U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 10:54   #2311
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Dzień dobry

Limonka nie pogniewała sie na mnie, bo wie, ze ja zakrecona jestem. a przyjazd do niej zalezy tez od tego czy tz ma wolne i mnie zawiezie i odbierze bo do niej ciezko z dojazdem. dzis tz ma wolne ale juz umowila sie z kumplem wiec odpada i mnie nie zawiezie. Ale tez troszke mnie zezloscila bo chciala cos ode mie zebym jej przywiozla, a ze ja dobra dusza i sie zgodzilam i wyszlo jak wyszlo ale tez ona moglaby wpasc do mnie choc raz jak cos chce. ja jak od kogos cos chce to ide do tej osoby sama.

nada co do kotletow to z tego co zrozumialam nic specjalnego. robisz normalnie kotleciki mielone (miseso, cebule/czosnek jak kto woli, bulka), dodajesz do miesa kukurydze, lepisz kotleciki, obtaczasz w bułce tartej, smazysz i gotowe.
a jesli chodzi o sosik to byl taki z butelki, ale jak bede robic to wezme z torebki meksykanski i sobie poleje nim kotlety.

Lady_AnneBelle nie przejmuj sie, sa zalosni i tyle. najlepiej wine zgonic jest na kogos.

Co do ludzi z pracy to czasem tak jest. ja zawsze powtarzalam uwazaj najbardziej na tych co sa zbyt mili, grzeczni i spokojni, bo wyjdzie szydlo z worka w momencie takim w ktorym najmniej sie twego spodziewasz. Ja do takich osob mam dystans i w blizsze kontakty nie wchodze. powie sie cos kiedys na kogos w zlosci i zaraz ta osoba poleci powie i po co mi problemy, zycie utrudniac sobie.
W szkole na studiach jest to samo. Ja odziedziczylam po mamie zdolnosc poznawania sie na ludziach i wiem np. jak spojrze, pobede troche z dana osoba czy zaprzyjażnie sie z nia czy lepiej jej unikac lub byc w takich obojetnych neutralnych stosunkach.

Dobra ide sie ogarnac i pozmywac naczynia bo juz poludnie
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:07   #2312
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:40   #2313
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witaj
jak ci dzień mija? ja pozmywalam naczynia wlasnie i przykleilam sobie plaster oczyszczajacy na nos z weglem. mam nadzieje, ze wyjdzie troszke tych niedobrych zaskornikow
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 12:31   #2314
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Witaj
jak ci dzień mija? ja pozmywalam naczynia wlasnie i przykleilam sobie plaster oczyszczajacy na nos z weglem. mam nadzieje, ze wyjdzie troszke tych niedobrych zaskornikow
Mi nic na nie nie pomaga

oo witam osobę która tez ma świetną intuicję tak jak ja Potrafię wyczuć po chwili kto jaki jest i czy się polubimy. Zawsze też wiem kiedy ktoś się pokłóci, domyślam się wszystkiego w mig. Taka jestem sprytna
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 12:41   #2315
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Mi nic na nie nie pomaga

oo witam osobę która tez ma świetną intuicję tak jak ja Potrafię wyczuć po chwili kto jaki jest i czy się polubimy. Zawsze też wiem kiedy ktoś się pokłóci, domyślam się wszystkiego w mig. Taka jestem sprytna
Ja tez tak mam. wystarczy, że spojrze np. na moja kumpele jak jestem u niej i wiem juz, ze jak wyjde bedzie awantura lub nawet przy mnie krzyknie jeszcze na chlopa po oczach jej to widze jak iskierki blyskaja ze zlosci

No niestety chyba tylko oczyszczanie twarzy u kosmetyczki by pomoglo, ale kto ma na to kase zeby co miesiac chodzic i twarz oczyszczac?
A ten plasterek cos tam z noska mojego wyciagnal, gorzej na policzkach, ale juz nie sa az tak bardzo widoczne czarne kropki jak kiedys, ale i tak to jeszcze nie to. chcialabym miec gladka buzke baz zadnych niespodzianek
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:03   #2316
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej wszystkim

Na zaskórniki spróbujcie maseczki z żelatyny i mleka, Ponoć mega fajnie wyciąga te cholerstwo, ja używałam kilka razy i przyznam, że średnio się u mnie sprawdziło, ale są osoby co mega zachwalają . Ja mam sposób teraz inny- peeling kupiłam co miał dobre recenzje na kwc , daje dość dużo na wacik i peelinguje dość mocno nos i daje dużą warstwę kremu i mam spokój na trochę
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:29   #2317
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka !
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Witam



Ja przez taką dziewczynę wystającą z normy trafiłam na komisariat .
no to nieźle;/
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka



Jacy żalowi ludzie :/ jak to jest, że ktoś nie umie zauważyć, że sam jest winny za to co go spotyka?









Fakt. Tak jest zawsze.





Masakra :/

Oglądałam wczoraj Szybkich i wscieklych 5 -polecam :d mam teraz w planach wybrać się na 6. Podobno grają ją w kinie w 5(czy jakos tak)d. Tzn, że są dodatkowe wrażenia, chlapanie wodą, głośniki przy uszach. Tż kolega był i poleca. Tylko bilety sporo kosztują ale podobno warto.
hehe ja wszystkie części oglądałam i na 6 wybieram się do kina a co do kina 5d to u mnie w mieście jest ale tam są tylko takie 5 minutowe filmiki i kosztuje to 15 zł ;/ nie ma normalnych długich filmów w takim z efektami, szkoda
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Witam

Nada ja kiedyś się tym "Jarałam" bo grał tam, lub może gra do tej pory Paul Walker

muszę się Wam wyżalić na mój tel mam go od kwietnia jakoś a już dotyk się psuje, a baterię trzeba ładowac codziennie
gra dalej heheh
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Limonka nie pogniewała sie na mnie, bo wie, ze ja zakrecona jestem. a przyjazd do niej zalezy tez od tego czy tz ma wolne i mnie zawiezie i odbierze bo do niej ciezko z dojazdem. dzis tz ma wolne ale juz umowila sie z kumplem wiec odpada i mnie nie zawiezie. Ale tez troszke mnie zezloscila bo chciala cos ode mie zebym jej przywiozla, a ze ja dobra dusza i sie zgodzilam i wyszlo jak wyszlo ale tez ona moglaby wpasc do mnie choc raz jak cos chce. ja jak od kogos cos chce to ide do tej osoby sama.

nada co do kotletow to z tego co zrozumialam nic specjalnego. robisz normalnie kotleciki mielone (miseso, cebule/czosnek jak kto woli, bulka), dodajesz do miesa kukurydze, lepisz kotleciki, obtaczasz w bułce tartej, smazysz i gotowe.
a jesli chodzi o sosik to byl taki z butelki, ale jak bede robic to wezme z torebki meksykanski i sobie poleje nim kotlety.

Lady_AnneBelle nie przejmuj sie, sa zalosni i tyle. najlepiej wine zgonic jest na kogos.

Co do ludzi z pracy to czasem tak jest. ja zawsze powtarzalam uwazaj najbardziej na tych co sa zbyt mili, grzeczni i spokojni, bo wyjdzie szydlo z worka w momencie takim w ktorym najmniej sie twego spodziewasz. Ja do takich osob mam dystans i w blizsze kontakty nie wchodze. powie sie cos kiedys na kogos w zlosci i zaraz ta osoba poleci powie i po co mi problemy, zycie utrudniac sobie.
W szkole na studiach jest to samo. Ja odziedziczylam po mamie zdolnosc poznawania sie na ludziach i wiem np. jak spojrze, pobede troche z dana osoba czy zaprzyjażnie sie z nia czy lepiej jej unikac lub byc w takich obojetnych neutralnych stosunkach.

Dobra ide sie ogarnac i pozmywac naczynia bo juz poludnie
eeee to faktycznie, jak coś się chce to przecież się prosi a nie czeka łaskawie aż ktoś dostarczy pod nos.
a co do poznawania ludzi to ja niestety nie mam tej umiejętnośći. Zawsze się przejadę na ludziach. Tylko moja mama od zawsze jak przyprowadzałam koleżanki to mówiła na tą uważaj ta jest w porządku a na tej się przejedziesz. I kurde ZAWSZE się wszystko sprawdzało ;/ a ja nie mam takiego nosa
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam. wystarczy, że spojrze np. na moja kumpele jak jestem u niej i wiem juz, ze jak wyjde bedzie awantura lub nawet przy mnie krzyknie jeszcze na chlopa po oczach jej to widze jak iskierki blyskaja ze zlosci

No niestety chyba tylko oczyszczanie twarzy u kosmetyczki by pomoglo, ale kto ma na to kase zeby co miesiac chodzic i twarz oczyszczac?
A ten plasterek cos tam z noska mojego wyciagnal, gorzej na policzkach, ale juz nie sa az tak bardzo widoczne czarne kropki jak kiedys, ale i tak to jeszcze nie to. chcialabym miec gladka buzke baz zadnych niespodzianek
Ja byłam na oczyszczaniu wągrów raz w tamtym roku u bratowej, bolało ;p;p hehehe ale byłam czyściuteńka a teraz znów mam hehe

Dziś ptaszek się uderzył w szybę, wybiegłam na podwórko i leżał na pleckach ale oddychał, szybko go podniosłam, napoiłam i narazie zrobiłam mu domek w kartonie, i było dobrze aż tu czmychnął mi kot do pokoju bo otworzyłam na chwilę i wystraszył ptaszka to podleciał do góry, ale zaraz kota wygonilam i dla ptaszka nic się nie stało. Ale widać że chce polecieć i albo opada z sił albo ma uszkodzone skrzydełko, bo spada zaraz ;/ dziś przed pracą zajdę do zoologika i zapytam o jakieś jedzonko dla ptaszków
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 19:10   #2318
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

biedactwo dobrze że trafił akurat na ciebie
co tam porabiacie? ja cos dzisiaj padam Ogarnę się zrobie jakieś jedzonko i czekam na finał top
Kurcze mader miała robione badania...i niby jakoś tak starałam się żartować z tego i do niej i do znajomych...ale jednak jak zostałam sama ze swoimi myślami i coraz bliżej do wyników to są obawy.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 19:56   #2319
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
biedactwo dobrze że trafił akurat na ciebie
co tam porabiacie? ja cos dzisiaj padam Ogarnę się zrobie jakieś jedzonko i czekam na finał top
Kurcze mader miała robione badania...i niby jakoś tak starałam się żartować z tego i do niej i do znajomych...ale jednak jak zostałam sama ze swoimi myślami i coraz bliżej do wyników to są obawy.
Bądź dobrej mysli

też czekam na ten finał
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:14   #2320
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

już za kilkanaście min- już mi się popcorn "pudelkowy" z biedry robi
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:20   #2321
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
już za kilkanaście min- już mi się popcorn "pudelkowy" z biedry robi
to widzę imprezka ja na spokojnie, bo nie mam wielkiej faworytki. Marzy mi się wygrana Klaudii. albo Zuzy, ale jej tylko za ładną buźkę i miłe usposobienie, niestety ale modelka z niej marna
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 20:46   #2322
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

hehe też nie mam faworytki zobaczymy kto wygra. Podobno dzisiaj dłużej trwa
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 21:00   #2323
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
biedactwo dobrze że trafił akurat na ciebie
co tam porabiacie? ja cos dzisiaj padam Ogarnę się zrobie jakieś jedzonko i czekam na finał top
Kurcze mader miała robione badania...i niby jakoś tak starałam się żartować z tego i do niej i do znajomych...ale jednak jak zostałam sama ze swoimi myślami i coraz bliżej do wyników to są obawy.
ja byłam w robocie ;p dziś szkoliłam dziewczynę kurcze, żeby jej wszystko pokazac to mi czasu nie starczało, nie wyrabiałam się z niczym masakra, zamiast zamknąć salonik o 21 to wyszłyśmy 21.25 bo musiałam powolutku jej wsio pokazywać by zapisywała, a nikt mi za to nie płaci na szczęście dziewczyna bardzo sympatyczna, także myślę że podszkolę ją odpowiednio, że rozumie co do niej mówię postępy widzę, bo na początku to w obsłudze ludzi byla bardzo powolna, a już po dkoniec dnia ze mną szło jej to szybciej, także dobrze jest
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
to widzę imprezka ja na spokojnie, bo nie mam wielkiej faworytki. Marzy mi się wygrana Klaudii. albo Zuzy, ale jej tylko za ładną buźkę i miłe usposobienie, niestety ale modelka z niej marna
moja mama ogląda, ale powiedziałam żeby mi nic nie mówiła kto wygra itp. bo ja jestem z jakieś 3,4 odcinki do tyłu, to muszę najpierw obejrzeć, a potem dopiero finał

aaaaa i co do ptaszka, to zaczął mi latać bardziej po pokoju to wzięłam go na rączkach do lasu, posadziłam na gałązce, a nie chciał, wolał na rękach, bo tak łapkami sie trzymał moich palców, słodki taki ale udąło mi się go przenieść na gałązke i zaczął latać od drzewa do drzewa więc mam nadzieję, że uratowałam mu życie bo wyglądał jak trup, a jeszcze moj kot był w pobliżu, więc by go odkrył z czasem na pewno ;/
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 05:09   #2324
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Wpadłam się przywitać i uciekam do pracy
U mnie pięknie i słonecznie
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 07:44   #2325
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka

Byłam się spotkać z koleżanką w PizzyHut. Miałam wracać do domu ale w końcu poszłyśmy do niej i wracam teraz na kacu i bez makijażu przez pół miasta

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Na zaskórniki spróbujcie maseczki z żelatyny i mleka, Ponoć mega fajnie wyciąga te cholerstwo, ja używałam kilka razy i przyznam, że średnio się u mnie sprawdziło, ale są osoby co mega zachwalają . Ja mam sposób teraz inny- peeling kupiłam co miał dobre recenzje na kwc , daje dość dużo na wacik i peelinguje dość mocno nos i daje dużą warstwę kremu i mam spokój na trochę
Ja używam peelingu i czasami wyciskam... Nie mogę się powstrzymać





Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość

Dziś ptaszek się uderzył w szybę, wybiegłam na podwórko i leżał na pleckach ale oddychał, szybko go podniosłam, napoiłam i narazie zrobiłam mu domek w kartonie, i było dobrze aż tu czmychnął mi kot do pokoju bo otworzyłam na chwilę i wystraszył ptaszka to podleciał do góry, ale zaraz kota wygonilam i dla ptaszka nic się nie stało. Ale widać że chce polecieć i albo opada z sił albo ma uszkodzone skrzydełko, bo spada zaraz ;/ dziś przed pracą zajdę do zoologika i zapytam o jakieś jedzonko dla ptaszków
O kurcze. U mojego TŻ to się często zdaza, niestety ze skutkien śmiertelnym. Chociaż raz ganialiśmy po całym domy takiego co wleciał





Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
biedactwo dobrze że trafił akurat na ciebie
co tam porabiacie? ja cos dzisiaj padam Ogarnę się zrobie jakieś jedzonko i czekam na finał top
Kurcze mader miała robione badania...i niby jakoś tak starałam się żartować z tego i do niej i do znajomych...ale jednak jak zostałam sama ze swoimi myślami i coraz bliżej do wyników to są obawy.
Bądź dobrej myśli



Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
ja byłam w robocie ;p dziś szkoliłam dziewczynę kurcze, żeby jej wszystko pokazac to mi czasu nie starczało, nie wyrabiałam się z niczym masakra, zamiast zamknąć salonik o 21 to wyszłyśmy 21.25 bo musiałam powolutku jej wsio pokazywać by zapisywała, a nikt mi za to nie płaci na szczęście dziewczyna bardzo sympatyczna, także myślę że podszkolę ją odpowiednio, że rozumie co do niej mówię postępy widzę, bo na początku to w obsłudze ludzi byla bardzo powolna, a już po dkoniec dnia ze mną szło jej to szybciej, także dobrze jest

moja mama ogląda, ale powiedziałam żeby mi nic nie mówiła kto wygra itp. bo ja jestem z jakieś 3,4 odcinki do tyłu, to muszę najpierw obejrzeć, a potem dopiero finał

aaaaa i co do ptaszka, to zaczął mi latać bardziej po pokoju to wzięłam go na rączkach do lasu, posadziłam na gałązce, a nie chciał, wolał na rękach, bo tak łapkami sie trzymał moich palców, słodki taki ale udąło mi się go przenieść na gałązke i zaczął latać od drzewa do drzewa więc mam nadzieję, że uratowałam mu życie bo wyglądał jak trup, a jeszcze moj kot był w pobliżu, więc by go odkrył z czasem na pewno ;/

No to fajnie, że Ci się ogarnięta dziewczyna trafiła.

Ooo. Ptaszek ma super, że na Ciebie trafił

Edytowane przez nada13
Czas edycji: 2013-06-06 o 07:46
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 07:45   #2326
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Dzień dobry
u mnie też dziś piękna pogoda
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 07:55   #2327
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
u mnie też dziś piękna pogoda
U mnie ciężko powiedziec, ale chyba będzie lać :p

Jeju ale się wciągnęłam w koreańską dramę. Wracam do domu i będę oglądać
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 08:21   #2328
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hej
heh to niezle tam imprezowałaś
a to jakiś serial koreański to pewnie avek masz tez z tym zwiazany
u mnie pochmurno -tez pewnie bedzie padac
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 08:36   #2329
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
U mnie ciężko powiedziec, ale chyba będzie lać :p

Jeju ale się wciągnęłam w koreańską dramę. Wracam do domu i będę oglądać
hehehe a co to za koreańska drama :P?

Własnie był u mnie kurier z zamówionymi przeze mnie ciuszkami są super, jestem na prawde mega zadowolona a najbardziej z tej czarnej kiecki, ma świetny rozciągliwy materiał ale wszystkie rzeczy są fajne, także nie żałuję a jak zamowiłam to potem dopiero przeczytałam komentarze, że niektórym zdarzają sie inne rozmiary lub inne modele lub inne kolory.. a u mnie przyszło idealnie wsio to co chciałam

W ogóle śmiesznie, bo mama wypatzyła kuriera przez okno, a w ja w piżamie paradowałam, jeja i na szybko dzinsy nakładałam bluzke, opaske na czolo bo wyglądałam jak czochra hahaha dziwnie się na mnie popatrzył jak wybiegłam na podwórko odebrac pake, ale cóż
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 08:51   #2330
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

cześć
od rana pogaduszki, a ja dopiero wstałam
Dziś sprzątam, idę odwiedzić kuzynki, potem jadę do tż

Limon zawsze najpierw sprawdza się komentarze, to podstawa
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 09:25   #2331
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

I tak u każdego -zawsze trafią się jakieś negatywy /neutrale. Tylko oby było ich jak najmniej
o to fajny dzień ci się szykuje marta
A ja sobie szukam jakiegoś przepisu na obiadek, polecę na zakupy, a pozniej pewnie jakieś spotkanko -czyli w sumie dzień jak co dzień:-D A propo zarełka zamknęli moją ulubioną knajpę na tel(dobre zapiekanki mięli"ej no-dzwonimy ostatnio a tu zonk

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-06-06 o 09:29
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 09:52   #2332
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Hej
heh to niezle tam imprezowałaś
a to jakiś serial koreański to pewnie avek masz tez z tym zwiazany
u mnie pochmurno -tez pewnie bedzie padac
taaaak

http://en.wikipedia.org/wiki/Reply_1997 o to ta ale się naszukałam napisów do niej ale udało mi się w końcu ściągnąć całą z napisami

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
hehehe a co to za koreańska drama :P?

Własnie był u mnie kurier z zamówionymi przeze mnie ciuszkami są super, jestem na prawde mega zadowolona a najbardziej z tej czarnej kiecki, ma świetny rozciągliwy materiał ale wszystkie rzeczy są fajne, także nie żałuję a jak zamowiłam to potem dopiero przeczytałam komentarze, że niektórym zdarzają sie inne rozmiary lub inne modele lub inne kolory.. a u mnie przyszło idealnie wsio to co chciałam

W ogóle śmiesznie, bo mama wypatzyła kuriera przez okno, a w ja w piżamie paradowałam, jeja i na szybko dzinsy nakładałam bluzke, opaske na czolo bo wyglądałam jak czochra hahaha dziwnie się na mnie popatrzył jak wybiegłam na podwórko odebrac pake, ale cóż
a ja czekam na buty. Hahah tez mam tak zwykle z kurierami

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
I tak u każdego -zawsze trafią się jakieś negatywy /neutrale. Tylko oby było ich jak najmniej
o to fajny dzień ci się szykuje marta
A ja sobie szukam jakiegoś przepisu na obiadek, polecę na zakupy, a pozniej pewnie jakieś spotkanko -czyli w sumie dzień jak co dzień:-D A propo zarełka zamknęli moją ulubioną knajpę na tel(dobre zapiekanki mięli"ej no-dzwonimy ostatnio a tu zonk
to prawda.

a ja powinnam się uczyć ale siedzę i oglądam. Mam dylemat czy nie położyć się spać na chwilę bo przysypiam. Wczoraj poszłam przed 3 spać :/
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 10:49   #2333
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
a ja powinnam się uczyć ale siedzę i oglądam. Mam dylemat czy nie położyć się spać na chwilę bo przysypiam. Wczoraj poszłam przed 3 spać :/
Tylko żeby z chwili nie zrobił się cały dzień

a ja sobie chodzę po mieście- i czekam kiedy lunie deszcz A padać na pewno będzie szczególnie ze nie wzięłam parasolki
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 11:23   #2334
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Witam

Jak ja nie lubię małych MPK-ów- pełno koścelnych legionów i jeden śmierdzący żul .
U mnie też ładnie, ale chyba będzie padać.

Nada, fajny avatar
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 12:18   #2335
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
cześć
od rana pogaduszki, a ja dopiero wstałam
Dziś sprzątam, idę odwiedzić kuzynki, potem jadę do tż

Limon zawsze najpierw sprawdza się komentarze, to podstawa
ja też z reguły sprawdzam zawsze komentarze, ale w tym przpadku tak przypadły mi do gustu ubrania, ze bez namysłu klikałam kup kup kup
Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
taaaak

http://en.wikipedia.org/wiki/Reply_1997 o to ta ale się naszukałam napisów do niej ale udało mi się w końcu ściągnąć całą z napisami



a ja czekam na buty. Hahah tez mam tak zwykle z kurierami



to prawda.

a ja powinnam się uczyć ale siedzę i oglądam. Mam dylemat czy nie położyć się spać na chwilę bo przysypiam. Wczoraj poszłam przed 3 spać :/
Nooo, mają oni cela w przyjeżdżaniu w nieodpowiednim momencie heheh

Ale u mnie dziś niedawno ulewa byla, grad padał wielkości fasoli, w szoku bylam,bo rano bylo ślicznie słoneczko, ja się ubrałam w sukieneczke, a tu jak się zaczęło robić ciemno, i ulewa ogromna, a potem ten grad.. aż sie przeraziłam.. mówię mamie, że kiedyś tak nie było z pogodą, a teraz tak się klimat zmienia ze szok ..
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:49   #2336
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Tylko żeby z chwili nie zrobił się cały dzień

a ja sobie chodzę po mieście- i czekam kiedy lunie deszcz A padać na pewno będzie szczególnie ze nie wzięłam parasolki
No właśnie dlatego się w końcu nie położyłam





Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Witam

Jak ja nie lubię małych MPK-ów- pełno koścelnych legionów i jeden śmierdzący żul .
U mnie też ładnie, ale chyba będzie padać.

Nada, fajny avatar

Dzięki
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:57   #2337
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Odp: Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Hejka ale się wkurzyłam z tym finałem Top Model masakra:P Dziś obejrzałam i jestem w szoku, że ta dziewczyna wygrała
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:17   #2338
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cześć wszystkim
Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Na zaskórniki spróbujcie maseczki z żelatyny i mleka, Ponoć mega fajnie wyciąga te cholerstwo, ja używałam kilka razy i przyznam, że średnio się u mnie sprawdziło, ale są osoby co mega zachwalają . Ja mam sposób teraz inny- peeling kupiłam co miał dobre recenzje na kwc , daje dość dużo na wacik i peelinguje dość mocno nos i daje dużą warstwę kremu i mam spokój na trochę
Fajny sposób, musze go wypróbowac. A co to za peeling? przez kwc troszke ciezko sie przekopac zeby cos znalezc

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
eeee to faktycznie, jak coś się chce to przecież się prosi a nie czeka łaskawie aż ktoś dostarczy pod nos.
a co do poznawania ludzi to ja niestety nie mam tej umiejętnośći. Zawsze się przejadę na ludziach. Tylko moja mama od zawsze jak przyprowadzałam koleżanki to mówiła na tą uważaj ta jest w porządku a na tej się przejedziesz. I kurde ZAWSZE się wszystko sprawdzało ;/ a ja nie mam takiego nosa

Ja byłam na oczyszczaniu wągrów raz w tamtym roku u bratowej, bolało ;p;p hehehe ale byłam czyściuteńka a teraz znów mam hehe

Dziś ptaszek się uderzył w szybę, wybiegłam na podwórko i leżał na pleckach ale oddychał, szybko go podniosłam, napoiłam i narazie zrobiłam mu domek w kartonie, i było dobrze aż tu czmychnął mi kot do pokoju bo otworzyłam na chwilę i wystraszył ptaszka to podleciał do góry, ale zaraz kota wygonilam i dla ptaszka nic się nie stało. Ale widać że chce polecieć i albo opada z sił albo ma uszkodzone skrzydełko, bo spada zaraz ;/ dziś przed pracą zajdę do zoologika i zapytam o jakieś jedzonko dla ptaszków
A no własnie, nie lubie takiego czegos. A moja mama to samo mi mowiła zebym uwazala. to samo mowila o moich bylych ze z tym szczesliwa nie bedziesz, ten cie robi w bambuko i zawsze sie zgadzalo.

to mialas oczyszczanie manualne, wyciskanie przez gaziki palcami. ponoc jak wyjsc nie chce to mozna igielka nakłuc. ja mialam na zajeciach oczyszczanie. a jutro mam miec kawitacje-zaliczenie!!!!!!

Biedny ptaszek. widze, ze ty dobra duszyczka dla zwierzatek pamietam jak moja siostra tez ptaszka do domu wziela i sie nim opiekowala. bylysmy wtedy dziecmi

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka

Byłam się spotkać z koleżanką w PizzyHut. Miałam wracać do domu ale w końcu poszłyśmy do niej i wracam teraz na kacu i bez makijażu przez pół miasta



Ja używam peelingu i czasami wyciskam... Nie mogę się powstrzymać
To widze, ze spotkanie z kolezanka sie udało hehe

Nie mozna samemu wyciskac!!!!!!

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Hejka ale się wkurzyłam z tym finałem Top Model masakra:P Dziś obejrzałam i jestem w szoku, że ta dziewczyna wygrała
A ja jestem zadowolona i nieźle zaskoczona bo
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:42   #2339
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Ja tam byłam za ZUZĄ bo mi się podoba jej uroda. Jednak nogi to ma fatalne
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:13   #2340
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Fajny sposób, musze go wypróbowac. A co to za peeling? przez kwc troszke ciezko sie przekopac zeby cos znalezc

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------


A no własnie, nie lubie takiego czegos. A moja mama to samo mi mowiła zebym uwazala. to samo mowila o moich bylych ze z tym szczesliwa nie bedziesz, ten cie robi w bambuko i zawsze sie zgadzalo.

to mialas oczyszczanie manualne, wyciskanie przez gaziki palcami. ponoc jak wyjsc nie chce to mozna igielka nakłuc. ja mialam na zajeciach oczyszczanie. a jutro mam miec kawitacje-zaliczenie!!!!!!

Biedny ptaszek. widze, ze ty dobra duszyczka dla zwierzatek pamietam jak moja siostra tez ptaszka do domu wziela i sie nim opiekowala. bylysmy wtedy dziecmi

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------


To widze, ze spotkanie z kolezanka sie udało hehe

Nie mozna samemu wyciskac!!!!!!

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


A ja jestem zadowolona i nieźle zaskoczona bo
Peeling morelowy z Soraya

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Ja tam byłam za ZUZĄ bo mi się podoba jej uroda. Jednak nogi to ma fatalne
Mi się ona strasznie nie podoba. Moim zdaniem wygrała tylko dlatego, że ma spory fanclub na facebooku , wydaje mi się, że głównie wśród gimbazy ( jak czyta się komentarze to). Figurę ma fatalną, taką klockowatą (jak na modelkę oczywiście). No ale każdemu się podoba co innego. Ja byłam od początku za Marcelą. I czuję, że ona nawet jak nie wygrała to i tak zrobi więcej niż Zuza w świecie modelingu.
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.