem uwielbiam !

Chyba włącze jakiś film albo coś bo w taka pogodę to nie ma się co wybierać nigdzie :P Miłego
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:10   #2185
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ja juz chyba kiedyś pisałam, że jak robię pizzę to najczęściej z bananem, anansem i szynką :d wszyscy się dziwią ale jest pycha!
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:28   #2186
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Ja juz chyba kiedyś pisałam, że jak robię pizzę to najczęściej z bananem, anansem i szynką :d wszyscy się dziwią ale jest pycha!
wariant nie dla mnie

Nigdy Wam nie pisałam, ale mój kolega uczy się na księdza Niby nic, ale on taki przystojny jest. Zawsze dziewczyny za nim latały, a on sam też miał ich kilka
ale od dziecka Nasz ksiądz mówił, że on będzie księdzem, od 1 klasy podstawówki. No i wszystko wskazuje na to, że za rok nim zostanie

jeśli ktoś będzie chciał go zobaczyć to niech da znać dam link w klubie.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html

Edytowane przez martusia205
Czas edycji: 2013-05-29 o 15:31
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 17:37   #2187
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Odp: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Tak wg to witam was w ten sloneczny dzien jakies plany konkretne na dzis? u mnie lenistwo jak narazie, pozniej obejrze otchlan i bede sobie pytania z fizykoterapii na egzamin opracowywac, bo za dwa tygodnie sesja sie zaczyna
Też oglądam "Otchłań namiętności" Nie jakoś regularnie, odcinek za odcinkiem ale oglądam.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Nigdy Wam nie pisałam, ale mój kolega uczy się na księdza Niby nic, ale on taki przystojny jest. Zawsze dziewczyny za nim latały, a on sam też miał ich kilka
ale od dziecka Nasz ksiądz mówił, że on będzie księdzem, od 1 klasy podstawówki. No i wszystko wskazuje na to, że za rok nim zostanie
Ja pamiętam jak w wieku 7 lat pojechałam na pielgrzymkę do Lichenia. Siedziałam w ławce na przeciwko konfesjonału a ksiądz spowiadał. Pod koniec mszy zawołał mnie i dał mi święty obrazek z narysowanym przez siebie aniołkiem. Był choler.nie przystojny. Pamiętam go do dziś. Zapadł mi głęboko w pamięć
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 17:41   #2188
DankHajgh
Zakorzenienie
 
Avatar DankHajgh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Espania! ;D
Wiadomości: 5 695
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej Kochane
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam kryzysową sytuacje..
Mojej najlepszej przyjaciółki mama zmarła na raka i musiałam jechać do polski .. dopiero wróciłam . tzn wczoraj
Nie za bardzo jeszcze wiem co się dzieje ...
Opowiadajcie co tam u Was ? Coś sie wydarzyło jak mnie nie było ? ;>
Jej strasznie mi głupio że tyle mnie tutaj nie było
__________________
-A jeśli kocha, to wróci?
-Jeśli kocha, to nie zostawi
DankHajgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 17:51   #2189
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
wariant nie dla mnie

Nigdy Wam nie pisałam, ale mój kolega uczy się na księdza Niby nic, ale on taki przystojny jest. Zawsze dziewczyny za nim latały, a on sam też miał ich kilka
ale od dziecka Nasz ksiądz mówił, że on będzie księdzem, od 1 klasy podstawówki. No i wszystko wskazuje na to, że za rok nim zostanie

jeśli ktoś będzie chciał go zobaczyć to niech da znać dam link w klubie.
Oo. Idę obczaić zaraz





Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Też oglądam "Otchłań namiętności" Nie jakoś regularnie, odcinek za odcinkiem ale oglądam.


Ja pamiętam jak w wieku 7 lat pojechałam na pielgrzymkę do Lichenia. Siedziałam w ławce na przeciwko konfesjonału a ksiądz spowiadał. Pod koniec mszy zawołał mnie i dał mi święty obrazek z narysowanym przez siebie aniołkiem. Był choler.nie przystojny. Pamiętam go do dziś. Zapadł mi głęboko w pamięć
Dobra historia :d





Cytat:
Napisane przez DankHajgh Pokaż wiadomość
Hej Kochane
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam kryzysową sytuacje..
Mojej najlepszej przyjaciółki mama zmarła na raka i musiałam jechać do polski .. dopiero wróciłam . tzn wczoraj
Nie za bardzo jeszcze wiem co się dzieje ...
Opowiadajcie co tam u Was ? Coś sie wydarzyło jak mnie nie było ? ;>
Jej strasznie mi głupio że tyle mnie tutaj nie było
Hejka tęskniłyśmy i zastanawiałyśmy sie czemu Cię nie ma. Kurcze, faktycznie kryzysowa sytuacja. Współczuję
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 18:18   #2190
DankHajgh
Zakorzenienie
 
Avatar DankHajgh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Espania! ;D
Wiadomości: 5 695
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka tęskniłyśmy i zastanawiałyśmy sie czemu Cię nie ma. Kurcze, faktycznie kryzysowa sytuacja. Współczuję
już jestem i nigdzie się nie wybieram
__________________
-A jeśli kocha, to wróci?
-Jeśli kocha, to nie zostawi
DankHajgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.